Listopadówki 2017 cz. 2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-17, 08:38   #2701
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Melduje się rano i waga wróciła do normy!
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 08:57   #2702
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Melduje się rano i waga wróciła do normy!
Hehehehe, ja zawsze ważę się tylko na czczo jutro kolejne ważenie :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 09:19   #2703
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Melduje się rano i waga wróciła do normy!

Super. Czyli jednak woda sie zatrzymuje. Musisz uważać i kontrolować sie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 09:30   #2704
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Kurde... A ja nie mam nic... kompletnie nic... ciągle czekamy na to żeby się dowiedzieć jaką płeć.. poddolowalam się jakoś dzisiaj tym bólem... niby połowa za mną ale tyle się teraz mówi o poronieniach.. że z łóżka wstaje tylko siku a tak to się nie ruszam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam jedno woombie i szmatke przytulanke ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
u mnie ginekolog przestrzegała by nie używać żadnych płynów do higieny intymnej ani żeli szczególnie zapachowych ale przede wszystkim myć się zewnętrznie bo inaczej faktycznie infekcje są murowane szczególnie w ciąży no i trzeba pamiętać że jak tylko pęcherz woła to trzeba do toalety nie można wstrzymywać bo to też może mieć wpływ

---------- Dopisano o 06:40 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------


lepszy naramienny bo dokładniejszy, często w lidlu są w sprzedaży, ja właśnie taki mam bo przed ciążą miałam tendencje do dość niskiego ciśnienia i kupiliśmy ale zdaje się że w tej kwestii dzidzia działa na plus bo teraz mam książkowe
E tam. Trzeba patrzec na sklad. Mozna spokojnie znaleźć super skladowo zele do higieny intymnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 09:31   #2705
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Ja mam jedno woombie i szmatke przytulanke ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja nie mam nic i jeszcze długo nie zamierzam nic mieć. Jak dotrwam to może we wrześniu coś zacznę myślec.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Ja mam jedno woombie i szmatke przytulanke ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------


E tam. Trzeba patrzec na sklad. Mozna spokojnie znaleźć super skladowo zele do higieny intymnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja używam lactacyd i jakoś przy nim infekcje mi nie wracały.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 09:32   #2706
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Melduje się rano i waga wróciła do normy!
Super!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 09:35   #2707
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Melduje się rano i waga wróciła do normy!
Super wieści! Pij co najmniej 2litry, najlepiej wody i włącz żurawinę do codziennej diety żeby zapobiec powtórce z rozrywki (pewnie to wiesz, ale może komuś z cichych podczytywaczy się takie info przyda) 😉

Ja muszę zacząć robić porządną listę wyprawkową, żeby mama w Polsce miała czas wszystko kupić i mi kurierem nadać. Ale znowu mam szczęście, jedna z mam zuchowych "odsprzedała" mi za symboliczną kwotę 10€ świetną dużą wanienkę, bramkę na schody i leżaczek- bujaczek.

Swoją drogą, pierwszy raz usłyszałam że jak się rzeczy dziecięce za darmo rozdaje to się znowu zaciąży (a ona już nie chce kolejnego więc za grosze odsprzedaje). Przesądy ciążowe mnie słodko rozbrajają 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-17, 10:08   #2708
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Melduje się rano i waga wróciła do normy!
No to świetnie 🏻.

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Hehehehe, ja zawsze ważę się tylko na czczo jutro kolejne ważenie :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się ważę równo co miesiąc.

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Swoją drogą, pierwszy raz usłyszałam że jak się rzeczy dziecięce za darmo rozdaje to się znowu zaciąży (a ona już nie chce kolejnego więc za grosze odsprzedaje). Przesądy ciążowe mnie słodko rozbrajają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha dobre, tak jak mówisz słodko rozbrajające. Tego jeszcze nie słyszałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 12:32   #2709
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Witam sie w 20tc o matko jak to leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 12:37   #2710
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Ja mam jedno woombie i szmatke przytulanke ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------


E tam. Trzeba patrzec na sklad. Mozna spokojnie znaleźć super skladowo zele do higieny intymnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emma który żel polecasz jeżeli chodzi o skład? Ja używam od początku ciąży Ziaję z kwasem mlekowym. Na obecność jakich składników zwrócić uwagę, żeby były lub których, żeby bezwzględnie nie było?
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 12:38   #2711
nadzieja2017
Raczkowanie
 
