Alli - na odchudzanie - ktoś stosował?? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 14:41   #271
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

wogóle nie pomaga dziewczyny herbatka pu- erh i troche ruchu oraz cierpliwosci daje większe eferty niz ''toto''....pozdrawiam i nie wyrzucajcie kasy w bloto, nie warto!
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 23:25   #272
emilciakofanie1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Pomagać pomaga ale jest strasznie męczące.
24/7 z podpaską a jak pracujesz w miejscu gdzie nie masz możliwości wyjścia do toalety w każdej chwili to nie dla Ciebie

Biorę już jakieś 3 tygodnie i 7kg mniej jest.
Ale strasznie wątroba mnie boli.
Niestety coś za coś
emilciakofanie1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 15:44   #273
MANDY142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

brałam Alli przez miesiąc spełniając wszystkie wymogi czyli BMI i niskotłuszczowa dieta efekt niezadowalający. Nie zadziałał u mnie, zrzuciłam tyle ile zrzuciłabym i bez niego. Nie miałam niespodzianek jesli chodzi o toaletę i nie musiałam zaopatrywać sie w podpaski bądź dodatkową bieliznę. Raz kiedy zjadłam bardziej tłusty posiłek szybko wylądowałam w toalecie ale nie żebym nie zdążyła. Uważam że szkoda pieniędzy na to. A i nie mam zniszczonej wątroby czy problemów zdrowotnych.
MANDY142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 20:28   #274
PaulinC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 13
GG do PaulinC
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Ja walczyłam z nadwaga i pomógł. Oczywiście byłam na diecie i do tego dużo chodziłam. Gdy zjadłam za tłusto pojawialy sie oznaki <oleisty plyn>, no i schudlam wiecej. Bez stosowania schudlam 3 kilo w 2 tygodnie, a z nim 5,5kilo. Wiec na mnie akurat działał. Ale moja koleżanka strasznie po nim cierpiała, po tygodniu brzuch zaczął ja bolec po każdym posiłku, wiec polecam najpierw na probe kupić na spółkę z kumpela, lub od niej wziąć, tak jak my zrobiłyśmy.
PaulinC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 19:24   #275
peekabooo2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Ja zaczęłam cała kurację w lipcu. Na razie to dla mnie najlepszy sposób. of kors dieta nie jakaś tam super niskotłuszczowa, bo przy alli trzeba spożywać tłuszcze, byle nie w ogromnych ilościach. Na stronie można sprawdzić, ile tłuszczu przypada na każdy główny posiłek po którym powinno się brać alli. To wylicza się biorąc pod uwagę stopień wysiłku fizycznego (praca siedząca, stojąca, umiarkowany wysiłek fizyczny i różne takie ) Ja na początku mogłam mieć do 19g tłuszczu na posiłek (x 3 + 3g na przekąskę). Nie odstawiałam makaronu, ziemniaków i wszystkiego, czego broń boże nie wolno jeść stosując inne diety. Raz w tygodniu nawet coś słodkiego, chociaż po kilku tygodniach w ogóle nie czułam już takiej potrzeby. Nawet jeden cukierek wydawał się za słodki. A muszę dodać, że wcześniej dzień bez słodkiego - dniem straconym ;P Taki ze mnie łakomczuszek
No więc... Jest październik, mam prawie 9 kilo mniej. Nie jakieś ekspresowe tempo, ale już do mnie dotarło, że po każdej DIECIE CUD cud będzie tylko jeden... CUD ŻE SCHUDNIESZ (może na chwilę, później na 99% powtórka z rozrywki).
Pracę mam siedzącą, więc mało się ruszam, ze względu na zdrówko nie mogę nawet za bardzo się forsować ćwiczeniami, ale spacery i rower jak najbardziej Z efektów jestem zadowolona, 9 kilo to nie jest jakieś NIC. Czuję się dużo lepiej, na szczęście skutków ubocznych od samego początku kuracji, brak.
Może to takie masło maślane, może nie żadne spektakularne efekty, ale prawidłowa utrata wagi według tej całej kuracji to pół kilograma tygodniowo. Tak mniej więcej wychodzi. Cieszę się bardzo i nawet nieskromnie powiem, że jestem z siebie dumna

Jeżeli ktoś chce spróbować i przekonać się na własnej skórze - powodzenia.
Byle tylko nie próbowały tego stosować chudzielce które z 50kg chcą schudnąć do 45 ;/ To nie na tym polega.

