depilacja woskiem pod pachami i wieksza potliwosc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-29, 15:49   #1
zubee
Raczkowanie
 
Avatar zubee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 49

depilacja woskiem pod pachami i wieksza potliwosc


Od 4 miesicey depiluje sie woskiem to ze wlosy na nogach wrastaja mi koszamrnie to juz ni enbede wpsominac stosuje juz peeling stram sobie dac rade ale nie tego dotyczy moje zapytanie czy depilacja pod pachami moze zwiekszac potliwosc kiedy golilam sitradycyjnie maszynka nie mialam takich problemow teraz poce sie bardzo i zastanawiam sie czy przyczyna moze byc wyrywanie wlsokow z cebulkamni ???
zubee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 23:27   #2
zubee
Raczkowanie
 
Avatar zubee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 49
Dot.: depilacja woskiem pod pachami i wieksza potliwosc

no ja niestety zauwazylam problemyd pierwszej depilacji woskiem . Moglabym sporotem worcic do maszynki i sprawdzic co bedzie sie dzialo ale nie chce tego robic ze wzgledu za to ze wlsoy sie juz ladnie przezedzily i nie chce z powrotem czarnych kropek dlatego udam sie do apteki
zubee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 11:57   #3
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: depilacja woskiem pod pachami i wieksza potliwosc

Cytat:
Napisane przez zubee Pokaż wiadomość
no ja niestety zauwazylam problemyd pierwszej depilacji woskiem . Moglabym sporotem worcic do maszynki i sprawdzic co bedzie sie dzialo ale nie chce tego robic ze wzgledu za to ze wlsoy sie juz ladnie przezedzily i nie chce z powrotem czarnych kropek dlatego udam sie do apteki

moj brat sobie robil wosk pod pachami, ze wzgledu wlasnie na pot. i nie mial takiego problemu, jak sie pozbyl buszu to tak bardzo juz sie nie pocil.
mysle ze jedno z drugim nie ma nic wspolnego, poszukalabym raczej w skladzie dezodorantu/antyperspirantu czego co by moglo ta nadmierna potliwosc wywolac
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.