Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60. - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-19, 10:25   #3541
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87861656]Hmm... Nie, bo na wizażu mam już zapchaną skrzynkę a nie chce mi się jej czyścić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

no to skoro lenistwo jest istotniejsze niż troska o poprawność językową, to chyba ta troska taka silna wcale nie jest i się można od poprawiania powstrzymać
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 10:28   #3542
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87861646]No nie sądzę.
Big mac jest za ~12zł a ma takie samo mięso jak hamburger.
[/QUOTE]

Tak. Ale Royal, Wieśmak, inne takie mają 4:1, a cheeseburger, hamburger, Big Mać 6:1 (czy odwrotnie, czy coś koło tego).

Bo Big Mać ma dwa kawałki, a jest z tych tańszych.

Te droższe kanapki podwójne (podwójny wieśmak i chyba royal) mają już normalnie 4:1.

Jest jeszcze ta nowość (Masterchef czy coś takiego) i ona ma zupełnie inne mięso, niby takie "prawdziwne".

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a nie lepiej byłoby zwrócić uwagę w wiadomości prywatnej, a nie publicznie przy wszystkich, skoro przyświecałaby Ci tylko i wyłącznie troska o język danej osoby?
Mi ludzie zwracają uwagę na forum i jakoś mnie to nie boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 10:31   #3543
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Dziewczyno, przestań kłamać. Nikt mnie nie wyrzucił. Zostało mi zadane pytanie, ja odpowiedziałam że wyjęto mi to (pytanie) z ust i poprosiłam o zdjęcie moda. Potem prosiłam o czas, odświeżyłam stronę i już nie miałam dostępu. Miałam już tu nie pisać, ale przestań ściemniać.
Poprosiłaś?

Nie, no to przechodzi ludzkie pojęcie. Rzeczywiście, nie pisz nic więcej, bo z każdymTwoim postem to ja się dziwię coraz bardziej. Zgodnie z tematem wątku.

Jedno trzeba Ci przyznać: umiesz manipulować ludźmi i faktami. Prawie tak, jak nasz rząd.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 10:32   #3544
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mi ludzie zwracają uwagę na forum i jakoś mnie to nie boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ok, cieszę się. i co w związku z tym?
to, że Ciebie to nie boli, jeszcze nie oznacza, że to jest ok


poza tym juz pisałam. forma też ma znaczenie. a na tym forum wytykanie błędów jest najczęściej złośliwe i za to idą kartki. widziałam zwracanie uwagi na błędy w różnych wątkach, gdzie zrobiono to z kulturą i nikt kartki nie dostał.
a jak ktoś zgłosił post i post dostał kartkę, to widocznie wcale to takie kulturalne nie było

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-05-19 o 10:34
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 10:34   #3545
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Pewnie większość korzysta z aplikacji, a z aplikacji nie da rady zgłosić. A mi się nie chce odpalać specjalnie kompa,żeby otwierać przeglądarkę tylko po to, żeby kogoś móc zgłosić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem. Weź jednk proszę, pod uwagę, że i modki nie siedzą na forum 24/24 i nie dają rady czytać każdego posta. To fizycznie niewykonalne jest.I często bywa, że zgłaszacie nam swoje pretensje d kogoś po czasie, albo wcale. Lub przy okazji innych spraw.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 10:46   #3546
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Pewnie większość korzysta z aplikacji, a z aplikacji nie da rady zgłosić. A mi się nie chce odpalać specjalnie kompa,żeby otwierać przeglądarkę tylko po to, żeby kogoś móc zgłosić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
argument "nie chce mi się" powala...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 10:47   #3547
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
oczywiście. burgery robi się z wołowiny
Dlatego ich nie lubie wołowina tylko w formie tataru, zapach smażonej mnie odpycha jak i smak. Chyba że kurczak lub wege

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 10:48   #3548
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

