Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-10-25, 13:51   #1
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 717

Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!


Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu:
https://wizaz.pl/Makijaz/Konkurs-wyg...a-Professional

Napisz w tym wątku konkursowym, kogo chciałabyś spotkać podczas listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE. Uzasadnij swoją odpowiedź.

Nagrodzimy te najciekawsze.

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 717 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 15:19   #2
asiurek958
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chcialabym spotkac Helene Kucza poniewaz chcialabym sie poradzic w sprawie moich niedoskonalosci. Mam problem ze skora i chcialabym w koncu skutecznie poradzic sobie z moja trudna cera
asiurek958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 16:03   #3
paolaxcv
Przyczajenie
 
Avatar paolaxcv
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na Targach chciałabym spotkać Red Lipstick Monster, ponieważ jest to jedna z moich ulubionych youtuberek, znająca sekrety całej kobiecej cery, jak i również makijażu Mam wiele pytań odnośnie pielęgnacji, dlatego byłaby to świetna okazja do zadania ich
paolaxcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 16:45   #4
edgreta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym spotkać Cindy Crawford, Kobietę z dużej litery przede wszystkim , a dopiero potem modelkę. Pamiętam młodziutką Cindy Crawford, modelkę z pięknymi długimi włosami i pieprzykiem , którego nie pozbyła się i który jest jej znakim rozpoznawczym. Pdziwiam ją za naruralność , klasę i ponadczasowy styl,ale także za wybory,które dokonywała. Nigdy nie była w centum skandalu, wychowała dwójkę dzieci i nadal jest dla mnie kwintesencją kobiecości i stylu na miarę XXI wieku. Chciałabym poznać tę niezwykłą kobietę,ponieważ z każdego jej zdjęcia emanuje ciepło i prostota, a jednocześnie jest ona Damą. A ja właśnie te cechy cenię w kobietach najbardziej...
edgreta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 17:41   #5
201802251823
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Kongres i targi LNE to spotkanie, na którym nie mówi się tylko o makijażu i wyglądzie, ale również o zdrowiu, zdrowym odżywianiu, działaniu organizmu ludzkiego i biznesie. Anna Lewandowska jest osobą, którą bardzo chciałabym spotkać. Można powiedzieć, że Ania jest ekspertem w swojej dziedzinie. Odniosła sukces dzięki swojej ciężkiej pracy. Śledzę Anię w mediach społecznościowych i widać, że jej praca jest jej pasją, którą zaraża inne osoby. Pomogła wielu osobom uporać się z nadwagą oraz niezdrowym żywieniem. Stworzyła już wiele projektów, które cieszą się popularnością, więc z pewnością jest też kobietą biznesu. Bardzo chciałabym ją poznać ponieważ jest dla mnie inspiracją!
201802251823 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 18:20   #6
574287f9cc0879b91cb4e908826ddda9ab3bbf85_5d9d152839675
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Red Lipstick Monster, ponieważ ma ona ogromna wiedzę na temat makijażu, stylu, kosmetyki. Jej przemiła osoba przyciąga ludzi i myślę, że jej obecność zrobiłaby furorę
574287f9cc0879b91cb4e908826ddda9ab3bbf85_5d9d152839675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 18:24   #7
monikaR1234
Raczkowanie
 
Avatar monikaR1234
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Jest jedna, piekna kobieta, bez której nie wyobrażam sobie Kongresu i Targów LNE. Oczywiscie mowa o Joannie Ferdynus-Gołuszko- a w świecie mediów znanej pod pseudonimem maxineczka. Swoje umiejetności makijażowe mogłaby zaprezentować szerszej (w Polsce jest juz wszechobecnie znana) - miedzynarodowej publiczności oraz poprowadzić warsztaty z nowoczesnych technik, a z nimi jest na bieżąco. Jest to osoba reprezentatywna, kompetentna oraz elokwentna. Jako absolwentka filologii angielskiej mogłaby w godziwy sposób reprezentować nasz kraj. Uważam, że takie osoby należy cenic oraz nimi sie chwalić- ponieważ są takimi perełkami.
__________________

Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem. Arystoteles



monikaR1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-25, 18:40   #8
monikajulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 28
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Dermatolog dr Chlebus - wspaniała prelegentka, popierająca swoje słowa badaniami klinicznymi. Potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości co do pielęgnacji czy makijażu w bardzo konkretnych radach. Praktyk. Bardzo podobało mi się jej ostatnie wystąpienie.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Uwielbiam też Red Lipstick Monster chociaż wolałabym warsztaty z nią niż wykład
monikajulita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 18:55   #9
lennons966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Najbardziej chciałabym spotkać Red Lipstick Monster. Jest to dla mnie nowa jakość wśród polskich youtuberek zajmujących się makijażem i pielęgnacją skóry. Swoje prace wykonuje naprawdę profesjonalnie, a dobór kosmetyków sprawia, że każda z nas może sobie na nie pozwolić. Dzięki niej odkryłam wiele produktów, a także marek kosmetycznych i drogerii, zarówno tych stacjonarnych i internetowych, których obecnie jestem stałą klientką. Co więcej, makijaż zmienił się z przykrego obowiązku w niesamowitą przyjemność, gdyż wreszcie widzę jakiś końcowy efekt, zauważalny nie tylko przeze mnie, a do tego przekonałam się, że moja przetłuszczająca się i ultrablada cera może dobrze wyglądać! Ewa w pewnym sensie podniosła mnie na duchu, gdyż zaczęłam ją oglądać będąc chora w domu, na urlopie dziekańskim i sprawiła, że coś mnie zainteresowało, a nie tylko smuciłam się i zamartwiałam diagnozą. Chce mi się wstawać i być piękną dla siebie i mojego faceta. Chciałabym jej za to podziękować i to wszystko jej powiedzieć, gdyż sprawia wrażenie tak ciepłej osoby, że myślę, że zrozumiałaby ile dla mnie zrobiła.
lennons966 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 19:55   #10
panthere
Przyczajenie
 
Avatar panthere
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kraków/Zagórzany
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na Targach LNE chciałabym spotkać Red Lipstick Monster. To właśnie z nią postawiłam swoje pierwsze kroki w świecie makijażu. Wcześniej nie wiedziałam jak poprawnie się malować. Konturowanie twarzy, bronzer, rozświetlacz... Zanim zaczęłam oglądać kanał RLM nie wiedziałam co te słowa oznaczają. A co dopiero jak ich używać! Dzięki wspaniałemu kanałowi na youtube i genialnym, przejrzystym filmikom potrafię sama wykonać makijaż tak, aby wyglądać jak najbardziej korzystnie. Mimo, że nie znam Ewy osobiście jest ona moją motywacją i ikoną. Cudownie byłoby zobaczyć ją na żywo!
panthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 20:21   #11
Aneta_Ch
Administrator KWC
 
