Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-12, 15:36   #1
jamajka1987
Raczkowanie
 
Avatar jamajka1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42

Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?


Pytanie wlasnie takie jak w temacie chodzi mi glownie to o czy EL jest troche lzejszy albo czy lepiej wyglada na twarzy niz Revlon?Mam nadzieje ze mi cos doradzicie )
jamajka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:06   #2
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

KWC najlepiej wie
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:25   #3
jamajka1987
Raczkowanie
 
Avatar jamajka1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

niby tak ale porownania tych akurat dwoch podkladow dokladnego nie ma
jamajka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:25   #4
mary1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

Moim zdaniem Revlon
mary1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:46   #5
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

A przepraszam, ze sie wtrace ... lepszy jest Revlon colorstay czy MF lasting performance? Uzywalam obecnie tylko MF i zakupilam Revlona ... nie wiem czego mam sie spodziewac?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 14:04   #6
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

jamajko tak sie sklada,ze mam w kosmetyczce oba z wymienionych podkladow i przynajmniej jesli o mnie chodzi to polecilabym Revlon do stosowania na codzien,natomiast EL na wieksze wyjscia,imprezy itp. Podklad z Revlonu moim zdaniem jest swietny wlasnie do codziennnego makijazu,latwo sie rozprowadza,twarz w nim wyglada naturalnie,ale jednoczesnie mozemy liczyc na trwaly efekt,lekkie zmatowienie i przykrycie niedoskonalosci. nie tworzy maski,ladnie stapia sie ze skora i przynajmniej ja nie musze martwic sie o poprawianie go przez zdecydowana wiekszosc dnia...
Co do Double Wear-moim zdaniem zapewnia nieco mocniejsze krycie-ujednolicil moja twarz,gdy byla w naprawde kiepskim stanie... Nalozenie go jednak wymaga odrobiny wprawy i czasu-moim zdaniem trzeba go dozowac bardzo oszczednie,bo latwo przesadzic z iloscia...swietnie sie trzyma(przetanczylam w nim cala noc na weselu w czerwcu i nie splynal/starl sie/zniknal)jednak moim zdaniem na codzien jest nieco zbyt ciezki...
Gdybym dzis miala kupowac,ktorys z tych podkladow to wybralabym Revlon i np. na allegro polowala na mini opakowanie EL<zeby na wszelki wypadek miec go pod reka>
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 19:00   #7
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

No i właśnie dzięki takim wizażanko jak aniser życie jest prostsze
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 20:57   #8
jamajka1987
Raczkowanie
 
Avatar jamajka1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

Dziekuje aniser wlasnie o takie porwonanie mi chodzilo.Mam Revlona ale na mojej twarzy nawet w minimalnej ilosci nie wyglada dobrze-twarz jest taka zmeczona,ciezka jakas taka dziwna.Ale zakupilam wczoraj baze Lumene no i na niej wyglada slicznie
jamajka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 22:53   #9
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
No i właśnie dzięki takim wizażanko jak aniser życie jest prostsze
dzieki chooomiku-milo,ze moglam sie na cos przydac

Cytat:
Napisane przez jamajka1987 Pokaż wiadomość
Dziekuje aniser wlasnie o takie porwonanie mi chodzilo.Mam Revlona ale na mojej twarzy nawet w minimalnej ilosci nie wyglada dobrze-twarz jest taka zmeczona,ciezka jakas taka dziwna.Ale zakupilam wczoraj baze Lumene no i na niej wyglada slicznie
nie ma za cohmm baza lumene powiadasz...oj kusisz,kusisza mialam oszczedzaca zauwazylas moze,czy faktycznie przedluza trwalosc podkladu?bo juz od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem zakupu jakiegos makijazowego utrwalacza,a skoro piszesz,ze fajnie sie sprawdza przy Revlonie to warto sie nad nia powazniej zastanowic
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 09:30   #10
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

