Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-10, 09:46   #901
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Lovin, a Ty nie byłaś ostatnio na jakiejś "fajnej" randce?
Byłam na wielu, ale bez "", dlatego ja tu nic nie opisze odpukać
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 12:15   #902
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Jezu. Nie spodziewałem sie takich historii. Ja kilka razy spotkałem się z kobietami poznanymi przez internet i nigdy mi się żaden kwiatek nie trafił, w sumie to nie różniły się od tego jak je postrzegałem poprzez pisanie. Wychodzi na to, że mam dobre sito. Raz nawet się spotkałem z dziewczyną poznaną przez grupę książki na fb która była z zupełnie innego kraju gdy była przelotem.
Powiem, że przez chwilę miałem myśl czy nie obudzę się bez nerki następnego dnia bo mało która dziewczyna o twarzy super modelki jest na tyle odważna by się spotkać w obcym kraju ze 100 kg kolesiem ale wobec tej osoby również się nie myliłem i była dokładnie tym kogo oczekiwałem, ogólnie był to dzień który nawet teraz wspominamy bardzo pozytywnie

Piszę to po to, że jeżeli zna się kogoś dobrze i wydaje nam, że nasz radar dobrze działa to spotykając się w uczęszczanym miejscu nie ma się czego bać.

A na przyszłość nim się z kimś spotkacie radzę trochę lepiej poznać i pogadać przez skypa czy telefon by przełamać pierwsze lody. Raczej poznawałem osoby poprzez portale nie stworzone do tego. Filmweb, jakieś grupy na facebooku (jedną to poprzez grupę włosomaniaczek -lubie podziwiać ładne włosy :3) Ludzie niedostrzegają możliwości jakie mają i się pchają na jakieś srindery gdzie 70 procent to jakaś mielizna intelektualna z lipnym charakterem a normalni ludzie tego unikają.

A. Jedna z nich była wegetarianką ale jednym uchem mi to wleciało a drugim wyleciało bo coś tam wspomniałem, że się objadłem spagetti.

To Tylko jedzenie. Gdyby ktoś mi zaczął wtykać, że jestem mordercą bo jedząc kotlet z piersi kurczaka maczam go w ich dzieciach . Dopóki tego nikt mi nie robi nie przeszkadza mi czyiś wegeterianizm czy weganizm. A jakieś ignoranckie ciołki odpadały po paru minutach pisania.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-03-10 o 12:29
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 13:29   #903
Tolvaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 639
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

No cóż. Ja przez tindera akurat poznałam elitę intelektualną a nie mieliznę.
Tolvaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 13:41   #904
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Sciagnelam tindera...pokazal mi kolega. Zaczelam rozmawiac z wydawalo sie fajnym gosciem. niebrzydki wyksztalcony i z poczuciem humoru..nagle zaczal zapraszac mnie do siebie, ja mowie ze nie chodze po obcych facetach ktirych nie znam a wtedy puscil w moim kierunku taka wiazanke ze sie zdziwilam:
Ze siedze w swojej nudnej robocie, na p3wno chce mi sie ruchac tylko zestrachana jestem, ze powinnam sie wyluzowac:p
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 14:04   #905
Melissandra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 77
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Boje sie tindera i badoo.
Na badoo moja gruba, niesympatyczna i odpychajaca znajoma (z pracy, zeby nie bylo) znajduje cyt. "meskie dz*ki", które jej pompują samoocenę. Nie wiem czy chciałabym przeszukiwać ten sam zbiornik.

Zarejestrowałam się ostatnio na płatnym portalu. Wydaje mi się, że jeśli już ktoś decyduje się zapłacić za możliwość poznania kogoś, to troche poważniej podchodzi do sprawy? Nie wiem, pewnie wkrotce sie przekonam. Mam jednego kandydata do spotkania, jak narazie nie ustaliliśmy daty ani żadnych innych szczegołów.

