Jak sobie przyciemnic karnacje?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 22:51   #61
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: Jak sobie przyciemnic karnacje??

Juz sama nie wiem Jedni mowia ze super efekt, drudzy ze szkodliwe n awatrobe, ze jakies plamy, przebarwienia. Chyb awyprobuje na sobie
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 12:16   #62
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Jak sobie przyciemnic karnacje??

Kochane ! Nie wiem czy rozumiecie, bo zdaje mi się że większość pań nie rozumie : Beta karoten nie jest szkodliwy, jeżeli przyjmujemy go w postaci pożywienia. Marchewka jest bardzo zdrowa i uzupełnia niedobory wit. A. Organizm jest w stanie kontrolować ilość witaminy A - gdy jej potrzebuje wykorzystuje więcej beta karotenu, natomiast, gdy jej nie potrzebuje to ten związek jest wydalany w kale, bądź też możemy zaobserwować ciemniejsze zabarwienie moczu, bądź też organizm może próbować wydalić to przez skórę i wtedy zaobserwujemy plamy, lub ciemniejsze zabarwienie skóry. Jest to fizjologiczny objaw - nie żadna choroba.. Braki wit. A są bardzo szkodliwe bo mogą zaowocować nawet jaskrą. Organizm naprawdę nie jest głupi i zostaliśmy tak stworzeni, że ciało reguluje sobie to czego potrzeba. Zaszkodzić może przyjmowanie syntetyków w postaci tabletek z beta karotenem (chociaż to itak jest mało prawdopodobne), lub przyjmowanie wit. A w postaci tabletek, dlatego wit. A jest na RECEPTĘ. Oczywiście nie ma co przesadzać i nie wolno odżywiać się tylko marchewką, ponieważ nie dostarczy ona wszystkich potrzebnych składników odżywczych i wtedy na pewno zaowocuje to brakiem innych witamin i chorobą. Pobyt w szpitalu gwarantowany ale jeżeli zjemy 1 marchewkę, lub wypijemy szklankę soku dziennie to na prawdę możemy spać spokojnie

Śmieszy mnie jak ktoś myśli, że marchewka może zabić bo przecież beta karoten nie jest tylko w marchewce ale w wielu owocach i warzywach, które spożywacie na codzień i raczej z tego powodu nikt jeszcze nie umarł
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 19:26   #63
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: Jak sobie przyciemnic karnacje??

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
a jak długo trzeba czekac na efekty po sokach?? Ja pije codziennie od tygodnia jednego-czasami więcej małego kubusia. Wiem, że trzeba troche czekac ale za ile powinnam zauważyć efekty?? A może powinnami ich wiecej pić? jak myslicie?

do soku dodawaj lyżkę zwyklej śmietany to szybciej "zadziala"
__________________
never be the same again ..
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 19:29   #64
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: Jak sobie przyciemnic karnacje??

Cytat:
Napisane przez neliaa Pokaż wiadomość
to ja tez mysle ze na ten temat cos moge powiedziec

jestem szczegolnie na twarzy zupelnie blada w tym roku uczulilam sie na slonce i nie moge sie opalac i do tego mam plamy na calym ciele ktore po 5 miesiacach od opalania nie chca zniknac i mozliwe ze juz zawsze je bede miala(nie sa one bardzo widoczne ale sa)

od niedawna zaczelam jesc duzo marchwi a dokladnie jedna marchewke dziennie, ja slyszalam ze to jest tak ze jezeli sie je sama marchew to rzecziwiscie skora robi sie pomaranczowa i dlatego zeby uniknac takiego efektu to jedzac marchew powinno sie zawsze nia z czyms laczyc tzn np surowka z marchewki i jablka albo marchew z cukrem i wtedy skora nie robi sie pomaranczowa tylko nabiera ladnego zdrowszego kolorytu
ja jem wlasnie codziennie tarta marchew z cukrem wczesniej jadlam sporadycznie a teraz postanowilam jesc codziennie zeby cera nie wygladala bardzo blado

narazie jem od kilku dni to ciezko powiedziec jakie efekty po dluzszym czasie odezwe sie i napisze czy sie cos poprawil koloryt)


a co do kwasow to ja rowniez polecam) sama mialam kuracje u kosmetyczki i ladnie likwiduja przebarwienia i rozjasniaja bardzo cere


skóra z początku robi sie pomarańczowa dlatego że organizm oczyszcza sie z toksyn, pijąc przez dluższy czas to sie zmieni
__________________
never be the same again ..
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 06:57   #65
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Jak sobie przyciemnic karnacje??

Cytat:
Napisane przez SABRINKA Pokaż wiadomość
Bardzo sie mylisz. Nie jest to prawdą bo osoba ktora znam przedawkowala beta karoten z zywnosci i z soków marchwiowych. Byla to moja kuzynka. Nigdy w zyciu nie brala zadnych tabletek z beta karotenem. W koncu musialo do tego dojsc. Soki marchwiowe pila kilka razy dziennie. Byla cala pomaranczowa. dostala plam na calym ciele i w koncu zabrano ją do szpitala bo zendlała. Wiec nie jest to mit wyssany z palca. Pozdrawiam


Mam zaburzenia wzroku i higienistka kazala mi jesc duzo marchewki i pic soki....naszczescie pogotowie mnie nie zabralo,ale na dekolcie i plecach miałam peeełno czerwonych wielkich krost !A po nich zostaly mi blizny....;/
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 07:04   #66
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Jak sobie przyciemnic karnacje??

A co do przebarwień były drobne,ale krosty były gorsze! ;/ słyszalam ze za duzo marchewki niszczy watrobe i mysle ze jest to prawdą.
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 19:54   #67
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Jak sobie przyciemnic karnacje??

to co mi przychodzi do glowy zeby przyciemnic karnacje to opalanie+brak peelingow czy maseczek oczyszczajacych, pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 00:41   #68
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: Jak sobie przyciemnic karnacje??

Cytat:
Napisane przez kaori Pokaż wiadomość
to co mi przychodzi do glowy zeby przyciemnic karnacje to opalanie+brak peelingow czy maseczek oczyszczajacych, pozdrawiam

kurczę, to ja wolę mieć już bladziutką, ale czystą cerę. Peeling u mnie ejst musowy raz na tydzień. a po peelingu robię maseczkę (często oczyszczającą)
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 15:13   #69
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137
Dot.: Jak sobie przyciemnic karnacje??

ja tez jestem blada, zwlaszcza na twarzy. i mam duuuzy kontrast miedzy twarza a reszta ciala. sokow chyba nie bede pic, bo nie przepadam, ale na wyjscia uzywam kremu tonujacego Bielendy Sunny skin, czy jakos tak. i jest boski. ma ladny, brazowy kolor, nawet dosc ciemny. ale jako ze ten krem jest zupelnie prawie przejrzysty - nie kryje ani nic, to wyglada to bardzo naturalnie. tak wiec jesli ktos sie potrzebuje przyciemnic tak doraznie, to polecam.
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 22:10   #70
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Jak sobie przyciemnic karnacje??

Sprobuj maseczki poprawiajacej koloryt Under Twenty. nie opali ale wyraznie poprawi kolor a na dodatek oczysci i rozswietli. To moja ulubiona maseczka stosuje ja od niedawna, ale regularnie i zobaczylam wyrazna poprawe
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.