rozjaśnianie włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 16:08   #1
UrBabe
Przyczajenie
 
Avatar UrBabe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7

rozjaśnianie włosów.


Mam naturalne włosy koloru jasny brąz. Od jakiegoś jednak czasu chciałabym coś w sobie zmienić. Zastanawiam się nad zmianą koloru włosów na blond. Znacie może jakieś dobre rozjaśniacze lub farby, po których można uzyskać ładny odcień blondu bez prześwitów rudości? Myślałam nad castingiem popielaty blond, ale sądzę że może nie załapać na brązie, bo to w sumie szampon koloryzujący. Zależy mi też na tym, żeby za bardzo włosów nie zniszczyć, bo prostuję je od 2 lat i są trochę zniszczone, porozdwajane, końcówki mi się łamią itp.. Pomoże mi ktoś? Może macie jakieś fotki, jaki kolor uzyskałyście po jakiej farbie/rozjaśniaczu.? Będę baaarrdzo wdzięczna Pozdrawiam
UrBabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:51   #2
PoziomkaWild
Raczkowanie
 
Avatar PoziomkaWild
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 113
Dot.: rozjaśnianie włosów.

Hey, wiele razy zmienialam kolor wlosow z ciemnego brazu na blond i szczeze zle na tym wyszlam uzywajac rozjasniaczy wiec napewno tego nie polecam jezeli nie chcesz zniszczyc wlosow niestety kazdy rozjasniacz jest tak silny ze niszczy strukture wlosa. Jezeli chodzi o moje doswiadczenia z rozjasnianiem tez z ciemnego bo jasny blond to uzylam rozjasniacza Blonde 9% albo 12% juz nie pamietam no i wyszly takie dosyc ladne ale napewno nie rude tylko cieply blond pochodzilam w takim kolorze z kilka tygodni i uzylam Palette Popielaty Blond 219 i udalo mi sie zdobyc wymarzony kolor blondu dwie aplikacje w oodstepie 4-5 tygodni no ale oczywiscie z koncuwkami musialam wybrac sie do fryzjera. Obecnie jestem na etapie ciemnego brazu taka tymczasowa zmiana..

A jezeli nie chcesz uzywac rozjasniaczy to mozesz uzywac jasniejszych farb ale do dotarcia jasnego blondu bedzie cieezko a pszedewszystkim bardzo powolne.. a wlosy tak i tak sie beda niszczyc.. ja zrobilam raz dwa i po sprawie oczywiscie potem musialabys uzywac silnych maseczek i odzywek do wlosow by zregenerowaly sie od srodka + polecam BioSilk -jedwab 50ml ok.50 zl.. wlosy staja sie blyszczace mieciutkie i gladkie i maseczke do wlosow Loreal Elvive DAMAGE CARE

Edytowane przez PoziomkaWild
Czas edycji: 2009-04-15 o 16:54
PoziomkaWild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:08   #3
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: rozjaśnianie włosów.

Ja uważam że takie rzeczy powinno sie robic u fryzjera a nie samemu w domu.Co do odżywek do rozjaśnianych włosów moge pocić Biosilk z serii CHI(czerwona) i tak jak kolezanka wyżej jedwab.Pozdrawiam
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.