problem z różowymi polkiczkam i nosem! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 00:05   #1
kacea90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3

problem z różowymi polkiczkam i nosem!


Witajcie. mam pewien problem z cerą. Otóż moja skóra na policzkach i nosie jest różowa. Tzn .. gdy się uśmiecha to robią sie na buzi takie dwie 'gulki' i te 'gulki' właśnie mam cały czas różowe. Reszta buzi ma normalny kollor. Stosowałam różne kremy opalające, ale nic to nie dawało. Opalała się buzia, a to co było różowe takie zostawało. Przed makijażem muszę pierw użyć korektora, żeby nie było widać różowych placków. Nie wygląda to dość ciekawie, gdyż mam ciemne włosy i mocno rzuca się w oczy ten róż. W lecie bardzo łatwo oplalam ciało na brąz, ale buzi w ogole, tylko nos i policzki są bardziej rożowe. Stosowałam krem wyrównujący kolor cery z oriflame i dalej nic [moze dlatego, ze oriflame?] Myślicie, ze jest na to jakis sposob, kosmetyk? naprawdę wygląda to dośc nienaturalnie jakbym sobie namalowała te placki różową szminką. POMÓŻCIE!
kacea90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:27   #2
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: problem z różowymi polkiczkam i nosem!

Masz cere naczynkowa. Jest ona napewno wrazliwa na zimno, cieplo, wiatr, alkohol, nawet podczas wysilku fizycznego robi sie bardziej czerwona. Musisz uzywac delikatnych preparatow do cery naczynkowej, wrazliwej. Zamiast uzywac korektora na te czerwone placki uzyj zielonej bazy pod makijaz lub zielonego korektora (neutralizuje czerwony kolor). Poczytaj sobie jak dbac o naczynkowa cere.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:31   #3
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: problem z różowymi polkiczkam i nosem!

Na biochemii jest caly watek o cerze naczynkowej. Ja polecam jakis preparat z wit C. np. flavo C z biochemiaurody.com , a na dzien filtry, zeby chronic naczynka przed promieniowaniem.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 16:57   #4
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: problem z różowymi polkiczkam i nosem!

ja od siebie dorzucę - kremy z dziką różą lub kasztanowcem, nie opalaj buzi mocno - niestety ja też naczynkowiec.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 15:52   #5
kacea90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: problem z różowymi polkiczkam i nosem!

bardzo dziękuje wszystkim kupiłam sobie krem do cery naczynkowej łagodzący rumień i zobaczymy, jak sobie będzie z tym radził. jeszcze raz b. dziekuję!
kacea90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.