zmarszczki pod oczami 30-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 11:28   #1
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77

zmarszczki pod oczami 30-latki


RATUNKU! CZY MACIE TO SAMO?? Koszmar, zmarszczki są widoczne z kilometra. Używam kremu pod oczy La Roche od 3 miesięcy i nic. A czego wy używacie i z jakim rezultem?
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 23:21   #2
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez Kingaaaa Pokaż wiadomość
RATUNKU! CZY MACIE TO SAMO?? Koszmar, zmarszczki są widoczne z kilometra. Używam kremu pod oczy La Roche od 3 miesięcy i nic. A czego wy używacie i z jakim rezultem?
Sprobuj wit A i E pod oczy i moze mocniejszy krem? uzywam Nuxe pod oczy i nie jest zly, na zmiane z nawilzaczami Yves Rocher i..... serii Flosleku. Mialam spory problem z workami pod oczami i to wlasnie Flos Lek seria ze swietlikiem bardzo pomogl. Uwazam ze to dobra marka, choc za mocne te kremy nie sa
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 08:12   #3
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Jaki dokładnie jest ten NUXE? chodzi mi o nazwe
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 08:36   #4
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Niestety moim problemem też był zmary wokół oczu,próbowałam różnych kremów od średnich do wysokopółkowych i nic,tylko odrobine wygładziły.Zainwestowałam w botox i po tygodniu od zabiegu jest już lepiej.Pani doktor która mi robiła zabieg stwierdziła że kremy działają tylko powierzchniowo.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 09:45   #5
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Niestety moim problemem też był zmary wokół oczu,próbowałam różnych kremów od średnich do wysokopółkowych i nic,tylko odrobine wygładziły.Zainwestowałam w botox i po tygodniu od zabiegu jest już lepiej.Pani doktor która mi robiła zabieg stwierdziła że kremy działają tylko powierzchniowo.
Ja kremy pod oczy stosuje od kilku lat, nawilzajace glownie. Chyba na zmarszczki wplywa tez tryb zycia, glownie dluga praca przy komputerze. No i niestety uplyw czasu, bo np usmiech podkresla mi teraz zmarszczki, a jeszcze 3-4 lata temu ich nie bylo.... ten krem to "NUXE Contour des Yeux Prodigieux", dziala przeciwzmarszczkowo i nawilza ( generalnie dwa w jednym). Raz w tygodniu stosuje wit. E pod oczka + rozne maseczki. Mozna tez sprobowac ampulek z kolagenem.
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 10:21   #6
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Ampułki kolagenowe kupię na pewno - już je widziałam na allegro w sprawdzonej aptece. A co do witaminy E to taki zwyczajny tłusty krem? czy co?
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 18:38   #7
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Niestety moim problemem też był zmary wokół oczu,próbowałam różnych kremów od średnich do wysokopółkowych i nic,tylko odrobine wygładziły.Zainwestowałam w botox i po tygodniu od zabiegu jest już lepiej.Pani doktor która mi robiła zabieg stwierdziła że kremy działają tylko powierzchniowo.

a powiedz jaka jest cena botoxu i czy przed zabiegiem pani Cię o coś pytała?
dodam, ze ja poszłam zapytać o cenę w Toruniu i pani od razu chciała mnie zapisac na wolny termin tak bez konsultacji za lekarzem uciekłam....
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 21:25   #8
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez Kingaaaa Pokaż wiadomość
Ampułki kolagenowe kupię na pewno - już je widziałam na allegro w sprawdzonej aptece. A co do witaminy E to taki zwyczajny tłusty krem? czy co?
Wiesz, ja stosuje zwykla witamine E w kapsulkach nakladam pod oczy i tyle. Czasem do tego lub samodzielnie zwykla masc z wit. A. Kosztuje chyba ze 3 zl
Ja widze poprawe, wiec moze sprobuj.
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:21   #9
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Za botox zapłaciłam 650 złotych,robiła mi go lekarka,przed zabiegiem był wywiad np.czy na coś choruje,czy miałam opryszczke itp.Mam 29 lat ale zmarszczki widoczne,dużo pale,pracuje przed komputerem po 10 godzin dziennie,rzadko chadzam na spacery,dużo stresu,moja mama też szybko miała tzw.kurze łapki więc wiadomo skąd się wzieły.Próbowałam wszystkiego-płatki kolagenowe pod oczy,dobre kremy,nawet kupiłam specjalną maseczkę pod oczy(fakt faktem dobrze działa na cienie i opuchnięcia)i nic.Bardzo cieszę się że zdecydowałam się na zabieg,teraz stwierdzam że wole kupić tani krem nawilżający i zafundować sobie botox.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:49   #10
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Kinga8888 mam pytanie, o jakiej maseczce piszesz, bo opuchlizna pod oczami to moja zmora

