BDSM - cz. III - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-28, 17:32   #961
krakbdsm1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 5
Szukanie partnerów

Jak wyglądały Wasze początki w zabawach bdsm? Jak szukacie partnerów do takich zabaw?


Na razie zgłębiam temat czysto teoretycznie. Zastanawiam się jak zacząć. Nie jestem przystojniakiem, nawet nie miałem dziewczyny, choć mnóstwo koleżanek lubiło ze mną rozmawiać. Nie mam zamiaru bawić się w bdsm z seksem (dla mnie stosunek to poważna rzecz, którą mógłbym uprawiać tylko w poważnym związku). Nie jestem też jakiś bardzo wyuzdany: pociąga mnie wiązanie, pozowanie w trudnych, niewygodnych pozach do aktów, bodypainting, dominacja psychiczna. Widziałem kiedyś, jak mężczyzna malował paznokcie u stóp śpiewaczce operowej i marzy mi się, aby być na jego miejscu - sługą klęczącym podczas malowania stóp swej Pani. Gdybym był aktorem, to pragnąłbym zagrać gwałt. Pragnę zarówno dominowania, jak i bycia zdominowanym.
krakbdsm1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 18:54   #962
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Szukanie partnerów

Cytat:
Napisane przez krakbdsm1 Pokaż wiadomość
Jak wyglądały Wasze początki w zabawach bdsm? Jak szukacie partnerów do takich zabaw?

Na razie zgłębiam temat czysto teoretycznie. Zastanawiam się jak zacząć. Nie jestem przystojniakiem, nawet nie miałem dziewczyny, choć mnóstwo koleżanek lubiło ze mną rozmawiać. Nie mam zamiaru bawić się w bdsm z seksem (dla mnie stosunek to poważna rzecz, którą mógłbym uprawiać tylko w poważnym związku). Nie jestem też jakiś bardzo wyuzdany: pociąga mnie wiązanie, pozowanie w trudnych, niewygodnych pozach do aktów, bodypainting, dominacja psychiczna. Widziałem kiedyś, jak mężczyzna malował paznokcie u stóp śpiewaczce operowej i marzy mi się, aby być na jego miejscu - sługą klęczącym podczas malowania stóp swej Pani. Gdybym był aktorem, to pragnąłbym zagrać gwałt. Pragnę zarówno dominowania, jak i bycia zdominowanym.
Informacje idą szeptami. Nikt nie chce nikogo niepowołanego, kto przychodzi dla jaj

Jeśli jesteś zdecydowany, to napisz do mnie na PW. Niedługo będzie tematyczna impreza, to dam Ci cynk.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 21:08   #963
krakbdsm1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 5
Symbol BDSM

Czy wiecie, kto wymyślił symbol BDSM i jakie on ma znaczenie?
krakbdsm1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 22:23   #964
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Symbol BDSM

Cytat:
Napisane przez krakbdsm1 Pokaż wiadomość
Czy wiecie, kto wymyślił symbol BDSM i jakie on ma znaczenie?
Bondage&Discipline, Domination&Submission, Sadism&Masochism. To po prostu angielskie wyrazy, których pierwsze litery tworzą skrót BDSM.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 14:29   #965
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Symbol BDSM

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Bondage&Discipline, Domination&Submission, Sadism&Masochism. To po prostu angielskie wyrazy, których pierwsze litery tworzą skrót BDSM.
Ja obstawiam że nie chodzi o akronim tylko o triskelion

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 15:14   #966
Rudowlosa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: BDSM - cz. III

Poki nie krzywdzisz ani siebie ani partnera wszystko jest dozwolone i dobre bo sprawia Wam satysfakcję i to jest najważniejsze. Opinia innych często zacofanych ludzi nie ma się co przejmowac! Najważniejsi jestesciw Wy i to co robicie to tylko Wasza sprawa a i tak inni nie wiedzą co robicie gdy nikt nie patrzy
Rudowlosa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 20:30   #967
krakbdsm1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 5
Dot.: Symbol BDSM

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;87226197]Ja obstawiam że nie chodzi o akronim tylko o triskelion[/QUOTE]
Dokładnie tak! Nawet nie wiedziałem, że taka nazwa . Rozwinięcie akronimu łatwo znaleźć, za to nie wiem, o co kaman z tymi trzema złączonymi spiralami?
krakbdsm1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 17:51   #968
Ninanu
Raczkowanie
 
Avatar Ninanu
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
Dot.: BDSM - cz. III

