Pomocy! Fryzura, makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 19:47   #1
Madaren
Przyczajenie
 
Avatar Madaren
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14

Pomocy! Fryzura, makijaż


Tak więc po kolejnym traumatycznym spojrzeniu w lustro, stwierdziłam że potrzebuję ogromnych zmian i wreszcie odważyłam się poprosić o pomoc.
Chodzi mi głównie o fryzurę - noszę grzywkę już ponad dwa lata, i do niedawna wydawała się dobrym pomysłem, ale odnoszę wrażenie że ona nie jest już dla mnie... poza tym drażni mnie, nie dam rady porządnie jej ułożyć, mimo że z natury mam włosy "druty". Dwa razy podejmowałam próbę zapuszczania jej ale i tak skończyło się ścięciem . Problem w tym że nie potrafię dobrać do siebie żadnej innej fryzury, dlatego też proszę Was, drogie Wizażanki o poradę, również odnośnie makijażu, gdyż do tej pory z czystego lenistwa malowałam się dosłownie raz na ruski rok
Wrzucam zdjęcia: z prostymi włosami bez żadnych grzywek (sprzed ponad dwóch lat - obecnie mam 17), z jednej z nieudolnych prób zapuszczania grzywki i sporo krótszymi włosami (kwiecień albo maj) i dzisiejsze.
Proszę o niezwracanie uwagi na moją brzydką cerę - żaden puder jej nie przykryje, ale żyję nadzieją że leczenie dermatologiczne pomoże
Zastanawiam się czy może nie pocieniować włosów?
Z góry dziękuję za pomoc i gratuję, jeśli któraś z was dotarła do końca mojego wywodu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0430.jpg (33,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00307.jpg (95,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03688.jpg (47,0 KB, 12 załadowań)
__________________
Moje tworki, zapraszam

Edytowane przez Madaren
Czas edycji: 2010-12-04 o 19:37
Madaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:19   #2
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Pomocy! Fryzura, makijaż

Uważam, że na drugim zdjęciu bardzo ładnie wyglądasz Co do innych zmian, to może lekka regulacja brwi i po prostu ładnie wytuszowane rzęsy? Ew. delikatka kredka, która otworzy Ci oczko.
Jestem w Twoim wieku i uważam, że nie ma sensu na siłę się tapetować i postarzać. Nasze piękno tkwi w młodości i naturalności

btw. podobno jest jeden b.dobry na cerę krem+podkład z Vishy.
novelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:22   #3
klaudynkaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 38
GG do klaudynkaa91
Dot.: Pomocy! Fryzura, makijaż

Włosy
Długość delikatnie za ramiona. Grzywka na ukos (prosta Ci wgl nie pasuje).

Cera
Jeżeli chodzi o Twoją cerę jesteś w okresie dojrzewania. Nie możesz "kłaść" na wypryski żadnego podkładu bo jeszcze pogorszysz sprawe.

Makijaż
Myśle że jak najbardziej: tusz wydłużający + błyszczyk
Poza tym możesz użyć Linera i narysować kreskę na górnej powiece tuż przy linii rzęs. Efekt niesamowity

PS: Powiedz mi jaki masz rodzaj skóry to spróbuje Ci pomóc w doborze odpowiednich kosmetyków
__________________
"Czasem po prostu chciałabym...
stanąć, złapać oddech i...
Wiedząc, że wszystko tu,
wszystko możliwe jest, pośród kłopotów znaleźć sens."
klaudynkaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:17   #4
Madaren
Przyczajenie
 
Avatar Madaren
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy! Fryzura, makijaż

Dziękuję Wam
Teraz pytanie co ja mam zrobić z koleżankami, które wiecznie bojkotują moje zapuszczanie grzywki twierdząc że w prostej mi najlepiej
"Przytapetować się" jednak trochę muszę, bo po prostu nie jestem w stanie wyjść do ludzi z taką czerwoną twarzą
Za propozycje makijażu również dziękuję, postaram się wypróbować, chociaż nie wiem jak to wyjdzie ale chodziło mi właśnie o coś takiego delikatnego, nic wymyślnego.

