wiosna-czas zmian - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-16, 00:06   #1
j0an0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2

wiosna-czas zmian


witajcie!
mam ochotę na jakąś totalną metamorfozę, tylko nie wiem, co by tu konkretnie ze sobą zrobić.
pytanie dotyczy przede wszystkim fryzury. nie lubię spędzać za dużo czasu na układaniu włosów, które i tak żyją własnym życiem. musi to być więc z jednej strony praktyczne [regularnie uprawiam sporty wszelakie ;p], z drugiej, żebym czasem też mogła pokombinować z czymś wymyślniejszym. do tego dochodzi pytanie o kolor. włosy mam raczej zdrowe [z tego, co mówiła mi ostatnio fryzjerka], mimo że rok czasu miałam dready ;p - moje przemiany naprawdę zaskakiwały znajomych i dalej trzymam się tej konwencji [;
zdjęcia są z zeszłorocznych wakacji, z tym, że to trzecie robione praktycznie od razu po wyjściu od fryzjera, więc i długo nie wytrzymało. długość dalej mniej więcej do ramion.

druga sprawa dotyczy cery. ogólnie na całym ciele mam masę pieprzyków, więc i parę na twarzy się znajdzie [co widać na zdjęciu]. do tego dochodzą piegi.
no i teraz słucham jakichś uwag i porad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (20,1 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz(1).jpg (42,3 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_00071.jpg (57,3 KB, 182 załadowań)
j0an0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 13:07   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: wiosna-czas zmian

koloru włosów bym nie zmieniała-idealnie się komponuje z resztą. z fryzurą no cóż.. odradzam skracanie włosów, raczej widzę Cię w jeszcze dłuższych. Masz raczej okrągłą twarz i fryzura do szyi dodatkowo optycznie jeszcze bardziej ją zaokrągla.
możesz kombinować z makijażami-kreska eyelinerem na imprezy i wieksze wyjscia będzie do Ciebie idealnie pasować.
widzę, że masz naprawdę duży biust, jesli uprawiasz sporty to może zajrzyj na te strony: http://forum.gazeta.pl/forum/f,32203...CIASTYCH_.html
lub http://www.youtube.com/watch?v=UD-TPa4Wj_E
i inne filmy uzytkownika "Maheda"
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 19:09   #3
j0an0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: wiosna-czas zmian

no właśnie nie wiem, jak z tą długością, bo większość osób właśnie twierdzi, że lepiej mi w krótszych, które w dodatku nawet się jakoś same układają, więc sama już nie wiem.
co do biustonoszy - jestem już uświadomiona [; nie mogę [i nie chcę] sobie już nawet przypomnieć, jakie męczarnie przechodziłam w źle dobranym staniku.
j0an0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:54   #4
Gabri_ela
Przyczajenie
 
Avatar Gabri_ela
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 5
Dot.: wiosna-czas zmian

koloru nie zmieniaj, w takim ci najlepiej ciemny by cię postarzał, a w jasnym źle byś wyglądała. Lepiej ich nie ścinaj, tylko zapuszczaj! Jeśli uprawiasz dużo sportu to może zdecydujesz się na jakieś koki, by ci nie przeszkadzały. Popróbuj przed lustrem , może przyjdzie ci coś do głowy. Co do makijażu...jakiś lekki by ci się na pewno przydał.
__________________
Zapuszczam włosy!
17.04.2011r. - 36 cm
Gabri_ela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:33   #5
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: wiosna-czas zmian

Ja też widzę Cię w dłuższych włosach. Na zdjęciach gdzie są krótkie, brzydko się falują (dodaja Ci lat), a jak sama piszesz nie chcesz poswięcać im codziennie dużo czasu więc poranne prostowanie odpada. Zapuść włoski, jak będą dłuzsze to takie fale będą ładnie, dziewczęco wyglądać, a do uprawiania sportów zawsze można kitke zrobić
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 12:20   #6
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: wiosna-czas zmian

Takie ładne mocne włosy i ten kolor!! przyłączam się do prośby hoduj, chociaż za ramiona z 15-20 cm
a co makijażu i Twych pięknych oczu to może coś takiego:
http://makeupblog.pl/video/makijaz-d...iej-dziewczyny
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.