Bardzo długie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 11:49   #1
Panna Joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19

Bardzo długie włosy


Witam
Jestem wysoka i mam włosy za pas. Tak naprawdę mogę sie czesać w warkocz albo kucyk w najlepszym wypadku. Myślałam nawet o zrobieniu sobie trwałej żeby nie ścinać włosów żeby wydały sie krótsze i żeby coś zmienić, ale mam okrągłą buzie i wszyscy mówią mi ze loczki mi nie pasują a włosy się zniszczą.

Proszę o jakąś rade i zaznaczam ze nie chce ścinać włosów.
Panna Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:53   #2
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Bardzo długie włosy

pocieniować?

swoją drogą to nie podobają mi się takie proste długie włosy kojarzą mi się, wybacz, z zaniedbaniem fajnie by było gdybyś nadała im jakiś kształt, charakter mogą być drapieżnie postrzępione albo delikatnie pofalowane, ale ważne żeby były JAKIEś

dobry fryzjer wie jak osiągnąć pożądany efekt, teraz tylko musisz wymyśleć jaki ten efekt ma być

pozdrawiam
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:58   #3
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Bardzo długie włosy

zgadzam sie z Toba Benito w 100%
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:59   #4
placebo_girl777
Raczkowanie
 
Avatar placebo_girl777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 361
GG do placebo_girl777
Dot.: Bardzo długie włosy

Ja to bym ścięła w taki trójkąt z tyłu... Gdzieś był nawet wątek o czymś takim, dużo zdjeć.

O, tutaj

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67893
__________________
Feeling unknown
And you're all alone
Flesh and bone
By the telephone
Lift up the receiver
I'll make you a believer


Reach out and touch faith!
placebo_girl777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 15:30   #5
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Bardzo długie włosy

jha rowniez zgadzam sie z Benito
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:44   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Bardzo długie włosy

ja do końca liceum miałam baaaardzo długie włosy, po rozpuszczeniu sięgały mi prawie do kolan. I jednego żałuję: że tak długo je miałam, ciężkie było to cholerstwo jak nie wiem i jedyny wariant to warkocz albo koński ogon z warkoczyków. Makabra.
Nie rób trwałej, bo ich potem nie dasz rady rozczesać.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:50   #7
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Bardzo długie włosy

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
ja do końca liceum miałam baaaardzo długie włosy, po rozpuszczeniu sięgały mi prawie do kolan. I jednego żałuję: że tak długo je miałam, ciężkie było to cholerstwo jak nie wiem i jedyny wariant to warkocz albo koński ogon z warkoczyków. Makabra.
Nie rób trwałej, bo ich potem nie dasz rady rozczesać.
Do kolan?
A tak z ciekawosci to co potem z nimi zrobiłaś? Tzn po ścięciu? Sprzedałaś?

U mnie w szkole jest dziewczyna z pięknym długim za pupe niemalże rudym warkoczem - strasznie jej zazdroszczę tych włosów Są naprawdę piękne i ładnie jej w takiej zwyczajnej fryzurze jak warkocz
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 17:47   #8
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Bardzo długie włosy

Może jakieś fajne cieniowanie, wystopniowanie,takie jak często mają modelki przy długich włosach(włosy krótsze przy twarzy i coraz dłuższe na ukos aż do tyłu,który może być np. zaokrąglony)
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 18:30   #9
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Bardzo długie włosy

Cytat:
Napisane przez Panna Joanna Pokaż wiadomość
Myślałam nawet o zrobieniu sobie trwałej żeby nie ścinać włosów żeby wydały sie krótsze i żeby coś zmienić, ale mam okrągłą buzie i wszyscy mówią mi ze loczki mi nie pasują a włosy się zniszczą.
Proszę o jakąś rade i zaznaczam ze nie chce ścinać włosów.
Tak w sumie... to czego ty chcesz?
Masz długie włosy - i chcesz, aby były krótsze, ale bez ścinania? Skoro chcesz krótsze - to zetnij i po sprawie Możesz je jakos wycieniować - to nada fryzurze lekkości.