Avatar Aneta_Ch
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na targach chciałabym spotkać Hanię Knopińską, znaną także jako Digitalgirlworld13 na Youtube. Uważam, że Hania jest niezwykle ciekawą osobą, która zasługuje na milion subskrypcji. Jest pracowita, ma swoją kolekcję pędzli, wachlarz przepięknych cieni do powiek, które produkowane są w naszym kraju a wiec także w dobrych cenach. Hania jest aktywna na swoim kanale, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia, sporo opowiada o kosmetykach (co robić a czego unikać), daje swoje rady na wykonanie pięknego makijazu w domowym zaciszu. Wiem, że bywa na targach, lubi spotykać się z ludźmi, robić z nimi zdjęcia i dla wszystkich jest bardzo serdeczna. Polecam odwiedzić jej kanał
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 1 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Aneta_Ch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-25, 20:44   #12
lennons966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Najbardziej chciałabym spotkać Red Lipstick Monster. Jest to dla mnie nowa jakość wśród polskich youtuberek zajmujących się makijażem i pielęgnacją skóry. Swoje prace wykonuje naprawdę profesjonalnie, a dobór kosmetyków sprawia, że każda z nas może sobie na nie pozwolić i się na niej wzorować. Dzięki niej odkryłam wiele produktów, a także marek kosmetycznych i drogerii, zarówno tych stacjonarnych i internetowych (np. Kontigo, MintiShop, eZebra), których obecnie jestem stałą klientką. Przekonałam się, że drogi kosmetyk niekoniecznie musi być dobry i odwrotnie. Co więcej, makijaż zmienił się z przykrego obowiązku w niesamowitą przyjemność i satysfakcjonującą czynność, gdyż wreszcie widzę ładny końcowy efekt, zauważalny nie tylko przeze mnie, a do tego zorientowałam się, że moja przetłuszczająca się i ultrablada cera może wyglądać całkiem nieźle. Ewa w pewnym sensie podniosła mnie na duchu, gdyż zaczęłam ją oglądać będąc chora na urlopie dziekańskim. Sprawiła, że coś mnie zainteresowało, a nie tylko smuciło i zamartwiałam się diagnozą. Chce mi się wstawać i być piękną dla siebie i mojego mężczyzny. Chciałabym jej za to podziękować i to wszystko jej powiedzieć, gdyż sprawia wrażenie tak ciepłej osoby, że na pewno zrozumiałaby jak bardzo ją doceniam i ile dla mnie nieświadomie zrobiła.
lennons966 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 23:24   #13
AnnKedz94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Moim marzeniem jest spotkać Nikkie (nikkietutorials). Jest to wspaniała kobieta, która zaraża wszystkich swoją pozytywną energią. Dzięki niej wiem, że praca nad sobą, swoimi umiejętnościami jest najważniejsza, by osiągnąć cel. Nikkie codziennie zaskakuje mnie swoimi makijażami i pracowitością. Obserwuję ją już od jakiegoś czasu. Z dnia na dzień jej prace są coraz lepsze. Nigdy się nie poddaje. W internecie można znaleźć jej filmy, które są nadzwyczaj precyzyjne. Jest moją wielką inspiracją. Kobieta o wielkim sercu, ale i talencie. Z chęcią dzieli się urodowymi trikami. Akceptuje siebie pomimo swoich niedoskonałości czy nadprogramowych kilogramów. To właśnie ta kobieta sprawia, że dziewczyny zaczynają wierzyć w siebie, nie wstydzą się siebie bez makijażu i nie boją się podejmować nowych wyzwań. Cudownie byłoby zobaczyć ją na żywo i posłuchać wykładu o tematyce make-up. Myślę, że skorzystałoby na tym wiele osób. Nauczyłam się od niej wiele dobrego. Czas jej podziękować!
AnnKedz94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 07:17   #14
foreverka
Raczkowanie
 
Avatar foreverka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 64
Smile Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Ja najbardziej chciałabym spotkać Panią Żanetę Stanisławską - przepiękną kobietę, która bardzo cenię za bogatą wiedzę na temat makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Myślę, że dowiedziałabym się dużo na interesujące mnie tematy zwłaszcza w kwestii makijażu permanentnego. A sam wykład na temat metod zarządzania, prowadzenia kanałów social media, marketingu i kierowania salonem byłoby ciekawym doświadczeniem odnoście tego jak to wszystko wygląda "od kuchni".
__________________
08.08.2008
04.08.2011
01.08.2015