Ktoś tu jeszcze zagląda? Śledzę wątek już bardzo długo. Jakiś czas się udzielalam często. Pytanie do Margot. Czy nadal trwasz w waniliowym związku?
Ninanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 18:07   #969
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: BDSM - cz. III

Nadal. Popieprzyło mi się w życiorysie na tyle, że nie mam siły szukać Pana. A, prawdę mówiąc, i ten waniliowy związek kuleje.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 21:34   #970
Ninanu
Raczkowanie
 
Avatar Ninanu
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
Dot.: BDSM - cz. III

Jest to więc kiepski czas do zadawania Tobie pytań. Lubiłam czytać Twoje posty, mamy podobne upodobania, jestem w podobnej sytuacji. Uległa w związku waniliowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 18:08   #971
Ninanu
Raczkowanie
 
Avatar Ninanu
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
Dot.: BDSM - cz. III

Jestem w takim związku. Strasznie mi brakuje takiego seksu... Powiedziałam mojemu partnerowi o moich pragnieniach.. On tego nie rozumie jest to dla niego "chore" tak się wyraził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-31, 18:20   #972
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ninanu Pokaż wiadomość
Jestem w takim związku. Strasznie mi brakuje takiego seksu... Powiedziałam mojemu partnerowi o moich pragnieniach.. On tego nie rozumie jest to dla niego "chore" tak się wyraził.
To już było na wszystkich częściach tego wątku wałkowane po stokroć, ale powtórzę: jak ktoś uważa, że to chore to małe szanse by się przekonał. Albo Ty zdołasz zrezygnować z czegoś poza wanilią (oprócz fantazji jedynie), albo marnie widzę przyszłość takiego związku.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 18:47   #973
Ninanu
Raczkowanie
 
Avatar Ninanu
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
Dot.: BDSM - cz. III

Wiem, że był wałkowany, nie mam się komu zwierzyć. Pracujemy nad tym, ale kiepsko to widzę. Mi nie wystarczy ostry seks kilka klapsów i oral po samo gardło. On tak delikatnie mnie klepnie, że płakać mi się chcę z rozczarowania. Kiedyś byłam w relacji z uległym, trochę mnie to bawiło, ale nie sprawiało większej satysfakcji. Przetestowałam mojego, pomyślałam, że woli w drugą stronę, ale nie, kategorycznie nie. Jest zdecydowanie po dominującej stronie, ale o spankingu, klamrach, korkach analnych, zdominowaniu psychicznym mogę tylko pomarzyć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Wiem, że był wałkowany, nie mam się komu zwierzyć. Pracujemy nad tym, ale kiepsko to widzę. Mi nie wystarczy ostry seks kilka klapsów i oral po samo gardło. On tak delikatnie mnie klepnie, że płakać mi się chcę z rozczarowania. Kiedyś byłam w relacji z uległym, trochę mnie to bawiło, ale nie sprawiało większej satysfakcji. Przetestowałam mojego, pomyślałam, że woli w drugą stronę, ale nie, kategorycznie nie. Jest zdecydowanie po dominującej stronie, ale o spanking, klamrach, korkach analnych, zdominowaniu psychicznym mogę tylko pomarzyć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 18:52   #974
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ninanu Pokaż wiadomość
Wiem, że był wałkowany, nie mam się komu zwierzyć. Pracujemy nad tym, ale kiepsko to widzę. Mi nie wystarczy ostry seks kilka klapsów i oral po samo gardło. On tak delikatnie mnie klepnie, że płakać mi się chcę z rozczarowania. Kiedyś byłam w relacji z uległym, trochę mnie to bawiło, ale nie sprawiało większej satysfakcji. Przetestowałam mojego, pomyślałam, że woli w drugą stronę, ale nie, kategorycznie nie. Jest zdecydowanie po dominującej stronie, ale o spankingu, klamrach, korkach analnych, zdominowaniu psychicznym mogę tylko pomarzyć...
Widać, że się męczysz i że seks jest dla Ciebie bardzo ważny. Nie chcę niczego Tobie doradzać, ale dla mnie taki związek ma marne szanse
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 20:39   #975
Ninanu
Raczkowanie
 
Avatar Ninanu
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
Dot.: BDSM - cz. III