Trwałą odradzam - zniszczysz włosy.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 19:46   #10
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Bardzo długie włosy

podetnij je troche, mozesz wycieniowac, w zaleznosci od grubosci wlosow. albo zrob pazurki przy twarzy, badz tez z tylu na okraglo, albo rowno od linijki po prostu troche podetnij, zeby odzyly. nie rob trwalej...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 23:18   #11
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Bardzo długie włosy

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Do kolan?
A tak z ciekawosci to co potem z nimi zrobiłaś? Tzn po ścięciu? Sprzedałaś?

U mnie w szkole jest dziewczyna z pięknym długim za pupe niemalże rudym warkoczem - strasznie jej zazdroszczę tych włosów Są naprawdę piękne i ładnie jej w takiej zwyczajnej fryzurze jak warkocz
Raz w zyciu widzialam taką dziewczynke moze ok 10 lat ,ktora miala wlasnie wlosy do kolan Zwraca to uwage,ale ile z tym roboty,mycie czesanie takich dlugich poza tym nie podobają mi sie dluzsze niz do pasa
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 09:10   #12
Panna Joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Bardzo długie włosy

Nie da rady ścieniować takich włosów bo są za długie tylko sciąć :/ Grzywka mi nie pasuje bo mam małe czoło i mam okrągły kształt buzi
Panna Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 11:29   #13
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Bardzo długie włosy

wszystko da radę

nie mówimy tu o wycieniowaniu końcówek (to przy takiej długości i tak byłoby raczej niewidoczne) ale o wycieniowaniu całych włosów... hmmm moi fryzjerzy nazywają to cieniowaniem z objętości - chodzi o to, że włosy nie tworzą jednej grubej długiej płaszczyzny tylko mają kilka warstw (nie wiem czy nie zamotałam teraz ) wierz mi - wtedy dużo lepiej się układają, są lżejsze, bardziej podatne

co do grzywki - mam kwadratowy łeb a nie wyobrażam sobie siebie bez grzywki nie musi być wcale grubachna i prosta, może być przecież króciutka (fajny kontrast z długimi włosami ), postrzępiona, łagodnie zaczesana na bok

możliwości naprawdę jest multum i nie wmawiaj sobie, że jest inaczej bo w ten sposób właśnie skazujesz siebie na takie proste, długie, bezkształtne fryzury które, jak już wspomniałam, niekoniecznie dodają uroku

pomyśl sobie - ze swoimi włosami możesz zrobić praktycznie wszystko!! jakie do pole do popisu dla Twojej wyobraźni, kreatywności moim zdaniem fryzura dużo mówi o człowieku - spraw więc by Twoja wyrażała Ciebie

po tym pseudofilozoficznych dywagacjach - wkleję zaraz jakieś linki i fotki, na pewno coś dla siebie znajdziesz
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 11:48   #14
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Bardzo długie włosy

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...B3ugie+w%B3osy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...B3ugie+w%B3osy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...B3ugie+w%B3osy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...B3ugie+w%B3osy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...B3ugie+w%B3osy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...B3ugie+w%B3osy

może znajdziesz tu chociaż pomysł na grzywkę i ciekawe cieniowanie? długość już możesz dopasować do siebie
przejrzyj też wątek redakcyjny (na początku pierwszej strony) gdzie Shamreolin powklejała linki do stron z fryzurami

tu trochę z moich zbiorów:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2sasd.jpg (51,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (10,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11-gross.jpg (32,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 357-gross.jpg (36,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 70416b89.jpg (34,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 269762.jpg (28,1 KB, 20 załadowań)
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 11:51   #15
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Bardzo długie włosy

część z tych pań jak widzisz wcale nie ma idealnie pociągłej buzi a cieszą się grzywkami
za to każda ma mniej lub bardziej wycieniowane włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 141004_hair_010.jpg (2,5 KB, 562 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury100.jpg (73,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_hairstyle_88.jpg (25,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_hairstyle_807.jpg (7,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja fryzurka.jpg (97,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na%20bok.jpg (44,0 KB, 15 załadowań)
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 12:08   #16
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Bardzo długie włosy

