Listopadówki 2017 cz. 2 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 09:27   #4051
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
fajny ale też nie tani, chociaż na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Bezpieczeństwo najważniejsze i z tego patrzę to pasuje też do tego modelu wózka, który mi się podoba
Tani nie jest ale w testach wyszedl najlepiej i mowia ze maxi cosi sie przy nim chowa no a z tanszych maxi cosi ale ja wole ten ze względu na to , ze beda czeste wyjazdy do Polski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 09:29   #4052
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
spacerówki to we wszystkich wózkach 2w1 i 3w1 takie same ciężkie i nieładne a masz może swój typ? ja w ogóle się zastanawiam nad wózkiem 2w1 i fotelik dokupić osobno, tylko nie wiem czy np fotelik maxi cosi można później wpiąć w ten stelaż?
Mnie sie nie podobają te okrągłe gondole więc moje typy raczej Ci nie podejdą ;-) ale np w kwestii macania materiałów anexy i adamexy wydawały sie ok z tymi gondolami
My mamy fotelik maxi cosi i przy zakupie adapterów wpina sie go w wiekszość stelazy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 09:35   #4053
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

my właśnie też zastanawiamy się nad nowym fotelikiem. Ten po Wiktorze to już ma 6 lat i na pewno w kwestii bezpieczeństwa dużo się zmieniło.
Chcielibyśmy maxi cosi z bazą któraś ma ?? Polecacie taką bazę czy jest to zbędny wydatek ??
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 09:37   #4054
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Witam po weekendzie mamuśki!
Ale macie piękne brzuszki!
U nas pogoda znosna w końcu trochę chłodu ale takiego przyjemnego.
Zaczęłam odczuwać skurcze brzucha. Nie poprzez ból tylko zauważalne twardnienie. W piątek wizyta. Nie wiem jak wytrzymam 😮
Nadzieja jak u Ciebie?
Trzymam kciuki za wszelkie wziyty w tym tyg!
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 09:39   #4055
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
ja mam dla Wiktora taką podobną szafę tylko 2 szt. Powiem szczerze dużo się w nich nie mieści My planujemy kupić dla małej szafę Pax ale tylko dlatego że w jej pokoiku jest wnęka która akurat nadaje się na szafę.

Witam się po weekendzie. Co prawda pogodowo nie udany.
Dzisiaj strasznie smutna jestem mój synuś pojechał z teściami na wieś. Pierwszy raz go zabrali a ja się już stresuję. Zawsze z moją mamą jeździ i z tym nie mam problemu ale jeśli chodzi o teściów to jakaś masakra. Liczę już dni do czwartku do jego powrotu. Potem jeden dzień się nim nacieszę i śmiga z moimi rodzicami nad morze, a tu już żadnego strachu

Dziewczyny buziaczki dla was każdej z osobna na pocieszanie Wszystkie w listopadzie będziemy tulić nasze maluszki bez wyjątku. Głowa do góry nie można się smutać

No to starszak ma intensywny czas, super !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 09:43   #4056
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
my właśnie też zastanawiamy się nad nowym fotelikiem. Ten po Wiktorze to już ma 6 lat i na pewno w kwestii bezpieczeństwa dużo się zmieniło.
Chcielibyśmy maxi cosi z bazą któraś ma ?? Polecacie taką bazę czy jest to zbędny wydatek ??
mój brat ma maxi cosi właśnie z bazą i mówi, że to najlepsza rzecz jaką kupili dla małej wygodny i bezproblemowy. Fakt, że nie jest to jakiś mały wydatek, ale mówił, że się opłacał teraz właśnie z nim rozmawiam i może my nie będziemy musieli wcale kupować fotelika, tylko będziemy mogli pożyczyć od nich bo ich mała Hania będzie w listopadzie 8 miesięcy, więc pewnie będą musieli kupić już coś większego
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 09:47   #4057
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
mój brat ma maxi cosi właśnie z bazą i mówi, że to najlepsza rzecz jaką kupili dla małej wygodny i bezproblemowy. Fakt, że nie jest to jakiś mały wydatek, ale mówił, że się opłacał teraz właśnie z nim rozmawiam i może my nie będziemy musieli wcale kupować fotelika, tylko będziemy mogli pożyczyć od nich bo ich mała Hania będzie w listopadzie 8 miesięcy, więc pewnie będą musieli kupić już coś większego
Super gdyby się udało tak załatwić sprawę 😊