Kocham go, jest dobrym człowiekiem. Szanuję mnie, dna o mnie w sprawach łóżkowych też jest dobry, najlepszy. Przekłada moją przyjemność nad swoją, potrafimy się kochać godzinami, dosłownie godzinami i potem dalej potrafi, doprowadza mnie do kilkakrotnego orgazmu za każdym razem. Tłumaczyłam mu, że największą przyjemnością dla mnie jest służyć mężczyźnie, być traktowana jak rzecz z której się korzysta, kiedy ma się ochotę im bardziej zeszmacona bym się czuła tym lepiej. Skomentował to tylko tym, że dla niego to nie jest normalne,ale możemy spróbować. Próbujemy zatem...powoli, tylko on nie ma tego w głowie, on wykonuje pewne czynności mechanicznie, jak mu się przypomni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 21:02   #976
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ninanu Pokaż wiadomość
Kocham go, jest dobrym człowiekiem. Szanuję mnie, dna o mnie w sprawach łóżkowych też jest dobry, najlepszy. Przekłada moją przyjemność nad swoją, potrafimy się kochać godzinami, dosłownie godzinami i potem dalej potrafi, doprowadza mnie do kilkakrotnego orgazmu za każdym razem. Tłumaczyłam mu, że największą przyjemnością dla mnie jest służyć mężczyźnie, być traktowana jak rzecz z której się korzysta, kiedy ma się ochotę im bardziej zeszmacona bym się czuła tym lepiej. Skomentował to tylko tym, że dla niego to nie jest normalne,ale możemy spróbować. Próbujemy zatem...powoli, tylko on nie ma tego w głowie, on wykonuje pewne czynności mechanicznie, jak mu się przypomni.
Mam wątpliwości, czy kochaniem jest zmuszanie kogoś do czegoś co nie lezy w jego naturze. Czy jakby jeden z partnerów w związku hetero okazał się gejem lub lesbijką, ale przymuszał się jednak do seksu to byłoby ok?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 21:19   #977
Ninanu
Raczkowanie
 
Avatar Ninanu
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
Dot.: BDSM - cz. III

Nie zmuszam go do niczego, pokazałam mu tylko co mi się podoba, co sprawia mi przyjemność. Nie stosuje wobec niego szantażu emocjonalnego typu "jeżeli mi tego nie zrobisz to.." chyba w związku chodzi o to, żeby rozmawiać o swoich potrzebach, wielokrotnie pytałam się go czy on chciałby wprowadzić coś nowego do naszego pożycia, czy ma jakieś fantazje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 21:31   #978
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ninanu Pokaż wiadomość
Nie zmuszam go do niczego, pokazałam mu tylko co mi się podoba, co sprawia mi przyjemność. Nie stosuje wobec niego szantażu emocjonalnego typu "jeżeli mi tego nie zrobisz to.." chyba w związku chodzi o to, żeby rozmawiać o swoich potrzebach, wielokrotnie pytałam się go czy on chciałby wprowadzić coś nowego do naszego pożycia, czy ma jakieś fantazje.
Sama musisz wiedzieć, czy taki układ Wam obu odpowiada.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 21:38   #979
Ninanu
Raczkowanie
 
Avatar Ninanu
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
Dot.: BDSM - cz. III

Seks jest dla mnie bardzo ważny. Wiem, że z tym człowiekiem będę szczęśliwa i będę mogła stworzyć w przyszłości szczęśliwa rodzinę, dlatego kilka tygodni temu wyszłam za niego. Doskwiera mi jednak brak elementów bdsm, nie miałam po prostu gdzie wylać swoich żali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-02, 11:27   #980
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ninanu Pokaż wiadomość
Seks jest dla mnie bardzo ważny. Wiem, że z tym człowiekiem będę szczęśliwa i będę mogła stworzyć w przyszłości szczęśliwa rodzinę, dlatego kilka tygodni temu wyszłam za niego. Doskwiera mi jednak brak elementów bdsm, nie miałam po prostu gdzie wylać swoich żali.
Spoko, jeżeli to taka forma upustu żali to ok. Ten ślub to Twoja decyzja, więc sama musiałaś rozważyć za i przeciw.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 19:19   #981
Borch
Przyczajenie
 
Avatar Borch
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 9
Bdsm-macie w tym doświadczenie?

