Depilator. Prosze pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 21:32   #31
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez Mykka Pokaż wiadomość
może odważe się dziś na pachy
ale szczerze mówiąc nadal pamiętam o tym bólu z łydek
muszę jeszcze dziś poprawić, ponieważ nie osiągnełam zamierzonego efektu
Trzeba sie tylko przelamac Przez pierwsze kilka razy,jak golilam pachy,to mi krew leciala A teraz,to juz idzie szybciutko i bezbolesnie Tak samo z bikini.Na poczatku bylo ciezko,teraz jest ok Warto,bo wloski naprawde dlugo odrastaj
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 11:22   #32
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

A ja jestem dumną( a tak!)posiadaczką Philipsa HP 6502 satinelle ice premium i nie wyobrażam sobie że może istnieć lepszy depilator na rynku. Posiada dwie prędkości,golarkę,nakładk ę masującą,nasadkę do miejsc delikatnych, nasadkę chłodzącą (rewelacja), jest bezpieczny - posiada nasadkę zabezpieczającą głowicę golącą Depilacja nie boli! Warto zainwestować w lepszy depilator, naprawdę niż golić się co dzień,dwa. Podobnie z depilacją co tydz.Naprawdę musicie się tak często depilować?
Nie próbowałam żadnego brauna ale i nie muszę,tylko HP6502
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 12:38   #33
Mykka
Raczkowanie
 
Avatar Mykka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Trzeba sie tylko przelamac Przez pierwsze kilka razy,jak golilam pachy,to mi krew leciala A teraz,to juz idzie szybciutko i bezbolesnie Tak samo z bikini.Na poczatku bylo ciezko,teraz jest ok Warto,bo wloski naprawde dlugo odrastaj
w końcu stchórzyłam
ale przynajmniej już nauczyłam się jaki kąt depilacji jest dobry itp więc jak będę za tydzień (może dłużej) znowu przeprowadzać zabieg depilacji to się odważe. Trzeba się w końcu przełamać
__________________
xXx Mykka xXx
Mykka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 13:14   #34
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez zanag Pokaż wiadomość
ale jak dla mnie to nozki sa niedogolone!
niby nie ma widocznych wloskow, na pewno wiekszosc z nich nie byla 'przycieta' lecz wyrwana (widzialam cebulki)
a mimo to efekt gladkosci daleki od tego uzyskanego maszynka!

stad pytanko - czy po jakims czasie depilowane miejsca beda gladkie?
czy to wina depilatora i nic sie na to nie da poradzic...?

właśnie też mam taki problem chociaż to raczej nie wina depilatora i nie wiem co z tym zrobić... Więc także stawiam pytanie: czy po jakimś czasie depilowane miejsca będą gładkie?
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 15:51   #35
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez Mykka Pokaż wiadomość
w końcu stchórzyłam
ale przynajmniej już nauczyłam się jaki kąt depilacji jest dobry itp więc jak będę za tydzień (może dłużej) znowu przeprowadzać zabieg depilacji to się odważe. Trzeba się w końcu przełamać
Spoko,ja tez na poczatku tylko nozki,a potem powoli przekonywalam sie do innych czesci ciala.Jak mnie depilowanie nog juz tak nie bolalo,to przerzucalam sie na inna czesc ciala Jak i do tego sie przyzwyczailam-nastepna

wengaya,nie wiem,czy Cie to pocieszy,ale mojej mamie nic nie pomagalo.Zadne tam golenie,woski,kremy.Szybc iutko odrastaly jej wloski i to bardzo ciemne (jak i mi).Przerzucila sie na depilator i teraz,po 20 latach,juz praktycznie nie depiluje.Jak sie za to bierze,to ma do usuniecia tylko pojedyncze,prawie niewidoczne wloski.Wszystko zalezy od tego,jakie masz wloski i ile juz depilujesz.Z czasem bedzie ich coraz mniej i beda jesniejsze
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:17   #36
Mykka
Raczkowanie
 