Przeczytałam połowę tego wątku, historie prześmieszne, tylko nie jestem pewna czy sama chciałabym mieć materiał, którym mogłabym się tutaj pochwalić
Melissandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 14:11   #906
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Melissandra Pokaż wiadomość
Boje sie tindera i badoo.
Na badoo moja gruba, niesympatyczna i odpychajaca znajoma (z pracy, zeby nie bylo) znajduje cyt. "meskie dz*ki", które jej pompują samoocenę. Nie wiem czy chciałabym przeszukiwać ten sam zbiornik.

Zarejestrowałam się ostatnio na płatnym portalu. Wydaje mi się, że jeśli już ktoś decyduje się zapłacić za możliwość poznania kogoś, to troche poważniej podchodzi do sprawy? Nie wiem, pewnie wkrotce sie przekonam. Mam jednego kandydata do spotkania, jak narazie nie ustaliliśmy daty ani żadnych innych szczegołów.

Przeczytałam połowę tego wątku, historie prześmieszne, tylko nie jestem pewna czy sama chciałabym mieć materiał, którym mogłabym się tutaj pochwalić
A daj spokój. Kiedyś zrobiłem eksperyment z badoo to zlewały mnie nawet czasem dziewczyny do których realnie bym nie podrywał.

Dla kobiet do podbudowania samooceny jak najbardziej.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 14:22   #907
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Mam Tindera i zdarzyły mi się tylko typy które walili tekstami tak idiotycznymi,że dziecko od nich mądrzej by gadało.

Przez Tindera poznałam swoją obecną sympatię, do spotkania nie doszło jak narazie ale świetnie się rozmawia i wiem,że jest to realna osoba i nie udaje. Okazało sie że mamy wspólnych znajomych, więc zrobiłam research i jestem zaszokowana wręcz jakie pozytywne opinie uslyszałam.
Poza tym, że jest nieśmiały i malomowny co sam przyznał, wszystko pozytywy. Zresztą bycie niesmialym to nie jest wadą, tylko cecha. Szczęście ze ja gaduła.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 14:29   #908
Melissandra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 77
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Mam Tindera i zdarzyły mi się tylko typy które walili tekstami tak idiotycznymi,że dziecko od nich mądrzej by gadało.

Przez Tindera poznałam swoją obecną sympatię, do spotkania nie doszło jak narazie ale świetnie się rozmawia i wiem,że jest to realna osoba i nie udaje. Okazało sie że mamy wspólnych znajomych, więc zrobiłam research i jestem zaszokowana wręcz jakie pozytywne opinie uslyszałam.
Poza tym, że jest nieśmiały i malomowny co sam przyznał, wszystko pozytywy. Zresztą bycie niesmialym to nie jest wadą, tylko cecha. Szczęście ze ja gaduła.
Dlaczego sie z nim nie spotkalas?

Nie chcę się wypowiadać w roli eksperta, bo doświadczenia mam tyle co nic, ale wydaje mi się, że spotkać się warto jak najszybciej. A tak będę gadać z kolesiem tygodniami, wkręcę sobie w głowie, że spotkałam ideał, już cała na różowej chmurce a tu przychodzi na randkę facet o wyglądzie Frankensteina i co?
Melissandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 14:58   #909
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Hmm. Ja na badoo poznałem moją poprzednią sympatię jakieś 1,5 roku temu ale odległość ponad 300 km jest nie do zaakceptowania. Lecz miała tam konto raptem parę dni bo podobno same ćwoki pisały do niej.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 16:28   #910
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Melissandra Pokaż wiadomość
Boje sie tindera i badoo.
Na badoo moja gruba, niesympatyczna i odpychajaca znajoma (z pracy, zeby nie bylo) znajduje cyt. "meskie dz*ki", które jej pompują samoocenę. Nie wiem czy chciałabym przeszukiwać ten sam zbiornik.