W temacie poprawiania, zgadzam sie, ze na forum to czesto zlosliwosc, nie chec pomocy, ALE chcialam zwrocic tez uwage, ze przeciez telefony i komputery maja wbudowane slowniki i przynajmniej ortografie w wiekszosci podkresla. Jesli ktos jest dys (jak ja) to sobie nie wyobrazam takiego slownika nie miec i nie poprawiac co mi podkresli. A co za tym idzie, jesli ktos w rozmowie, postach, ogloszeniach (niekoniecznie na forum, nawet znajomi w prywatnych) ciagle wali bledami orto to odbieram to za ignorancje i brak szacunku, bo sie komus nie chce 30sek poswiecic na poprawienie.
Tak samo niektore bledy gramatyczne czy stylistyczne, jak sie przeczyta swoja wypowiedz raz chociaz po napisaniu, to normalny czlowiek, ktory posluguje sie jezykiem na codzien raczej takie bledy wylapie. I nie oszukujmy sie: inne bledy bedzie robil obcokrajowiec, inne widac wyraznie, ze sa wynikiem pospiechu, a inne zrobie osoba niechlujna i olewajaca sprawe.
Piszac z telefonu, mam ustawiony inny slownik i nie uzywam polskich znakow, ale zawsze sprawdzam jesli mam watpliwosci.
(Stylistycznych i interpunkcyjnych pewnie sama nasadzilam sporo w tym poscie, ale nie ukrywam, ze do interpunkcji zawsze podchodzilam po macoszemu).
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 10:49   #3549
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale nie wiem, ktora konkretnie zakładka?
Też nie wiem
Ktoś wie gdzie można zobaczyć szybko punkty innych użytkowników i posty za które je dostali?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 10:56   #3550
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
W temacie poprawiania, zgadzam sie, ze na forum to czesto zlosliwosc, nie chec pomocy, ALE chcialam zwrocic tez uwage, ze przeciez telefony i komputery maja wbudowane slowniki i przynajmniej ortografie w wiekszosci podkresla. Jesli ktos jest dys (jak ja) to sobie nie wyobrazam takiego slownika nie miec i nie poprawiac co mi podkresli. A co za tym idzie, jesli ktos w rozmowie, postach, ogloszeniach (niekoniecznie na forum, nawet znajomi w prywatnych) ciagle wali bledami orto to odbieram to za ignorancje i brak szacunku, bo sie komus nie chce 30sek poswiecic na poprawienie.
Tak samo niektore bledy gramatyczne czy stylistyczne, jak sie przeczyta swoja wypowiedz raz chociaz po napisaniu, to normalny czlowiek, ktory posluguje sie jezykiem na codzien raczej takie bledy wylapie. I nie oszukujmy sie: inne bledy bedzie robil obcokrajowiec, inne widac wyraznie, ze sa wynikiem pospiechu, a inne zrobie osoba niechlujna i olewajaca sprawe.
Piszac z telefonu, mam ustawiony inny slownik i nie uzywam polskich znakow, ale zawsze sprawdzam jesli mam watpliwosci.
(Stylistycznych i interpunkcyjnych pewnie sama nasadzilam sporo w tym poscie, ale nie ukrywam, ze do interpunkcji zawsze podchodzilam po macoszemu).
Moim zdaniem na forum nawet tym bardziej należy dbać o poprawność językową i w razie potrzeby nawzajem się poprawiać, bo słowo pisane to jedyne, co tutaj mamy. Też nigdy nie rozumiałam tego punktu regulaminu, totalny bezsens.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Dlatego ich nie lubie wołowina tylko w formie tataru, zapach smażonej mnie odpycha jak i smak. Chyba że kurczak lub wege