Avatar Mykka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Właśnie mam zamiar najpierw oswoić tylko nóżki, a potem kolejne części ciała
Dzisiaj mi się nudziło i wydepilowałam mojej mamie jedną nogę depilatorem, a drugą kremem veeta, ciekawe, która będzie dłużej gładsza
__________________
xXx Mykka xXx
Mykka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:18   #37
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

a mój staruszek służy mi już 6 lat tez braun. na początku to prawie ryczałam, ale potem skóra sie przyzwyczaja. Teraz to już wogóle nie boli, tylko najgorsze są te wrastające włoski- chociaż masuje szorstka gąbka, używam peelingu to i tak jakaś zabłąkana kudełka się trafi. niestety nie mogę depilować pach..po tygodniu wychodzą mi paskudne, ropne krosty a co sadzicie o tych nowszych depilatorach z nasadkami masującymi, albo z pojemniczkiem z lodem? Mojego weterana pasuje już wymienić na lepszy model
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 16:21   #38
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

heh mi tez szybko odrastają b. ciemne włoski ale mysle, że po depilatorze będzie lepiej
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:25   #39
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

ja też masuje szorstka gąbka, używam peelingu i zdarza się jakiś kłaczek który wrośnie ale przy depilatorze to chyba nieodłączna część ;p

Nie wiem jak się spr. te nowsze depilatory z nasadkami ja mam zwykły i jakoś żyje
Jedni mówią że te nasadki dużo dają inni mówią ze to pic na wodę, może to zależy od skóry...
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:16   #40
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez wengaya Pokaż wiadomość
heh mi tez szybko odrastają b. ciemne włoski ale mysle, że po depilatorze będzie lepiej
No niestety,trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i troche sie pomeczyc.To wymaga czasu

Ashmira,ja tez tak mam Teraz juz troche zadziej,ale wloski pod pachami tez lubia mi wrastac i robia sie wlasnie taki ni to krostki,ni to nie wiem co.Roznymi sposobmi probowalam je usuwac (np.wyciskajac lub podwazajc igla).Kiedys mi sie zrobila taka wieksza gulka i nie chciala sie zagioc.Wzielam igle,podwazylam wloska lekko i wycisnelam.Wyszly chyba z 4 wloski splatane wszystkie razem Masakra,ze cos takiego moze sie zrobic.Ale to mnie nie zniechecilo,bo teraz moge byc nawet "niedodepilowana",a i tak nic nie widac
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:24   #41
Mykka
Raczkowanie
 
Avatar Mykka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

coraz bardziej mnie kusisz
__________________
xXx Mykka xXx
Mykka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 22:08   #42
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
a mój staruszek służy mi już 6 lat tez braun. na początku to prawie ryczałam, ale potem skóra sie przyzwyczaja. Teraz to już wogóle nie boli, tylko najgorsze są te wrastające włoski- chociaż masuje szorstka gąbka, używam peelingu to i tak jakaś zabłąkana kudełka się trafi. niestety nie mogę depilować pach..po tygodniu wychodzą mi paskudne, ropne krosty a co sadzicie o tych nowszych depilatorach z nasadkami masującymi, albo z pojemniczkiem z lodem? Mojego weterana pasuje już wymienić na lepszy model
ja mam z nakładka masująca.
Jest znacznie lepiej niż bez
Dzięki temu pachy zaczęłam depilować
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 22:16   #43
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
ja mam z nakładka masująca.
Jest znacznie lepiej niż bez
Dzięki temu pachy zaczęłam depilować
Tez mam,ale moja nakladka masujaca bardziej drapie,niz masuje i spowalnia depilacje,wiec jej nie uzywam

Kusze,bo przekonalam sie,ze warto Mam b.ciemne wlosy,geste grube (wszedzie).Innym sposobem musialabym sie bawic codziennie.A tak nogi co tydzien,paszki moge troche rzadziej,bikini co 2-3 tygodnie Jest to idealny sposob dla osob majacych naprade duze owlosienie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 22:48   #44
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