sierpniowa dziewczyna, narzeczona i żona
foreverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 08:07   #15
nelka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Wiem, że warsztaty z pielęgnacji włosów nie odbędą się na kongresie, ale czemu o nich nie wspomnieć? Skoro dbamy o twarz, stopy to czemu nie zadbać o włosy które są ściśle powiązane z naszym ogólnym wyglądem, pierwsze na co patrzymy to właśnie twarz i włosy. Ja z chęcią zobaczyłabym swoją ukochaną włosową youtuberkę z kanału WWWLOSY.PL. Uważam, że dziewczyna ma ogromną wiedzę na temat pielęgnacji włosów, jest szalona i uwielbia eksperymenty, a skradła moje serce tym że jest sobą, jest taką normalną kobietą która nie pokazuje ile to wydaje na kosmetyki, jakich drogich firm używa do pielęgnacji włosów. Pokazuje kosmetyki na które z pewnością stać każdą z nas. Bardzo dobrze zna się na składach kosmetyków, wie co dla włosów jest dobre, a co im szkodzi i często udowadnia, że tańsze kosmetyki z krótszym składem są lepsze niż te drogie wypchane po brzegi rzeczami które nie są naszym włosom potrzebne.
nelka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 08:56   #16
Bogula76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Na targach chciałabym spotkać dr Edytę Kutera, ponieważ liczę na jej fachową pomoc. Chciałabym zapytać w jaki sposób kondycja jelit wpływa na nasz dobrostan psychiczny i jaki związek jest pomiędzy zdrowiem jelit, a przetwarzaniem emocji i samopoczuciem u ludzi. Interesuje mnie ten temat osobiście, ponieważ jestem osobą cierpiącą na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Często odczuwam stany lękowe, a nie chciałabym zapaść na depresję dlatego głęboko wierzę, że takie spotkanie mogłoby odmienić moje życie.
Bogula76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 12:46   #17
aska68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chętnie poznałabym znanego makijażystę i wizjonera , Profesjonalistę z dużej litery Toma Pecheux , ponieważ w moim codziennym makijażu brakuje jednej charakterystycznej nutki, nutki, która byłaby tylko moją , która wyróżniałaby mnie w tłumie. To może być charakterystyczna kreska dopasowana do kształtu oka lub błyszczyk ,który nałożony w odpowiedni profesjonalny sposób powiększyłby moje cienki usta bez wypełniaczy i botoksu. Myśle,że dogadałabym się z nim językiem gestów. Ba, nawet poszlibyśmy razem na kawę , aby dokończyć temat spersonalizowania i doboru makijażu dla kobiet 40+ z nadwaga .Ach , te marzenia ...
aska68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 13:04   #18
sylwiawk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

A ja chciała bym spotkać Małgorzatę Kożuchowską, nie jest to ekspert, lecz zawsze nienagannie wygląda, skóra promienieje , do tego delikatny makijaż. Chciała bym się dowiedzeć jak to robi..
sylwiawk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 13:04   #19
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Edytę Herbuś. Chciałabym się dowiedzieć jak dba o urodę,że zawsze wygląda świeżo i pięknie. Ma zawsze dyskretny,ale interesujący makijaż,który doskonale podkreśla jej urodę
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 13:48   #20
Monika005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas listopadowej edycji Kongresu i Targów LNE chciałabym spotkać Karlę Powell wybitną makijażystkę, znaną na całym świecie. Jej kreatywne triki stosowane w makijażu są dla mnie wielką inspiracją. Z wielką przyjemnością spotkałabym się z Karlą na targach, ponieważ to moja ulubiona makijażystka, a uczestnictwo na żywo w warsztatach z Karlą od zawsze było moim marzeniem
Monika005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 14:09   #21
EwciaRudzia
Przyczajenie
 
Avatar EwciaRudzia
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Smolugi
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

witam
Najbardziej chciałabym poznać Katosu .
Świetnie porównuje produkty cenowo jak i jakościowo.
Pokazuje nam , że wcale nie musimy dokonywać zakupu drogich kosmetyków, za mniejsza cenę dostaniemy także wspaniale produkty a czasem nawet lepsze
Zna wiele tajników i technik makijażu.
Na jej kanale znajdziemy wiele inspiracji makijażowych od delikatnych po te na specjalne okazje .
Tłumaczy wszystko w prosty sposób, że każda z nas będzie mogła przeistoczyć się w piękna królowa w dosłownie parę chwil.
Staram się zawsze korzystać z porad Katosu.
Dzięki niej nauczyłam się sztuki makijażu.

