Powiększenie piersi dr Potocki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-03, 20:46   #1
Belle0096
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1

Powiększenie piersi dr Potocki


Hej dziewczyny!

Mam zaplanowaną operację powiększenia piersi u dr K. Potockiego w klinice Szczyt. Z tego co patrzyłam ma on dobre opinie, ale nie jest ich dużo i wiele jest starych opinii sprzed lat.

Czy któraś z Was miała operację piersi u dr Potockiego bądź inną operację? I czy jesteście zadowolone? Polecacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź

Doktor na konsultacji zrobił dobre wrażenie, ale chce mieć jak najwięcej informacji same rozumiecie
Belle0096 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 09:45   #2
Beti0007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie piersi dr Potocki

Hej jesteś już po zabiegu? Mało jest informacji o nim. Ja mam konsulat ja w październiku dopiero. Długo trzeba czekać, za terminem operacji?
Beti0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 18:50   #3
livefast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększenie piersi dr Potocki

Hej Dziewczyny ,
jestem nowa na forum choć śledze je od bardzo dawna .
Mogę udzielić więcej informacji o przeprowadzonej operacji powiekszania piersi u Dr.Pot , czekająć 2.5 roku na zabieg jestem ich posiadaczką od 23.02.2017r
Niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o efekcie wykonanej operacji ale nie chciałabym aby ktoś sugerował się tylko moją opinią . W moim przypadku piersi są do poprawy i nie sądziłam że może się to stać u tak dobrego lekarza i w znanej na całą polskę klinice . Jestem zawiedziona .... sprawa trafia na dalsze postępowanie ...
Moje doświadczenie skłoniło mnie aby nie sugerować się opiniami w google i zarejestrowałam się na forum aby nie dać się więcej oszukać i rozmawiać z dziewczynami które są naprawde po operacjach plastycznych i omawiać ich efekty jak i wrażenia

livefast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-21 19:50:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.