Właśnie... Nadzieja, co u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 10:17   #4058
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wybraliśmy i mamy ten sam problem co wy - każdy poleca coś innego.... pewnie wybierzemy coś co będzie na stanie, bo akurat nam się luka zrobiła w kalendarzu wykończenia domu i możemy to zrobić w tym i przyszłym tygodniu. Ja jakoś ten temat olewam .... wystarczająco mnie zmęczyły wybory kafli na cały dół (mamy kafle drewnopodobne, na całej otwartej powierzchni). Wiemy mniej więcej jakie odcienie chcemy i weźmiemy coś co akurat będzie dostępne. Te pokoje u nas nie będą tak używane jak salon itd, dzieciaki i tak pewnie większość dnia będą spędzały na dole. A my w sypialni to tylko spimy.




Ja w sumie tylko na dziecięce się zdecydowałam gotowe. Całą resztę robimy na wymiar, ale na bieżąco. Trochę tego będzie w sumie... zabudowa w wiatrołapie, szafa w korytarzu , 2 szafy w sypialni, zabudowa w pralni, szafka pod umywalkę. Kuchnia już na szczęście gotowa, a to w sumie najdroższa impreza.

Co do wystroju pokoju dziecięcego to u nas będzie minimalizm. Komoda+szafa+łóżko. Regał na książki. Może jakiś regał na zabawki lub zabawki w skrzyniach jak do tej pory. Ściany białe lub bardzo jasno szare, na jednej ściankę wzór geometryczny układający się w góry, od błękitu do granatu. Będzie i dla dzieczwynki i dla chłopczyka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciekawa jestem jaka to ściana, masz może jakieś inspiracje?

dziewczyny a czy te, które są na L4 dostały list z ZUSu? Bo ja dostałam taki w którym chcą abym przedstawiła ile dni przepracowałam przez ostanie trzy miesiące, ile było do przepracowania i ile zarabiam. Pokazałam to naszej dyrektor i stwierdziła że takie rzeczy wystawia księgowa i że oni tez powinni dostać taki list, miałam czekać na jakieś info problem w tym, że moja placówka w tym miesiącu ma wakacje i jest nieczynna i nie za bardzo wiem co z tym zrobić..
Na zwolnieniu jestem od końca maja i żadnych jeszcze pieniążków z zusu nie otrzymałam, nie bardzo wiem co robić w tej sytuacji...

Edytowane przez ewcia1368
Czas edycji: 2017-07-03 o 10:24
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 10:31   #4059
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
ciekawa jestem jaka to ściana, masz może jakieś inspiracje?

dziewczyny a czy te, które są na L4 dostały list z ZUSu? Bo ja dostałam taki w którym chcą abym przedstawiła ile dni przepracowałam przez ostanie trzy miesiące, ile było do przepracowania i ile zarabiam. Pokazałam to naszej dyrektor i stwierdziła że takie rzeczy wystawia księgowa i że oni tez powinni dostać taki list, miałam czekać na jakieś info problem w tym, że moja placówka w tym miesiącu ma wakacje i jest nieczynna i nie za bardzo wiem co z tym zrobić..
Na zwolnieniu jestem od końca maja i żadnych jeszcze pieniążków z zusu nie otrzymałam, nie bardzo wiem co robić w tej sytuacji...

A zerknij na dole listu, czy jesteś wpisana jako "do informacji". Bo często tak wysyłają. Piszą do pracodawcy, a pracownik dostaje tylko do wiadomości.

A ściana taka:
IMG_1499074290.852321.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 10:33   #4060
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Po irlandzkim połówkowym, nadal wszystko dobrze, nadal chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 10:33   #4061
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

My w trakcie remontu jesteśmy- zalozone mamy szare panele, farba kupiona beżowa, kupiliśmy niebieski żyrandol w owieczki (w pokoju Małego wisi póki co zarowka na kablu wiec i tak trzeba było), z mebli bedzie stalo naszw łóżko przez pierwszy rok, kupiliśmy 4-szufladowego białego Malma i sosnowy przewijak. W tym tygodniu jedziemy do mojej koleżanki, ktora ma na zbyciu biało-sosnowe łóżeczko Rezygnujemy z dywanu póki co. Na Ali zamówiłam naklejki sowek- jak mi sie nie spodobają, to ich nie uzyje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170703_113311.jpg (86,9 KB, 55 załadowań)
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 10:43   #4062
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
A zerknij na dole listu, czy jesteś wpisana jako "do informacji". Bo często tak wysyłają. Piszą do pracodawcy, a pracownik dostaje tylko do wiadomości.

