Prosze pomozcie!! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-11, 19:25   #1
Morrighan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7

Prosze pomozcie!! :)


Witam Was serdecznie!! Mam taki problemik... Jesli chodzi o makijaze to noga ze mnie... Znam w zasadzie tylko 3 proste "chwyty" i to wszystko... Strasznie mi sie podoba ten makijaz (lamer komputerowy jestem wiec mam nadzieje ze sie wyswietla zdjecia ) Czy ktoras z Was moglaby mi napisac jak zrobic taki makijaz? Bylabym BARDZO wdzieczna tez gdyby ta dobra dusza podpowiedziala mi tez jakie kolory moglabym kupic firm takich jak Maybelline, Rimmel i tym podobne (na drozsze mnie niestety nie stac... ) Jeszcze raz bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje! Pozdrawiam serdecznie. P.S. uwielbiam ta strone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashley_olsen.jpg (18,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg ash.jpeg (113,8 KB, 27 załadowań)
Morrighan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:44   #2
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Prosze pomozcie!! :)

makijaz z serii no make up ;]

podklad dobierz do swojej cery jesli masz ladna moze byc lekki z serii np DMM maybelline jesli masz wiele niedoskonalosci postaw na dobre krycie np matujacy AA OCEANIC mysle ze mozesz tez uzyc delikatnie rozswietlajacego podkladu ale ja uzylabym matujacego i pozniej nalozyla kuleczki korygujace np APC nr 0 lub PR (rozswietla delikatnie twarz i odbija swiatlo wygladzajac ja)

kosci policzkowe wymodelowalabym delikatnym brzoskwiniowym bardzo cielistym rozem z inglota nr zdaje sie 80

na usta jakis delikatny blyszczyk/szminka w plynie ja nalozylabym pomadke wibo nr 16 i przezroczysty blyszczyk powiekszajacy usta np essence volume up

pamietaj o dobrym zakryciu zaczerwienienia platkow nosa (jesli takie masz) i okolic oczu mozesz uzyc samego dermacolu (radzilabym pod podklad) lub wymieszaj go z podkladem i wklep w okolice oczu (takze na powieki)

wydaje mi sie ze zostala nalozona delikatna szaro-brazowa kredka do 3/4 dolnej powieki i zdluz linii gornych rzes (BARDZO dobrze roztarta) tworzy tylko smuge

rzesy to juz czym tam uwazasz byle rozczesac dobrze

mozesz sie pokusic o nalozenie cielistego satynowego bezu (np INGLOT) na powieki az po luk brwiowy (ale w malej ilosci)

i to chyba na tyle mam nadzieje ze pomoglam
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:54   #3
Morrighan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7
Dot.: Prosze pomozcie!! :)

Bardzo pomoglas! Dziekuje! Jutro ide na zakupy... ) Najwiekszy problem mam z kolorami.. zawsze wiem czego chce a wychodze ze sklepu z zupelnie czyms innym... Jeszcze raz dziekuje!
Morrighan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 21:25   #4
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: Prosze pomozcie!! :)

moze tutaj cos znajdziesz polecam Step by Step
podaje link https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157928
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.