Ja też mam oba - więc na mój gust DW jest lżejszy i mniej widoczny na twarzy niz colorstay. Trwałość podobna.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:06   #11
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
dzieki chooomiku-milo,ze moglam sie na cos przydac


nie ma za cohmm baza lumene powiadasz...oj kusisz,kusisza mialam oszczedzaca zauwazylas moze,czy faktycznie przedluza trwalosc podkladu?bo juz od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem zakupu jakiegos makijazowego utrwalacza,a skoro piszesz,ze fajnie sie sprawdza przy Revlonie to warto sie nad nia powazniej zastanowic

pytanie nie bylo do mnie ale odpowiem, przy bazie lumene faktycznie zauwazylam dluższą trwałość podkladu,nie mialam wtedy revlona-dopiero od niedawna jestem jego szczesliwą posiadaczką ale przy innym podkladzie ta baza sprawdzała się rewelacyjnie,niestety nie moge ostatnio nigdzie na nią trafić
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 18:58   #12
jamajka1987
Raczkowanie
 
Avatar jamajka1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

Aniser jeżeli chodzi o przedluzanie trwalosci to baza Lumene jest naprawde super,nie dosc ze podklad sie ladnie rozprowadza,zakrywa rozszerzone pory,matuje (a mam mieszana cere),podklad wyglada na niej naprawde swiezo i ladnie (testowalam na Colorstay i Clinique Superfit).Naprawde baza godna podziwu.Szczerze polecam tylko szkoda ze 40zl kosztuje bo Colorstay to 72zl + baza 40zl=112zl to troszke duzo...a o Cliniqu juz nie wspominam
jamajka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:08   #13
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

iza_ dzieki za odpowiedz,im wiecej opinii tym lepieja swoja droga faktycznie ciezko ostatnio o kosmetyki lumene,ja za ta baza pewnie tez sie nachodze...
jamajka-dzieki,jesli faktycznie baza lumena tak ladnie sie sprawdza w zestawie z Revlonem,no to chyba musze zaczac odkladac pieniazki... Niestety ostatnio przechodze kuracje dermatologiczna roznymi masciami,papkami i antybiotykiem i moja skora wyglada hmm dosc kiepsko,wiec takie dodatkowe wspomaganie podkladu napewno sie przydaszkoda tylko,ze te wszystkie cudenka tyyyyle kosztuja...
A co do Revlonu, to ostatnio widzialam go na allegro za bardzo przyzwoita cene,cos kolo 30zl
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:57   #14
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

jako ze takze uzywalam revlona i DW, to i ja sie wypowiem . w moich testach revlon klasyczny wypadl gorzej niz DW (tepo sie rozprowadzal, tworzyl maske, skora nie oddychala). z kolei CS natural byl lzejszy i naturalniej wygladal niz DW. jednak jak dla mnie DW i tak byl najlepszy - nie zapychal porow tj revlony (a co ztego ze podklad niezle wyglada, jesli twarz nie jest w dobrym stanie)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 12:04   #15
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

oj kusicie, kusicie z tą bazą Lumene Chyba ja również zacznę poszukiwania, bo rzeczywiście trudno znaleźć kosmetyki Lumene na półkach w perfumeriach...

Jeżeli chodzi o Revlon, to miałam kiedyś okazję używać i nawet nieźle się sprawował Ale ponieważ moja cera jest bardziej wymagająca, to zdecydowałam się na Clinique, który pochodzi z tej samej "rodziny" co EL.

Tak, jak moje przedmówczynie, polecałabym Revlon do codziennego użytku, a EL na wieczorne wyjścia i specjalne okazje.
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:47   #16
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Potrzebna pomoc-ktory lepszy Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double wear?

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
jako ze takze uzywalam revlona i DW, to i ja sie wypowiem . w moich testach revlon klasyczny wypadl gorzej niz DW (tepo sie rozprowadzal, tworzyl maske, skora nie oddychala). z kolei CS natural byl lzejszy i naturalniej wygladal niz DW. jednak jak dla mnie DW i tak byl najlepszy - nie zapychal porow tj revlony (a co ztego ze podklad niezle wyglada, jesli twarz nie jest w dobrym stanie)
to widze,ze odczucia co do DW mamy podobne,tyle,ze akurat mojej buzi Revlon podpasowal. mimo,ze kupowalam troche sie obawiajac czy mnie nie zapcha,to okazalo sie,ze nie poczynil wiekszych szkod na mojej buziza co zreszta zdobyl sobie u mnie kolejne punkty
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.