Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-11, 07:45   #2881
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez take_a_fantasy Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny, furadyzyna (furagina inaczej) nie wpływa na tabsy prawda?
Po ostatnim zapaleniu pęcherza, lekarz mi powiedział, że przed/po stosunku mogę zapobiegawczo wziąć sobie coś na pęcherz. Dostałam DaFurag na receptę, ma on 100 mg. Mówiłam lekarzowi, że biorę tabletki.
W ulotkach nic nie ma o tym wspomniane, ale tak się zastanawiam.
Biorę Naraya Plus już prawie rok. Przy tym blistrze czuję bóle w podbrzuszu jak w trakcie okresu, trochę to uciążliwe nie powiem. Wcześniej były delikatne, teraz silniejsze. No i bolą mnie piersi, wcześniej też tego nie było.
Zapisałam się już na wizytę, porozmawiam o tym z lekarzem.
Teraz tylko ten lek mnie interesuje, czy na pewno nie wpływa, bo już go używałam i współżyłam bez dodatkowego zabezpieczenia, ale nie do końca.
Nie wpływa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 22:47   #2882
andrysiaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 11
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

czy przyjecie dodatkowej tabletki (w obawie, ze wczesniej przyjeta zwrocilam, bo wymiotowalam) moze powodowac zle samopoczucie?
andrysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 23:16   #2883
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, a ja mam taką głupia rzecz.
Dopiero od dzisiaj miałam zacząć przyjmować antykoncepcję, jednak pierwsza tabletka mi wypadła i nie znalazłam jej :facepalm: nie pytajcie...
Czy biorąc od razu drugą tabletkę jestem chroniona, czy przez 7 dni lepiej używac również prezerwatyw?

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 23:26   #2884
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam taką głupia rzecz.
Dopiero od dzisiaj miałam zacząć przyjmować antykoncepcję, jednak pierwsza tabletka mi wypadła i nie znalazłam jej :facepalm: nie pytajcie...
Czy biorąc od razu drugą tabletkę jestem chroniona, czy przez 7 dni lepiej używac również prezerwatyw?

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Jesteś chroniona. Po prostu weźmiesz 20 tabletek zamiast 21 (czy tam 23 zamiast 24(. Antykoncepcja zachowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 07:54   #2885
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez andrysiaczka Pokaż wiadomość
czy przyjecie dodatkowej tabletki (w obawie, ze wczesniej przyjeta zwrocilam, bo wymiotowalam) moze powodowac zle samopoczucie?
Może.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 13:55   #2886
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć.
Dawno mnie tu nie było, bo trochę ogarnęłam swoją schize. Aktualnie zostały mi 3 aktywne tabletki, a że w szafce został mi jeszcze jeden test ciążowy, to go wykonałam.
Jest negatywny, prawda? Bez żadnych bladziochow czy cieni.
Jest ok?
Juz czekam z niecierpliwością na krwawienie z odstawienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190313_134905.jpg (31,4 KB, 34 załadowań)
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 14:07   #2887
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

No jak się pytasz czy tu na pewno jest jedna kreska, to jednak ta schiza nie została ogarnięta...
Jedna.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-13, 14:16   #2888
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No jak się pytasz czy tu na pewno jest jedna kreska, to jednak ta schiza nie została ogarnięta...
Jedna.
Jest i tak już lepiej, ale wolałam spytać, żebym nie zaczęła sobie dopowiadać, wyobrażać czy nie wiadomo co i na nowo się nakręcać, dzięki!
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 14:29   #2889
wibovit
Raczkowanie
 
Avatar wibovit
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 347
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, czy mogę skrocic przerwę do 6 dni (w 7 dniu wzielbym tabletkę z awaryjnego opakowania) a nastepnie normalnie przyjąć blister 21 tabletek i skutecznosc będzie zachowana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wibovit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 14:38   #2890
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez wibovit Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogę skrocic przerwę do 6 dni (w 7 dniu wzielbym tabletkę z awaryjnego opakowania) a nastepnie normalnie przyjąć blister 21 tabletek i skutecznosc będzie zachowana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przerwę zawsze można skrócić, ale nigdy nie wolno jej wydłużać
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 14:49   #2891
wibovit
Raczkowanie
 