a mnie mniej boli z nakładka, zawsze przed depilacja pach, masuje sobie je bokiem tej nasadki
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:05   #45
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Moren, czyli nie tylko ja mam taki problem z pachami okropność, ale cóż zrobić. Czyli mam się nie przejmować tymi " ropniakami" i depilować dalej...po trupach i do celu ja tez mam ciemne kudełki i dużo tak, że golić to musiałabym się codziennie. Ehh dawniej kobiety chodziły jak buszmenki i nie musiały się martwić
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:09   #46
kasiaqwe11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez wengaya Pokaż wiadomość
Witam!
Nie wiem czy odpowiednie miejsce wybrałam na ten temat (jeżeli nie to przepraszam) ale naprawde potrzebuje pomocy...
Chce sobie kupić depilator.... no ale... właśnie tu jest problem. Nie wiem czy lepszy jest Braun czy Philips. Zastanawiałam sie nad takimi modelami jak: Phlilips HP 2843 i Braun 2075 Eversoft. No i niestety troche mnie kasa ogranicza... Byłabym wdzięczna jeżeli ktoś by mi pomógł w wyborze odpowiedniego bo nie chce pieniędzy wyrzucić w błoto...

cóż troche mnie już znudziło i zdenerwowało machanie maszynką co dwa dni. Próbowałam już depilacji kremami, woskiem, pastą cukrową(ale jakoś żadna z wymienionych mi nie odpowiada). Więc teraz postanowiłam używać depilatora

--
Pzdr
Wen
JA MAM DO SPRZEDANIA DEPILATOR FIRMY BRAUN. RAZ GO UŻYŁAM, PRZEJECHAŁAM NIM PO 5CM NOGI I STWIERDZIŁAM, ŻE TO NIE DLA MNIE. I TAK LEŻY W SZAFIE I MI ZALEGA JAK MACIE PYTANIA PISZCIE: kasia_01@buziaczek.pl
kasiaqwe11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 19:05   #47
Mykka
Raczkowanie
 
Avatar Mykka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Moren, czyli nie tylko ja mam taki problem z pachami okropność, ale cóż zrobić. Czyli mam się nie przejmować tymi " ropniakami" i depilować dalej...po trupach i do celu ja tez mam ciemne kudełki i dużo tak, że golić to musiałabym się codziennie. Ehh dawniej kobiety chodziły jak buszmenki i nie musiały się martwić
ja również mam ropne krostki ale po maszynce ... depilatorem jeszcze nie próbowałam
__________________
xXx Mykka xXx
Mykka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 21:46   #48
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Moren, czyli nie tylko ja mam taki problem z pachami okropność, ale cóż zrobić. Czyli mam się nie przejmować tymi " ropniakami" i depilować dalej...po trupach i do celu ja tez mam ciemne kudełki i dużo tak, że golić to musiałabym się codziennie. Ehh dawniej kobiety chodziły jak buszmenki i nie musiały się martwić
No niestety,nie jest to zbyt przyjemne Ale ja sie staqram tego pozbyc i depiluje dalej W pachwinach tez mi sie takie robia (tylko tam latwiej usunac,bo prznajmniej cos widze ).No i peeling,peeling i jeszcze raz peeling...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 12:35   #49
just2you
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

moim zdaniem depilator to najlepsza metoda
just2you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 18:52   #50
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Najlepsze było to jak kiedyś poszłam właśnie z takimi pachami do dermatologa-nie dość,że nic mi nie przepisała to jeszcze mi się dostało. Dowiedziałam sie, że nie powinno się nic depilować, bo te włoski nas chronią i takie tamdyskretnie popatrzyłam pod stół i zobaczyłam długie, kręcone kudliska na nogach p. doktor..już więcej tam nie poszłam. Moren nie boisz się,ze właśnie od tych wrastających włosków porobią Ci się jakieś zrosty, albo coś? ja też tak w nich dłubałam starając się je wycisnąć( rekord TRZY!!!w jednym), ale boję się jakiegoś zapalenia
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 09:05   #51
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Jak pisalam-depiluje juz dlugo,juz niejednokrotnie mialam przez to jakies problemy.Nie raz musialam wyciagac te wloski "na powierzchnie" i nigdy niczym zlym mi sie to nie skonczylo Co nie znaczy,ze tak oczywiscie nie moze sie zdarzyc Dlatego regularny peeling to podstawa.Jesli dokladnie i czesto zluszczamy naskorek,to nie powinno nic pod niego wrastac
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 09:23   #52
Mykka
Raczkowanie
 