Klaudynko, cerę mam mieszaną z tzw. strefą T, a policzki mam zawsze okropnie suche ;/
__________________
Moje tworki, zapraszam
Madaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 16:53   #5
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Pomocy! Fryzura, makijaż

Uważam, że powinnaś olać koleżanki. Skoro teraz się źle czujesz, to na co Tobie ich wmawianie, że jest okej
Fajnie Ci w grzywie na ukos. A włosy za przeproszeniem to nie cycki-odrosną . Jak się nie będzie podobało to z powrotem zapuścisz.
novelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:53   #6
klaudynkaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 38
GG do klaudynkaa91
Dot.: Pomocy! Fryzura, makijaż

W takim razie jeżeli chcesz "ukryć" wszelkie niedoskonałości polecam podkład kryjący z firmy GOSH. Ja też mam cere mieszaną i naprawdę jest niesamowity. Używałam różnych podkładów ale żaden nie dopasował się jak on. Nie należy on do najtańszych ale do najdroższych również nie. Kosztuje ok.50 zł/ 35 ml . Trzyma się calutki dzień także napewno będziesz zadowolona
Ostatnio dostałam kilka próbek pudru z Astora - Perfect stay 24h- jego konsystencja bardzo mi odpowiadała. Trzymał sie długo (oczywiście nie 24 h ) ale po paru godzinach moja skóra była strasznie przesuszona.. także nie polecam.
Poza tym używam aktualnie kremu z garniera do skóry wrażliwej (łagodząco-nawilżający) rewelka!!
Polecam zakup dobrego peelingu z serii dla nastolatek (np.garnier) uwzgledniąjąc patrz do jakiej skróry jest odpowiedni.
Pozdrawiam
__________________
"Czasem po prostu chciałabym...
stanąć, złapać oddech i...
Wiedząc, że wszystko tu,
wszystko możliwe jest, pośród kłopotów znaleźć sens."
klaudynkaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:57   #7
Madaren
Przyczajenie
 
Avatar Madaren
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy! Fryzura, makijaż

Jesteście kochane

W takim razie zapuszczam grzywkę i nie słucham tych co już marudzą że będę głupio wyglądać...
__________________
Moje tworki, zapraszam
Madaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 21:05   #8
Pyszotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 9
Dot.: Pomocy! Fryzura, makijaż

http://ikf.styl.fm/img30747.fryzury-dlugie.72367.jpg
Pyszotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:11   #9
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Pomocy! Fryzura, makijaż

Cytat:
Napisane przez klaudynkaa91 Pokaż wiadomość
W takim razie jeżeli chcesz "ukryć" wszelkie niedoskonałości polecam podkład kryjący z firmy GOSH. Ja też mam cere mieszaną i naprawdę jest niesamowity. Używałam różnych podkładów ale żaden nie dopasował się jak on. Nie należy on do najtańszych ale do najdroższych również nie. Kosztuje ok.50 zł/ 35 ml . Trzyma się calutki dzień także napewno będziesz zadowolona
Ten podkład jest w wispolu aktualnie w promocji za 35 zł, faktycznie dobry (jeśli mówimy o x-ceptional wear). Co do garniera jestem sceptyczna - testuje na zwierzętach, wysuszył mnie strasznie, gdy byłam nastolatką, a wyprysków nie wykurował. Dermatologia górą - leki wyleczą Cię od środka lepiej niż jakikolwiek kosmetyk z drogerii

Makijaż - masz oczy jak Azjatki (cieni nie będzie widać bo wszystko jest pod skórą). Póki jesteś nastolatką tusz i róż na policzkach wystarczy. Na usta - brudno-różowa pomadka np Thalia firmy Nyx (no bo od czegoś trzeba zacząć, a ta firma jest bombowa). Pozdrawiam ciepło.
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:37   #10
Madaren
Przyczajenie
 
Avatar Madaren
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy! Fryzura, makijaż

Oj rzeczywiście dermatolog górą, od dwóch miesięcy używam jakiegoś żelu który mi przepisała i jak na razie (odpukać oczywiście ) widzę lekką poprawę.
Dzięki za polecenie podkładu, rozglądam się za nim.

Chciałabym jeszcze nawiązać do fryzury, pasowałoby mi coś takiego jak w załączniku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (31,5 KB, 3 załadowań)
__________________
Moje tworki, zapraszam

Edytowane przez Madaren
Czas edycji: 2010-12-04 o 19:31
Madaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.