Chcica na radykalną zmianę..:P Pomożecie dziewczyny:)? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 23:35   #1
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065

Chcica na radykalną zmianę..:P Pomożecie dziewczyny:)?


Daje fotke bez makijażu, żeby najlepiej było widać jaka mam cere, twarz etc, kolor włosów naturalny, jednak aparat i słońce nieco przejaśniły, w rzeczywistości jest to b.ciemny brąz (taka hmm szatynka tzw) jestem chetna na wszystkie zmiany, poza farbowaniem włosów bo leca garściami i poza drastycznymi cięciami bo zależy mi na długich.. Jaki makijaż był by dla mnie ok? Przeważnie zaznaczam tylko kości policzkowe brązerem i robie sobie smokey eye lub brazowy cień i tusz do rzes
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (67,1 KB, 335 załadowań)
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 23:37   #2
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Chcica na radykalną zmianę..:P Pomożecie dziewczyny:)?

Mówcie szczerze, co byście zmieniły, zależy mi na szczerych opiniach inne moje foty - w makijażu mozna zobaczyc na moich wieszakach w szafie, widać tam też jak sie ubieram - przy okazji prosiłabym o jakieś rady co do mojego stylu ubierana..Dzięki z góry Dziewczyny!
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:14   #3
16igla
Raczkowanie
 
Avatar 16igla
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 371
Dot.: Chcica na radykalną zmianę..:P Pomożecie dziewczyny:)?

Jeśli nie chcesz radykalnego ścięcia, to może tylko podcięcie końcówek i wycieniowanie?
__________________
'You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as on'




Praca nad samoakceptacją w toku! ;D

16igla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:01   #4
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Chcica na radykalną zmianę..:P Pomożecie dziewczyny:)?

Zrezygnuj z mocnej kreski bo odejmuje Ci uroku. Pasuje Ci delikatny makijaz. Masz ladne usta, mozesz je podkreslic.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:03   #5
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Chcica na radykalną zmianę..:P Pomożecie dziewczyny:)?

Również uważam, że powinnaś zrezygnować z ciemnej kreski pod oczami. Masz bardzo ładną buzię, używaj eyelinera i cieni na górnej powiece a dolną zostaw czystą.
Co do ubioru to ja akurat jestem anty-adidasy. Zmusiłam mojego faceta żeby przestał nosić i sama też nie noszę. Uważam, że adidasy są do uprawiania sportów a nie do noszenia. Proponuję zmienić je na trampki, np. ostatnio modne tego typu: http://allegro.pl/biale-tenisowki-tr...353187228.html
Ja takie noszę, wyglądają dobrze (na pewno milion razy lepiej niż adidasy), są bardzo wygodne, niestety niezbyt trwałe, ale przynajmniej bardzo tanie
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 22:42   #6
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Chcica na radykalną zmianę..:P Pomożecie dziewczyny:)?

Dla mnie radykalna zmiana znaczy totalną metarmofoze. Ty zaznaczasz,że jednak jej nie chcesz. Widać,że masz bardzo zniszczone włosy i powinnaś je sporo obciąć. Polecałabym do ramion w stylu klasycznym. Masz ładną buzię i pomimo tego,że mówisz że włosy ci wychodzą garściami to znak,że ich pielegnacja jest na niskim poziomie. Jeślibyś je farbowała używałabyś odżywki specjalnie do farbowanych. Stan ich by się poprawił i mogłabyś zapuszczać chodząc do fryzjera raz w miesiącu tylko na podcięcie. Wtedy miałabyś szansę na zdrowe ,piękne zadbane włosy.Wydaje mi się,że farbowanie troche po ścięciu by je ożywiły,w ten deseń co masz ale bardziej cieplejszy. Pamiętaj,włos obcięty szybciej rośnie,jeśli zaczynają się kruszyc końcówki,robią się sianowate,i jeśli nic z tym nie robisz ta sianowatość pójdzie wzdłuż włosa aż do cebulek. Jeśli nic z tym nie zrobisz,bedziesz musiała się obciąć na krótko albo same wypadną. Jeśli chodzi o makijaż to ciemna kredka lub eyeliner nad oko i usta dużo wyraźniejsze-na co dzień błyszczyk a na imprezy mocny pomarańcz bądź czewrwień,zalezy co na siebie założysz. Masz urodę w stylu lat 40-tych,warto byłoby wykorzystać ten atut.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.