A ściana taka:
Załącznik 7133486


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wow super ta ściana, kto Wam to będzie malował? czy to jakaś "tapeta"?
dzięki, na liście pisze "do wiadomości". Tylko zastanawiam się jak to będzie rozwiązane skoro jak pisałam moja praca jest w lipcu zamknięta, pracuje w przedszkolu, kiedy oni się tym zajmą
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 10:54   #4063
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
My w trakcie remontu jesteśmy- zalozone mamy szare panele, farba kupiona beżowa, kupiliśmy niebieski żyrandol w owieczki (w pokoju Małego wisi póki co zarowka na kablu wiec i tak trzeba było), z mebli bedzie stalo naszw łóżko przez pierwszy rok, kupiliśmy 4-szufladowego białego Malma i sosnowy przewijak. W tym tygodniu jedziemy do mojej koleżanki, ktora ma na zbyciu biało-sosnowe łóżeczko Rezygnujemy z dywanu póki co. Na Ali zamówiłam naklejki sowek- jak mi sie nie spodobają, to ich nie uzyje
Fajne sówki! Ja myślę o takiej naklejce:
https://www.bonami.pl/p/naklejka-lig...lies-120x90-cm

Ale koncepcja moze zmienic sie jeszcze 100 razy 😜 pewne jest tylko to, ze chcialabym coś delikatnego 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:04   #4064
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
A zerknij na dole listu, czy jesteś wpisana jako "do informacji". Bo często tak wysyłają. Piszą do pracodawcy, a pracownik dostaje tylko do wiadomości.

A ściana taka:
Załącznik 7133486


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ekstra ta ściana my z racji tego, że będzie to nasze pierwsze dziecko na razie chcemy ulokować je u nas w sypialni i dopiero po jakimś czasie zajmę się wyposażeniem pokoiku dla maluszki na razie próbuję ogarnąć sypialnię
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:05   #4065
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
A zerknij na dole listu, czy jesteś wpisana jako "do informacji". Bo często tak wysyłają. Piszą do pracodawcy, a pracownik dostaje tylko do wiadomości.

A ściana taka:
Załącznik 7133486


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Molise, sciana piekna! Gdyby u nas byl chlopak to pewnie tez myslalabym nad czyms takim 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Po irlandzkim połówkowym, nadal wszystko dobrze, nadal chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! A jakies szczegóły? Ile Twoj kawaler juz wazy? Co lekarz mowil na Twoje plamienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:11   #4066
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Ja jednak do wizyty nie będę i czekac. Przepisalam się na dzisiaj do lekarza mojego na szczęście mnie wcisneli na 18:40. Coś mnie martwią te moje dolegliwości
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:14   #4067
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Gratulacje! A jakies szczegóły? Ile Twoj kawaler juz wazy? Co lekarz mowil na Twoje plamienia?
460g, wszystko w porządku z narządami, łożysko na tylnej ściance, na uwagę o plamieniach nie było reakcji bo wg karty sprawdzone czyli skoro dziecię zdrowe to nie ma powodu myśleć że to coś innego niż ta nadmiernie ukrwiona szyjka.

Ale to Irlandia, rewelacji się nie spodziewałam, całe badanie trwało krócej niż 20min (w Polsce mnie badał ponad 40).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:17   #4068
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Ja jednak do wizyty nie będę i czekac. Przepisalam się na dzisiaj do lekarza mojego na szczęście mnie wcisneli na 18:40. Coś mnie martwią te moje dolegliwości


No to w takim razie kciuki za dziesiejsza wizytę. I oby cię uspokoiła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:25   #4069
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Poszłam jednak do Nabożnego, tego starego, który przyjmuje w przychodni. Ten mój kolega niestety nie prowadzi ciąż, bo za rzadko jest w Kolbuszowej

Ale w przychodni jest inny lekarz, młody, z pozytywnymi opiniami, który na co dzień pracuje w szpitalu Chopina w Rze. I do niego się zapisałam na tego 17 lipca! Także oby on był spoko.