Edytowane przez rita77
Czas edycji: 2009-01-30 o 13:52
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 16:54   #11
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

http://esentia.pl/ViViean_Ilumina_Ey...czy_p30224.htm Przechowuje ją w lodówce ,nakładam co dzień rano lub gdy nie zdąrze wieczorem a na reszte twarzy inną maseczke.Musze przyznać że jest naprawde dobra,starcza na bardzo długo no i nie słysze komentarzy znajomych którzy twierdzili że mam oczy jak po kacu
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 17:40   #12
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
http://esentia.pl/ViViean_Ilumina_Ey...czy_p30224.htm Przechowuje ją w lodówce ,nakładam co dzień rano lub gdy nie zdąrze wieczorem a na reszte twarzy inną maseczke.Musze przyznać że jest naprawde dobra,starcza na bardzo długo no i nie słysze komentarzy znajomych którzy twierdzili że mam oczy jak po kacu

Dziekuje bardzo za odpowiedz
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:12   #13
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

A jakie ampułki kolagenowe polecasz, bo wybór jest ogromny a ja wolałabym coś sprawdzonego i poleconego bo nie lubię eksperymentować. Zazwyczaj używałam kremu Vichy aqalia lub Nivea Q10, ale nigdy nic specjalnie pod oczy, ale chyba trzeba pomyśleć o czymś mocniejszym
vilema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:10   #14
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Dziewczyny,
za namowa kosmetyczki kupilam krem z wit.C Powiedziala, zeby jeszcze poczekac z mocniejszymi kremami.
Wybralam LRP Active C ( wit C, stezenie 5%). Wyobrazcie sobie, ze swietnie wygladza, rozjasnia i poprawia koloryt cery! Od dawna mialam problemy z przebarwieniami a po kilku zastosowaniach juz prawie nic nie widac buzia gladka jak u niemowlaka
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 05:54   #15
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

A jaka to maska dobrze działa na cienie?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:31   #16
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
A jaka to maska dobrze działa na cienie?
Najlepiej zrobić samemu maseczkę może byc zwykły krem Nivea i wymieszać z vit C w kropelkach - nakładać pod oczy i wklepywać. Tak poradziła mi pani w aptece dodatkowo skusiałam się na serum w ampułkach pod oczy GAL - póki co czekam na efekty
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:01   #17
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Powiedzcie dziewczyny czy koło 30 zauważyłyści że skóry wokół oczu jest jakby wiecej?tzn.oprócz zmarszczek jest mało napięta i taka "rozlazła".Macie jakieś sposoby na wiotką skóre?
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:08   #18
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

O dokladnie tak mam, moje oczy robia sie takie "wpadniete", mniej widoczne a skory faktycznie jakby bylo wiecej. Najbardziej wkurzaja mnie rady "musisz chodzic wczesniej spac, bo masz oczy takie niewyspane"-kiedy ja sie wysypiam tylko starzeje sie niestety.Wyzalilam sie uff, ale sposobu na to nie mam, czekam wiec tez na porady.
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:16   #19
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez Kingaaaa Pokaż wiadomość
Najlepiej zrobić samemu maseczkę może byc zwykły krem Nivea i wymieszać z vit C w kropelkach - nakładać pod oczy i wklepywać. Tak poradziła mi pani w aptece dodatkowo skusiałam się na serum w ampułkach pod oczy GAL - póki co czekam na efekty