Zarejestrowałam się ostatnio na płatnym portalu. Wydaje mi się, że jeśli już ktoś decyduje się zapłacić za możliwość poznania kogoś, to troche poważniej podchodzi do sprawy? Nie wiem, pewnie wkrotce sie przekonam. Mam jednego kandydata do spotkania, jak narazie nie ustaliliśmy daty ani żadnych innych szczegołów.

Przeczytałam połowę tego wątku, historie prześmieszne, tylko nie jestem pewna czy sama chciałabym mieć materiał, którym mogłabym się tutaj pochwalić
Miałam kiedyś konto na Badoo, fakt 5/6 osób tam piszących to albo: kompletni idioci, męskie dz*wki, półmózgi, transwestyci, osoby które myślą żeBadoo to portal erotyczny (nie raz spotkałam rozebrane zdjęcia faceta z interesem na wierzchu ). Ale w miarę normalni też są. Mojego tż odnalazłam poprzez ten portal (znaliśmy się z zycia realnego jako szczeniaki - 10 .lat temu)
Znajomość odnowiliśmy dzięki badoo
Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Mam Tindera i zdarzyły mi się tylko typy które walili tekstami tak idiotycznymi,że dziecko od nich mądrzej by gadało.

Przez Tindera poznałam swoją obecną sympatię, do spotkania nie doszło jak narazie ale świetnie się rozmawia i wiem,że jest to realna osoba i nie udaje. Okazało sie że mamy wspólnych znajomych, więc zrobiłam research i jestem zaszokowana wręcz jakie pozytywne opinie uslyszałam.
Poza tym, że jest nieśmiały i malomowny co sam przyznał, wszystko pozytywy. Zresztą bycie niesmialym to nie jest wadą, tylko cecha. Szczęście ze ja gaduła.
Jak ktoś może być "sympatią" jeżeli na oczy człowieka nie widziałaś? Love story online?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 16:42   #911
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś konto na Badoo, fakt 5/6 osób tam piszących to albo: kompletni idioci, męskie dz*wki, półmózgi, transwestyci, osoby które myślą żeBadoo to portal erotyczny (nie raz spotkałam rozebrane zdjęcia faceta z interesem na wierzchu ). Ale w miarę normalni też są. Mojego tż odnalazłam poprzez ten portal (znaliśmy się z zycia realnego jako szczeniaki - 10 .lat temu)
Znajomość odnowiliśmy dzięki badoo


Jak ktoś może być "sympatią" jeżeli na oczy człowieka nie widziałaś? Love story online?
Wiesz co to znaczy sympatia ?
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 17:08   #912
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Wiesz co to znaczy sympatia ?
Mi też się wydawało, że "sympatia" to osoba, z którą się spotyka. Może mniej oficjalnie niż chłopak/dziewczyna, ale jednak spotyka, a nie pisze smsy
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 17:30   #913
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Melissandra Pokaż wiadomość
Dlaczego sie z nim nie spotkalas?

Nie chcę się wypowiadać w roli eksperta, bo doświadczenia mam tyle co nic, ale wydaje mi się, że spotkać się warto jak najszybciej. A tak będę gadać z kolesiem tygodniami, wkręcę sobie w głowie, że spotkałam ideał, już cała na różowej chmurce a tu przychodzi na randkę facet o wyglądzie Frankensteina i co?
Nie spotkałam się z nim jak do tej pory, bo się trochę kitram.
Zwyczajnie się boję.

Ale chyba swoim postem wykrakałam, bo dzisiaj się widzimy.
Stresa mam takiego, że szok.

a czemu mówię,że sympatia?
Bo go lubię, super się dogadujemy i sie głupio uśmiecham nawet jak o nim piszee haha xD

Lecę się szykować i miłego wieczoru życze
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 17:32   #914
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się z nim jak do tej pory, bo się trochę kitram.
Zwyczajnie się boję.