Benito bardzo dobrze napisala mi osobiscie baaaardzo podobaja sie wlosy sciete warstwowo, gdzie najkrotsze sa do ramion, i tak kolejno w dol az do samej pupy slicznie to wyglada, kiedy sa one takie wyraznie i jedna oddzielona od drugiej wiec Panno_Joanno nie placz tylko bierz swoje wlosy we wlasne rece zanies zdjecia ktore wpadly Ci w oko fryzjerowi, mozesz polaczyc jakies elementy z kazdego i wyjdzie cos fajnego
moze taka grzywka? ta dziewczyna wcale nie ma pociaglej buzi ale wlasnie okragla i ladnie wyglada. nie musisz miec grzywki na czole, na bok tez jest ladnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 374_vanessa_hudgens.jpg (18,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa-hudgens-picture-1.jpg (50,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VanessaAnneHudgens17.jpg (25,5 KB, 47 załadowań)
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 15:29   #17
Panna Joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Bardzo długie włosy

Buhahahaa strasznie śmieszne, jasne już płacze :/ -_-'
____

Czyli mam do wyboru cieniowanie na całej długości, cięcie w kształcie trójkąta, na prosto i parę innych możliwości.

Dzięki na pewno, coś z tego wybiorę Na razie jestem najbardziej przekonana nad grzywką z boku i warstwowym cieniowaniem, tak żeby fryzura łatwo się układała

Byłam/jestem nie pewna, bo moja koleżanka ze szkoły pół roku temu chcąc sobie wycieniować włosy została ładnie mówiąc oszpecona a z długich włosów zostało jej tylko jedno pasemko z tyłu które wyglądało żałośnie i je też przy następnej wizycie u innego już fryzjera ścięła. Nie chciałabym podzielić jej losu, bo obecnie zawsze jak ją spotykam to ma niewyraźna minę jak wspomina tamto wydarzenie.
Panna Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 09:03   #18
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Bardzo długie włosy

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Do kolan?
A tak z ciekawosci to co potem z nimi zrobiłaś? Tzn po ścięciu? Sprzedałaś?

U mnie w szkole jest dziewczyna z pięknym długim za pupe niemalże rudym warkoczem - strasznie jej zazdroszczę tych włosów Są naprawdę piękne i ładnie jej w takiej zwyczajnej fryzurze jak warkocz
Ano do kolan. Ścięłam i chyba wywaliłam, nie wiem nawet co się z nimi stało.
Potem byłam wściekla na siebie, że tak długo zwlekałam za ścięciem. Może i były piękne, ale bardzo uciążliwe i nudne. Teraz noszę różne fryzury i nie chciałabym nawet myślami wracać do długiego warkocza, brrr...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 12:41   #19
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Bardzo długie włosy

Moim zdaniem długość do tyłka nie wygląda dobrze, zaburza proporcje ciała nawet u wysokich dziewczyn. Prawdę powiedziawszy nie rozumiem idei zapuszczania dla samego zapuszczania, nie twierdzę że trzeba się ściąć na krótko, sama uwielbiam i noszę długie włosy, ale nikt mi nie wytłumaczy ze np. włosy do kolan to tak sexy To raczej wygląda dziwacznie
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 13:09   #20
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Bardzo długie włosy

Cytat:
Napisane przez Panna Joanna Pokaż wiadomość
Buhahahaa strasznie śmieszne, jasne już płacze :/ -_-'
____

Czyli mam do wyboru cieniowanie na całej długości, cięcie w kształcie trójkąta, na prosto i parę innych możliwości.