Avatar wibovit
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 347
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Przerwę zawsze można skrócić, ale nigdy nie wolno jej wydłużać
No tak ale tu jeszcze dochodzi wzięcie jednej tabletki dodatkowo czyli 22 w jednym cyklu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wibovit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-13, 15:03   #2892
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez wibovit Pokaż wiadomość
No tak ale tu jeszcze dochodzi wzięcie jednej tabletki dodatkowo czyli 22 w jednym cyklu
To nie ma znaczenia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 09:04   #2893
andrysiaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 11
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Mam pytanie, jestem chora, zdarzyło mi się pare razy wymiotować i póki co, przyjęłam trzy dodatkowe tabletki z zapasowego opakowania. Z obecnego zostało mi jeszcze 7. Czy te dodatkowe tabletki wpływają na dzień krwawienia? Czy jesli wzięłam je z „zapasu” to okres powinien przyjść mniej więcej w tym samym dniu co zawsze?
andrysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 10:28   #2894
Ludekkrasnoludek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 46
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Witam czy biorąca tabletki dłuższy czas, ponad dwa lata powinno się robić jakas dłuższa przerwę?
Ludekkrasnoludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 12:20   #2895
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez andrysiaczka Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jestem chora, zdarzyło mi się pare razy wymiotować i póki co, przyjęłam trzy dodatkowe tabletki z zapasowego opakowania. Z obecnego zostało mi jeszcze 7. Czy te dodatkowe tabletki wpływają na dzień krwawienia? Czy jesli wzięłam je z „zapasu” to okres powinien przyjść mniej więcej w tym samym dniu co zawsze?
Nie muszą, ale mogą wpłynąć, w końcu dodatkowe tabletki w takiej sytuacji to możliwa dodatkowa dawka hormonów.


Cytat:
Napisane przez Ludekkrasnoludek Pokaż wiadomość
Witam czy biorąca tabletki dłuższy czas, ponad dwa lata powinno się robić jakas dłuższa przerwę?
Jeśli nie ma żadnych skutków ubocznych to nie ma takiej potrzeby.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 21:23   #2896
andrysiaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 11
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

eh, znowu musze wziac dodatkowa tabletke :/ czy jesli nadrabiam po raz kolejny tabletke to czy jestem zabezpieczona? i rozumiem, ze nie musze sie dodatkowo zabezpieczac jesli zmieszcze sie w okienku 12 h


i jeszcze mam pytanie o wyproznienie i biegunke. wystarczy jednorazowa luźniejsza dwojka w ciagu kilku godzin po przyjeciu tabletki, zeby mozna bylo uznac, ze tabletka nie wchlonela sie? gdzies czytaalm, ze biegunka to kilka dni utrzymujacej sie wodnistej dwojki. juz sama nie wiem ?

Edytowane przez andrysiaczka
Czas edycji: 2019-03-17 o 21:32 Powód: edit
andrysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 21:56   #2897
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Biegunka jest gdy przez kilka godzin nie możesz wyjść z toalety bo mówiąc wprost leje się z Ciebie. Jednorazowe luźniejsze wypróżnienie nie jest biegunka
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 22:12   #2898
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez andrysiaczka Pokaż wiadomość
eh, znowu musze wziac dodatkowa tabletke :/ czy jesli nadrabiam po raz kolejny tabletke to czy jestem zabezpieczona? i rozumiem, ze nie musze sie dodatkowo zabezpieczac jesli zmieszcze sie w okienku 12 h
Tak, jesteś zabezpieczona i nie musisz się dodatkowo zabezpieczać, jeśli zmieściłaś się w 12h.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 06:27   #2899
Julsowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 10
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, od miesiąca biorę swoje pierwsze tabletki, Vibin. Jestem w piątym dniu przerwy, krwawienie zaczęło się w drugim, w trzecim już tak na całego. Powiem Wam, że ciekawe zjawisko, bo choć oczywiście nie jest bardziej obfite, niż zwykły okres, to jednak utrzymuje się chyba na podobnym poziomie. No i kwestia bólu... Pierwszego dnia zawsze musialam funkcjonować na przeciwbólowych, podczas krwawienia z odstawienia nie, ale zdarzało się, że miałam delikatne bóle, a dziś aż wzięłam jedną tabletke, bo choć ból nie był długi i bardzo mocny, to jednak miewałam takie "napady". Czy biorąc pod uwagę, że to moje pierwsze tabletki i pierwszy miesiąc, nie mam się czym przejmować? Bo wiem, że u większości dziewczyn podczas krwawienia ból w ogóle nie występuje. Do ginekologa i tak się wybieram, ale raczej w trakcie trzeciego opakowania, bo w ciągu tego miesiąca nie doświadczałam żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Fajnie byłoby poznać Wasze doświadczenia, upewnić się, czy to norma.
Julsowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-19, 07:36   #2900
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Julsowa Pokaż wiadomość
Hej, od miesiąca biorę swoje pierwsze tabletki, Vibin. Jestem w piątym dniu przerwy, krwawienie zaczęło się w drugim, w trzecim już tak na całego. Powiem Wam, że ciekawe zjawisko, bo choć oczywiście nie jest bardziej obfite, niż zwykły okres, to jednak utrzymuje się chyba na podobnym poziomie. No i kwestia bólu... Pierwszego dnia zawsze musialam funkcjonować na przeciwbólowych, podczas krwawienia z odstawienia nie, ale zdarzało się, że miałam delikatne bóle, a dziś aż wzięłam jedną tabletke, bo choć ból nie był długi i bardzo mocny, to jednak miewałam takie "napady". Czy biorąc pod uwagę, że to moje pierwsze tabletki i pierwszy miesiąc, nie mam się czym przejmować? Bo wiem, że u większości dziewczyn podczas krwawienia ból w ogóle nie występuje. Do ginekologa i tak się wybieram, ale raczej w trakcie trzeciego opakowania, bo w ciągu tego miesiąca nie doświadczałam żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Fajnie byłoby poznać Wasze doświadczenia, upewnić się, czy to norma.
Ból to kwestia osobnicza. U jednych dziewczyn krwawienia z odstawienia są bolesne, u innych nie. U jednych długość i obfitość nie różni się od fizjologicznej miesiączki, u innych jest skąpe a nierzadko w ogóle nie występuje. I wszystkie sytuacje są normalne.
Pamiętam, że kiedy przyjmowałam Diane-35 miałam bolesne krwawienie z odstawienia...co drugi miesiąc
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 09:33   #2901
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 10:41   #2902
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć.
Skończyłam pierwsze po zmianie tabletek na vixpo opakowanie, wczoraj wzięłam 2 placebo, a krwawienia nie ma i sie nie zapowiada. Tabletki brałam regularnie równo z alarmem... Zaczynam sie stresować
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 10:45   #2903
Julsowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 10
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