Avatar nadzieja2017
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 288
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Umowilam się na polowkowe na 12 lipca to będzie 20t6d Ile placicie za takie usg? Ja będę mieć 4d to 280zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nadzieja2017 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-17, 12:57   #2712
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Umowilam się na polowkowe na 12 lipca to będzie 20t6d Ile placicie za takie usg? Ja będę mieć 4d to 280zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas 3D, za usg 40 zł plus wizyta 100 więc całość 140 tak samo jak prenatalne, mój lekarz tak bierze
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 13:03   #2713
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Umowilam się na polowkowe na 12 lipca to będzie 20t6d Ile placicie za takie usg? Ja będę mieć 4d to 280zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja to nie mam pojęcia ile kosztuje. Umówiłam sie i tyle. I tak muszę zrobić i tak ile by nie kosztowało.
To teraz kciuki do 12 lipca. Ale napewno wszystko będzie dobrze.
A jak tam ogólnie? Jak twoje stresy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 13:12   #2714
sylwius
Raczkowanie
 
Avatar sylwius
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 198
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Super wieści! Pij co najmniej 2litry, najlepiej wody i włącz żurawinę do codziennej diety żeby zapobiec powtórce z rozrywki (pewnie to wiesz, ale może komuś z cichych podczytywaczy się takie info przyda) 😉

Ja muszę zacząć robić porządną listę wyprawkową, żeby mama w Polsce miała czas wszystko kupić i mi kurierem nadać. Ale znowu mam szczęście, jedna z mam zuchowych "odsprzedała" mi za symboliczną kwotę 10€ świetną dużą wanienkę, bramkę na schody i leżaczek- bujaczek.

Swoją drogą, pierwszy raz usłyszałam że jak się rzeczy dziecięce za darmo rozdaje to się znowu zaciąży (a ona już nie chce kolejnego więc za grosze odsprzedaje). Przesądy ciążowe mnie słodko rozbrajają 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ciekawe z tym przesądem o rozdawaniu rzeczy. U mnie w sumie by się nawet sprawdziło W każdą kolejną ciążę zachodziłam miesiąc-dwa po tym jak pooddawałam znajomym wszystkie ciuchy po dzieciach
sylwius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 13:18   #2715
nadzieja2017
Raczkowanie
 
Avatar nadzieja2017
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 288
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Ja to nie mam pojęcia ile kosztuje. Umówiłam sie i tyle. I tak muszę zrobić i tak ile by nie kosztowało.
To teraz kciuki do 12 lipca. Ale napewno wszystko będzie dobrze.
A jak tam ogólnie? Jak twoje stresy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz lepiej w sumie to dzięki Tobie chyba 😍 dziękuję Ci za ten ostatni post do mnie. Mąż też mnie opieprzyl i wzięłam się za życie. Teraz juz tak nie wsluchuje się w bicie serduszka. Przyloze posłucham z 2 min. Na pewne rzeczy czlowiek nie ma wplywu. W poniedziałek idę do lekarza powiem mu o tym. Dwa kolory ty używasz pasków lakmusowych. Bo ja mam te wkładki ale są drogie. Wyślij gdzie zamawiasz te paski. Raz podsylalalas chyba ale to już chwile temu. A jak tam Twój Maluch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nadzieja2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 13:29   #2716
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Juz lepiej w sumie to dzięki Tobie chyba 😍 dziękuję Ci za ten ostatni post do mnie. Mąż też mnie opieprzyl i wzięłam się za życie. Teraz juz tak nie wsluchuje się w bicie serduszka. Przyloze posłucham z 2 min. Na pewne rzeczy czlowiek nie ma wplywu. W poniedziałek idę do lekarza powiem mu o tym. Dwa kolory ty używasz pasków lakmusowych. Bo ja mam te wkładki ale są drogie. Wyślij gdzie zamawiasz te paski. Raz podsylalalas chyba ale to już chwile temu. A jak tam Twój Maluch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i super.
Nie masz na to wpływu a twoje samopoczucie może tylko pogarszać sprawę. Cieszę się że stanełaś psychicznie na nogi.
Lekarzowi koniecznie o wszystkim powiedz, może twój coś nowego nam do sprawy wniesie. Do poniedziałku już mało zostało.
Ja mam te wkładki, ale one kosztują ok 60 zł za 3 szt. Mam je, ale jeszcze nie użyłam. Użyję jak pasek pokaże coś poejrzanego (mam nadzieję że w listopadzie dopiero).
Mam takie paski
http://allegro.pl/paski-4-7-do-badan...MWY2Y2MzMjI%3D
Ich używam codziennie.
Narazie ok.
Mam też takie testy
http://allegro.pl/ph-test-domowy-inf...Mzc1NGY1ODE%3D
Ale ich też jeszcze nie użyłam. Jak mi paski cos pokarzą innego niż zwykle to użyję moich droższych opcji z szuflady
W szpitalu też mi paskami sprawdzali. Ale chyba innymi bo tam był tylko jeden kolor- żółty, a na moich są dwa.
Mi przy pesarze to czasem tak poleci że aż mam leginsy mokre. Szczególnie jak wstanę, usiądę. Jak leżę nie. A pamiętaj że wody lecą właśnie głównie jak leżysz.
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 13:33   #2717
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sylwius Pokaż wiadomość
A to ciekawe z tym przesądem o rozdawaniu rzeczy. U mnie w sumie by się nawet sprawdziło W każdą kolejną ciążę zachodziłam miesiąc-dwa po tym jak pooddawałam znajomym wszystkie ciuchy po dzieciach
Coś moze w tym być 😉 pożyczyłam koleżance mate edukacyjną i bach - ciąża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 13:37   #2718
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Emma który żel polecasz jeżeli chodzi o skład? Ja używam od początku ciąży Ziaję z kwasem mlekowym. Na obecność jakich składników zwrócić uwagę, żeby były lub których, żeby bezwzględnie nie było?
Akurat teraz mam plyn ginekologiczny dzidzius. Zobacz sobie blog http://www.srokao.pl/2014/04/analiza...ymnej.html?m=1. Sa i nowsze wpisy Ogólnie ja unikam pegow, parabenow. O reszcie doczutuje np w sklepie :-P ja probowalam juz kilku i dzidzius mi najlepiej pasuje, ale warto probowac i szukac. Mimo dobrego skladu rossmanowe kosmetyki mi nie leza (i mi i corce). Fajne sa sylveco, babuszki agafi, naturalne mydła (aleppo sie super sprawdza dla córki).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwius Pokaż wiadomość
A to ciekawe z tym przesądem o rozdawaniu rzeczy. U mnie w sumie by się nawet sprawdziło W każdą kolejną ciążę zachodziłam miesiąc-dwa po tym jak pooddawałam znajomym wszystkie ciuchy po dzieciach
My sprzedalismy lub oddalismy wszystko pod koniec roku i.. drugiego dziecka sie nam zachciało na początku nowego :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 13:41   #2719
nadzieja2017
Raczkowanie
 
