ukrycie niedoskonałości na plecach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 15:41   #1
florydka
Raczkowanie
 
Avatar florydka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38

ukrycie niedoskonałości na plecach


witam. mam pytanie czy moze któraś z Wizażanek próbowała kiedykolwiek ukryc niedoskonalosci na plecach? za trzy tygodnie mam wesele a chcialabym pojsc z odkrytymi plecami. przyznam ze jako uczestniczka wątku "jak powstrzymac sie od wyciskania krostek" przed wiosna rozgrzebalam kilka takowych na plecach i jestem w trakcie pozbywania sie po nich plamek. nie sa bardzo widoczne juz ale zapytam czy istnieje szansa na ukrycie ich pod jakims makijazem (gdyby nie zniknęly w zadawalajacym mnie stopniu) czy mozna plecy delikatnie przypudrowac jakims pudrem brązującym? kazda rada mile widziana
florydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 16:53   #2
StArOmOdNa
Raczkowanie
 
Avatar StArOmOdNa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CeNtRUm DoWoDzENiA ŚwIaTeM ;)
Wiadomości: 42
Dot.: ukrycie niedoskonałości na plecach

Moja mama dawała na gąbkę trochę soli (takiej kuchennej), rozpuszczała ciepłą wodą i nacierała plecy.. Pomagało Trochę nie na temat bo pytałaś jak to zamaskować ale może Ci się na coś przyda
StArOmOdNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:03   #3
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: ukrycie niedoskonałości na plecach

Wydaje mi się, że możesz przypudrować lekko plecy i ewent. wetrzeć korektor (ale to przed pudrowaniem). Może czymś z drobinkami brokatu, który będzie odbijać światło?
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:43   #4
florydka
Raczkowanie
 
Avatar florydka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: ukrycie niedoskonałości na plecach

Cytat:
Napisane przez StArOmOdNa Pokaż wiadomość
Moja mama dawała na gąbkę trochę soli (takiej kuchennej), rozpuszczała ciepłą wodą i nacierała plecy.. Pomagało Trochę nie na temat bo pytałaś jak to zamaskować ale może Ci się na coś przyda
rozumiem ze ten roztwór rozjasnia przebarwienia?

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez KoalaFromCambodia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że możesz przypudrować lekko plecy i ewent. wetrzeć korektor (ale to przed pudrowaniem). Może czymś z drobinkami brokatu, który będzie odbijać światło?
wlasnie zalozylam osobny wątek w tej sprawie.. szukam jakiegos kremu rozswietlajacego skore. ostatnio slonko mnie przybrazowilo i szukam czegos co da efekt rozswietlonej skory. jakiegos kremu lub moze pudru w klulkach rozswietlajacego. nigdy nic takiego nie uzywalam wiec szukam kogos kto moglby mi cos polecic.

Edytowane przez florydka
Czas edycji: 2009-07-16 o 18:44
florydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 20:54   #5
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: ukrycie niedoskonałości na plecach

Jedyne, co mi przychodzi do głowy to bronzer do twarzy i ciała Inglota. KWC :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...y-bronzer.html
Używam go latem na nogi. Kryje czerwone plamki po depilacji. Posiadam odcień 94, który zawiera złote drobiny brokatu. Efekt w świetle jest bardzo ładny - rozświetla i kryje,a przy tym wygląda dość naturalnie. Po wysmarowaniu części ciała należy odczekać jakiś czas, aby nie pobrudził ubrania. U mnie sprawuje się bardzo dobrze, nie wiem jak to będzie u Ciebie.
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamknąłeś Swe Oczy i Zaufałeś ,
Po Prostu Zaufałeś ?
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33
Majlajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 21:12   #6
angelstyle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: nvmnd
Wiadomości: 1 089
Dot.: ukrycie niedoskonałości na plecach

A ja z kolei czytałam kiedyś, że można natrzeć plecy, połączonymi w stosunku 50/50, zwykłym balsamem nawilżającym i fluidem. Na pewno pomoże to wyrównać koloryt
angelstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 21:30   #7
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: ukrycie niedoskonałości na plecach

Cytat:
Napisane przez angelstyle Pokaż wiadomość
A ja z kolei czytałam kiedyś, że można natrzeć plecy, połączonymi w stosunku 50/50, zwykłym balsamem nawilżającym i fluidem. Na pewno pomoże to wyrównać koloryt
Też prawda. Niestety nic rozświetlającego nie mogę Ci polecić, jedynie puder brązujący w kulkach (Avon, Orifflame), który jakieś tam drobinki zawiera.
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 06:22   #8
florydka
Raczkowanie
 
Avatar florydka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: ukrycie niedoskonałości na plecach

musze sprobowac tego bronzera z inglota. ale przyznam ze ilosc w tubce nie jest zaskakujaco duza za wszystkie porady serdecznie dziekuje
florydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 08:48   #9
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: ukrycie niedoskonałości na plecach

Do czasu wesela zadbaj bardziej o plecy, na istniejące niedoskonałości polecam mydło siarkowe barwy (w moim przypadku działa cuda), przebarwienia możesz minimalizować za pomocą peelingów. W dzień wesela wymieszaj podkład z kremem w stosunku 50:50, tak jak pisała Angelstyle.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 13:11   #10
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: ukrycie niedoskonałości na plecach

Mydlo siarkowe, na swieze ranki wit A+E w kapsulkach - zrobic dziure w takiej i nacierac skore, w dzien wesela odrobina korektoru z pudrem sypkim. Ja nie smarowalabym plecow podkladem ani podkladem z balsamem zeby z potem wszystko nie splynelo, czasem lepiej miec widoczny defekt na skorze niz splywajace tepety... tak to obrazowo opisze
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 13:49   #11
florydka
Raczkowanie
 
Avatar florydka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: ukrycie niedoskonałości na plecach

tutaj musze troszke przyznac racje Młodej o ile w sierpniu bedzie goraco to po jakims czasie splynie to ze mnie a do tego moj TŻ "upaćka" swoja koszule przy kazdym przytuleniu mnie do siebie

a u Was (Młodaa i Kas!a) mydlo siarkowe wysusza powstale juz krostki czy zapobiega powstawaniu w ogole nowym? dobrze oczyszcza?

narazie robie regularnie peelingi. zaluje ze wczesniej jakos nigdy nie przywiazywalam uwagi do plecow. majac sklonnosc do przetluszczania i zaskornikow powinnam wczesniej sie nimi odpowiednio zająć ale - mądra Polka po szkodzie teraz dopiero poszlam po rozum do glowy i sie nimi zajmuje jak trzeba - a przynajmniej staram. pewnie w zimie i tak potraktuje je kwasami zeby zrobic maly resecik w ich cieżkiej historii
ale pocieszam sie ze do mojego wesela bede miala skore jak pupa niemowlaka

Edytowane przez florydka
Czas edycji: 2009-07-17 o 13:50
florydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.