Dzięki na pewno, coś z tego wybiorę Na razie jestem najbardziej przekonana nad grzywką z boku i warstwowym cieniowaniem, tak żeby fryzura łatwo się układała

Byłam/jestem nie pewna, bo moja koleżanka ze szkoły pół roku temu chcąc sobie wycieniować włosy została ładnie mówiąc oszpecona a z długich włosów zostało jej tylko jedno pasemko z tyłu które wyglądało żałośnie i je też przy następnej wizycie u innego już fryzjera ścięła. Nie chciałabym podzielić jej losu, bo obecnie zawsze jak ją spotykam to ma niewyraźna minę jak wspomina tamto wydarzenie.

fajnie, że się na coś przydałyśmy
napisz na co się ostatecznie zdecydowałaś i czy jesteś zadowolona

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Moim zdaniem długość do tyłka nie wygląda dobrze, zaburza proporcje ciała nawet u wysokich dziewczyn. Prawdę powiedziawszy nie rozumiem idei zapuszczania dla samego zapuszczania, nie twierdzę że trzeba się ściąć na krótko, sama uwielbiam i noszę długie włosy, ale nikt mi nie wytłumaczy ze np. włosy do kolan to tak sexy To raczej wygląda dziwacznie
mi się podobają MAX do pasa, może nawet do połowy pleców ale co konsument to preferencje, jak ktoś lubi to niech zapuszcza
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 17:44   #21
neseczka
Raczkowanie
 
Avatar neseczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 315
Dot.: Bardzo długie włosy

jakiś mądry fryzjer powiedział: Włosy dłuższe niż do łopatek odpadają,chyba że masz12lat. Podzielam jego zdanie. Zastanów się dlaczego właściwie nie chcesz ściąć włosów?Może sądzisz, żeto twój jedyny atut.Dam sobie głowę uciąć, że tak nie jest. Proponuje ci iśc do fryzjera i ściąć włoski tak jak na prawdę chcesz nawet jeśli to wymaga odwagi
neseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 20:52   #22
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Bardzo długie włosy

Cytat:
Napisane przez neseczka Pokaż wiadomość
jakiś mądry fryzjer powiedział: Włosy dłuższe niż do łopatek odpadają,chyba że masz12lat. Podzielam jego zdanie. Zastanów się dlaczego właściwie nie chcesz ściąć włosów?Może sądzisz, żeto twój jedyny atut.Dam sobie głowę uciąć, że tak nie jest. Proponuje ci iśc do fryzjera i ściąć włoski tak jak na prawdę chcesz nawet jeśli to wymaga odwagi
Nie do końca jest to prawdą. Tzn. mam koleżanki, które już od dawna nie mają 12 lat i noszą włosy do pasa, nie są to włosy gęste, grube, mocne i przy braku odpowiedniej pielęgnacji, strzyżenia wyglądają marnie, zupełnie do nich nie pasują i sa noszone dla samego "faktu długich włosów". Ale z drugiej strony znam również dziewczyny,które świetnie wygladają w długich włosach, ściętych w trójkąt i sięgających nieco przed pas, odpowiednio wycieniowanych,zadbanych, a przede wszystkim mocnych i ładnych z natury. Jeśli ma sią piękne,gęste, mocne włosy, to nie widzę najmniejszego sensu w ich ścinaniu na długość,jaką nosi większość dziewczyn, pod warunkiem oczywiście,że jest się szczupłym.Zgrabna dziewczyna + zadbane długie włosy=look modelki Tak naprawdę, to czy komuś pasują długie włosy i jak długie, decyduje wiele czynników.Dodam jeszcze tyle,że włosy do kolan to jednak mocna przesada.Ja sama nosiłam włosy falowano-kręcone za łopatki i za połowę pleców i po wielu eksperymentach z fryzurą doszłam do wniosku,że im krótsze mam włosy, tym mniej do mnie pasują i gorzej się w nich czuję.Moje otoczenie podziela zdanie,że jeśli natura obdarzyła mnie ładnymi włosami, to powinnam nosić je długie, tym bardziej,że właśnie we włosach o wiele dłuższych niż do łopatek jest mi najlepiej.A kiedy ścinałam moje włosy, to żadna z obecnych fryzjerek nie powiedziała,że to świetny pomysł, bo nie mam 12 lat i mi nie pasuje nosić długich włosów. Były wręcz zszkowane moją decyzją (ścięłam się wtedy na krótko).Oczywiście, to moje doświadczenia i zniechęcam nikogo do eksperymentów z fryzurą,często takie odmiany mają bardzo pozytywny efekt
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 23:04   #23
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Bardzo długie włosy

