StriVectin-SD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-16, 13:24   #1
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760

StriVectin-SD


Widziałyście tą "cudowną" nowość w Sephorze? Ktoś wypróbował? Podejrzewam kolejny marketingowy przekręt, ale może któraś z Was wie więcej?...
Tu info ze strony Sephory:
http://www.sephora.pl/;jsessionid=QI...articleId=724#
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 14:14   #2
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: StriVectin-SD

Widzieć widziałam, nawet przyjrzałam się bliżej. Jednakże cena specyfiku sprawiła, że straciłam na moment zimną krew, która w perfumeriach typu Sephora bardzo się przydaje. A najlepsze jest to, że jak byłam w tym sklepie (konkretnie w Warszawie przy Marszałkowskiej) jakoś w pierwszym tygodniu listopada, to na półkach, gdzie to cudo powinno stać widniał napis "produkt chwilowo niedostępny". Czyżby to miało sugerować, że cała dostawa kosmetyku została na pniu wykupiona? Jak byłam w Sephorze kilka dni później to stało toto i tłumy się koło tego nie kłębiły. Swoją drogą też jestem ciekawa opinii ewentualnych użytkowniczek.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 14:26   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: StriVectin-SD

O tak, cena powala, nie wierzę, że coś ją usprawiedliwia. Przecież 2-3 takie kremy to przyzwoity zabieg lekarski, na pewno grubo bardziej skuteczny! No i jeśli działa tak skutecznie, dlaczego nie słyszałam o nim wcześniej? Gdzie nagrody, publikacje, wycofywanie wszystkich innych kremów?
Ale może ktoś się jednak skusił?..
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 15:29   #4
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: StriVectin-SD

Nie wiedzieć czemu, przypomina mi się przypadek takiego kremu, ktory też miał odmładzać o 10 lat. O ile pamiętam pojawil się jakieś 10-15 lat temu i nazywal się chyba BM. Był robiony z czegoś strasznie dziwnego, był to chyba jakiś składnik zwierzęcy. Moja mama miala ten krem, używała pilnie ale nie przypominam sobie, żeby w związku z jego użyciem odmłodniała o 10 lat. Opis tego cudownego "odkrycia" (że to niby przypadkiem odkryto i inne tam takie), wypisz wymaluj jak w historii wzmiankowanego środka, który można kupić w Sephorze za ciężkie pieniądze. Historia lubi się powtarzać. A po tamtym "cudownym" specyfiku nawet wspomnienie nie zostało...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 11:01   #5
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
StriVectin-SD

Zastanawiałam się nad kupnem tego specyfiku. Reklama wytworzona wokół niego przez Sephorę jest bardzo zachęcająca. Znalazłam w Internecie trochę informacji na jego temat i te również są bardzo kuszące. Niemniej jednak najwiarygodniejsze jest zdanie osób kosmetyk używających, dlatego zwracam się do Was z pytaniem - czy któraś z Was używa/używała go może? 390 zł to spory wydatek i nie chciałabym się tak straszliwie naciąć
Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 14:32   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: StriVectin-SD

Jest zgłoszony już na KW i Neuilly wypisała skład - można sobie poczytać i pobawić się w małego analityka. Wiesz, powiem szczerze, że patrząc na skład trudno się dopatrzyć czegoś super hiper - jedyną substancją budzącą zainteresowanie jest matrixyl zdaje się - Justy już chyba kiedyś o tym pisała na Gazecie. Żadna to innowacja, jest to obecne w wielu kremach innych firm. Nie ukrywam, że jak zobaczyłam w Sephorze to mi ślepia się zaświeciły ale potem rozsądek wrócił moim zdaniem w składzie nie ma nic rewolucyjnego, lepiej już w celu odmłodzenia cery sprawić sobie coś z retinolem, pozłuszczać itd (choć nie jestem pewna czy o odmłodzenie cery Ci chodzi, bo chyba dobrze pamiętam że jesteś raczej młodziutka ). I nie wspomnę tu już o tym że dla mnie specyfik który ma być dobry i na zmarszczki i na rozstępy i na blizny jest totalnie niewiarygodny. Hołduję zasadzie iż coś powinno być dobre na jedną przypadłość, a jak ma byc dobre na wiele problemów, to tak naprawdę nie jest dobre na nic...

Tyle ode mnie. Moim zdaniem cena jest z księżyca - mimo iż potrafię wydać dużo na kosmetyki uważam że z ceną przesadzono - zwłaszcza iż w składzie nie ma niczego co by tę cenę uzasadniało. W sumie to może bym go kupiła, ot tak by zbadać, ino bez grosza teraz jestem poczekam na opinię Neuilly!