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Bulgogi

Mnie ostatnio bardziej nawet od kurczaka odrzuca, to nie jest wcale jakieś "lepsze" mięso od wołowiny, wręcz przeciwnie.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:06   #3551
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
W temacie poprawiania, zgadzam sie, ze na forum to czesto zlosliwosc, nie chec pomocy, ALE chcialam zwrocic tez uwage, ze przeciez telefony i komputery maja wbudowane slowniki i przynajmniej ortografie w wiekszosci podkresla. Jesli ktos jest dys (jak ja) to sobie nie wyobrazam takiego slownika nie miec i nie poprawiac co mi podkresli. A co za tym idzie, jesli ktos w rozmowie, postach, ogloszeniach (niekoniecznie na forum, nawet znajomi w prywatnych) ciagle wali bledami orto to odbieram to za ignorancje i brak szacunku, bo sie komus nie chce 30sek poswiecic na poprawienie.
Tak samo niektore bledy gramatyczne czy stylistyczne, jak sie przeczyta swoja wypowiedz raz chociaz po napisaniu, to normalny czlowiek, ktory posluguje sie jezykiem na codzien raczej takie bledy wylapie. I nie oszukujmy sie: inne bledy bedzie robil obcokrajowiec, inne widac wyraznie, ze sa wynikiem pospiechu, a inne zrobie osoba niechlujna i olewajaca sprawe.
Piszac z telefonu, mam ustawiony inny slownik i nie uzywam polskich znakow, ale zawsze sprawdzam jesli mam watpliwosci.
(Stylistycznych i interpunkcyjnych pewnie sama nasadzilam sporo w tym poscie, ale nie ukrywam, ze do interpunkcji zawsze podchodzilam po macoszemu).
no to zobacz... większość Twojego posta jest u mnie podkreślona na czerwono czemu tego wszystkiego nie poprawiłaś?
Ty masz ustawiony słownik bez polskich znaków, inni (jak ja) mają ustawiony inny język bo częściej w nim piszą. Tobie też się zdarzył w tej wypowiedzi co najmniej jeden błąd stylistyczny.
szkoda, że u siebie nie widzi się tego, co się łatwo wypomina u innych
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 11:12   #3552
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Akurat błędnego użycia imiesłowów (o co się sprawa rozbija) ani słownik nie podkreśli, ani najczęściej mniej wprawny językowo użytkownik nie dostrzeże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:13   #3553
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no to zobacz... większość Twojego posta jest u mnie podkreślona na czerwono czemu tego wszystkiego nie poprawiłaś?
Ty masz ustawiony słownik bez polskich znaków, inni (jak ja) mają ustawiony inny język bo częściej w nim piszą. Tobie też się zdarzył w tej wypowiedzi co najmniej jeden błąd stylistyczny.
szkoda, że u siebie nie widzi się tego, co się łatwo wypomina u innych

No przeciez napisalam na koncu, ze pewnie narobilam bledow styl i glownie chodzilo mi o oczywiste bledy ortograficzne (np. ktury), nie nie uzywanie polskich znakow.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:14   #3554
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Poprosiłaś?

Nie, no to przechodzi ludzkie pojęcie. Rzeczywiście, nie pisz nic więcej, bo z każdymTwoim postem to ja się dziwię coraz bardziej. Zgodnie z tematem wątku.

Jedno trzeba Ci przyznać: umiesz manipulować ludźmi i faktami. Prawie tak, jak nasz rząd.
Serio porównałaś to, co robi użytkownik forum do tego, co wyrabia polski rząd? Czy ja dobrze widzę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:18   #3555
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Dlatego ich nie lubie wołowina tylko w formie tataru, zapach smażonej mnie odpycha jak i smak. Chyba że kurczak lub wege

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja tez tylko kurczak albo wege.
Ostatnio miałam przykre doświadczenie a propos burgerów. Zamówiłam wegańskiego burgera, z racji ze kurczakowy mieli tylko w wersji w panierce, której nie jem. To, co dostałam miało smak przeprocesowanego mięsa. Coś ohydnego. Lubie burgery z fasoli albo buraków, bo nie udaja mięsa. Smakuja jak warzywa, nikt nie probuje ich na sile przerobić na mięso. Dziwi mnie, ze ktoś by mial ochotę na niesmaczna podróbkę mięsa. Nawet jeśli ktoś nie je mięsa z ideologicznych powodów, to bardzo watpię, żeby taki smak go usatysfakcjonował.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:18   #3556
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
No przeciez napisalam na koncu, ze pewnie narobilam bledow styl i glownie chodzilo mi o oczywiste bledy ortograficzne (np. ktury), nie nie uzywanie polskich znakow.
ale napisałaś też: "Tak samo niektore bledy gramatyczne czy stylistyczne, jak sie przeczyta swoja wypowiedz raz chociaz po napisaniu, to normalny czlowiek, ktory posluguje sie jezykiem na codzien raczej takie bledy wylapie."

