Co na twarz ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 11:11   #1
Nana93klb
Zakorzenienie
 
Avatar Nana93klb
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 3 424
GG do Nana93klb
Red face

Co na twarz ?


A więc, mam 15 lat, jakies pol roku stosuje leczenia dermatologiczne. Obecnie mam przerwe. Widac znaczna poprawe, ale ja chcialabym jeszcze bardziej sprawic by moja cera byla gladka, przynajmniej wtedy gdy gdzies wychodze albo ide do szkoly. Mama nie pozwala mi uzywac zadnych podkladow ani tego typu rzeczy, ale mysle ze jak mi cos polecisz to uda mi sie ja przekonac. Jaki podklad, puder lub cokolwiek mi polecasz ? Mam brazowe oczy i czarne (farbowane) wlosy.
Nana93klb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 12:56   #2
Nana93klb
Zakorzenienie
 
Avatar Nana93klb
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 3 424
GG do Nana93klb
Dot.: Co na twarz ?

Ktoś mi odpisze ????? No Helloł :P
Nana93klb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:04   #3
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Co na twarz ?

A może krem tonujący? Jest delikatny i nie rzuca się w oczy. Używam go i jestem zadowolona, ładnie wyrównuje koloryt a przypudrowany, utrzymuje się dłużej na twarzy
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=867
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:46   #4
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Co na twarz ?

taki krem tonizujacy to dobra rzecz delikatny i faktycznie ujednolica koloryt skory twarzy jezeli chcialabys do tego jakis lekki puder prasowany to polecam albo astor anty shine supermatte powder chyba nie ma go na KWC bo nie widzialam jest lekki dobrze matuje i lekko kryje ale jest na prawde delikatny no albo antybakteryjny manhattan clearface on akurat jest na KWC i zbiera dobre opinie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:52   #5
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Co na twarz ?

nie niszcz sobie twarzy ciężkimi kosmetykami - dziewczyny dobrze radzą, zainteresuj się kremami tonującymi. i włosów też lepiej nie niszcz farbowaniem;]
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:39   #6
Nana93klb
Zakorzenienie
 
Avatar Nana93klb
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 3 424
GG do Nana93klb
Dot.: Co na twarz ?

No spróbuje, bo ostatnio uzywalam Nivea Visage Young Lekki podklad + krem nawilzajacy to nie bylam zbytnio zadowolona. Obsypało mi całą twarz. Ale mysle ze Wasze rady sie sprawdzą Ale mam jedno ale... moze znalazlo by sie cos tanszego ? Bo jesli chcialabym uzywac oby dwu kosmetyków naraz to zapłaciłabym ok.50 zł. No cóż ja niestety jeszcze na siebie nie zarabiam i nie bardzo mnie stac na takie szalenstwo Ktos ma jeszcze jakies propozycje ?
Nana93klb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:55   #7
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Co na twarz ?

moze sprobuj nuno- krem tonujacy kosztuje grosze, chyba 6 zl... warto sprobowac- jedne dziewczyny sobie chwala i bardzo polecaja inne mowia ze nie czuja roznicy... a skoro jest tak tani to mozna kupic i nawet wurzucic jak cos nie tak... lepszy rydz niz nic, tymbardziej, ze czesto te tansze kosmetyki sa o niebo lepsze od tych drozszych, ja juz uzywalam serie nuno i bardzo polecam- http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18319
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 01:31   #8
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Co na twarz ?

Cytat:
Napisane przez Nana93klb Pokaż wiadomość
A więc, mam 15 lat, jakies pol roku stosuje leczenia dermatologiczne. Obecnie mam przerwe. Widac znaczna poprawe, ale ja chcialabym jeszcze bardziej sprawic by moja cera byla gladka, przynajmniej wtedy gdy gdzies wychodze albo ide do szkoly. Mama nie pozwala mi uzywac zadnych podkladow ani tego typu rzeczy, ale mysle ze jak mi cos polecisz to uda mi sie ja przekonac. Jaki podklad, puder lub cokolwiek mi polecasz ? Mam brazowe oczy i czarne (farbowane) wlosy.
Skoro mama pozwoliła 15-latce zafarbować włosy, to pewnie wyłoży jakąś konkretną sumę na kosmetyki. Zadziwiające, że tak nowoczesna matka nie pozwala ci używać wszystkiego, co ci w ręce wpadnie.

Podpowiem zyczliwie - zapytaj dermatologa, który przepisał Ci kurację dermatologiczną, czy możesz używać kosmetyków tonujących/kolorowych, a jeśli tak, to jakich.
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 07:00   #9
Nana93klb
Zakorzenienie
 
Avatar Nana93klb
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 3 424
GG do Nana93klb
Dot.: Co na twarz ?

No farba kosztuje do 10 zl, ale 50 zl na 2 kremy czu pudry to juz jest wiecej. No i trzeba to uzupelniac co jakis czas. A nie pozwala mi, poniewaz boi sie ze znowu "obsypie" mi twarz. Ale dziekujze za uwage.
Nana93klb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 09:28   #10
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Co na twarz ?

Wspomniany krem Nuno polecam. Mnie nic po nim nie wysypało. Nana tez miałam pare lat temu takie problemy ale na szczęście cera sie uspokoiła. Oglądaj KWc wybierz coś dla siebie. Nie niszcz twarzy podkładami. Nuno jets tani, a całkiem przyzwoity puder do 20zł też znajdziesz czyli wyjdzię Cię to niecałe 30zł a nie 50 Poszperaj w drogeriach, znajdź coś w przyzwoitych cenach potem przejżyj na KWC recenzje i kup ten, który wyda Ci się najlepszy
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.