Dzięki serdeczne. Spróbuję, bo samo serum 15% z wit.C mnie podrażniało.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 15:03   #20
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
O dokladnie tak mam, moje oczy robia sie takie "wpadniete", mniej widoczne a skory faktycznie jakby bylo wiecej. Najbardziej wkurzaja mnie rady "musisz chodzic wczesniej spac, bo masz oczy takie niewyspane"-kiedy ja sie wysypiam tylko starzeje sie niestety.Wyzalilam sie uff, ale sposobu na to nie mam, czekam wiec tez na porady.
Przyznam się że byłam na konsultacji u dwóch lekarzy plastyków w sprawie nosa,oboje zwrócili uwage na moje powieki i zaproponowali plastyke powiek bo mi opadają...o Boże ale ja mam dopiero 29 lat a co będzie później
Próbowałam kremów liftingujących ale one niestety podkreślają zmarszczki(chyba że jak tak źle trafiłam)Jak nie zmary to wiotkość...
Może któraś z Dziewczy może polecić jakiś kremik na ujędrnienie oczków?
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:13   #21
yennefer323
Raczkowanie
 
Avatar yennefer323
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

ja uzywam Nivea Visage poniewaz jako jeden z nielicznych mnie nie uczula. Stosowalam tez Ives Rocher, ladnie rozswietla skore pod oczami, ale rowniez b. szybko ma sie uczucie "sciagniecia" skory wokol oczu, b.niekomformtowe. Uzywalam rowniez Gosh'a, lecz bez zadnych specjalnych efektow. Jezeli macie do polecenia dobre i skuteczne kremy pod oczy to prosze napiszcie. Chodzi mi przede wszystkim o opuchlizne pod oczami i delikatne zmarszczki.
yennefer323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:15   #22
MaoCe
Raczkowanie
 