i to można równie dobrze odnieść do błędów które ja u Ciebie wyłapałam. to że Ty wyłapiesz u kogoś błędy gramatyczne i stylistycznie i dla Ciebie one są takie oczywiste, nie znaczy że dla piszącego też są. Twoje błędy dla mnie też były oczywiste i mogłabym się zdziwić, że ich nie wyłapałaś
dlatego Twoja wstawka "normalny czlowiek" jest trochę nie na miejscu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:21   #3557
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Serio porównałaś to, co robi użytkownik forum do tego, co wyrabia polski rząd? Czy ja dobrze widzę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i to Cię najbardziej boli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:22   #3558
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ja tez tylko kurczak albo wege.

Ostatnio miałam przykre doświadczenie a propos burgerów. Zamówiłam wegańskiego burgera, z racji ze kurczakowy mieli tylko w wersji w panierce, której nie jem. To, co dostałam miało smak przeprocesowanego mięsa. Coś ohydnego. Lubie burgery z fasoli albo buraków, bo nie udaja mięsa. Smakuja jak warzywa, nikt nie probuje ich na sile przerobić na mięso. Dziwi mnie, ze ktoś by mial ochotę na niesmaczna podróbkę mięsa. Nawet jeśli ktoś nie je mięsa z ideologicznych powodów, to bardzo watpię, żeby taki smak go usatysfakcjonował.
A ja uwielbiam wszelkie Naturli i Beyond Burgery, kotlety warzywne też

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:26   #3559
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ja tez tylko kurczak albo wege.
Ostatnio miałam przykre doświadczenie a propos burgerów. Zamówiłam wegańskiego burgera, z racji ze kurczakowy mieli tylko w wersji w panierce, której nie jem. To, co dostałam miało smak przeprocesowanego mięsa. Coś ohydnego. Lubie burgery z fasoli albo buraków, bo nie udaja mięsa. Smakuja jak warzywa, nikt nie probuje ich na sile przerobić na mięso. Dziwi mnie, ze ktoś by mial ochotę na niesmaczna podróbkę mięsa. Nawet jeśli ktoś nie je mięsa z ideologicznych powodów, to bardzo watpię, żeby taki smak go usatysfakcjonował.
Nom ja jestem wybitnie niemięsna i nie przeszkadza mi, że coś mięsa nie udaje. Kotleciki z brokułu, kalafiora czy fasoli maja nimi smakować i koniec. W sumie to w domu przecież robię takie wege burgery, buła z piekarnika, na to burger warzywny, czasem jakaś pasta paprykowa, ajvar czy coś i jeszcze warzywka na wierzch.
Nazywam to kanapkami a to takie burgery, siostry też mięsa nie jedzą, więc im daję takie kanapki jak coś chcą na szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-19, 11:30   #3560
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Ja kocham burgery. I te drogie fensi i z maca (ta seria masterchef czy coś jest pycha, uwielbiam tego z avocado). Mój mąż robi też pyszne domowe. Burger zawsze spoczko. Nie jem wołowiny, ta w burgerze raz na jakich czas to mój wyjątek. Ale z kurczakiem też lubię. W domu np. Robimy z mięsa indyka. Niestety wegetariańskie są nie dla mnie. Żaden bezmięsny nie jest w stanie zaspokoić mojej zachcianki burgerowej.
No i masz, narobilyscie mi smaka na burgera i nie wiem czy nie zapakuje bombla do auta i nie pojadę do mc po obiad xD walczę walczę

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:31   #3561
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Tam już jest inne mięso.