Pozdrowienia
peekabooo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 00:36   #276
Iwetta 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 26
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

złamanie zakazu handlu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-11-02 o 08:45
Iwetta 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:18   #277
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Moja mama ważyła 73 kg schudła na alli 5 kg, ciągle bierze i już od dawna nie chudnie, ale też nie tyje.

bez żadnej diety i bez ćwiczeń
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 12:47   #278
Doris_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Ja stosuję Alli dopiero 11 dni i schudłam juz 5 kg. Jem prawie tak samo jak wcześniej-może trochę mniej tłusto, odstawiłam słodycze no i widać efekty skutków ubocznych żadnych. Zobaczymy co będzie dalej.
Doris_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 20:32   #279
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Stosowałam i efektów kompletnie żadnych. O tyle dobrze, że nie miałam żadnych skutków ubocznych, o których piszecie. Na mnie niestety nie zadziałał i jest to ostatni suplement na odchudzanie, jaki kupiłam. Lepiej zainwestować w błonnik, ocet jabłkowy czy inne naturalniejsze sposoby na schudnięcie.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 19:45   #280
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Mam Alli!
Muszę tylko ustalić sobie jakąś dietkę, wszystko rozpisać,
zmotywować się i zaczynam
Całe, nienaruszone opakowanie odkupiłam od koleżanki.
Ona na tym schudła 9kg.
Mam nadzieję, że u mnie efekty będą równie dobre.
Będę na bieżąco zdawać relacje. Jutro się ważę i mierzę.
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 07:50   #281
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

spamisko!!!
usunięte przez admina

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-12-13 o 09:33
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 21:08   #282
szkrabulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Alii jest do dupy... Też łykałam bo chciałam schudnąć... Moje spostrzeżenia są takie... Ważyłam 58 kilo...trzymałam wagę przez ponad 2 lata... chciałam zrzucić ok 4 i zdecydowałam się to kupić... schudłam 2 kg, ale jak go przestałam brać to przytyłam 5... w jednej chwili... Odradzam wszystkim.. wyrzucone pieniądze i efektu nie ma. A nawet działa odwrotnie!
szkrabulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:28   #283
dzuli18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

szkrabulka polecam czytanie ulotki i informacji o leku zanim zaczniesz go brać on jest przeznaczony dla ludzi z duza nadwaga BMI powyzej 28 !!!!!!!
dzuli18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 17:54   #284
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Odchudzanie zaczyna sie w glowie.. Jezeli bedziesz wmawiac sobie ze nigdy nie uda ci sie schudnac to mozg bedzie chamowal ten proces podswiadomie, natomiast jezeli uwierzysz ze dzieki tym tabletkom schudniesz to tak bedzie, wiec kup sobie witaminke c i wmawiaj sobie ze to jest super tabletka odchudzajaca
Kiedyś moja bliska koleżanka za każdym razem przed spożytym posiłkiem łykała jakieś tabletki i mówiła, że to rzeczywiście działa...mi się wydaje, że łykanie takich tabletek na pewno jakiś efekt daje, ale nieodłącznym elementem takiej kuracji powinna być racjonalna dieta i chociaż umiarkowana aktywność fizyczna...pewne jest to, że łykając tabletki oraz siedząc przed telewizorem objadając się kalorycznymi posiłkami - raczej za wiele nie zrzucimy

A wy co myślicie? Któraś z Was stosowała ten preparat?
Swoją drogą warto też zwrócić na informacje zawarte w ulotce http://av.pl/354,alli-60-mg-srodek-w...ulki-gsk-.html.

"Pacjent gotowy do kuracji:

 jest gotowy przejść na niskokaloryczną dietę o obniżonej zawartości tłuszczu
 chce chudnąć stopniowo i systematycznie "
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 18:01   #285
katarzyna_82
Przyczajenie
 
Avatar katarzyna_82
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: alli - pierwszy i jedyny lek bez recepty

Cytat:
Napisane przez Mekare Pokaż wiadomość
Żaden alli nie pomoże, jak się go nie poprze ćwiczeniami i dietą, taka prawda niestety << a to jest właśnie najtrudniejsze w odchudzaniu.. Chyba, że alli tak na zachętę, ale po co wydawać kasę?
prawda ez ćwiczen alli nie zadziała...
katarzyna_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 19:59   #286
agness269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: alli - pierwszy i jedyny lek bez recepty

Cytat:
Napisane przez FiFiFi Pokaż wiadomość
Hej
Ja biorę go o tygodnia. Zaobserwowałam mniejszy apetyt. Staram się jeść zdrowo i malo tłuszczu. A i codziennie długie spacery. Bardzo ważne jest uzupełnianie witamin szczegolnie rozpuszczalnych w tłuszczach. Mam 2 kg mniej. Bede zdawała relacje na bieżąco.

