Mnóstwo krost, grudek i wągrów. Nie mogę stosować kremów przeciwtrądzikowych! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-18, 10:21   #1
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Unhappy

Mnóstwo krost, grudek i wągrów. Nie mogę stosować kremów przeciwtrądzikowych!


Wiem, że było już wiele takich wątków i wierzcie mi, że prawie wszystkie przejrzałam! Wypróbowałam już prawie wszystkie proponowane przez was sposoby i nic! A problem dotyczy tego, że mam fatalną cerę. Mnóstwo krost, grudek i wągrów. Nie mogę stosować kremów przeciwtrądzikowych bo moja skóra jest strasznie przesuszona! Proszę doradzcie mi co mam robić bo jak tak dalej pójdzie to przestane wychodzić z domu!!!
AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:41   #2
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: Mam dość!!!:(

A probowalas Acne Derm? Jest rewelacyjny
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:54   #3
madzia2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lidzbrak
Wiadomości: 17
GG do madzia2017
Dot.: Mam dość!!!:(

Ja mam podobny problem co Ty i tez nie wiem co zrobic a na kosmetyczke mnie nie stac.Postanowiłam dzis ze pójde sobie kupić Acne-Derm.Zobaczymy co za specyfik- pozdrawiam
madzia2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:55   #4
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Thumbs up Dot.: Mam dość!!!:(

Polecam wizyte u dermatologa : mi przepisala davercin 9 na recepte) i po 2 tygodniach wyladalam 100 razy lepiej!!!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:55   #5
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mam dość!!!:(

próbowałaś maseczke z aspiryny?
albo maseczke Lerosett?
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:30   #6
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Mam dość!!!:(

nie wysuszaj skóry żadnymi przeciwtr adzikowymi kremami i tonikami!
postaw na nawilżanie. używaj kremu który nie zapycha porów (polecam goraco krem Soja + trawa cytrynowa z Avonu - rewelacja!).. był watek podobny, zaraz poszukam - tam jest dużo inf

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86424
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=soja
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 13:44   #7
evfka
Raczkowanie
 
Avatar evfka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: Mam dość!!!:(

Cytat:
Napisane przez AgniesiaS
Wiem, że było już wiele takich wątków i wierzcie mi, że prawie wszystkie przejrzałam! Wypróbowałam już prawie wszystkie proponowane przez was sposoby i nic! A problem dotyczy tego, że mam fatalną cerę. Mnóstwo krost, grudek i wągrów. Nie mogę stosować kremów przeciwtrądzikowych bo moja skóra jest strasznie przesuszona! Proszę doradzcie mi co mam robić bo jak tak dalej pójdzie to przestane wychodzić z domu!!!
Dosyć ma każda osoba, która boryka się z tym problemem. Zacznij od udania się do lekarza dermatologa, powinnaś być pod stałą opieką lekarza. We wszystkim ważna jest systematyczność i cierpliwość.
W walce z trądzikiem ważne są kosmetyki których uzywasz, kosmetyki te nie powinny zawierać parafiny, stearyny, liqudum etc.Powinnaś zacząć nawilżać przesuszoną buźkę kremami nawilżającymi - lekkimi.

Polecam maseczki z zielonej glinki, błotne a także z aspiryny

A jeżeli zauważyłaś, że to co zjadasz odbija się na Twojej cerze - ODDSTAW te produkty.
evfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 14:18   #8
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Mam dość!!!:(

KWASY !!!!! Ja nie miałam twarzy... miałam krostę na kroście, grudę na grudzie, zaskórnik na zaskórniku... Fuuu.... Teraz czółko gładkie. Elegancko. Buzia bez zaskórników, bez grudek. Rewelacja. Ale na to potrzebowałam czasu. Leczę od września. Jest coraz lepiej, choć zdarzają się ostre pororszenia ale coraz leiej się robi polecam
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 15:23   #9
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Mam dość!!!:(

proponuje wizyte u dermatologa. ja juz prawie pozbylam sie wszystkich wagrow dzieki mojej pani doktor i jej specyfikom. ale najbardziej chyba pomoglo mi to, ze lekarka wyciskala mi zaskorniki i wagry jakims ostrym narzedziem a la szydelko czy cos takiego (dokladnie nie wiem jak wyglada, bo zamykam oczy, jak tylko bierze to do reki).niestety nie robila tego pani w ogolnodostepnej przychodni, musialam isc prywatnie i placic za kazda wizyte. ale sie oplaca. bo w przychodni nawet nie spojrzala na moja twarz, tylko od razu przepisala mi jakies drogie rzeczy, wiec juz wole ta kase wydac na wizyte u kogos, kto sie mna zajmie, niz na leki, ktore byc moze wcale nienadaja sie do mojego typu cery
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 18:30   #10
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Mam dość!!!:(

ja tez tak mialam niedawno. przeszuszona skora, mnostwo wagrow i te krosty brrr postanowilam, moze to głupie, rozpisac sobie harmonogram. tzn. wypisalam sobie co i w jaki dzien robie. chodzi tu o maseczki,peeling, nakladanie masci typu tormentiol, zabiegi typu oczyszczanie noska itp. postawilam na nawilzanie bo wypryski to reakcja obronna skory. nie powiem, ze mam nieskazitelna cere ale na pewno jej stan sie polepszyl. musisz byc systematyczna. idz do dermatologa albo kosmetyczki. niech ci powiedza co i jak i dasz rade. aa i polecam tez acne derm ja jestem z niego bardzo zadowolona )
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:39   #11
KaI4fun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Mnóstwo krost, grudek i wągrów. Nie mogę stosować kremów przeciwtrądzikowych!

A dla chlopakow ten acnecrem czy jakos tam jest dobry?Bo tez mam problemy ze skora. I mam duzo krost. zwlaszcze na czole. Nie mam suchej skory wrecz tlusta. Ale jak stosuje roznae kremy to mam tak jaby wysuszona. Pomozcie

Edytowane przez KaI4fun
Czas edycji: 2009-08-14 o 15:43
KaI4fun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.