Prosze o rade;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-02, 15:37   #1
gucia888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Unhappy

Prosze o rade;)


Hej Mam problem z moimi włosami. Ostatnio kupiłam sobie odżywkę bez spłukiwania, której wcześniej nie używałam, ale wydala mi sie fajna - Dove krem wygładzający Jedwabista Gładkość. W sumie krem miał dodać włosom blasku i je wygładzić.. Problem w tym, że już po pierwszym użyciu włosy - dobra, błyszczały się, ale były strasznie matowe i szorstkie w dotyku Poza tym wydawały mi sie po niej aż za bardzo świecące, jakby były przetłuszczone, bo większość z tego co położyłam poszło na górę głowy, a nie końcówki. Wiec postanowiłam, ze po następnym umyciu już jej nie użyję.
Tylko że, mija już około 5 dni od czasu kiedy jej użyłam, a włosy przy cebulkach, prawie na całej górze głowy strasznie się świecą i są nadal strasznie matowe i niemiłe w dotyku a włosy myję codziennie, wiec nie wiem już co mam zrobić, żeby krem przestał działać Nigdy tez moje włosy nie były tak tłuste same z siebie, żeby codzienne mycie nie pomagało, wiec to pewne, ze to przez działanie tej odżywki/kremu... Może macie jakiś pomysł??
Próbowałam już nakładać dwa razy szampon podczas mycia, ale po wysuszeniu efekt powraca Pomóżcie!
gucia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 16:11   #2
gucia888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Exclamation Problem z włosami ..

Hej. Mam problem z moimi włosami.

~~> Ostatnio kupiłam sobie odżywkę bez spłukiwania, której wcześniej nie używałam, ale wydala mi sie fajna - Dove krem wygładzający Jedwabista Gładkość. W sumie krem miał dodać włosom blasku i je wygładzić.. Problem w tym, że już po pierwszym użyciu włosy - dobra, błyszczały się, ale były strasznie matowe i szorstkie w dotyku Poza tym wydawały mi sie po niej aż za bardzo świecące, jakby były przetłuszczone, bo większość z tego co położyłam poszło na górę głowy, a nie końcówki. Wiec postanowiłam, ze po następnym umyciu już jej nie użyję.

Tylko że, mija już około 5 dni od czasu kiedy jej użyłam, a włosy przy cebulkach, prawie na całej górze głowy strasznie się świecą i są nadal strasznie matowe i niemiłe w dotyku a włosy myję codziennie, wiec nie wiem już co mam zrobić, żeby krem przestał działać Nigdy tez moje włosy nie były tak tłuste same z siebie, żeby codzienne mycie nie pomagało, wiec to pewne, ze to przez działanie tej odżywki/kremu...

Może macie jakiś pomysł??
Próbowałam już nakładać dwa razy szampon podczas mycia, ale po wysuszeniu efekt powraca Pomóżcie!
gucia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 16:18   #3
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Problem z włosami ..

To błyszczały się czy były matowe? Bo to dwa wykluczające się przymiotniki.

Preparat ten działa tylko do pierwszego mycia głowy, a więc przetłuszczanie nie jest nim spowodowane.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 16:24   #4
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 140
Dot.: Problem z włosami ..

Hmm, nie wiem co by ci było można doradzić.
Dziwne, że po jednym zastosowaniu i po ciągłym myciu głowy ciągle masz te efekty po pierwszym użyciu...
agattex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 16:31   #5
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Problem z włosami ..

Wlasnie... Jak wlosy mogą byc jednoczesnie matowe i blyszczec lub byc szorstkie i przetluszczone??:confused :
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 16:35   #6
gucia888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z włosami ..

No ja właśnie sama do końca nie rozumiem czemu one takie są.
Błyszczą sie, ale w dotyku są szorstkie, takie dziwne Nie są, ale jedynie wyglądają na przetłuszczone - jak dla mnie.
gucia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 16:41   #7
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Problem z włosami ..

Mam ten krem, jest rewelacyjny. Nigdy takich rzeczy nie daje się na głowe, a bardziej od połowy głowy/włosów, na końce, zeby wygładzić je i żeby się nie puszyły. I daje się go malutko, kapkę. Ładnie widzę nawaliłaś tego na głowę.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-02, 17:00   #8
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Problem z włosami ..

gucia888 - to, co się dzieje z teraz z Twoimi włosami, to nie efekt nałożenia kremu, nawet jeśli użyłaś go niewłaściwie na samą skórę głowy.
Może w tym czasie zmieniłaś też szampon i jest to jego wina?
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 19:42   #9
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Problem z włosami ..

moze uzywasz szamponu z silikonami? sprobuj przez jakis czas ziolowym myc glowe - pokrzywa, tataro-chmielowy czy rzepa. one dobrze oczyszczaja. ale to dziwne ze tak dlugo trzyma CI sie ta odzywka... nie robilas z nimi nic wiecej? nie uzywalas olejku rycynowego? albo jedwabiu?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 19:52   #10
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Prosze o rade;)

Czegoś tu nie rozumiem.
"Problem w tym, że już po pierwszym użyciu włosy - dobra, błyszczały się, ale były strasznie matowe i szorstkie w dotyku Poza tym wydawały mi sie po niej aż za bardzo świecące.."
Włosy blyszczały się i były matowe? Myślałam, że są to dwa przeciwieństwa...
Wydaje mi się, że to nie jest winą tej odżywki, bo efekt nie powinien się trzymać aż tak długo, a dove chyba nie jest jakimś super trwałym profesjonalnym kosmetykiem.
Jeżeli zależy Ci na błyszczących włosach to polecam naftę kosmetyczną.
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 20:36   #11
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Prosze o rade;)

prosze nie zakladac kolejnego watku na ten sam temat i zapoznac sie z tym http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266

łacze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-02, 20:58   #12
gucia888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Prosze o rade;)

Jeżeli chodzi o te "matowe" to wyjaśniałam troszke wyżej, ze poprostu sie błyszczą i chodziło mi tu tylko o to, ze w dotyku są dziwne. Juz pomińmy te matowe bo to troche źle zabrzmiało.

A co do szamponu to ostatnio używam Fructisa, nie zmieniałam go od dłuższego czasu. Olejków, jedwabiu nie używałam, nic takie z nimi nie robiłam, po prostu myłam;P
gucia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 21:27   #13
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Prosze o rade;)

w takim razie ciężko wyjaśnić owe zjawisko. Może zmień szampon?
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.