Avatar nadzieja2017
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 288
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
No i super.
Nie masz na to wpływu a twoje samopoczucie może tylko pogarszać sprawę. Cieszę się że stanełaś psychicznie na nogi.
Lekarzowi koniecznie o wszystkim powiedz, może twój coś nowego nam do sprawy wniesie. Do poniedziałku już mało zostało.
Ja mam te wkładki, ale one kosztują ok 60 zł za 3 szt. Mam je, ale jeszcze nie użyłam. Użyję jak pasek pokaże coś poejrzanego (mam nadzieję że w listopadzie dopiero).
Mam takie paski
http://allegro.pl/paski-4-7-do-badan...MWY2Y2MzMjI%3D
Ich używam codziennie.
Narazie ok.
Mam też takie testy
http://allegro.pl/ph-test-domowy-inf...Mzc1NGY1ODE%3D
Ale ich też jeszcze nie użyłam. Jak mi paski cos pokarzą innego niż zwykle to użyję moich droższych opcji z szuflady
W szpitalu też mi paskami sprawdzali. Ale chyba innymi bo tam był tylko jeden kolor- żółty, a na moich są dwa.
Mi przy pesarze to czasem tak poleci że aż mam leginsy mokre. Szczególnie jak wstanę, usiądę. Jak leżę nie. A pamiętaj że wody lecą właśnie głównie jak leżysz.
Pogadam z lekarzem w poniedziałek o moich watpliwosciach. oby je rozdmuchal i dam znać. Dzięki za linki. Zaraz chyba zamówię bo wkładki to droga rzecz. Ale faktycznie to jak wstanę i siade to mam dużo wydzieliny. Jak leżę to raczej nie. W ostatnie dni mocniej czuje małego. przeważnie jak siedzę wieczorem. Jak słucham detektorem to tak fika w brzuszku 😍 a detektor masz taki z wyświetlaczem? I jakie srednie tętno ma twój maluch ? Wczoraj na you tubie oglądałam filmiki z detektorow tetna i tez zdarzyło się ze słyszałam jak serduszko zwalnialo. Wydaje mi się ze faktycznie to normalne. Musze umówić się na echo serca. Tylko u mnie w mieście chyba nie robią. Musze ruszyć dalej gdzieś w miasto jakieś. Ty już umówiona jesteś na echo? Kiedy masz polowkowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nadzieja2017 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-17, 13:50   #2720
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
u nas 3D, za usg 40 zł plus wizyta 100 więc całość 140 tak samo jak prenatalne, mój lekarz tak bierze
Boże jakie Ty masz tanie ceny! też bym tak chciała u nas wizyta z usg 200, 3d 250, genetyczne, połówkowe -3d/4d 300 zł....
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 14:03   #2721
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Pogadam z lekarzem w poniedziałek o moich watpliwosciach. oby je rozdmuchal i dam znać. Dzięki za linki. Zaraz chyba zamówię bo wkładki to droga rzecz. Ale faktycznie to jak wstanę i siade to mam dużo wydzieliny. Jak leżę to raczej nie. W ostatnie dni mocniej czuje małego. przeważnie jak siedzę wieczorem. Jak słucham detektorem to tak fika w brzuszku a detektor masz taki z wyświetlaczem? I jakie srednie tętno ma twój maluch ? Wczoraj na you tubie oglądałam filmiki z detektorow tetna i tez zdarzyło się ze słyszałam jak serduszko zwalnialo. Wydaje mi się ze faktycznie to normalne. Musze umówić się na echo serca. Tylko u mnie w mieście chyba nie robią. Musze ruszyć dalej gdzieś w miasto jakieś. Ty już umówiona jesteś na echo? Kiedy masz polowkowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie mam z wyświetlaczem. Sama liczę. Wychodzi różnie ale tak 140-160. Jak nie mam wyświetlacza to nie wiem do ilu zwalnia. Bo to jest tylko kilka sekund wiec nie bardzo ma odbicie w liczeniu uderzeń na minutę. Chciałam nawet kupić z wyświetlaczem. Ale pomyślałam ze co mi to da? Nie ulecze tym malucha. A tylko sobie psychikę rozsypie. Wiec nie kupuje.
U mnie tez nie robią połówkowego ani echa . Ja będę jechać Ok 100 km. Będę robić razem z połówkowym bo ten sam lekarz robi. Połówkowe mam za półtora tygodnia. Zobaczymy co powie specjalista. I jakby co to go wypytam o dalsze ewentualne postępowanie. Bo nie wiem co sie robi gdy coś wychodzi nie tak.
Wody wypływają bardziej właśnie jak sie leży bo wtedy główka nie zatyka kanału. A jak wstajesz i siadasz to raczej normalna wydzielina. U mnie naprawdę czasem jest jej mega dużo i jest biała wodnista.
Rozumiem kochana twoje obawy. Ja wprawdzie nie z zajściem mam problem a z utrzymaniem. Ale wiem ile kosztują marzenia i jaki strach temu towarzyszy. Trzymam kciuki za ciebie, a raczej za was.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Boże jakie Ty masz tanie ceny! też bym tak chciała u nas wizyta z usg 200, 3d 250, genetyczne, połówkowe -3d/4d 300 zł....

