Jak należy prawidłowo używać płynu miceralnego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 14:23   #1
carolla666
Przyczajenie
 
Avatar carolla666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 15
Question

Jak należy prawidłowo używać płynu miceralnego?


Witam
niedawno zakupilam w aptece płyn miceralny , problem w tym ze nie mam doklanie pojecia jak prawidłowo go uzywac gdyz nadal nie wyobrazam sobie oczyszczenia twarzy bez wody ... dlatego wiec najpierw zmywam (dosc ciezki ) makijaz woda (kranowka) i mydlem LPR a nastepnie przemywam twarz wacikiem nasączonym płynem micelarnym - jako dodatkowa , pewna formę całkowitego oczyszczenia skóry.
Mam wrażenie ze gdybym zmywała twarz tylko micelem + waciki musiałabym ponawiać jego zakup co tydzień , nie mówiąc już o wacikach!
Chciałabym zatem wiedzieć jak wygląda to u Was ???
carolla666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 17:29   #2
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Jak należy prawidłowo używać płynu miceralnego?

Cytat:
Napisane przez carolla666 Pokaż wiadomość
Witam
niedawno zakupilam w aptece płyn miceralny , problem w tym ze nie mam doklanie pojecia jak prawidłowo go uzywac gdyz nadal nie wyobrazam sobie oczyszczenia twarzy bez wody ... dlatego wiec najpierw zmywam (dosc ciezki ) makijaz woda (kranowka) i mydlem LPR a nastepnie przemywam twarz wacikiem nasączonym płynem micelarnym - jako dodatkowa , pewna formę całkowitego oczyszczenia skóry.
Mam wrażenie ze gdybym zmywała twarz tylko micelem + waciki musiałabym ponawiać jego zakup co tydzień , nie mówiąc już o wacikach!
Chciałabym zatem wiedzieć jak wygląda to u Was ???
Ja swój makijaż zaczynam od zmywania oczu (płynem dwu-fazowym Ziaji) potem płatkami kosmetycznymi nasączonymi płynem minceralnych (również z Ziaji seria Sopot) zmywam twarz. zwykle potrzebuję 3płatków-1do oczu i 2-czasem3 do zmycia reszty makijażu.A pozostałości zmywam żelem do mycia twarzy.a potem krem humektan czasem babydream.
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 13:47   #3
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Jak należy prawidłowo używać płynu miceralnego?

...

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 12:25 Powód: moja tajemnica
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 22:06   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak należy prawidłowo używać płynu miceralnego?

Cytat:
Napisane przez carolla666 Pokaż wiadomość
Witam
niedawno zakupilam w aptece płyn miceralny , problem w tym ze nie mam doklanie pojecia jak prawidłowo go uzywac gdyz nadal nie wyobrazam sobie oczyszczenia twarzy bez wody ... dlatego wiec najpierw zmywam (dosc ciezki ) makijaz woda (kranowka) i mydlem LPR a nastepnie przemywam twarz wacikiem nasączonym płynem micelarnym - jako dodatkowa , pewna formę całkowitego oczyszczenia skóry.
Mam wrażenie ze gdybym zmywała twarz tylko micelem + waciki musiałabym ponawiać jego zakup co tydzień , nie mówiąc już o wacikach!
Chciałabym zatem wiedzieć jak wygląda to u Was ???
nastepnym razem kup sobie Bioderme, zmywa po prostu szybciej i dokladniej

jezeli nie podraznia Cie mycie kostką myjącą i woda, to spokojnie mozesz tak robic, nie ma przeciwskazan, rozumiem, ze czasem wolimi zainwestowac w inne kosmetyki niz te do demakijazu, szczegolnie jak ma sie ograniczone fundusze

ja nie moge myc woda, bo mnie podraznia i wysusza, duza Bioderme kupuje na Allegro, wychodzi duuuuuzo taniej niz w aptece, nawet doliczajac przesylke, warto zerknac

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Nie trzeba więc sobie wyobrażać mycia bez wody. To stało się faktem.
W przypadku mojej odwodnionej cery, stosowanie wyłącznie micelara do mycia spowodowało że nie mam już problemów z napiętą skórą, a ponadto zmywanie makijażu znacznie się skróciło i nic mnie nie piecze w twarz.
podpisuje sie pod tym, gdy z moja wrazliwa cera sprobowalam Biodermy, najlagodniejszy zel wydaje sie beznadziejny, mam wrazenie, ze kiepsko domywa, Bioderma spisuje sie na 6, szkoda tylko, ze nie jest tansza, oczy tez nią zmywam, bo wszystko inne mnie podraznia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.