Mieszkałam w Krakowie i tam robię badania genetyczne, teraz przeniosłam się w rodzinne strony, pod Rzeszow
Aha; )
Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Wanilka ze swoim dzieckiem jest inaczej. Raz rade na pewno :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Kochana, to, ze czasem nie da się rady uspokoic takiego maluszka to niestety normalne. I mamy, nianie, babcie - nikt nie jest cudotwórcą. Jak placz wynika z bolu brzuszka to juz w ogole ciezka sprawa. Z czasem jednak znajduje sie pozycje noszenia, metode uspakajania, ktora podziała i pozniej juz wiadomo co robic. Glowa do gory!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje za Pocieszenie

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!

Naskubalyscie dziesiatki stron a u mnie ciezki czas - zmarl dobry znajomy mojego meza. Nie moozemy sie z tym pogodzic.

Brzuszki macie piękne ja.wstawie swoj jutro.

Ze starszakiem korzystalam z kosza mojzesza i pewnie teraz tez tak zrobie. Kokona kupowac nie planuje.

Moj synek wybral imie dla brata -Antek

Postaram sie wbic w rozmowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczne imię; )

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Melduje się ze szpitala. Pojechałam na IP. Szyjka się skróciła do 3 cm. A tydzień wcześniej miałam 4 cm z czymś. Ujście zaczęło się otwierać. Nakaz lezenia i leki + kroplowka z magnezem. Jutro dyżur ma mieć mój lekarz od 8 rano. Boje się bardzo.. trzymajcie kciuki za Nas..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki; )

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, czy można do Was dołączyć? Lepiej za połową (21 TC) niż wcale aż szkoda, że nie znalazłam tego wątku wcześniej, rozwiałybyście pewnie mnóstwo moich wątpliwości...

Spodziewamy się dziewczynki (jeszcze wciąż bezimiennej), TP 12.11
Witamy; )

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Nakopcie mi do dupy... Dzisiaj pół dnia oglądałam "Moje 600 gramów szczęścia"
Ja to oglądałam jak szlo w tvp2

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Po irlandzkim połówkowym, nadal wszystko dobrze, nadal chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super gratki; )


Dobry
Ale macie śliczne brzuszki

Miałam super wekend kupiłam dużo ciuszków na promocji dla małej i dla samej siebie niestety były super spodnie ciążowe za 40zl;/

Dziewczyny co myślicie o założeniu Klubu wątków go lub grypy na FB?
Jest już lipiec do naszych porodów zostalo 4 miesiące. znamy się już z 2 części wątku do tego zostały same wytrwale dziewczyny reszta się wykurszyla
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017

Edytowane przez Wanilka5
Czas edycji: 2017-07-03 o 11:29
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 11:35   #4070
tekllaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 52
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Hehe , chyba tak samo spędzamy dzien bo ja tez dzis czytam o wózkach i juz tyle sie naczytalam , że mnie głowa boli 🙂 wozek śliczny i dobra amortyzacja w nich jest , jeżeli nie bedziesz z nim jezdzic w dalekie podróże samochodem to super a jezeli tak to potrzebujesz mega duzy bagaznik bo to jest maly czołg w aucie , ja sie zastanawiam nad stokke i joolz day 2 bo sa piekne i masywne ale ze względu na podróże do Pl odpada a tez nie chce kupować 2 wózków bo bez sensu jedynie co u mnie wchodzi na ta chwilę w gre to Cybex priam Załącznik 7131146

Kiedy masz zamiar kupic wozek ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też własnie zastanawiam się nad tym cybexem ale nie mogę go nigdzie znależć aby go obejrzec ?
Słyszałas jakies opinie n atemat tego wózka ?
tekllaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:44   #4071
nadzieja2017
Raczkowanie
 
Avatar nadzieja2017
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 288
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

My dalej w szpitalu. Dostajemy kroplowki magnezowe i leki. Brzuch czasami zakluje i pochwa tez. Plecy tez mnie bolą trochę. Może od lezenia. Szyjka trochę się skróciła ale ma 3.8cm. Ujście zewnętrzne na opuszek palca. Narazie farmakologiczne będę leczona. Jak szyjka się jeszcze skróci to pessar. Trzymajcie kciuki za Nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nadzieja2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:47   #4072
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

z tymi wozkami jak piszecie, to powiem Wam, ze pani z hurtowni z ktora rozmawialismy na ich temat, powiedziala nam, ze w tym momencie wozki roznia sie jedynie wygladem i powinnismy wybrac taki, ktory nam sie najbardziej podoba. roznia sie jedynie "polkami" jezeli chodzi o amortyzacje. w jednych jest lepsza, w innych slabsza, albo w ogole jej nie ma - i stad roznice cenowe
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:50   #4073
madera123
Raczkowanie
 