Ciekawe ile u nas zaśpiewają. A jeszcze z echem to już wogole.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 14:06   #2722
nadzieja2017
Raczkowanie
 
Avatar nadzieja2017
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 288
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Nie mam z wyświetlaczem. Sama liczę. Wychodzi różnie ale tak 140-160. Jak nie mam wyświetlacza to nie wiem do ilu zwalnia. Bo to jest tylko kilka sekund wiec nie bardzo ma odbicie w liczeniu uderzeń na minutę. Chciałam nawet kupić z wyświetlaczem. Ale pomyślałam ze co mi to da? Nie ulecze tym malucha. A tylko sobie psychikę rozsypie. Wiec nie kupuje.
U mnie tez nie robią połówkowego ani echa . Ja będę jechać Ok 100 km. Będę robić razem z połówkowym bo ten sam lekarz robi. Połówkowe mam za półtora tygodnia. Zobaczymy co powie specjalista. I jakby co to go wypytam o dalsze ewentualne postępowanie. Bo nie wiem co sie robi gdy coś wychodzi nie tak.
Wody wypływają bardziej właśnie jak sie leży bo wtedy główka nie zatyka kanału. A jak wstajesz i siadasz to raczej normalna wydzielina. U mnie naprawdę czasem jest jej mega dużo i jest biała wodnista.
Rozumiem kochana twoje obawy. Ja wprawdzie nie z zajściem mam problem a z utrzymaniem. Ale wiem ile kosztują marzenia i jaki strach temu towarzyszy. Trzymam kciuki za ciebie, a raczej za was.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------