Ale chyba swoim postem wykrakałam, bo dzisiaj się widzimy.
Stresa mam takiego, że szok.

a czemu mówię,że sympatia?
Bo go lubię, super się dogadujemy i sie głupio uśmiecham nawet jak o nim piszee haha xD

Lecę się szykować i miłego wieczoru życze
Powodzenia, oby nie było koszmarnie
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 17:33   #915
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

i tak by the way, skąd zdziwienie, że mówię sympatia skoro się jeszcze nie spotkałam, i "love story online" ?
A przepraszam bardzo jaki mamy tytuł wątku?
Randki internetowe, wiec chyba jasne ze love story online.

u mnie raczej zadne love story, po prostu go lubię, temu mówię sympatia.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:04   #916
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Życzę Ci powodzenia, chociaż ja też pisałam kiedyś z facetem, z którym świetnie się dogadywałam i mogliśmy pisać ze sobą i gadać na skypie godzinami, a w realu rozmowa zupełnie nam się nie kleiła bez żadnego określonego powodu.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 21:06   #917
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Ja tam z badoo mam dobre doświadczenie. Zwykle pisałam z normalnymi facetami, mojego obecnego TZ też tam poznałam. Najdziwniejszy koleś na jakiego trafiłam to był fan McDonalds (miał nawet McDonalds w zainteresowaniach...), który bardzo usilnie chciał mnie namówić na randkę... W McDonaldzie.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 21:40   #918
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Nudny tydzień, wakacje, znajomi wyjechali, nic specjalnego. Do roboty nic nie było, więc zainstalowałam kilka tych aplikacji (Badoo, Tinder i to trzecie).

Połączyło mnie w kilkanaście par. Z jednym chłopakiem pisało się całkiem fajnie, miło, tak zwyczajnie. Zaproponował mi spacer, a że pogoda ładna to się zgodziłam.


Czegoś takiego to się w życiu nie spodziewałam. Mówił do mnie per Księżniczko, gdy przechodziliśmy przez jezdnię dawał mi rękę (jak dziecku ). Luźna gadka - pytanie o studia. Ja mu mówię przez 2 min o moich studiach na co on, że według niego 'kobiety nie powinny być na studiach, bo potem zabierają mężczyznom pracę i to rozwala ekonomię' (). Ja się zaczęłam śmiać, bo myślałam, że to taki nieudolny dowcip. ON MILCZAŁ.Potem jakieś inne tematy, a następnie spytał się co umiem ugotować, a ja powiedziałam zgodnie z prawdą, że najprostsze potrawy, bo zbytnio mi to frajdy nie sprawia. A on zaczął mówić z 10 minut, że jakbym mieszkała w przedwojennej Warszawie(nie wiem skąd mu się to wzięło, bo miasto to leży w innym województwie) to by mnie żaden nie zechciał, ale teraz są inne, ZŁE czasy, że w gotowanie trzeba wkładać serce i tak dalej. Ja z grzeczności sie pytam w takim razie co on potrafi zrobić do jedzenia, a on z powagą w głosie' że on sie takimi bzdurami nie przejmuje, bo studiuje trudny kierunek inżynierski'. I ta rozmowa składała się cała z takich perełek.

Ja nadal mam nadzieję, że ów chłopak założył się o coś z kolegami i ten godzinny spacer miał to udowodnić.
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 23:06   #919
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się z nim jak do tej pory, bo się trochę kitram.
Zwyczajnie się boję.

Ale chyba swoim postem wykrakałam, bo dzisiaj się widzimy.
Stresa mam takiego, że szok.

a czemu mówię,że sympatia?
Bo go lubię, super się dogadujemy i sie głupio uśmiecham nawet jak o nim piszee haha xD

Lecę się szykować i miłego wieczoru życze

I jak po spotkaniu?

Czytałam wątek kilka dni temu i byłam pewna, że będzie jakiś dalszy ciąg a tu cisza
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 01:04   #920
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
I jak po spotkaniu?