Avatar Mykka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

a jaki mogłabyś polecić ?
Ja używam peelingu Joanny o zapachu Kiwi mniam mniam
__________________
xXx Mykka xXx
Mykka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 21:12   #53
annett16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 28
GG do annett16
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

wengaya...
jak czyscisz swoj depilator ??
chyba zdecyduje sie na ten model
annett16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 22:44   #54
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Lubie peelingi Joanny za zapach,ale jak dla mnie za slabo scieraja Najlepszy jest peeling cukrowy robiony samodzielnie w domku.Dajesz cukier,np.mozna dac kawe (mielona,lekko natluszcza) i przed uzyciem mieszasz z zelem pod prysznic,smietana lub jogurtem naturalnym (zeby za szybko cukier sie nie rozpuscil).Mocno sciera
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 22:52   #55
nasionko
Raczkowanie
 
Avatar nasionko
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 193
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

ja na Gwiazdkę dostałam i wybrałam sobie bardzo zachwalany..niedrogi ale ze wszystkim Braun 3270
__________________
LaLaLaLa
nasionko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 09:21   #56
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Faktycznie ciężko trafić na porządny peeling, dlatego wolę takie, które sama sobie przyrządzę. Dla mnie najlepszy jest właśnie z kawy wymieszanej z żelem pod prysznic. Kiedyś próbowałam też z soli+żel, bardzo dobrze ściera, ale strasznie piekło.
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 15:18   #57
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

annett16 mój depilator czyszcze taką szczoteczką która jest w zestawie razem z depilatorem(przy zakupie), ale przecieram także wacikiem nasączonym spirytusem... i na tym się kończy czyszczenie mojego dep.
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 11:50   #58
wysportowana
Raczkowanie
 
Avatar wysportowana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Jak tak czytam te wszystkie tematy o depilatorach to ja juz nie wiem. Jestem na kupnie takiego cudeńka, ale im wiecej chce się dowiedziec tym większy mam mętlik w głowie :|
Prosze doradźcie Nie jestem ograniczona jesli chodzi o zakres cenowy, ale nie chce tez jakis specjalnych bajerów. Im mniej wydam tym lepiej Dodam ze bolu sie nie boje, bo zaczynałam woskiem, potem nie miałam czasu wiec w gre wchodziła tylko maszynka, ale jakos strasznie mnie ten wosk nie bolał Czerwone kropy sie pojawialy, ale to wystarczy zimną woda polać chwile, i potem znikaja A! I dodam, że chciałabym sprobować pomeczyc tez moje pachy i bikini depilatorem (aaaa!). Wytypowałam sobie modele Brauna, ktore wydaja się być interesujące (wiecej opini pozytywnych mialy niż modele Philipsa-?).
Braun
silk-epil -xelle 5280 /ok 300zl/
5270 /ok 350zł/
-softperfection 3270 /od 180 do 270zł/
-eversoft deluxe 2270 BS /od 150 do 200-300zl/
wysportowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 12:06   #59
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

Ja mam Silk Epil ever soft.Dalam za niego jakies 80 zl.Nie ma zasnych bajerow,oprocz nakladki masujacej,ktora bardziej drapie i spowalnia depilacje,niz masuje I jestem bardzo zadowolona.Taka podstawowa wersja jest jak najbardziej ok Jesli nie potrzebujesz zadnych bajerow,to proponuje Ci wybrac wlasnie taka wersje podstawowa.Przynajmniej nie przeplacisz,a dziala swietnie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 11:37   #60
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Depilator. Prosze pomocy!

ja mam Braun silk epil 2170kosztował 89 zł, ma dwie prędkości i nasadkę masującą, którą uzyłam tylko do pach. dzisiaj pierwszy raz depilowałam nóżki i nic nie bolała nastepnie przeszłam do depilacji wlosków pod pachami.. powiem szczerze że bolało polała się krew, ale zacisnęłam zeby i się udało spróbowałam bikinii ale tutaj był ból nie do zniesienia.. pewnie dlatego że to pierwsza taka depilacja.. jutro jeszcze spróbuję i będę depilować się na raty
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.