Buziaki
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 17:37   #7
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: StriVectin-SD

Szczerze mówiąc też czekam na opinię Neuilly, chociaż wszelkie "magiczne" preparaty budzą moją żywiołową nieufność. Kilka takich już się na rynku pojawiało i jeszcze szybciej znikało... Szczególnie, że cena należy do tych raczej odstraszających. U mnie zresztą właśnie nadeszła era prościutkich, delikatniutkich kremików aptecznych, bo cera mi się przesuszyła i uwrażliwiła tak, że wszystko mnie podrażnia, nie dla mnie więc magiczne odmładzacze. Jeżeli już to odwrażliwiacze...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-05, 09:59   #8
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: StriVectin-SD

Dziękuję Smoczyco! Jak zawsze jesteś niezastąpiona Faktycznie dałam się zaaferować wytworzonemu wokół niego szumowi promocyjnemu i jeszcze lada moment, a bym go kupiła Tak więc taki kubełek zimnej wody i mi bardzo się przydał
W sumie myślałam o stosowaniu go w 2ch celach: na rozstępy w okolicy dekoltu, które od zawsze stanowią mój największy kompleks, a także na małą blizenkę na policzku. Może jeśli Neuilly go wypróbuje i wystawi bardzo pozytywną opinię, to wtedy się skuszę
Jeszcze raz ślicznie dziękuję
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 20:23   #9
nastazja2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 11
Re: StriVectin-SD

Czytałam parę postów na zagranicznych forach. Babeczki tam maja to cudo od kilku lat i wcale nie sa tym zachwycone..
http://www.businessweek.com/bwdaily/...2214_db042.htm
http://forum.lef.org/?f=38&m=17624
nastazja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 21:10   #10
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: StriVectin-SD

u nas kosztuje 135$(rozboj w bialy dzien) tez sie zastanawialam bo moja zmora sa rozstepy,no niewiem moze sie kiedys skusze jak bede miala za duzo kasy.Opinie na msn shopping sa podzielone niektorym pomaga na zmarszczki a niektorzy twierdza ze to pieniadze wyrzucone w bloto

http://shopping.msn.com/eshopframe.a...ram%3dfs051704

upss stronka z kosmetykiem sie nie otwiera ale wystarczy wpisac w search nazwe i pojawi sie produkt i wszystkie opinie o nim.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 21:13   #11
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
StriVectin-SD.Czy ktoś używał?

Od jakiegos czasu w Sephorze jest dostępny krem na rozstępny StriVectin-SD. Podobno jest przełomem w pilęgnacji skóry, itp. Czu któaś z Was już go używała i może potwierdzić jego skuteczność? Cena jest dość wysoka a po zużyciu próbeczki nie da się zweryfikowac mocy jego działania. Byłabym wdzięczna za jakieś informacje na ten temat.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-23, 21:48   #12
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: StriVectin-SD.Czy ktoś używał?

Hej!
ja uzywam od 5 stycznia, czyli nie minął jeszcze miesiąc.
Mam tzw. lwią zmarszczkę (między brwiami) ona nie zmalała ani odrobinę, ale takie delikatne linie -mimiczne zmarchy (pod oczami a nad kosciami policzkowymi) wydaje mi się, że znikają. ale trzeba poczekać dłużej chyba.
Dodam,że mam 24 lata (niestety już...)

Moja mama też go używa, jednak ona nie widzi jeszcze żadnych zmian. Myślę,że to jednak krótki okres i może za wcześnie na spektakularne efekty.

Krem jest niesamowicie wydajny i na opakowaniu jest napisane, że trzeba go używać oszczędnie.
Moim zdaniem jeśli ktoś go używa na zmarszczki to OK, ale na rozstępy to cena wtedy zabójcza!
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 21:51   #13
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: StriVectin-SD.Czy ktoś używał?

Dzięki Wera! Mnie interesuje jego działanie na rozstępy. Nie mam czasu na bieganie po kosmetyczkach, więc taki krem by mnie baardzoi interesował. Może jednak ktoś używał go na rozstepy właśnie?
pozdrawiam
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 08:31   #14
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: StriVectin-SD.Czy ktoś używał?

podbijam up!!!!
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 09:49   #15
kasiasie
Raczkowanie
 
Avatar kasiasie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
StriVectin-SD

Czy któraś z Was używała, lub używa tego podobno cudownego wynalazku? Bardzo proszę o opinie
kasiasie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 02:15   #16
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: StriVectin-SD

W tym watku mozesz przeczytac troche na ten temat

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1108036537
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 12:17   #17
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Question StriVectin pod oczy-warto?

Ostatnio wszędzie czytam o tym niby-cudzie. No i właśnie nie wiem czy to kolejny mega drogi bubel czy nie. Przyznam się szczerze, że mam na niego chrapkę-proporcjonalnie dużą do moich wcale niemałych zmarszczek pod oczkami (mam 27 lat). To nawet nie są kurze łapki, tylko takie bruzdki po dolnymi powiekami, w których gromadzi się korektor i podkład Strasznie tego nie lubię. Ale sama sobie jestem winna-opalanki, opalanki, opalanki.... Tej jesieni podjęłam życiową decyzję-od tej pory zero opalania, zwłaszcza twarzy!!