Ciekawe ile u nas zaśpiewają. A jeszcze z echem to już wogole.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z wyświetlaczem ale w sumie to nie wiem co to zmienia. Tętno mój maluch tez ma podobne. za półtorej tygodnia trzymam za Was kciuki ale będzie dobrze napewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nadzieja2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 14:20   #2723
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Ale dzisiaj kiepsko się czuję... nie wiem czy to wina pogody czy o co chodzi... mam mdlosci ale jednocześnie przy tym mogłabym usiąść i jeść bez przerwy cos słodkiego... nie wysypiam się w ogóle... budzę się koło 5-6 później nie mogę zasnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 14:36   #2724
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Umowilam się na polowkowe na 12 lipca to będzie 20t6d Ile placicie za takie usg? Ja będę mieć 4d to 280zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nic poniewaz skonczylam 35 lat a to jest czesc tych badan prenatalnych😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 16:18   #2725
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj kiepsko się czuję... nie wiem czy to wina pogody czy o co chodzi... mam mdlosci ale jednocześnie przy tym mogłabym usiąść i jeść bez przerwy cos słodkiego... nie wysypiam się w ogóle... budzę się koło 5-6 później nie mogę zasnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzisiaj w ciągu dnia przespałam 3h :O
Ale wywaliliśmy z mężem stary tapczan i szafę, więc produktywnie spędziliśmy przedpołudnie
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 16:27   #2726
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Umowilam się na polowkowe na 12 lipca to będzie 20t6d Ile placicie za takie usg? Ja będę mieć 4d to 280zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 250 za genetyczne drugiego trymestru plus echo serca nie wiem ile możliwe że ok 300 zł. Jestem w programie badań prenatalnych więc należy mi się za darmo, ale u mnie robią tylko w mieście przez które zaczęły się przeboje więc tam nie pójdę. A jechać 100 km do innego miasta mi się nie opłaca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 17:21   #2727
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj w ciągu dnia przespałam 3h :O
Ale wywaliliśmy z mężem stary tapczan i szafę, więc produktywnie spędziliśmy przedpołudnie
Udało mi się pospac godzinkę i lepiej

Dziewczyny jaki fajny film polecacie na wieczór ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 17:34   #2728
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie Lekarz mówił że wszystko w porządku, potwierdził że mam w brzuszku chłopca
Przed wizyta trochę się stresowałam wynikami badań ale lekarz powiedział że są naprawdę dobre więc tak się kończy samodzielna interpretacja wyników w internecie niepotrzebny stres i tyle. Połówkowe mamy 6.07.
Jedyne co lekarz nakazał to więcej pić.
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące
Super; )

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny na kciuki!

To była dłuuuuuuga wizyta, ale najważniejsze że z maluchami wszystko okej.

Badanie zaczęliśmy o 10:15, wyszłam o 12:40. W trakcie 30min przerwy na spacer po korytarzu, jedzenie słodkiego, picia zimnego itp. by namówić dzieciaki do zmiany pozycji.
Łatwo lekarka z moimi chłopcami nie miała, ale koniec końców udało się wszystko uchwycić, zmierzyć i wyglada na to, że są zdrowi i rozwój przebiega prawidłowo.
Pokazali mi wszystkie narządy, słuchaliśmy serduszek, ważą bliźniak A 315g bliźniak B 320g.
Jestem zadowolona .

Następna wizyta 18.07.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Narazie mamy jedno imię - Alan, co do drugiego mamy kilka typów ale jeszcze nie zdecydowaliśmy. Podoba nam się Kacper, Oskar, Mikołaj, Borys... w sumie to można by wymieniać i wymieniać . Dlatego z drugim imieniem jest dylemat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze wizyta udana; )co do imion to mi do Alana Borys pasuje; )

Dziś robiłam z teściowa konfitury i kompoty z truskawek a później spałam 3h

Wizyta dopiero we wtorek przesunęła mi p.doktor i w śr połówkowe
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 17:46   #2729
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Udało mi się pospac godzinkę i lepiej

Dziewczyny jaki fajny film polecacie na wieczór ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klucz do wieczności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 17:47   #2730
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PPPatinka Pokaż wiadomość
Witam sie w 20tc o matko jak to leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Leci jak szalone! Ja dziś zaczęłam 22 tydzień

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Umowilam się na polowkowe na 12 lipca to będzie 20t6d Ile placicie za takie usg? Ja będę mieć 4d to 280zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja płaciłam 250 zł

Witam się

Byliśmy wczoraj w ikei, kupiliśmy trochę pierdółek i poszło kilka stow co za sklep
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 09:51:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.