A kiedy krwawienie robi się... Obfitsze? W sensie normalnie z dnia na dzień malało, a teraz to zaczynam się zastanawiać, czy mi ono nie rośnie jeszcze bardziej Chyba nie słyszałam o takim przypadku, haha. A ja się cieszyłam, że nie będę odczuwać tego krwawienia praktycznie :P
Julsowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 02:13   #2904
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Julsowa Pokaż wiadomość
A kiedy krwawienie robi się... Obfitsze? W sensie normalnie z dnia na dzień malało, a teraz to zaczynam się zastanawiać, czy mi ono nie rośnie jeszcze bardziej Chyba nie słyszałam o takim przypadku, haha. A ja się cieszyłam, że nie będę odczuwać tego krwawienia praktycznie :P
Jeśli nie jest zbyt obfite, to nie przejmowałabym się tym w ogóle.

---------- Dopisano o 02:13 ---------- Poprzedni post napisano o 02:13 ----------

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Cześć.
Skończyłam pierwsze po zmianie tabletek na vixpo opakowanie, wczoraj wzięłam 2 placebo, a krwawienia nie ma i sie nie zapowiada. Tabletki brałam regularnie równo z alarmem... Zaczynam sie stresować
Spokojnie, każda ma inaczej, u mnie przychodziło nawet 3-4 dnia przerwy.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 07:04   #2905
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Wczoraj wzielam 3 placebo, miałam tylko brązowe plamienie i jedynie przy podcieraniu sie była krew na papierze... Ale na wkladce nic, dziś też tylko lekko brązowe plamienie... Tworzyszy mi taki ból brzucha jak orzy wcześniejszych tabletkach... Nie wiem o co chodzi, czy to jest juz moje krwawienie z odstawienia :/ czy z tego powodu przed rozpoczęciem nowego opakowania mam zrobić test ciążowy? ( tabletki były brane regularnie, równo z alarmem)
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 07:06   #2906
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Wczoraj wzielam 3 placebo, miałam tylko brązowe plamienie i jedynie przy podcieraniu sie była krew na papierze... Ale na wkladce nic, dziś też tylko lekko brązowe plamienie... Tworzyszy mi taki ból brzucha jak orzy wcześniejszych tabletkach... Nie wiem o co chodzi, czy to jest juz moje krwawienie z odstawienia :/ czy z tego powodu przed rozpoczęciem nowego opakowania mam zrobić test ciążowy? ( tabletki były brane regularnie, równo z alarmem)
Plamienie może nie wystąpić lub być bardzo skąpe. Jeśli brałaś wszystkie tabsy zgodnie z zaleceniami, to znaczy, że wszystko jest ok

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 07:32   #2907
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Wcześniej brałam tabletki 21+7, a teraz pierwsze opakowanie 24+4 i stąd ten cały stres
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 09:56   #2908
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 10:26   #2909
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie dokładnie tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 12:41   #2910
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

No właśnie niby na tamponie widać, ze jakies krwawienie jest, ale jak go nie ma to wkładka lekko poplamiona, ale moze to kwestia zmiany tabletek, ale przynajmniej lepiej znoszę ten czas niż na poprzednich tabletkach
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.