Avatar MaoCe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

cześć,
zmarszczki pod oczami widoczne na kilometr to nie tylko Wasz problem
Nakładam raz na kilka dni maskę kawiorową http://www.abacosun.pl/karta-produkt...ask_38,pl.html
oblewam sie skwalanem i raz na jakiś czas zażywam w salonie kosmetycznym zabiegów falami radiowymi, chyba do poziomu botoksów sie nie posunę, narazie to wystarcza
MaoCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 17:23   #23
aga.m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Send a message via Skype™ to aga.m
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Polecam LRP REDERMIC pod oczy jeśli nie pomaga już LPR ACTIV C.
REDERMIC zawiera:
Kwas hialuronowy
wygładza zmarszczki na powierzchni skóry
Witamina C
wzmocnia skórę w okolicach oczu, zwiększając syntezę włókien podporowych (kolagen IV,VII).
Madekasozyd oczyszczony
zwiększa synteze włókien nadających jędrność skóry (kolagen I,III).
aga.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:41   #24
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Witam! Ja mam 32 lata i na razie ani jednej zmarszczki. Naprawdę. Czemu to zawdzięczam?
Stosowaniu niezbyt "skomplikowanych" kosmetyków (tzn. z najprostszym składem), nie stosowaniu kremów pod oczy, które tak naprawdę w niczym nie pomagają, nawilżaniu skóry od wewnątrz, czyli piciu co najmniej 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej dziennie oraz "jedzeniu" capivitu. Co do kremów pod oczy to znajoma farmaceutka, specjalizująca się w kosmetyce powiedziała mi, że kremy pod oczy to dokładnie to samo, co zwykłe kremy na twarz, tyle, że o obniżonym działaniu. Jeżeli więc Wasza skóra pod oczami nie reaguje uczuleniem na krem, który stosujecie na twarz to nie stosujcie kremów pod oczy tylko zwykły krem. Naprawdę wystarczy. Stosowanie zbyt dużej ilości kosmetyków przynosi więcej złego niż dobrego. Delikatna kobieca skóra nie lubi też zbytniej opalenizny oraz dymu papierosowego. Jeżeli potraficie z tego zrezygnować, a dodatkowo zainwestować w dobry, ale prosty kosmetyk to myślę, że zmarszczki będą pojawiać się później niż u innych równolatek. Celowo nie podaję konkretnych kremów, bo niestety każda z nas jest inna i każda inaczej toleruje dany krem. Proście o próbki i próbujcie. Najlepiej kosmetyki apteczne. Pozdrawiam i życzę... gładkich buź przez długie, długie lata
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:10   #25
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
Witam! Ja mam 32 lata i na razie ani jednej zmarszczki. Naprawdę. Czemu to zawdzięczam?
Stosowaniu niezbyt "skomplikowanych" kosmetyków (tzn. z najprostszym składem), nie stosowaniu kremów pod oczy, które tak naprawdę w niczym nie pomagają, nawilżaniu skóry od wewnątrz, czyli piciu co najmniej 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej dziennie oraz "jedzeniu" capivitu. Co do kremów pod oczy to znajoma farmaceutka, specjalizująca się w kosmetyce powiedziała mi, że kremy pod oczy to dokładnie to samo, co zwykłe kremy na twarz, tyle, że o obniżonym działaniu. Jeżeli więc Wasza skóra pod oczami nie reaguje uczuleniem na krem, który stosujecie na twarz to nie stosujcie kremów pod oczy tylko zwykły krem. Naprawdę wystarczy. Stosowanie zbyt dużej ilości kosmetyków przynosi więcej złego niż dobrego. Delikatna kobieca skóra nie lubi też zbytniej opalenizny oraz dymu papierosowego. Jeżeli potraficie z tego zrezygnować, a dodatkowo zainwestować w dobry, ale prosty kosmetyk to myślę, że zmarszczki będą pojawiać się później niż u innych równolatek. Celowo nie podaję konkretnych kremów, bo niestety każda z nas jest inna i każda inaczej toleruje dany krem. Proście o próbki i próbujcie. Najlepiej kosmetyki apteczne. Pozdrawiam i życzę... gładkich buź przez długie, długie lata
Co do wody to sie zgadzam, w ogole skora lepiej wyglada ( nie tylko twarzy) i warto sie zmobilizowac.
Po kilku latach stosowania nawilzajacych kremow pod oczy, chyba bym sie troche bala przerzucic na "zwykly" krem, nie wiem, moze obawialabym sie pogorszenia stanu skory. Hmmm Moze jakies podpowiedzi, a propo tych " zwyklych" kremow?
Kosmetyki apteczne - tez sie do nich przekonuje, zwlaszcza produkty firmy LRP i Avene Kilka razy uratowaly mnie z opresji ;-)
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 14:24   #26
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Ja wspieram głównie marki polskie, które niczym nie ustępują zagranicznym. Mogę polecić apteczne kremy marki Eris, czyli Pharmaceris: Vita-Moistatic, Intensywnie nawilżający lub Lipo-Moistatic, Aktywnie Regenerujący. Avene też są niczego sobie. LRP nie próbowałam, więc nie wypowiem się .
Ponadto używam też zwykłego kremu Lirene Auqa (albo przeciwrodnikowego, albo ochronno-nawilżającego). A robiąc mały skok w bok od polskich produktów lubię też najprostsze kremy Nivea Visage, czy Garniera. Z kremami pod oczy skończyłam po 2-letnim używaniu i nie żałuję, bo rzeczywiście te same efekty osiągam za pomocą zwykłego kremu do twarzy.
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 14:47   #27
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Ja jakoś nie potrafię się przekonać do typowego kremu pod oczy Każdy mi się przeterminuje bo zapominam o nim.

Odkryłam za to przecudowną moc witaminy C i kwasów AHA. Cera pięknie wygładzona, rozjaśniona, skóra ujędrniona.

