Do użytkowniczek prostownic Eurolux - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 20:40   #1
katarzynna
Przyczajenie
 
Avatar katarzynna
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 20

Do użytkowniczek prostownic Eurolux


Witajcie,
niedawno kupiłam na Allegro prostownicę Eurolux 1527 (pod wpływem zachwytów na foum oczywiście) i mocno się rozczarowałam. Ciągnie za końcówki, włosy są po niej matowe i nie da się ich idealnie wyprostować nawet przy 200 stopniach. Fryzjerka prostowała mi włosy Euromaksem i efekt był super, a tu taka porażka. Napiszcie, czy Wasze Euroluxy ciągną końcówki, czy trafił mi się felerny model, bardzo proszę.
Kaśka
PS. Kupowałam u użytkownika sethi83 - może się zetknęłyście? Może ma jakieś podróby? Bo już głupia jestem - tyle pochwał a tu taki niewypał...
katarzynna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 14:18   #2
Formika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Do użytkowniczek prostownic Eurolux

przyznam,ze to dosyc dziwne, gdyz sama jestem posiadaczka tejze prostownicy- dokladnie ten sam model 1527 (z jonizacja w nazawie - ...chociaz w praktyce to watpliwe ) i bylam (a wlasciwie nadal jestem) nia oszolomiona...gdyz po jej uzyciu wlosy są lsniace, gladkie i prosciutkie zwykle prostuje na temp.200 st.C- nie ma zadnego szarpania wrecz przeciwnie plytki doslownie slizgaja sie po wlosach, a efekt jest dlugotrwaly.
Czyzby rzeczywiscie trafilo ci sie felerne urzadzenie??
__________________
Formika
Formika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.