obolały pępek .. pilnie prosze o rade - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-15, 22:20   #1
sylwusiaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Angry

obolały pępek .. pilnie prosze o rade


Witam .Zwracam sie z ogromna prosba o pomoc .. Otoz 3 miesiace temu zrobilam sobi kolczyk w pepku u kosmetyczki .. wszystko ladnie sie goilo.po 1,5misiaca juz sobie zmienilam na normalny kolczyk ze wzorkiem . Pare dni temu zauwazylam ze skorka na ktorej jest metal pomnioelszyla sie .. jakby kurczyla ;o jest jej tak malo jakby miala sie przerwac( nierozumiem dlaczego.. duzo cwicze i biegam wiec i sie poce wiec moze to byc spowodowane utrata tluszczu jak i w tym miejscu co doprowadzilo do jej tak naglego zmniejszenia ;o? nie wiem co mam zrobic .. prosze o odpowiedz... ;(:co nfused:
sylwusiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 06:52   #2
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: obolały pępek .. pilnie prosze o rade

Rozumiem, że jesteś zaniepokojona tą sytuacją ale to nie powód by zakładać nowy wątek.
Napisz to na głównym, ale na moje oko to migracja.
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:09   #3
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: obolały pępek .. pilnie prosze o rade

Cytat:
Napisane przez sylwusiaxx Pokaż wiadomość
Witam .Zwracam sie z ogromna prosba o pomoc .. Otoz 3 miesiace temu zrobilam sobi kolczyk w pepku u kosmetyczki .. wszystko ladnie sie goilo.po 1,5misiaca juz sobie zmienilam na normalny kolczyk ze wzorkiem . Pare dni temu zauwazylam ze skorka na ktorej jest metal pomnioelszyla sie .. jakby kurczyla ;o jest jej tak malo jakby miala sie przerwac( nierozumiem dlaczego.. duzo cwicze i biegam wiec i sie poce wiec moze to byc spowodowane utrata tluszczu jak i w tym miejscu co doprowadzilo do jej tak naglego zmniejszenia ;o? nie wiem co mam zrobic .. prosze o odpowiedz... ;(:co nfused:
To nie jest spowodowane potem, tylko wyborem najgorszego miejsca na przebijanie zaraz po własnym domu.

I przeczytaj regulamin, jeśli zapisałaś się na forum i go zaakceptowałaś.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:04   #4
gosiulek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: obolały pępek .. pilnie prosze o rade

Jakieś 7 miesięcy temu przebiłam pępek...postanowiłam wyjąć kolczyk bo mi się już nie podoba....i czy dziurka mi się teraz zarośnie??...bo słyszałam że jak kolczyka ma się długo to potem dziurka się nie zarasta
gosiulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:33   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: obolały pępek .. pilnie prosze o rade

Po pierwsze zdecydowanie za wcześnie zmieniłaś kolczyk, najwcześniej można to zrobić po pół roku, ja odważyłam się zmienić swój dopiero po ponad roku.

Kolejna sprawa to materiał, z którego wykonany jest nowy kolczyk. Jeśli stal chirurgiczna albo inny kiepskiej jakości materiał możesz być na niego zwyczajnie uczulona. Organizm usilnie próbuje wyrzucić z siebie ciało obce dlatego kolczyk migruje. Jeśli już trzyma się na tak cienkim płacie skóry to wyjmij go jak najszybciej - w przeciwnym razie i tak "wyjdzie" przez skórę pozostawiając obrzydliwą, podłużną bliznę na brzuchu.

I faktycznie robienie kolczyka u kosmetyczki to bardzo kiepski pomysł. Nie mają zwykle odpowiedniego sprzętu ani umiejętności. Może jeszcze przebijała Ci pistoletem?

Twoje objawy wyglądają mi na klasyczny odrzut kolczyka, jedyne co pozostaje to go wyjąć, poczekać aż się wszystko zagoi jakiś rok i dopiero wtedy (jeśli jeszcze się nie zraziłaś) zrobić ponownie w profesjonalnym studium piercingu.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.