Równiez tak jak Katarzynka stawiam na prosty skład i kosmetyki apteczne: Iwostin, LRP, Avene, AA Theraty. Teraz przechodzę fazę olejową - wpadłam jak śliwka w kompot z zakupami na Biochemii Urody. Sama krecę sera
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 17:30   #28
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
Ja wspieram głównie marki polskie, które niczym nie ustępują zagranicznym. Mogę polecić apteczne kremy marki Eris, czyli Pharmaceris: Vita-Moistatic, Intensywnie nawilżający lub Lipo-Moistatic, Aktywnie Regenerujący. Avene też są niczego sobie. LRP nie próbowałam, więc nie wypowiem się .
Ponadto używam też zwykłego kremu Lirene Auqa (albo przeciwrodnikowego, albo ochronno-nawilżającego). A robiąc mały skok w bok od polskich produktów lubię też najprostsze kremy Nivea Visage, czy Garniera. Z kremami pod oczy skończyłam po 2-letnim używaniu i nie żałuję, bo rzeczywiście te same efekty osiągam za pomocą zwykłego kremu do twarzy.
Nie znam wszystkich kremow wymienionych przez ciebie, ale niektore( ktore znam nie z autopsji, ale z wygladu skladu) to maja kilometrowy sklad.
Z jednym sie z toba zgadzam. Kremy typowo pod oczy to to samo co kremy twarzowe, tylko ze maja mniej substancji czynnych, zeby nie podrazniac wrazliwych okolic oczu, wiec jesli nas odpowiednik do twarzy nie podraznia pod oczami, to lepiej uzywac tego twarzowego. Ma wyzej w skladzie substancje czynne. Jesli ktos nie moze uzywac kremu twarzowego, to jednak pozostaje mu krem pod oczny.

Co do kosmetykow o prostym skladzie, to ja wlasnie wracam do minimalizmu kosmetycznego. Chciclam znow uzywac zwyklego kremu Nivea w niebieskiej puszcce, ale okazalo sie, ze chodz pasowal mi onza nastolatki to teraz nie za bardzo, ale jako maseczke uzywam nadal i do ciala tez. Znalazlam inny taki rodzinny krem o prostym skladzie i takim samym opakowaniu jak Nivea, a jest to Florena Creme wersja z rumiankiem ( nie wiem czy w Pl do dostania). Krem wedlug mnie ma nawet lepszy sklad od NIvea. tez nie jest konserwowany i tez baza sa oleje mineralne, a poza tym krem zawiera wyciag z rumianku, lanoline, cholesterol i cynk. Krem jest tak gesty jak Nivea, ale u mnie wchlania sie lepiej, cera mi sie nie tlusci i mimo zawartosci cynku nie wysusza. mam wrazliwa cere naczynkowa i od roku walcze z rumieniem. Opanowalam go, ale jakis czas temu znow zaczal sie pojawiac i to przy delikatnym dotyku twarzy. Przy kremie Florena mam cere jak pupcia niemowlaka, zero rumienia, cera nie jest tak wrazliwa, teraz moge nawet wytrzec twarz po umyciu i nie jestem odrazu buraczkowa. Cynk lagodzi mi cere, a lanolina i cholesterol dbaja o jej plaszcz lipidowy, rumianek tez spisuje sie jak nalezy. Nawet moje pory ktore ostatnio lubily sie mocno rozszerzac, sa lekko sciagniete. Z dnia na dzien jestem bardziej zadowolona i juz tak nie kombinuje. Nie potrzebne mi sa maseczki do cery naczynkowej, bo nie mam co lagodzic. Rumienia nie ma, a te kilka peknietych naczynek jest ladnie obkurczonych i prawie ich nie widac. Nie potrztebuje juz tony korektora i mocnego podkladu zeby ukryc mankamenty cery. Krem spisuje sie tez dobrze pod filtr i jego cena jest tak samo niska jak kremu Nivea, a ja sie raduje, ze wystarczylo wybrac cos o prostym skladzie bez konserwantow zeby znow miec ladna cere. Zmarszczyki sie tez z lekka splycily, chodz duze nie byly, ale jednak. Mysle ze obok predyspozycji genetycznych, krem ktory dobrze nawilzy i natlusci skore to podstawa. te wszystkie anti -age kremy nie daly mi tyle co ten tani kremik do wszystkiego.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 19:38   #29
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
Ja wspieram głównie marki polskie, które niczym nie ustępują zagranicznym. Mogę polecić apteczne kremy marki Eris, czyli Pharmaceris: Vita-Moistatic, Intensywnie nawilżający lub Lipo-Moistatic, Aktywnie Regenerujący. Avene też są niczego sobie. LRP nie próbowałam, więc nie wypowiem się .
Ponadto używam też zwykłego kremu Lirene Auqa (albo przeciwrodnikowego, albo ochronno-nawilżającego). A robiąc mały skok w bok od polskich produktów lubię też najprostsze kremy Nivea Visage, czy Garniera. Z kremami pod oczy skończyłam po 2-letnim używaniu i nie żałuję, bo rzeczywiście te same efekty osiągam za pomocą zwykłego kremu do twarzy.
Eris nigdy nie stosowalam, musze kiedys sprobowac. Sama nie jestem pewna czy przy swoich 31 latach powinnam niektore kremy stosowac. Wiadomo, profilaktyka i czlowiek chce zapobiegac zanim cos sie pojawi Kosmetyczka na razie mi doradzila kremy z wit. C i koenzymem Q10. Podobno to wystarczy w tej chwili. Kiedys stosowalam krem Ziaja z serii oliwkowej, ale on to tlusciutki jest, nawet ten z lekkiej serii i tylko na noc daje rade go nalozyc ( cos jak Nivea, po ktorym nabawilam sie kiedys okropnego uczulenia). Z Lirene tez cos mialam, ale bez oszalamiajacych efektow, lubie za to inne produkty tej marki, chociazby peelingi.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Nie znam wszystkich kremow wymienionych przez ciebie, ale niektore( ktore znam nie z autopsji, ale z wygladu skladu) to maja kilometrowy sklad.
Z jednym sie z toba zgadzam. Kremy typowo pod oczy to to samo co kremy twarzowe, tylko ze maja mniej substancji czynnych, zeby nie podrazniac wrazliwych okolic oczu, wiec jesli nas odpowiednik do twarzy nie podraznia pod oczami, to lepiej uzywac tego twarzowego. Ma wyzej w skladzie substancje czynne. Jesli ktos nie moze uzywac kremu twarzowego, to jednak pozostaje mu krem pod oczny.

