Jak poznać chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-28, 15:22   #1
paulina955
Kamila96
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21

Jak poznać chłopaka


Cześć, jestem Kamila, mam 21 lat. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo i próbuje od dłuższego czasu znaleźć chłopaka, ale średnio mi to wychodzi. Jestem osobą atrakcyjną (przynajmniej tak mi się wydaje) i zadbaną. Myślę, że problem ze znalezieniem chłopaka wynika z mojej niepełnosprawności. Chciałam was prosić o radę
paulina955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 16:48   #2
Capucin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 72
Dot.: Jak poznać chłopaka

1. Jaki to rodzaj niepełnosprawności? Możesz się poruszać o własnych siłach ?

2. Masz jakieś pasje, co robisz w wolnym czasie ?

3. Studiujesz / pracujesz?

4. Masz konta w aplikacjach randkowych?

5. Masz znajomych? Koleżanki, kolegów?

Zasadniczo nie powinnaś szukać chłopaka, chłopak sam cię znajdzie. Tylko że nie możesz siedzieć w domu(nie wiem na ile twoja niepełnosprawność cię ogranicza). Powinnaś po prostu starać się poznawać nowych ludzi - nie patrz na każdego poznanego faceta jako potencjalnego partnera - to strasznie odpycha. Im więcej będziesz mieć kolegów/znajomych tym lepiej. A jak któremuś bardziej się spodobasz to sam cię zaprosi i pociągnie relacje. Jak masz znajomych to koniecznie staraj się spędzać z nimi czas, nawet jak masz jakąś dobrą i zaufaną koleżankę to możesz jej powiedzieć, żeby poznała cię z jakimś fajnym facetem. Może akurat ma fajnego, wolnego kolegę? Jak ci jakiś wpadnie w oko ale widzisz, że jest lekko nieśmiały to również możesz wyjść z inicjatywą. Czasami faceci tak mają, że ciągle się wąchają i nie wiedzą czy podobają się jakiejś dziewczynie czy nie i nie robią nic. Nikt nie powiedział, że to zawsze facet ma zagadywać a takie zdanie ma większość dziewczyn. Zagadując pierwsza wyróżniasz się na tle dziewczyn - bo większość tylko biernie czeka i nawet nie pomyśli o tym aby sama zacząć znajomość, choćby miała stracić szansę. Zagadując pokazujesz, że jesteś pewna siebie i zdecydowana co z pewnością spodoba się wielu facetom, a nawet jak nie wyjdzie to nic się nie stanie. Za tydzień nikt już nie będzie pamiętał. Do mnie kiedyś podeszła dziewczyna, która w ogóle mi się nie podobała ale dałem jej szansę bo zaimponowało mi to, że była w stanie wykonać pierwszy krok a nie czekać biernie jak inne księżniczki... Koniec końców nic z tego nie wyszło ale było miło i zapiętam ją na długo.

Znajomi, praca, szkoła, pasja - jak będziesz regularnie poznawać nowych ludzi to w końcu trafisz na jakiegoś fajnego faceta ale musisz być cierpliwa, nie rzucać się na pierwszego lepszego.

Zawsze możesz wspomóc się apkami randkowymi ale ja bym nie polecał tej metody bo jestem przeciwnikiem internetu. Jakość dziewczyn i facetów korzystających z tych udogodnień jest niezbyt powalająca.
Capucin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 18:05   #3
sweet205
Raczkowanie
 
Avatar sweet205
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 186
Dot.: Jak poznać chłopaka

Polecam portale randkowe. Mam pozytywne doświadczenia.
sweet205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 18:32   #4
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Jak poznać chłopaka

Niestety choroby odstraszają co jest wkur i poryte

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 21:41   #5
paulina955
Kamila96
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Jak poznać chłopaka

Cytat:
Napisane przez Capucin Pokaż wiadomość
1. Jaki to rodzaj niepełnosprawności? Możesz się poruszać o własnych siłach ?

