New look na wiosnę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 11:45   #1
Alejandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 6

New look na wiosnę


Witam wszystkich,

postanowiłam poprosić Was o pomoc w doborze fryzury i makijażu. Liczę na wszelką pomoc Z góry przepraszam za zdjęcia - zrobione praktycznie po wstaniu z łóżka

A więc tak - zapuszczam włosy od kilka lat, co jakiś czas ścinam końcówki i wyrównuję długość włosów (kiedyś miałam pazurki).
To, co widać na zdjęciu to mój naturalny kolor włosów, raczej nie farbuję włosów - może raz na rok zmienię odcień.

Znudziła mi się ta fryzura, bo to generalnie nie jest fryzura - włosy sobie rosną i tyle. Są mocne, bardzo grube i jest ich dużo. Nie mam czasu rano na jakieś długie szykowanie włosów, przed pracą zazwyczaj je tylko myje suszę i rozczesuję. Grzywek nie toleruję, niestety włosy szybko mi się przetłuszczają i muszę się bardzo starać, aby po kilku godzinach wszystkie włosy blisko czoła jakoś wyglądały. Chciałabym zachować długie włosy, tylko żeby to jakoś wyglądało Zupełnie nie mam pomysłu, fryzjerka też nigdy mi nie pokazuje, jak bym wyglądała, tylko tnie i zazwyczaj nie widzę dużej różnicy.

Mam już pasemka siwizny (tak, wiem, młody wiek - 25 lat, niestety mam tak po mamie, no i wiadomo, stres ;p). Także muszę pofarbować włosy. Chciałabym coś zmienić i przefarbować na ciemniejszy kolor. Co mi będzie pasowało? Jak widać mam "pucołowatą" buzię. Zazwyczaj noszę soczewki, ale pracuję przy komputerze i męczą mi się oczy - wtedy zakładam okulary. Także fryzura musi pasować i do tego, i do tamtego.

Może przyda Wam się informacja, że praktycznie ubieram się na czarno, chociaż od tego roku powiedziałam sobie, że nie kupię już nic czarnego, także nowe zakupy są zazwyczaj w kolorach ciemny niebieski, beżowy. Wydaje mi się, że mi pasują. Zazwyczaj noszę dżinsy i do tego jakaś ładna bluzka.

Ach, no jeszcze makijaż. Generalnie tylko tuszuję rzęsy i nakładam trochę różu na policzki. Jeśli maluję powieki, to wybieram kolory beż/brąz/szary. Robiłam próby z innymi kolorami, ale nigdy mi się nie podobał efekt.

Mam nadzieję, że coś mi zaproponujecie

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (28,6 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (18,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto.jpg (19,6 KB, 82 załadowań)
__________________
...człowiek to dantejska strofa,
Mająca w sobie początek spowicia
Dalszych strof, naprzód płynących bez końca...
Alejandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.