Co do kosmetykow o prostym skladzie, to ja wlasnie wracam do minimalizmu kosmetycznego. Chciclam znow uzywac zwyklego kremu Nivea w niebieskiej puszcce, ale okazalo sie, ze chodz pasowal mi onza nastolatki to teraz nie za bardzo, ale jako maseczke uzywam nadal i do ciala tez. Znalazlam inny taki rodzinny krem o prostym skladzie i takim samym opakowaniu jak Nivea, a jest to Florena Creme wersja z rumiankiem ( nie wiem czy w Pl do dostania). Krem wedlug mnie ma nawet lepszy sklad od NIvea. tez nie jest konserwowany i tez baza sa oleje mineralne, a poza tym krem zawiera wyciag z rumianku, lanoline, cholesterol i cynk. Krem jest tak gesty jak Nivea, ale u mnie wchlania sie lepiej, cera mi sie nie tlusci i mimo zawartosci cynku nie wysusza. mam wrazliwa cere naczynkowa i od roku walcze z rumieniem. Opanowalam go, ale jakis czas temu znow zaczal sie pojawiac i to przy delikatnym dotyku twarzy. Przy kremie Florena mam cere jak pupcia niemowlaka, zero rumienia, cera nie jest tak wrazliwa, teraz moge nawet wytrzec twarz po umyciu i nie jestem odrazu buraczkowa. Cynk lagodzi mi cere, a lanolina i cholesterol dbaja o jej plaszcz lipidowy, rumianek tez spisuje sie jak nalezy. Nawet moje pory ktore ostatnio lubily sie mocno rozszerzac, sa lekko sciagniete. Z dnia na dzien jestem bardziej zadowolona i juz tak nie kombinuje. Nie potrzebne mi sa maseczki do cery naczynkowej, bo nie mam co lagodzic. Rumienia nie ma, a te kilka peknietych naczynek jest ladnie obkurczonych i prawie ich nie widac. Nie potrztebuje juz tony korektora i mocnego podkladu zeby ukryc mankamenty cery. Krem spisuje sie tez dobrze pod filtr i jego cena jest tak samo niska jak kremu Nivea, a ja sie raduje, ze wystarczylo wybrac cos o prostym skladzie bez konserwantow zeby znow miec ladna cere. Zmarszczyki sie tez z lekka splycily, chodz duze nie byly, ale jednak. Mysle ze obok predyspozycji genetycznych, krem ktory dobrze nawilzy i natlusci skore to podstawa. te wszystkie anti -age kremy nie daly mi tyle co ten tani kremik do wszystkiego.
Hehehe, Florene poszukam, bo chyba gdzies widzialam w sklepach ( czy kupujesz je moze w drogeriach DM albo w galeriach Kaufhoff??? ) Ja to zadna specjalistka ze skladu kremow, wiec tak podpytuje i probuje sie uczyc od Was Bo na nauke nigdy za pozno Sporo tez testuje i obserwuje jak moja buzka reaguje na nowosci.
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones

Edytowane przez gonieczka_o
Czas edycji: 2009-02-23 o 19:40
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 20:15   #30
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Florena kupilam w Rossmannie. Sam krem wyglada tak

http://s202761864.e-shop.info/shop/c...ram=cid%3D2%26

ja mam wersje z rumiankiem. Kremik ma prawie te same substancje perfumujace co Nivea, wiec jesli ktoras z tych substancji cie w Nivea uczulila, to mozliwe ze i we Florena uczuli. Krem odkrylam przypadkiem , przez niemieckie forum w watku o zwyklym kremie Nivea.
ja przez ostatnie lata tez testowalam rozne kremidla itp, ale ze mam wrazliwa cere to nie zawsze mi to na dobre wyszlo. Teraz ciesze sie z mimo to iz powiedzialam sobie ze nic nowego nie wyprobuje, to sie jednak na ten krem skusilam. tani jak barszcz i mnie naprawde pasuje. Mimo ze skonczylam juz 32 lata i bylam wrecz przekonana, ze powinnam uzywac anti-age kremy itp, to ja jedynie co uzywam z tej kategorii( chodz to raczej kategoria anty naczynkowa jest ale i przeciwzmarszczkowa tez) to Diroseal co druga/trzecia noc.
Kiedys mialam tez krem o prostym i krotkim skladzie o nazwie Phisiogel, wychwalany przez innych, ale ja go za dobrze nie odebralam. Mialam prawie 29 lat i cere dosc przetluszczajaca sie w strefie T, ani mnie, ani mojej dziecinie z atopowa skora krem nie podszedl. Pewnie teraz odebralabym go inaczej, no ale to inna polka cenowa, a ja po moich doswiadczeniach juz taka sklonna do nowych testow nie jestem. jak sie ma wrazliwa cere to nie ma co cudowac. Wrocilam do kremu Nivea i na twarz Florena. Kremy mi dobrze sluza, sa tanie. Nivea w puszce o poj 250 ml lub nawet 400ml kosztuje niewiele i dobrze dziala na moje cialo. Juz jedna puszke 250ml zuzylam jako balsam do ciala. Mam jeszcze troche rzeczy na zuzycie, wiec narazie Nivea nie uzywam, ale jak tylko zuzyje moje zapasy kupuje kolejna puszke. Jesli skorze pasuje, wyglada dobrze, ja lubie taka konsystencje no i ten zapach... do tego jeden produkt do wszystkiego ( mam dosc tych butelek, tubek i wszystkich tych ******* zajmujacych plac, a nie dzialajacych jak trzeba) i na wyjazdach mniej do dzwigania, wiec po co mam kombinowac? Tyle lat nie uzywalam Nivea i jak znow powrocilam to nawet psychicznie czuje sie lepiej heheheh. No uwielbiam zapach klasycznego kremu Nivea ( niestety te nowe kosmetyki maja juz inne zapachy, ja wielbie klasyk)
Moja skora juz dawno nie wygladala tak dobrze i byla taka odporna jak teraz przy Florena. Wierzyc mi sie nie chce, ale te dwa kremy zastepuja mi balsam do ciala, krem do rak, do stop, krem pod oczy, krem do twarzy, maseczke do twarzy do ust sie tez sprawdzaja, wiec po co kombinowac?
jak pisalam narazie Nivea wykonczylam i wzielam sie za moje zapasy, ale jak tylko sie wykoncza lub mnie cos podrazni, wracam do kremu Nivea jako kremu do wszystkiego, a do twarzy bedzie Florena. Minimalizm zdecydowanie lepiej sluzy mojej skorze, nie tylko na twarzy ale i na ciele, a jak sobie pomysle ile bedzie moja pielegnacja kosztowac... no pysk mi sie raduje od ucha do ucha
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-31 21:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.