2. Masz jakieś pasje, co robisz w wolnym czasie ?

3. Studiujesz / pracujesz?

4. Masz konta w aplikacjach randkowych?

5. Masz znajomych? Koleżanki, kolegów?

Zasadniczo nie powinnaś szukać chłopaka, chłopak sam cię znajdzie. Tylko że nie możesz siedzieć w domu(nie wiem na ile twoja niepełnosprawność cię ogranicza). Powinnaś po prostu starać się poznawać nowych ludzi - nie patrz na każdego poznanego faceta jako potencjalnego partnera - to strasznie odpycha. Im więcej będziesz mieć kolegów/znajomych tym lepiej. A jak któremuś bardziej się spodobasz to sam cię zaprosi i pociągnie relacje. Jak masz znajomych to koniecznie staraj się spędzać z nimi czas, nawet jak masz jakąś dobrą i zaufaną koleżankę to możesz jej powiedzieć, żeby poznała cię z jakimś fajnym facetem. Może akurat ma fajnego, wolnego kolegę? Jak ci jakiś wpadnie w oko ale widzisz, że jest lekko nieśmiały to również możesz wyjść z inicjatywą. Czasami faceci tak mają, że ciągle się wąchają i nie wiedzą czy podobają się jakiejś dziewczynie czy nie i nie robią nic. Nikt nie powiedział, że to zawsze facet ma zagadywać a takie zdanie ma większość dziewczyn. Zagadując pierwsza wyróżniasz się na tle dziewczyn - bo większość tylko biernie czeka i nawet nie pomyśli o tym aby sama zacząć znajomość, choćby miała stracić szansę. Zagadując pokazujesz, że jesteś pewna siebie i zdecydowana co z pewnością spodoba się wielu facetom, a nawet jak nie wyjdzie to nic się nie stanie. Za tydzień nikt już nie będzie pamiętał. Do mnie kiedyś podeszła dziewczyna, która w ogóle mi się nie podobała ale dałem jej szansę bo zaimponowało mi to, że była w stanie wykonać pierwszy krok a nie czekać biernie jak inne księżniczki... Koniec końców nic z tego nie wyszło ale było miło i zapiętam ją na długo.

Znajomi, praca, szkoła, pasja - jak będziesz regularnie poznawać nowych ludzi to w końcu trafisz na jakiegoś fajnego faceta ale musisz być cierpliwa, nie rzucać się na pierwszego lepszego.

Zawsze możesz wspomóc się apkami randkowymi ale ja bym nie polecał tej metody bo jestem przeciwnikiem internetu. Jakość dziewczyn i facetów korzystających z tych udogodnień jest niezbyt powalająca.
1. Jestem sparaliżowana od brzucha w dół, poruszam się na wózku, jestem samodzielna. Miałam wypadek kilka lat temu.
2. Interesuję się modą (chyba jak większości kobiet), polityką,kocham słuchać muzyki, w wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi.
3. Obecnie jestem na studiach w wakacje miałam dorywczą pracę i jestem teraz na etapie szukania jakiejś dorywczej pracy.
4. Nigdy nie próbowałam nawiązywać znajomości przez internet.
5. Mam duże grona znajomych.
Nie siedzę w domu i staram się być aktywna (uprawiam sport). Juz miałam kilka chłopaków, ale jakoś z nikim na dłużej mi nie wyszło

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;79243586]Niestety choroby odstraszają co jest wkur i poryte

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Nie wiem czy można to nazwać chorobą, aczkolwiek masz rację, że to odstrasza mężczyzn
paulina955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 21:52   #6
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jak poznać chłopaka

Jesteś jeszcze bardzo młoda, myślę że nie musisz czekać na okazję, żeby upolować faceta. Napisałaś, że miałaś kilku chłopaków, czyli ktoś był Tobą zainteresowany, więc chyba nie masz powodu do zmartwień Jednak osoba, z którą będziesz chciała związać się na dłużej powinna być odpowiedzialna i bardzo dojrzała. A na taką wśród swoich rówieśników możesz jeszcze poczekać kilka lat, bo mężczyźni później dojrzewają. No chyba, że masz szansę poznać kogoś trochę starszego. Oczywiście nie ma reguły, że dojrzałość zależy od wieku, być może trafisz na kogoś odpowiedniego już niedługo

Sama "szukam" chłopaka (a raczej cierpliwie czekam, aż się ten jedyny przypadkiem nawinie) i mimo tego, że jestem sprawna to nie jest łatwo tak po prostu trafić na swego, więc nie wiem czy istnieje jakaś złota rada w tym temacie. Po prostu zostaje wychodzić do ludzi i wypatrywać księcia z bajki.

