Pomalujecie mi oczka?:* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-07, 12:45   #1
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Wink

Pomalujecie mi oczka?:*


Kochane Wizażanki

Mam do Was ogromną prośbę.
Od pewnego czasu próbuję nauczyć się cieniowania i próby te nieudolnie uskuteczniam na moich oczkach Jednoczesnie przeglądam MM i wzoruję się na coponiektórych Wizażankach. Co z tego wychodzi, przedstawia poniższa fotka, oczywiście beznadziejnie wyciagnęłam cień na boki i była to próba wybitnie nieudana, ale póki co nie mam innego zdjęcia,a to dodaję tak poglądowo
POMALOWANE1ZAMKNIETE.JPGPOMALOWANE1.JPG
Problem w tym, że makijaże, które ogladam, są przedstawione zawsze na dużych, pięknych i kształtnych oczach, a ja mam (chyba) opadającą górną powiekę i niezbyt duże oczy, a najtrudniej mi określić załamanie powieki :/ z tym mam zawsze największy problem

Dlatego proszę Was
o odpowiedź
jak mam malować swoje oczy??!

Najbardziej zależy mi na tym, aby pokazać miejsca, które nalezy podkreślić najciemniejszym cieniem, czyli zalamanie powieki i jak najlepiej mam wyciągnąć cienie na boki. Jak myślicie, pasował by mi makijaz z całą powieką pokrytą ciemnym cieniem??

Poniżej zamieszczam zdjęcia moich oczek, kilka pomalowanych i jedna fotka bez makijażu (nie wystraszcie się byłam zaspana wtedy)
POMALOWANE2.JPGpomotw.jpgzamkniete.JPGotwarte.JPG

Bardzo proszę o pomoc
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 21:41   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pomalujecie mi oczka?:*

masz bardzo ładne oczka
a rzęsy... marzenie

jeśli chodzi o cieniowanie to na co dzień takie wyciąganie koloru aż do brwi nie daje naturalnego efektu - a w dziennym makijażu chyba o taki chodzi?

chodzi o to, żeby cień nie opadał wraz z kształtem oka tak gwałtownie - trudno to wytłumaczyć

jak podkreślasz załamanie powieki ciemniejszym cieniem to przy zewnętrznym kąciku oka leciutko pociągnij kolor bardziej poziomo - tak jakbyś chciała, żeby to załamanie opadało łagodniej - niby wzdłuż załamania ale lekko do góry...

starałam się jak najjaśniej

popróbuj - na pewno się uda i wyczujesz gdzie w twoim oku jest taka granica załamania powieki, której przekroczenie daje już nie ten efekt
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 12:29   #3
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Pomalujecie mi oczka?:*

Dzięki za odpowiedź Muszę napisać, że z kolejnymi próbami idzie mi coraz lepiej, ale ciagle to nie jest to. Najlepiej by bylo, gdybym zobaczyła schemat pomalowania moich oczu, bo to co widzę na wizażu, trudno mi przenieśc na własne powieki
eh Czemu ja nie mam duzych oczu
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.