Jesteś moja czarodziejką
Poznanie Cie na żywo byłoby czymś wspaniałym
EwciaRudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 14:22   #22
kaktus66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 54
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym spotkać Panią Anetę Kręglicką.Może uchyliłaby rąbka tajemnicy dotyczącą jej urody - piękna figura,cera...Jest piękną i mądrą kobietą.Mogłaby być wzorem dla wielu młodych dziewczyn.Jest jedną z niewielu,która nie ma "parcia na szkło",a swoje osiągnięcia potrafiła przekuć w życiowy sukces.Kiedyś znalazła się na szczycie,a to nie sprawiło,że woda sodowa uderzyła jej do głowy.Wspaniała osobowość - tak sądzę.!!!
kaktus66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 14:57   #23
czepcze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym tam spotkać RLM, poniewaz jest to moja ulubiona youtuberka makijazowa/kosmetykowa, która jest szczera I prawdziwa. Nie robi z siebie "gwiazdy", a zupełnie przeciwnie jest jak "jedna z nas", przez co ma się do Jej rad mnóstwo zaufania
czepcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 15:24   #24
lusiaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym, żeby na Kongresie Targów LNE pojawiła się Pat McGrath oraz Mario Dedivanovic. Pat, ponieważ jest to mega uznawana makijażystka w skali światowej. Pracowała dla najlepszych i z najlepszymi.Wprowadziła na rynek swój własny produkt Gold 001. Promuje nakładanie makijażu palcami. Jej produkty dostępne są do kupienia w Sephorze. Chciałabym by opowiedziała każdy etap swojej kariery i jak to jest być jedną z najlepszych na świecie. Myślę, że zdradziła by chociaż parę swoich sekretów dotyczących makijażu. Mario, ponieważ jest specjalistą w konturowaniu twarzy. Jest to zapewne największa zmora dzisiejszych makijażów, ponieważ jest to bardzo trudna sztuka by dobrze to zrobić. Chciałabym aby pokazał krok po kroku, najlepiej pod lupą i z powtórzeniami jak należy robić, a jakie kardynalne błędy popełniamy. Myślę, że spotkanie tych dwóch osób na jednych wykładach i połączenie ich sił sprawiło by, że nasz makijaż od zera czyli zaczynając od konturowania kończąc na pięknych cieniach na powiekach byłby nieskazitelny. Nawet antytalencia takie jak ja miałyby super lekcję i super porady.
lusiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 16:16   #25
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Chciałabym spotkać lekarz Elżbietę Radzikowską. To wybitny specjalista. Właścicielka sieci klinik Radzikowska Clinic. Pani Radzikowska specjalizuje się w rekonstrukcji, powiększaniu i redukcji piersi, korekcji uszu, plastyce powiek górnych i dolnych oraz liftingu twarzy. Operuje porażenie nerwu twarzowego, wycina zmiany nowotworowe, przeprowadza plastyki płatowe. Wykonuje zabiegi abdominoplastyki, liposukcje (na swoim koncie ma ponad 3000 wykonanych zabiegów), lipofilling oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dr Radzikowska stale podnosi swoje kwalifikacje. Systematycznie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach, zjazdach i sympozjach naukowych, organizowanych zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Myślę że byłaby także na targach LNE. Spotkać tak wybitną postać to zaszczyt. Z chęcią posłuchałabym o nowych metodach leczenia. Myślę że byłoby to bardzo ciekawe, motywujące i inspirujące spotkanie.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 17:44   #26
d1036f896ec105ba8bb78433715a5d2dd51fc033
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 43
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Podczas 36. Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych LNE w Krakowie zależałoby mi na możliwości porozmawiania z Kamilą Słówko, kosmetologiem i przedstawicielem anti- aging. Dowiedziałam się, że temat, który zaprezentuje będzie nosił tytuł: ,,Nowe horyzonty młodości - nowości marki Environ".
Kamila pracuje dla prężnie rozwijającej się marki Protea AntiAging oferującą profesjonalne kosmeceutyki do salonów kosmetycznych. Ich produkty posiadają właściwości farmaceutyczne i są opracowywane na podstawie badań naukowych i medycznych.
Będzie rozmawiać o odmładzających właściwościach witaminy A i Retinolu.
Piękna skóra to inwestycja na całe życie. Wykład poświęcony będzie dbaniu i pielęgnacji skóry, bo to równie istotne jak nasze zdrowie i sprawność fizyczna.
Mottem firmy dla której pracuje Kamila Słówko jest wiara w to, że piękno, to znacznie więcej, niż tylko powierzchnia naszej skóry.