Edytowane przez Cytrynowy_Sorbet24
Czas edycji: 2017-11-28 o 22:00
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 22:06   #7
paulina955
Kamila96
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Jak poznać chłopaka

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
Jesteś jeszcze bardzo młoda, myślę że nie musisz czekać na okazję, żeby upolować faceta. Napisałaś, że miałaś kilku chłopaków, czyli ktoś był Tobą zainteresowany, więc chyba nie masz powodu do zmartwień Jednak osoba, z którą będziesz chciała związać się na dłużej powinna być odpowiedzialna i bardzo dojrzała. A na taką wśród swoich rówieśników możesz jeszcze poczekać kilka lat, bo mężczyźni później dojrzewają. No chyba, że masz szansę poznać kogoś trochę starszego. Oczywiście nie ma reguły, że dojrzałość zależy od wieku, być może trafisz na kogoś odpowiedniego już niedługo

Sama "szukam" chłopaka (a raczej cierpliwie czekam, aż się ten jedyny przypadkiem nawinie) i mimo tego, że jestem sprawna to nie jest łatwo tak po prostu trafić na swego, więc nie wiem czy istnieje jakaś złota rada w tym temacie. Po prostu zostaje wychodzić do ludzi i wypatrywać księcia z bajki.
Tylko, że ja dodatkowo jestem na wózku i trochę się wstydzę :-(
paulina955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 02:36   #8
Chomik1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Jak poznać chłopaka

Nie ma czego sie wstydzic, polecam badoo tylko sie nie zraz bo duzo tam facetow Co mysla tylko o jednym ale mozna spotkac tych co bardzo malo juz na Świecie Poznalem na badoo bardzo fajna dziewczyne o wspolnych zainteresowaniach I nie lubiaca imprezowac ( rzadkosc w tych czasach a jednak z tylu pustych panienek udalo mi sie wyszukac perelke ktora nie miszka na drugim koncu polski a pol godz drogi samochodem, mozna? Mozna)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chomik1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 14:11   #9
paulina955
Kamila96
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Jak poznać chłopaka

A wy daliście by radę związać się z osobą niepełnosprawną?
paulina955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 16:01   #10
Chomik1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Jak poznać chłopaka

Zalezy jaki charakter, znam parę osób na wózku inwalidzkim które zachowują sie tak jakby cały swiat był winien tg co im sie przytrafiło i zapominają o normalnych słowach proszę, przepraszam, dziękuje. 21 letni znajomy taki jest chodzilem z nim do klasy i był bardzo irytujacy ;\ Ale jeżeli ktoś ma zdrowe podejście do tg to bym spróbował, wkoncu nic do stracenia nie mamy Czy ktoś jest inwalida czy nie musi być ta chemia a jak bedzie to sie nie patrzy na takie sprawy, odchodzą na drugi plan

Sent from my HTC One_M8 using Wizaz Forum mobile app
Chomik1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 22:17   #11
paulina955
Kamila96
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Jak poznać chłopaka

Mam jeszcze tez problem, bo mam problemy z nie trzymaniem moczu i w każdej chwili, podczas spotkania z chłopakiem może mi się zdarzyć popuscic.
paulina955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 23:34   #12
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Jak poznać chłopaka

Miesiąc temu pisałaś, że jesteś od 9 miesięcy w związku z Maćkiem, więc jak od dłuższego czasu nie możesz znaleźć chłopaka
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-30 00:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.