super nawilżenie włosów.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-03, 18:56   #1
Rzynusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Talking

super nawilżenie włosów..


Czesc dziewczyny :P slyszałam o takiej jakies metodzie gdzie jest super nawilzanie włosw .. cos z rozbijajem cząsteczek to jest :P ranyy niewiem dokladnie. Wiem ze to jest bod taka specjalna suszarką:P wie moze któras jak to sie nazywa i jaka cena tego jest?? oze jeszcze ktos wie czy w warszawie jest taki salon w ktorym to jest???
Rzynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 17:04   #2
Shiny_Diamond
Raczkowanie
 
Avatar Shiny_Diamond
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 124
Dot.: super nawilżenie włosów..

Osobiście nie słyszałam o takim czymś... A czy twoje włosy potrzebują takiego supernawilżenia? Próbowałaś może nawilżać włosy jakimiś preparatami? Osobiście do moich suchych włosów (prostowałam je prostownicą teraz są w fatalnym stanie) używam odżwki w kilogramowym pojemniku (jest dość charakterystyczny) firmy Lorys nawilżającą z wyciągiem z avocado. Fajnie nawilża włosy, wystarczy nałożć ją na mokre włosy, wmasować delikanie (najbardziej na końcach), nałożyć czepek, owinąć głowę ręcznikiem i pozostawić na 15 - 20 min. Potem spłukać. W efekcie włosy są bardziej gładkie i miękkie. Ta firma ma w ofercie również wiele innych odżywek z tej serii (do włosów matowych, farbowanych itp) więc może warto na początku spróbować samemu doprowadzić włosy ładu? Trzymam kciuki
__________________
To, co zdobywamy z największym trudem, najbardziej kochamy...
Shiny_Diamond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 19:48   #3
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: super nawilżenie włosów..

Rzynusia ---> Zapewne chodzi Ci o suszarkę z jonizacją, która rozbija cząsteczki wody. Dzięki temu włosy się nie elektryzują i pozostają lepiej nawilżone.
Teraz większość droższych suszarek posiada opcję jonizacji.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 15:14   #4
Rzynusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: super nawilżenie włosów..

shiny_Diamond ! probowalam nawilzyc włosy uzywam naWET jedwiabiu, jakies profesjonalne maseczki kupowalam są fajne w dotyku mieciutkie itp ale.. one sie wogole nie błyszczą otóz jakis czas temu zaczelam rozjasniac włosy... i mam strasznie zniszczone sa suche i sztywne... tzn tak są mieciutkie ale jakbys np skrecala włosy to zdrowe włoski ułozą sie do swojej normalnej postaci a moje bedą poskrecane.... niewiem oc mam zrobic zeby były leciutkie i blyszczały sie....
Rzynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 15:16   #5
Rzynusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: super nawilżenie włosów..

kokuryu
tak łasnie to to jest :P:P:P podobno po tym włoski są jak u niemowlka... teraz ide zrobic sobie baleyage zeby wrocic troszke do swojego naurlanego koloru no i chce tą suszarką włoski wysuszyć zeby były ladniutkie.. niewiesz czasem ile to sztuje??
Rzynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 15:58   #6
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: super nawilżenie włosów..

Rzynusia--->To nie jest zabieg fryzjerski, a zwykła suszarka, którą każdy może sobie kupić. Efektu nie nazwałabym "jak u niemowlaka", choć nieco większą gładkość włosa da się wyczuć.
Ja używam suszarki z funkcją jonizacji firmy Vidal Sassoon; kupiłam ją za 169 zł na allegro.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 20:17   #7
Rzynusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: super nawilżenie włosów..

no to fajnie, musze sobię taką suszarke kupic :P a nie znasz jakis zabiegów albo czegos co sprawi ze moje wlosy bedą normalne a nie sianowate???? bo juz mnie te włosy denerują
Rzynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.