DAJE PEWNOŚĆ SIEBIE

POZWALA BYĆ SOBĄ WE WŁASNEJ SKÓRZE

Tym mnie kupili

Edytowane przez d1036f896ec105ba8bb78433715a5d2dd51fc033
Czas edycji: 2017-10-26 o 17:47
d1036f896ec105ba8bb78433715a5d2dd51fc033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 18:39   #27
lola121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

A ja bardzo chciałabym spotkać Karoline Wolak-Tworzydło -robi niesamowicie piękne paznokcie różnymi metodami,ma super pomysły i jest perfekcyjna w każdym calu.Bardzo bym chciała się od niej choć trochę nauczyć.
lola121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 18:50   #28
Dziadova1
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2017
 
Avatar Dziadova1
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 175
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Niezmiernie chciałabym spotkać i wymienić parę zdań z panią Magdaleną Bogulak. Dlaczego? Powodów jest sporo. Po pierwsze, to ona ma największe doświadczenie w tym, jak połączyć piękno i relaks - instytut Sharley, którego jest założycielką, ma już ponad 20 lat i był pierwszym miejscem tego typu. Drugą, ważną kwestią jest to, że obecnie sporo osób gubi się chcąc znaleźć równowagę między trendami i innowacją w medycynie a naturalnością. Pani Magdalena jest wzorem, jak wyglądać świetnie i nie stracić siebie, patrząc na nią widzi się piękną kobietę, a nie zabieg x czy y. Ale najważniejszym powodem jest radość i satysfakcja z działania w biznesie beauty. Ludzi z pasją spotyka się po prostu cudownie!
Dziadova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 19:14   #29
xbunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Najbardziej chciałabym spotkać Maxineczkę, jest Ona cudowną kobietą, pewną siebie, posiadającą całą sztukę makijażu wizażu i pielęgnacji w małym pacu. Jest ona bardzo ciepła, intrygująca. Obserwuję jej działalność od paru lat i za każdym razem jej filmy mnie zaskakują, ciekawią, zawsze daje wskazówki dotyczące dbania o skórę, zna sie na tym jak nikt inny! Maxi jest bardzo utalentowana i przepiękna!
xbunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 19:29   #30
ElzbietaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków Bielenda Professional!

Najchętniej chciałabym spotkać się z właścicielami firmy Bieledna,gdzie opracowali dla nas najnowsze kosmetyki. Chciałabym zapytać,czy Bielenda Professional został stworzony dla każdego rodzaju skóry. Będzie skuteczny tak jak kosmetyki delikatne proponowane z apteki są przeznaczone do użytku domowego.
Po samej nazwie mogę stwierdzić,że trzeba się upewnić,czy Bielenda Professional może być używany w domu tylko po przeczytaniu informacji na opakowaniu.Chcę swoje niedoskonałości zaspokoić najnowszym kosmetykiem i pokazać,że stanie się w moich stałych zakupach.
ElzbietaD jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-10 15:14:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.