Cytat:
Napisane przez neseczka Pokaż wiadomość
jakiś mądry fryzjer powiedział: Włosy dłuższe niż do łopatek odpadają,chyba że masz12lat. Podzielam jego zdanie. Zastanów się dlaczego właściwie nie chcesz ściąć włosów?Może sądzisz, żeto twój jedyny atut.Dam sobie głowę uciąć, że tak nie jest. Proponuje ci iśc do fryzjera i ściąć włoski tak jak na prawdę chcesz nawet jeśli to wymaga odwagi
Hmmm ciekawa teoria hmmmm Dlugie wlosy? Jestem za..pod jednym warunkiem jesli sa geste...czytaj NIE KONIECZNIE GRUBE ALE KONIECZNIE GESTE...no i oczywiscie ZADBANE...mam kolezanki ktore maja bardzo grube i geste wlosy i slicznie wygladaja w dlugich fryzurach, mam kuzynke ktora ma ge grube blond wlosy (jasny blond naturalny, rzadko wystepujacy w dzisiejszych czasach gdzie blond jest to gen wymieracyjacy) ktora miala nosila dlugie wlosy a pozniej sciela do ramion i wyglada SUPER, niebo lepiej niz w dlugich...do lokci ale u niech chodzilo chyba bardziej o ksztalt glowki ktory byl maly i jak sciela do ramion to zaraz jej twarz wydala sie pelniejsza i naprawde wyglada super!!!

Podsumowujac moja droga to wszystko zalezy od typu urody, ksztaltu glowy i twarzy oraz struktury wlosa, jedno jest pewne dlugie piekne wlosy to skarb kobiety.
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:55   #24
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Bardzo długie włosy

Panno_Joanno, a możesz zamieścić swoja fotkę?? Będzie łatwiej ocenić czy ścinanie w Twoim wypadku to dobry pomysł.

Moim skromnym zdaniem włosy powinny być maks do pasa- tego prawdziwego pasa w talii. Dłuższe kojarzą sie mi z dziewczyną z Mazowsza- warkocz za dupkę- nie chcąc nikogo urazić. Sama nosiłam długie włosy długo(czas LO), z braku pomysłu na fryzurę i dla samego posiadania długich włosów - scarlettmonroe . Czekałam aż dojrzeję do zmian. Do tego ludzie naokoło uważali że moje włosy są super- dziś wiem, ze moje włosy były super same w sobie, ale nie dla mnie Z resztą wygoda utrzymania włosów przetłuszczających się w długości za ramiona, a za łopatki, jest kolosalna.

Notabene poszłam je ściąć jak zatrzasnęłam je drzwiczkami od pralki przy robieniu prania...
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:51   #25
Panna Joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Bardzo długie włosy

Trochę żałuję że założyłam ten temat, naprawdę o wypowiedzi niektórych wydają mi się co najmniej śmieszne i żałosne. Mam długie grube, mocne i zadbane włosy po pas a nie za kolana, które NIE SĄ MOIM JEDYNYM ATUTEM i wcale nie wyglądają niechlujnie wręcz przeciwnie. Mam wiele zalet i znam swoją wartość. Uważam siebie za ładną. a jak ktoś ma siano na głowie to niech je da ogrodnikowi do przystrzyżenia.

Lubię swoje włosy i wyglądam w nich dobrze, pasuje mi taka fryzura i wbrew pozorom mam wiele możliwości. Dobrze sie czuje ze swoim wyglądem a to jest najważniejsze.

