ogolne porady dot wizyty konsultacyjnej w salonie zabiegow laserowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 20:41   #1
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis

ogolne porady dot wizyty konsultacyjnej w salonie zabiegow laserowych


wybieram sie do salonu gdzie wykonuja zabiegi laserem http://www.permanentbeauty.co.uk/
moj pierwszy problem ktorego chce sie pozbyc to tradzik i przebarwienia potradzikowe.czytalam juz wiele watkow na wizazu,artykulow w internecie itp
wizyte mam we srode. o co moga sie pytac? jest to zabeg dosc kosztowyny(kilka sesji kazda ponad 100 funtow wiec nie bagatela jak na moje zarobki) i nie chcialabym wyrzucic pieniedzy w bloto.
chcialabym jakis ogolnych wskazowek. co powinnam powiedziec, co jest istotne? o co moga sie pytac?

czy ktos kozystal z laserowych zabiegow? czy one dzialaja i sa oplacalne? po jakim czasie moge spodziewac sie pierwszych efektow?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (25,4 KB, 9 załadowań)
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 11:10   #2
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: ogolne porady dot wizyty konsultacyjnej w salonie zabiegow laserowych

Na początku na pewno kosmetyczka przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę na temat przebarwień - jak długo już je masz, jakich środków używałaś. Ponieważ jest kilka metod usuwania przebarwień kosmetyczka doradzi zabieg najodpowiedniejszy dla Ciebie. Poczytaj wcześniej na ich temat, żebyś orientowała się czym to się w ogóle je Wypyta też czy nie masz żadnych przeciwwskazań do zabiegu (np. ciąża lub jakieś aktywne zmiany na skórze). Gdy już wybierzecie metodę, pamiętaj aby zapytać czy sprzęt ma wszystkie niezbędne certyfikaty. Jeśli już zdecydowałaś się na zabieg to warto go wykonać w porządnym salonie ;-)
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.