Czytałam wątek kilka dni temu i byłam pewna, że będzie jakiś dalszy ciąg a tu cisza
Przecież to dobry znak, że nie ma dalszego ciągu - znaczy, że nie było koszmarnie.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 09:41   #921
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Nie było koszmarnie, temu się w watku nie wypowiadalam.

Jestem na telefonie więc nie mam jak zrobić tekstu na szaro,ale powiem tyle : jak narazie, po 2 spotkaniach ( &#128513 jest naprawdę zaskakująco super

Widziałam wczoraj (bo byłam na koncercie z nim ) że trochę jest nieśmiały, ale dawał radę. Rozmawiał i widać że się starał, aby ciszy niezrecznej nie było.
Ogółem super
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 17:02   #922
kaja_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 24
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Widzę, że sporo dziewczyn tutaj miało niezbyt przyjemne historie związane z internetowymi znajomościami… Sama miałam różne przygody, najgorszy chyba był facet, który przedstawiał się jako obrotny, dojrzały facet, szukający kobiety, a jak się spotkaliśmy, okazało się, że to zakompleksiony chłopaczek, który cały czas trzyma się maminej spódnicy i szuka raczej drugiej matki, a nie partnerki.

No cóż, zdarzają się i tacy... Jednak nie wszystkie znajomości z internetu muszą się tak źle kończyć, do tej pory jestem z mężczyzną, którego poznałam na xxx. Zaczęliśmy znajomość przez internet, jednak dość szybko się spotkaliśmy i jakoś poszło do przodu. Okazało się, że jest bardzo fajnym facetem, bardzo dopasowanym do mnie. Czasem, jak widać, trzeba wykazać trochę cierpliwości i odporności na dziwnych typów. Bo może się okazać, że jednak gdzieś tam w sieci czeka na nas ten odpowiedni

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-16 o 23:24 Powód: Reklama.
kaja_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 17:11   #923
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Proszę cię skończ reklamować ten durny portal bo aż mi się niedobrze robi.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 21:23   #924
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Zasubskrybuje sobie )

Zagadal iedys do mnie koles na gg, gadalismy kilka tygodni, wyslalismy sobie fotke i mi sie na niej spodobal, wydawal sie byc bardzo inteligentny, wiec raz sie spotkalismy...
Spodziewalam sie blondyna (jak z foty) , a przyszedl kolez z ZAFARBOWANYMI na CZARNO wlosami. Prawie dostalam zawalu. Do tego mega niechlujnie ubrany. Spotkalismy sie w parku, a ze mieszkalam w okolicach to ielu ludzi tam znalam i ciagle mijal nas jakis moj znajomy.. Wiksu, bo tak sobie na niego mowilam z kolezanka, zachowywal sie jak burak. Nie pamietam, co dokladnie zrobil, ale pamietam, ze bylam bardzo zazenowana i spotkanie nie trwalo dlugo. Potem jeszcze jakis czas do mnie zagadywal na gg i przez smsy, ale nie odpiswalam.

W sumie spotkalam sie z kilkoma typami przez neta (z moim tz tez, i tez uwazalam go za dziwnego, bo yl mega niesmialy) i w sumie tylko Wiksu mnie od siebie tak bardzo odrzucil, ze caly czas o nim pamietam
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 10:17   #925
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Zasubskrybuje sobie )

Zagadal iedys do mnie koles na gg, gadalismy kilka tygodni, wyslalismy sobie fotke i mi sie na niej spodobal, wydawal sie byc bardzo inteligentny, wiec raz sie spotkalismy...
Spodziewalam sie blondyna (jak z foty) , a przyszedl kolez z ZAFARBOWANYMI na CZARNO wlosami. Prawie dostalam zawalu. Do tego mega niechlujnie ubrany. Spotkalismy sie w parku, a ze mieszkalam w okolicach to ielu ludzi tam znalam i ciagle mijal nas jakis moj znajomy.. Wiksu, bo tak sobie na niego mowilam z kolezanka, zachowywal sie jak burak. Nie pamietam, co dokladnie zrobil, ale pamietam, ze bylam bardzo zazenowana i spotkanie nie trwalo dlugo. Potem jeszcze jakis czas do mnie zagadywal na gg i przez smsy, ale nie odpiswalam.