Dziękuję wszystkim którzy napisali tu coś mądrego i proszę o zamkniecie tematu.

Swojego zdjęcia nie zamieszcze, bo już podjęłam decyzje


Jeszcze raz dziękuję za opinie
Panna Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 21:54   #26
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Bardzo długie włosy

Cytat:
Napisane przez Panna Joanna Pokaż wiadomość
Witam
Jestem wysoka i mam włosy za pas. Tak naprawdę mogę sie czesać w warkocz albo kucyk w najlepszym wypadku. Myślałam nawet o zrobieniu sobie trwałej żeby nie ścinać włosów żeby wydały sie krótsze i żeby coś zmienić, ale mam okrągłą buzie i wszyscy mówią mi ze loczki mi nie pasują a włosy się zniszczą.

Proszę o jakąś rade i zaznaczam ze nie chce ścinać włosów.
Cytat:
Napisane przez Panna Joanna Pokaż wiadomość
Trochę żałuję że założyłam ten temat, naprawdę o wypowiedzi niektórych wydają mi się co najmniej śmieszne i żałosne. Mam długie grube, mocne i zadbane włosy po pas a nie za kolana, które NIE SĄ MOIM JEDYNYM ATUTEM i wcale nie wyglądają niechlujnie wręcz przeciwnie. Mam wiele zalet i znam swoją wartość. Uważam siebie za ładną. a jak ktoś ma siano na głowie to niech je da ogrodnikowi do przystrzyżenia.

Lubię swoje włosy i wyglądam w nich dobrze, pasuje mi taka fryzura i wbrew pozorom mam wiele możliwości. Dobrze sie czuje ze swoim wyglądem a to jest najważniejsze.

Dziękuję wszystkim którzy napisali tu coś mądrego i proszę o zamkniecie tematu.

Swojego zdjęcia nie zamieszcze, bo już podjęłam decyzje


Jeszcze raz dziękuję za opinie
Wiesz co ja trochę tego nie rozumiem. W pierwszym poście pisałaś, że myślisz o trwałej, żeby włosy wydawały się krótsze i żeby coś zmienić, choć wiesz, że masz okrągłą buzię i w lokach Tobie nie ładnie. W ostatnim poście piszesz, że lubisz swoje włosy i wyglądasz w nich dobrze i że dobrze się z tym czujesz. To jak w końcu jest

Sądzę, że wizażanki, które pisały o skróceniu włosów niechciały Cię urazić. Ja mam takie samo zdanie, że podcinając je troszke można byłoby nadać im ładny kształt, no ale decyzje już podjęłaś. Pozdrawiam
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 05:54   #27
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Bardzo długie włosy

Cytat:
Napisane przez Panna Joanna Pokaż wiadomość
Trochę żałuję że założyłam ten temat, naprawdę o wypowiedzi niektórych wydają mi się co najmniej śmieszne i żałosne. Mam długie grube, mocne i zadbane włosy po pas a nie za kolana, które NIE SĄ MOIM JEDYNYM ATUTEM i wcale nie wyglądają niechlujnie wręcz przeciwnie. Mam wiele zalet i znam swoją wartość. Uważam siebie za ładną. a jak ktoś ma siano na głowie to niech je da ogrodnikowi do przystrzyżenia.

Lubię swoje włosy i wyglądam w nich dobrze, pasuje mi taka fryzura i wbrew pozorom mam wiele możliwości. Dobrze sie czuje ze swoim wyglądem a to jest najważniejsze.

Dziękuję wszystkim którzy napisali tu coś mądrego i proszę o zamkniecie tematu.

Swojego zdjęcia nie zamieszcze, bo już podjęłam decyzje


Jeszcze raz dziękuję za opinie
Mam kolezanka ktora ma piekne mocne grube wlosy i przez dlugi czas nosila je do pasa i super wygladala, ale tydzien temu sciela sie do ramion i zrobila trwali tez b.ladnie wyglada. Wlosy to tylko dodatek do jej 'urody' ale niezmiernie wazny...
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.