Kosmetyki oczyszczajace do twarzy dla młodego męzczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-03, 16:21   #1
sevesnake
Przyczajenie
 
Avatar sevesnake
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Murowana Goślina k.Poznania
Wiadomości: 14
GG do sevesnake Send a message via Skype™ to sevesnake

Kosmetyki oczyszczajace do twarzy dla młodego męzczyzny


Witam, czesto odwiedzam to forum i czytam porady naprawde pomocne i postanowilem sam zadac Wam pytanie.
Mam 17 lat, jako takiego nigdy nie posiadalem tradziku lecz mam bardzo wrazliwą cere, zdolna do wypryskow i zaskornikow. Radze sobie z nimi cierpliwie i dbam o skore twarzy lecz uzywam duzo roznegorodzaju srodkow pielegnacyjnych. Boje sie o moja cere gdyz czesto czuje ze jest naciagnieta i wysuszona. Uzywam serie Avony Clear Skin i kremy nawilzajace tylko i wylacznie. Lecz ciagle posiadam na twarzy czerwone plamki z ktorymi nie potrafie sobie poradzic, chcialbym aby moj koloryt skory byl jednolity i skora byla gladka (kazdy by chcial ) lecz ja nie mam powaznych problemow z cera ale pielegnacja ODPOWIEDNIA powinna dac efekt taki ze bede zadowolony...

Moze powinienem zmienic kosmetyki, moze polecacie jakies z wlasnego doswiadczenia i moze znacie sposoby na sucha zdolna do wypryskow niezadawalajaca skore twarzy dziekuje za kazda odpowiedz.
__________________
Kobieta patrzy na jednego mężczyznę,rozmawia z drugim,mysli o trzecim.

"Dbanie o cere to moja mala obsesja <bezradny> "
sevesnake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 18:07   #2
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kosmetyki oczyszczajace do twarzy dla młodego męzczyzny

Hej

Pytanie na forum kosmetyczne, pewnie zostanie przeniesione.
Ale do rzeczy.
Tak mi się nasunęło, że być może jesteś alergikiem? To by mogło tłumaczyć, skąd te podrażnienia, tym bardziej, jeśli używasz wielu różnych kosmetyków.
Moja propozycja to któraś z serii Oceanic AA dla mężczyzn: Classic, albo Sensitive. W linii Clasic jest krem do twarzy, a w Sensitive żele.

Męskich linii rzecz jasna nie używałam ale cenię sobie produkty Oceanica. Na mojej skórze, też alergicznej, jak do tej pory dobrze się sprawdzają.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.