Avatar madera123
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 428
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
My dalej w szpitalu. Dostajemy kroplowki magnezowe i leki. Brzuch czasami zakluje i pochwa tez. Plecy tez mnie bolą trochę. Może od lezenia. Szyjka trochę się skróciła ale ma 3.8cm. Ujście zewnętrzne na opuszek palca. Narazie farmakologiczne będę leczona. Jak szyjka się jeszcze skróci to pessar. Trzymajcie kciuki za Nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi pessara założyli przy szyjce 2,6 cm bądź dobrej myśli a pessar sam w sobie nie taki straszny już 2 raz go mam
__________________
30/40
madera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:54   #4074
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Dzięki za miłe przyjęcie

Co do wózków ja zachorowałam na Mutsy, głównie ze względu na jego poręczność i lekkość (przy moich 158 cm wzrostu i 45 kg przed ciążą to dość istotne ), ale cena trochę mnie zabija. Może zapolujemy na używany.

Dziś pierwszy raz byłam na zajęciach fitness dla mam i było super! Trochę się obawiałam, że będą nudnawe i statyczne, ale nic z tych rzeczy. Chyba nawet poczuję jutro mini zakwasy

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
My dalej w szpitalu. Dostajemy kroplowki magnezowe i leki. Brzuch czasami zakluje i pochwa tez. Plecy tez mnie bolą trochę. Może od lezenia. Szyjka trochę się skróciła ale ma 3.8cm. Ujście zewnętrzne na opuszek palca. Narazie farmakologiczne będę leczona. Jak szyjka się jeszcze skróci to pessar. Trzymajcie kciuki za Nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prześledziłam co się u Was działo i mocno trzymam kciuki! Na pewno będzie tylko lepiej
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:56   #4075
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o założeniu Klubu wątków go lub grypy na FB?
Jest już lipiec do naszych porodów zostalo 4 miesiące. znamy się już z 2 części wątku do tego zostały same wytrwale dziewczyny reszta się wykurszyla
Ja jestem za 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:56   #4076
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Hejka

Ja dzisiaj byłam z psem na spacerze teraz trochę odpoczynku później muszę iść na miasto i po zwolnienie.
Dziewczyny czy wam też się juz siara pojawiła? Właśnie dzisiaj zauważyłam.

Co do grupy na fb jestem za.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:57   #4077
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Hejka

Ja dzisiaj byłam z psem na spacerze teraz trochę odpoczynku później muszę iść na miasto i po zwolnienie.
Dziewczyny czy wam też się juz siara pojawiła? Właśnie dzisiaj zauważyłam.

Co do grupy na fb jestem za.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie pojawila się, ale śladowe ilości 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 12:04   #4078
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Aha; )



Dziekuje za Pocieszenie


Śliczne imię; )


Trzymam kciuki; )


Witamy; )


Ja to oglądałam jak szlo w tvp2


Super gratki; )


Dobry
Ale macie śliczne brzuszki

Miałam super wekend kupiłam dużo ciuszków na promocji dla małej i dla samej siebie niestety były super spodnie ciążowe za 40zl;/

Dziewczyny co myślicie o założeniu Klubu wątków go lub grypy na FB?
Jest już lipiec do naszych porodów zostalo 4 miesiące. znamy się już z 2 części wątku do tego zostały same wytrwale dziewczyny reszta się wykurszyla
Ja jestem za
Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Nakopcie mi do dupy... Dzisiaj pół dnia oglądałam "Moje 600 gramów szczęścia"
Ja kiedyś włączyłam to.. i po chwili wyłączyłam. Nie mogę oglądać takich rzeczy bedac w ciąży.