Wracając do głównego wątku-czy ktoś może używa StriVectinu? Jakie przynosi efekty? Jestem bardzo ciekawa. Na próbki nie mam co liczyć-zwłaszcza w Poznańskiej Sephorze-panie popatrzyły na mnie jak na dziwoląga, gdy o to zapytałam. Może nie wyglądam na taką, co to może sobie pozwolić na kupno

Ps. Na razie zamówiłam krem do pielęgancji powiek Dr Hauschki (logika podpowiadała, żeby wypróbować najpierw coś znacznie tańszego )
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 12:27   #18
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: StriVectin pod oczy-warto?

nie wiem jak ten pod oczy, ale ten, który jest przeznaczony do twarzy i na rozstępy, na zmarszczki nie podziałał. ani u mnie ani u mojej mamy.
kupiłam go w pierwszej połowie stycznia, jedno trzeba mu przyznać, że jest wyjątkowo wydajny, bo (zawiedziona) skończyłam go używać w wakacje.
dodam, że mam 24 lata, więc moje zmarszczki nie są tak wielkie, żeby taki niby-super krem sobie z nimi nie poradził.
strata pieniędzy moim zdaniem. ale ja i tak zawsze daję się nabierać na super specyfiki
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 13:15   #19
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: StriVectin pod oczy-warto?

Podobno w Stanach producent tego kremu mial klopoty wlasnie ze wzgledu na oklamywanie konsumentek. Oceny na makeupalley rowniez sa bardzo niskie, sklad kremu malo porywajacy. Generalna ocena jest taka, ze nie jest wart swojej ceny.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 03:03   #20
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: StriVectin pod oczy-warto?

I ja dalam sie nabrac. wybulilam za ten krem, niepamietam, jakies 130euro, no ale na moje rozstepy pozostal mi tylko laser wiec zawsze taniej
Mam go do dzis i nie moge zuzyc. nie zadzialal nic a nic; A uzywalam trzy razy dziennie.. strata (duzcyh) pieniedzy.
A nie slyszalam o tym problemie w stanach, napisz cos wiecej
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 03:48   #21
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: StriVectin pod oczy-warto?

Tak zgadza sie ten krem to podobno bubel-recenzje to potwierdzja wiele osob twierdzi ze strata pieniedzy i to nie malych.
Popieram Hauschka to dobre produkty-dobra jest tez Weleda-wiele wizazanek twierdzi ze prasuje zmarszczki-jest tania i naturalna.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 04:58   #22
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: StriVectin pod oczy-warto?

tak tez slyszalam ze hauschka rewelacyjne. Ale chyba nie ma tam nic na rozstepy?

Ps.oooo zmienilas foto??
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 05:21   #23
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: StriVectin pod oczy-warto?

Zmienilam na bardziej optymistyczne

Co do rozstepow to niewiem czy Hauschka cos ma-ja zamierzam sprobowac kwasow na rozstepy(w wiekszych stezeniach)-zobaczymy czy cos to da
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 05:25   #24
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: StriVectin pod oczy-warto?

nie no bez dwoch zdan, bardziej optymistyczne. Tamtego , szczerze mowiac sie troche balam a tego juz nie. Super cie widziec taka dobra dziewczynke. Pozdro i dobranoc.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 05:30   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: StriVectin pod oczy-warto?

No racja-tamten byl troche groznyPozdrawiam i dobranoc
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 11:29   #26
Katyoosha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Re: StriVectin-SD

To najlepszy krem jakiego używałam do tej pory. Stosuję go od 2 lat i nadal będe używać. Opłaca się kupić dużą tubę, która starcza (dla mnie) na ok.8 miesięcy.
Krem jest wydajny.
Miałam kłopoty z cerą-trądzik dorosły i Strivectin pomógł zlikwidować blizny (wygładził uszkodzenia i zdecydowanie rozjaśnił czerwone plamki po trądziku). Mam 30lat i nie mam ani jednej zmarszczki, skóra jest sprężysta i nawilżona.
Polecam ten krem, jest naprawdę świetny!
Katyoosha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 00:01   #27
honey100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Re: StriVectin-SD

witam
tak czytam sobie te wypowiedzi i ja nie zgadzam sie z opiniami, kazda z nas ma inna skore i inne tendencje do zmarszek itp, ja uzywam ten do oczu juz ponad pol roku i widze efekty, skora wokol oczy jest gladka i napieta, jestem bardzo z niego zadowolona. Krem jest bardzo wydajny zuzylam moze pol tubki a mam go okolo 6 miesiecy.
pozdrawiam
honey100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.