W sensie w takich za 12 i w takich najtańszych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i wieksza czesc czegos, co kolo miesa nawet nie lezalo

Bardzo lubie burgery, a nie podrobki a'la miensne cus

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2020-05-19 o 11:33
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:32   #3562
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ja tez tylko kurczak albo wege.
Ostatnio miałam przykre doświadczenie a propos burgerów. Zamówiłam wegańskiego burgera, z racji ze kurczakowy mieli tylko w wersji w panierce, której nie jem. To, co dostałam miało smak przeprocesowanego mięsa. Coś ohydnego. Lubie burgery z fasoli albo buraków, bo nie udaja mięsa. Smakuja jak warzywa, nikt nie probuje ich na sile przerobić na mięso. Dziwi mnie, ze ktoś by mial ochotę na niesmaczna podróbkę mięsa. Nawet jeśli ktoś nie je mięsa z ideologicznych powodów, to bardzo watpię, żeby taki smak go usatysfakcjonował.
Ja dość często zamawiam wege burgery i najczęściej w roli mięsa jest ser. Na żadne zamienniki mięsa bym się nie zgodziła

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87861881]Niestety wegetariańskie są nie dla mnie. [/QUOTE]

A mnie tak, mi chyba wystarczy połączenie tej chrupiącej buły z ciepłym wkładem.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:36   #3563
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
To akurat kiepski argument, bo na forum internetowym pisze się wiele rzeczy, których w życiu codziennym by się nikomu w twarz nie powiedziało. Ale ja i moi znajomi poprawiamy swoje błędu językowe i bardzo nam to pomaga. Wiele błędów językowych udało mi się wyeliminować dzięki temu, że ktoś mnie poprawiał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, ja chciałabym, aby ktoś moje błędy poprawiał, bo dzięki temu mogłabym się czegoś nauczyć, tym bardziej że na forum mogą być osoby, ktore skończyły filologię.

(ale to też zależy od kontekstu, bo inna sprawa to poprawianie złośliwe)
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 11:38   #3564
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87861887]Ja dość często zamawiam wege burgery i najczęściej w roli mięsa jest ser. Na żadne zamienniki mięsa bym się nie zgodziła
[/QUOTE]

jadłam jeszcze z grillowanym bakłażanem (jako zamiennikiem mięsa) - burgera wolę z mięskiem, ale muszę przyznać, że ten też był bardzo interesujący
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 12:02   #3565
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 12:04   #3566
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Fryzjerzy i kosmetyczki też podobno podnoszą ceny, bo uwaga uwaga teraz będą usieli przeprowadzać dezynfekcję.
To wcześniej kosmetyczka nie dezynfekowała niczego
Dezynfekowała, ale środki do dezynfekcji były o wiele tańsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 12:06   #3567
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
O tak, ja chciałabym, aby ktoś moje błędy poprawiał, bo dzięki temu mogłabym się czegoś nauczyć, tym bardziej że na forum mogą być osoby, ktore skończyły filologię.

(ale to też zależy od kontekstu, bo inna sprawa to poprawianie złośliwe)
Oj z tą filologią to różnie bywa Mam koleżankę, która skończyła filologię polską i pisze "na prawdę" i "napewno"
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 12:31   #3568
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Ale mi zrobilyscie smaka na burgera mmm, a teraz nie moge ;(((( Za tydzien sobie odbije


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 12:34   #3569
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Oj z tą filologią to różnie bywa Mam koleżankę, która skończyła filologię polską i pisze "na prawdę" i "napewno"
To jest moja zmora. Nigdy nie wiem jak się to pisze. I choćbym zobaczyła pisownię tych dwóch wyrazów milion razy to nie zapamiętam. Choć z dyktand w szkole podstawowej miałam same 5 właściwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-19, 12:39   #3570
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jadłam jeszcze z grillowanym bakłażanem (jako zamiennikiem mięsa) - burgera wolę z mięskiem, ale muszę przyznać, że ten też był bardzo interesujący
ja tez, dobra wolowina to podstawa, a nie, jakis zdechlak za 15-20 zl

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2020-05-19 o 12:48
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 16:10:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.