Apropo mojej wczorajszej wizyty. Dr zalecila mi odpoczywać więc napisałam do mojej manager że chciałabym dzisiaj wolne (powinnam dzisiaj pracować), bo wolne jeszcze jeden dzień odpocząć. A ona mi wyskakuje że nie za bardzo ma mi jak odmowić ale potrzebuje zwolnienie lekarskie. A guzik prawda, bo ja jestem samozatrudniona i nie muszę jej nic przedstawiać. Wie o mojej ciąży od marca ale ta firma oferuje tak beznadziejnie warunki pracy że nikt nie chce tu przyjść do pracy. Ostatecznie zrobiła mi łaskę i zgodziła na na wolne, pod warunkiem że przyjdę we wtorek (a we wtorek miałam mieć wolne). Po skończonej rozmowie dodała, że prosiłqby mnie o nie przynoszenie obiadow do podgrzania bo zapach idzie na całą przychodnie. Od 10 miesięcy tam pracuje i przynoszę sobie obiady a ona teraz, dwa miesiące przed moim odejściem, kiedy jestem w ciąży zabrania mi spożywania ciepłego posiłku. Szlag mnie wczoraj trafił po prostu. Dobrze że dała mi to wolne na dzisiaj bo chyba bym ja dzisiaj opluła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 12:13   #4079
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Aha; )



Dziekuje za Pocieszenie


Śliczne imię; )


Trzymam kciuki; )


Witamy; )


Ja to oglądałam jak szlo w tvp2


Super gratki; )


Dobry
Ale macie śliczne brzuszki

Miałam super wekend kupiłam dużo ciuszków na promocji dla małej i dla samej siebie niestety były super spodnie ciążowe za 40zl;/

Dziewczyny co myślicie o założeniu Klubu wątków go lub grypy na FB?
Jest już lipiec do naszych porodów zostalo 4 miesiące. znamy się już z 2 części wątku do tego zostały same wytrwale dziewczyny reszta się wykurszyla
Dla mnie klub albo fb pasuje

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Ja jestem za

Ja kiedyś włączyłam to.. i po chwili wyłączyłam. Nie mogę oglądać takich rzeczy bedac w ciąży.


Apropo mojej wczorajszej wizyty. Dr zalecila mi odpoczywać więc napisałam do mojej manager że chciałabym dzisiaj wolne (powinnam dzisiaj pracować), bo wolne jeszcze jeden dzień odpocząć. A ona mi wyskakuje że nie za bardzo ma mi jak odmowić ale potrzebuje zwolnienie lekarskie. A guzik prawda, bo ja jestem samozatrudniona i nie muszę jej nic przedstawiać. Wie o mojej ciąży od marca ale ta firma oferuje tak beznadziejnie warunki pracy że nikt nie chce tu przyjść do pracy. Ostatecznie zrobiła mi łaskę i zgodziła na na wolne, pod warunkiem że przyjdę we wtorek (a we wtorek miałam mieć wolne). Po skończonej rozmowie dodała, że prosiłqby mnie o nie przynoszenie obiadow do podgrzania bo zapach idzie na całą przychodnie. Od 10 miesięcy tam pracuje i przynoszę sobie obiady a ona teraz, dwa miesiące przed moim odejściem, kiedy jestem w ciąży zabrania mi spożywania ciepłego posiłku. Szlag mnie wczoraj trafił po prostu. Dobrze że dała mi to wolne na dzisiaj bo chyba bym ja dzisiaj opluła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Halooo?! To moja głupia szefowa kursuje ode mnie do Ciebie czy jak ? taka sama kretynka...

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Hejka

Ja dzisiaj byłam z psem na spacerze teraz trochę odpoczynku później muszę iść na miasto i po zwolnienie.
Dziewczyny czy wam też się juz siara pojawiła? Właśnie dzisiaj zauważyłam.

Co do grupy na fb jestem za.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie pojawiła się pierwsza ze 2 tygodnie temu... ale małe ilości, czasami po nocy budzę się z plamkami na koszulce.
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 12:14   #4080
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez tekllaa Pokaż wiadomość
Ja też własnie zastanawiam się nad tym cybexem ale nie mogę go nigdzie znależć aby go obejrzec ?
Słyszałas jakies opinie n atemat tego wózka ?
Podobno Cybez priam lux jest super siedzenie w spacerowce rozklada sie calkowicie na plasko wiec juz spacerowka jest polecana od dnia narodzin 😊 z kołami na kazdy teren podobno wymiata jak chcesz podam ci namiar na grupe na fb dzie dziewczyny sprzedaja w niezłej cenie Cybexy i rozne opinie pisza ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 09:51:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.