Czy mogłabyś podać namiary gdzie kupić? Jakie osiągnełaś już efekty odchudzania?
Dziękuję za odp.
agness269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 08:52   #287
agness269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: alli - pierwszy i jedyny lek bez recepty

Cytat:
Napisane przez agness269 Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś podać namiary gdzie kupić? Jakie osiągnełaś już efekty odchudzania?
Dziękuję za odp.

Czyli w aptece też dostane skoro jest bez recepty?
agness269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 17:43   #288
izkaa84
Raczkowanie
 
Avatar izkaa84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 162
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

hmmm nie wierzę w takie specyfiki. Moim zdaniem żadne tabletki na odchudzanie nie pomogą jeśli nie będziemy stosować odpowiednio zbilansowanej diety i ruchu.
__________________
"Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy" - mój blog: skuteczneodzywianie.pl. Zobacz w jaki sposób udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę
izkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 16:41   #289
cosmo7
Przyczajenie
 
Avatar cosmo7
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Ostatnio widziałam w aptece Superpharm całą półkę wypełnioną paczkami Alli i zastanawiam się, żeby zainwestować.
Czy dziewczęta, które stosowały w tym roku Alli mogą się wypowiedzieć, jak jest po dłuższym czasie? Może zrezygnowałyście? Jak skutki uboczne?
cosmo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 09:31   #290
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Wedlug mnie stosowanie zadnych suplementow nie ma sensu, racjonalne odzywianie i ruch, oto klucz do sukcesu
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 08:00   #291
Dotorka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: alli - pierwszy i jedyny lek bez recepty

ja stosuję na odchudzanie preparaty naturalne i ekologiczne. Jestem zadowolona z efektów. Oczywiście jestem świadoma że tabletki same nie odchudzają lecz wspomagają odchudzanie. Stosowałam do tego odpowiednią dietę oraz w miare możliwości uprawiałam sport, bieganie, jazda na rowerze i czasem basen. Zgubiłam trochę jak na miesiąc ale jestem bardzo zadowolona. Czuję się dużo lepiej. Polecam produkty tej firmy xxx ale zastanawiam się nad błonnikami czy faktycznie to jakaś rewelacyjna innowacyjna formuła? Co o tym sądzicie?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-07 o 11:54 Powód: reklama
Dotorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 20:57   #292
DionizekRabel
Raczkowanie
 
Avatar DionizekRabel
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

dziewczyny odstawcie tabletki jedynie zdrowe odzywianie i mozecie osiagnac swoj cel
DionizekRabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 22:58   #293
BelgijskaCzekoladka
Przyczajenie
 
Avatar BelgijskaCzekoladka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Witam,

to moj pierwszy post na forum I wlasnie zamowilam lek. Mieszkam w Belgii tu lek jest dostepny przez internetowa apteke bez recepty. Waze spoooro za duzo I mam jeszcze wiele kg przede mna. Chcialabym zrzucac okolo 10kg na miesiac z dieta tabletkami I cwiczeniami. Mam nadzieje ze sie uda.

pozdrawiam

Dam znac jak dziala alli jak tylko odbiore z apteki za jakies 2 dni! pozdrawiam I caluje
BelgijskaCzekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 14:10   #294
amatorka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 11
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Nie sądzicie, że łykanie takich tabletek, to trochę droga na skróty. Może ona być nie zdrowa dla organizmu, albo po prostu nie działać na dłuży okres czasu, albo wcale? ja przy 90 kilogramach rok temu postanowiłam wziąć się za siebie, ale przy pomocy specjalistów. Zdrowo i stabilnie poprowadzono mnie w centrum odchudzania i odżywiania. Nauczyłam się wiele o żywieniu, o ćwiczeni cha i dlaczego warto się ruszać i dużo o sobie. Jest super - prawie 30 kilogramów mniej w 7 miesięcy robi wrażenie
amatorka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 05:39   #295
svejeeelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 2
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Orlistat (Alli, Xenical) - https://euhealth24.com Polecam serdecznie produkt , po stosowaniu widoczne efekty. Połączenie zdrowej diety , sportu i tabletek przynosi szybkie rezultaty. Polecam

Edytowane przez svejeeelle
Czas edycji: 2023-04-08 o 13:19
svejeeelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-15 06:39:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.