Jak mi się udało schudnąć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-02, 07:43   #1
Renatka231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2

Jak mi się udało schudnąć?


Witam kochane, chciałam podzielić się z wami tym w jaki sposób zrzuciłam niepotrzebne obciążenie.
Pewnie wiele z was pomyśli, że to wymyślone informacje albo jakiś sposób na tani marketing (sama złapałam się na to kilka razy.... nie przyjemne), jednak chce podzielić się tym co przeszłam, a to czy w to uwierzycie czy nie zależy od was.
Byłam samotna, nie posiadałam żadnej bliskiej rodziny, nikt się zbytnio mną nie przejmował, ani ja nie miałam nikogo na kim mogłabym zawiesić oko.
Raz w pracy znalazłam na biurku karteczke informującą, że powinnam zrzucić kilka kilogramów, nie wiedziałam jak zareagować, osoba która to napisała nie była świadoma tego, że co rusz stosuje jakieś diety lecz nicz nie pomagają.
Na odwrocie karteczki była zamieszczona notka:
Dieta warzywno owocowa powinna pomóć.
Byłam troche podirytowana ale również zaciekawiona, poczytałam trochę o tej diecie, i chciałam ją wypróbwać.
W domu miałam zbyt wiele pokus, a ciężko by było mi się powstrzymać jedząc same warzywa i owoce. Poczekałam trochę i wyjechałam na urlop, do ośrodka który miał mi pomóc w przestrzeganiu tejże diety.
Wyjechałam do Ułańskiej Zagrody. Nie będę kłamać że to dieta cud i schudłam 200 kg itp, jednak po spędzonym tam urlopie wróciłam lżejsza.
Czułam się lżej, łatwiej było mi się ruszać, a powrót do zwyczajnego jedzenia wydawał się wręcz niemożliwy, tak mi się spodobała ta dieta, po posiłkach czułam się syta i lekka.
Kontynułowałam te dietę nawet po powrocię, nim się obejrzałam mineło dodatkowych kilka tygodni, na biurku w pracy znalazłam kolejną karteczke, tym razem
Widać że coś się w tobie zmieniło, na lepsze oczywiście.
Niedawno dowiedziałam się że była to współpracownica która siedziała obok mnie, zaczełyśmy częściej rozmawaić, powiedziała że ona również niegdyś miała problemy z wagą a ta dieta jej pomogła.
Do dziś przyjaźnimy się, i często wychodzimi gdzieś razem.
Nie miałam nikogo, teraz mam najwspanialszą przyjaciółkę na świecie.

Edytowane przez Renatka231
Czas edycji: 2019-01-10 o 11:06 Powód: Uzupełnienie informacji
Renatka231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 15:24   #2
viki_sar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Jak mi się udało schudnąć?

ja kiedyś też bardzo schudłam, ale po rpostu zawziełam się i zaczełam ćwiczyć 4-5 dni w tygodniu, jadłam dobre rzeczy.. ale takie zdrowe rzeczy :d i było super fajnie, bo czułam się o wiele lżej i czułam się tak.... lepiej po prostu. Teraz przytyłam, ale już działam by to zrzucić chociaż i tak są efekty tego przytycia na nogach czyt udach i biodrach ;/
viki_sar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 14:24   #3
FIGA99
Raczkowanie
 
Avatar FIGA99
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: nie wiem
Wiadomości: 58
Dot.: Jak mi się udało schudnąć?

Coś lepszego, coś się zmieniło.. Nie wiem jakbym to odebrała w sumie ... Tak jakby lepiej wyglądasz, więc w sumie do ciebie zagadam. Współpracownica dopiero wtedy się odezwała, a siedziała z tobą przez dłuższy czas juz razem pracowałyście?
FIGA99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:24:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.