Jestem ciekaw czy tu na forum są osoby które mają w bdsm doświadczenie.
Chciałbym poeksperymentować, spróbować nowych rzeczy czegoś więcej niż klasyka jednak na obecną chwilę nie mam granic, nie znam ich więc zapraszam do rozmowy.
Jasne że czytałem na ten temat.
Jednak chodzi mi o rozmowę.
__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich."
Borch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 19:47   #982
Borch
Przyczajenie
 
Avatar Borch
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 9
Dot.: BDSM - cz. III

cześć. szukam osób mających realne doświadczenia z BDSM bo chciałbym zgłębić temat.
i się w niego zanurzyć jeśli znajdzie się sposobność. jako uległy.
__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich."
Borch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 13:24   #983
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Borch Pokaż wiadomość
Jestem ciekaw czy tu na forum są osoby które mają w bdsm doświadczenie.
Chciałbym poeksperymentować, spróbować nowych rzeczy czegoś więcej niż klasyka jednak na obecną chwilę nie mam granic, nie znam ich więc zapraszam do rozmowy.
Jasne że czytałem na ten temat.
Jednak chodzi mi o rozmowę.
Cytat:
Napisane przez Borch Pokaż wiadomość
cześć. szukam osób mających realne doświadczenia z BDSM bo chciałbym zgłębić temat.
i się w niego zanurzyć jeśli znajdzie się sposobność. jako uległy.
pisz co cię nurtuje, od tego jest ten wątek
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 15:22   #984
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: BDSM - cz. III

Powiedz, jakie masz fantazje? Czego chciałbyś spróbować? Co Cię kręci?
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 23:09   #985
Phalaenopsis
Przyczajenie
 
Avatar Phalaenopsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Dot.: BDSM - cz. III

Ojej ojej ojej....
Ale z niespodzianka że jest 3 cześć wątku.
Ja początkująca raczej w temacie...
Od kilku miesięcy podczytuje... Przeczytałam cała 1 i 2 cześć i zalamalam się bo nie umiałam znaleźć 3 i myślałam, że wątek umarł a tu taka niespodzianka

Cieszę się bardzo że was odnalazłam.

Kilka słów o mnie...
Cóż jestem raczej w średnim wieku, niedawno poznałam nowego partnera i razem zaczęliśmy odkrywać co nas naprawdę kręci. Jeśli przeanalizowalabym moje wcześniejsze życie sexualne, to zapewne znalazłyby się wcześniej pewne przesłanki... W każdym razie teraz robimy rzeczy, o których wcześniej bym nawet nie pomyślała, wręcz wydawało mi się że (bez obrazy dla nikogo ofc) nie można być normalnym stosując takie praktyki. A tutaj taka niespodzianka.
Myślę, że dużą rolę odgrywa tu otwartość między nami i ogromne zaufane, które pozwoliły spojrzeć nam w głąb siebie i odkryć to co naprawdę nas fascynuje.
Phalaenopsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 09:42   #986
Borch
Przyczajenie
 
Avatar Borch
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 9
Dot.: BDSM - cz. III

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;87323138]Powiedz, jakie masz fantazje? Czego chciałbyś spróbować? Co Cię kręci?[/QUOTE]




na pewno wiele mnie ciekawi.
moja wiedza jest aktualnie czysto teoretyczna.
w obecnej chwili najbardziej interesująca jest dla mnie cześć związana z BDSM związana z odczuciami emocjonalnymi, z psychiką.
Pragnę spróbować dominacji, a przede wszystkim poniżania w sferze psychicznej.
Wydaje mi się że znacznie więcej przyjemności(zaspokojenia ) potrafi mi dać oddziaływanie na mój umysł niż na ciało.
Są to oczywiście na chwilę obecną tylko domysły. Pewnie dopiero życie jest w stanie zweryfikować jak jest na prawdę.
__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich."
Borch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 13:33   #987
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

Nie ma to jak dobra chłosta na pobudzenie krążenia, jak bolą pośladki to nie można siedzieć przed TV tylko trzeba się ruszać. Po wczorajszej sesji jestem porządnie " rozmasowany " polecam innym,
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 16:00   #988
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak dobra chłosta na pobudzenie krążenia, jak bolą pośladki to nie można siedzieć przed TV tylko trzeba się ruszać. Po wczorajszej sesji jestem porządnie " rozmasowany " polecam innym,
Hah, ja nie mogłam na wykładzie usiedzieć
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 17:44   #989
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

W ruch poszedł palcat i dyscyplina z konopnego sznura.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 21:00   #990
Phalaenopsis
Przyczajenie
 
Avatar Phalaenopsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Dot.: BDSM - cz. III

Ja kocham pasek od spodni.. skórzany....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"że ja na imię mam nieokrzesany majowy wiatr..."
Phalaenopsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-01 07:30:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.