W sumie spotkalam sie z kilkoma typami przez neta (z moim tz tez, i tez uwazalam go za dziwnego, bo yl mega niesmialy) i w sumie tylko Wiksu mnie od siebie tak bardzo odrzucil, ze caly czas o nim pamietam
Może spotkałaś się z moim byłym, on też lubił sobie swoje blond włosy pofarbować na czarno
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 10:34   #926
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Sciagnelam tindera...pokazal mi kolega. Zaczelam rozmawiac z wydawalo sie fajnym gosciem. niebrzydki wyksztalcony i z poczuciem humoru..nagle zaczal zapraszac mnie do siebie, ja mowie ze nie chodze po obcych facetach ktirych nie znam a wtedy puscil w moim kierunku taka wiazanke ze sie zdziwilam:
Ze siedze w swojej nudnej robocie, na p3wno chce mi sie ruchac tylko zestrachana jestem, ze powinnam sie wyluzowac:p
Brzmi to wypisz wymaluj jak jeden facet z mojej pracy, miasto też sie zgadza...
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 14:28   #927
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Może spotkałaś się z moim byłym, on też lubił sobie swoje blond włosy pofarbować na czarno

Jesli jestes z Radomia to mozliwe
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 16:08   #928
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Jesli jestes z Radomia to mozliwe
Niee, Poznań
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 17:35   #929
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Niee, Poznań

To nie ten sam gagatek ) w sumie to nawet nie pamietam jak wyglada, ale te jego kruczoczarne wlosy zostana mi w pamieci na dluzej
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 00:56   #930
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Koszmarne spotkania wieńczące znajomość internetową.

Przypomniałyście mi jeszcze jednego.
Nie wiem, co tam się dokładnie działo. Koleżanka znalazła go na jakiejś niszowej sms-owo-randkowej aplikacji. Prawie jak tinder, tylko 10 lat wcześniej (bez zdjęć i mało zaawansowany pod kątem dobierania partnerów), wyszukiwało ludzi, którzy sobie aktywowali tę opcję w promieniu 30 km od telefonu, ale nie szło zmienić ustawień, a wyłączenie tego bajeru skończyło się w salonie plusa, bo wysyłanie smsów dezaktywujących nic nie dawało.

No w każdym razie. Zaczęła pisać z jakimś gościem, umiarkowanie jej się spodobał, zadzwonili do siebie, umówili się, spotkali - bez szału, ale umówiła się z nim znowu, w nadziei, że może się rozkręci.
No i rozkręcił się.
To było ich bodajże trzecie spotkanie, akurat impreza, w większym gronie. Gość zachowywał się jakby był jakąś gwiazdą w otoczeniu pacanów, którzy nie rozpoznają kim jest. Kręcił głową i pytał czy "widzimy?".
Nikt nie wiedział CO ma widzieć, razem z inną koleżanką powiedziałyśmy mu, że no tak, pewnie, jasne że WIDZIMY () i poleciałyśmy do tej, która się z nim umawiała, żeby nam wyjaśniła o co mu chodzi. Ona też nie wiedziała.
Potem się okazało, że gość zrobił sobie blond pasemka. Na blond włosach. Dość jasnych do tego. Nikt nie zauważył.

Na czwarte spotkanie stawił się z niebieskimi albo zielonymi. Żeby pokazać dziewczynie jaki jest odważny i szalony.
Nie widziałam tego () ale podobno jakość farbowania pozostawiała sporo do życzenia i - pomijając kolor - przyjechał do niej z plamami na czole i na uszach od tej farby.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 13:51:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.