Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-20, 08:37   #3721
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Odnośnie Trojki to jak rozumiecie tę wypowiedź? To jest żart?, jakieś łapowki?, ale chyba nie na serio?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png y.png (400,0 KB, 187 załadowań)
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 08:39   #3722
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Odnośnie Trojki to jak rozumiecie tę wypowiedź? To jest żart?, jakieś łapowki?, ale chyba nie na serio?
To jest tak zwana ironia.

Ja w ogole uwazam, ze Niedzwiecki powinien pozwac tego pozal sie borze derektora o znieslawienie, ale wiadomo, jak w Polsce aktualnie funkcjonuja sady. Tak samo jak media publiczne.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 08:40   #3723
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Odnośnie Trojki to jak rozumiecie tę wypowiedź? To jest żart?, jakieś łapowki?, ale chyba nie na serio?
No przecież to jest satyra na wypowiedź tego całego Tomaldo Banjo.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 08:42   #3724
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Jak to nie maja?? Przeciez nawet tutaj byly wklejane linki do postow megamag, jak sie kliknie w czerwona kartke, to widac, kto ja wlepil i za co. Wchodzenie z butami w czyjes sprawy tak bardzo.
Jeśli ktoś aż tak pragnie wiedzy, by szukac cudzych postów z kartkami- nie ma sprawy. Natomiast w profilu użytkownika ostrzeżenia są dla użytkownikow niedostępne.

Ciekawość tak bardzo.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 08:42   #3725
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
To jest tak zwana ironia.

Ja w ogole uwazam, ze Niedzwiecki powinien pozwac tego pozal sie borze derektora o znieslawienie, ale wiadomo, jak w Polsce aktualnie funkcjonuja sady. Tak samo jak media publiczne.
Aha, bo ja nie znam za bardzo kontekstu, nie słyszałam o tych łapowkach.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 08:43   #3726
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja w ogole uwazam, ze Niedzwiecki powinien pozwac tego pozal sie borze derektora o znieslawienie, ale wiadomo, jak w Polsce aktualnie funkcjonuja sady. Tak samo jak media publiczne.
A ja uważam, że Niedźwiedź powinien nagrać filmik z dedykacją dla tego dyrektora na którym odwraca się, ściąga spodnie i się wypina. Na nic innego ten facet nie zasługuje.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 08:43   #3727
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87864135]No przecież to jest satyra na wypowiedź tego całego Tomaldo Banjo.[/QUOTE]

Sorry, nie słyszałam o nim.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-20, 08:47   #3728
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś aż tak pragnie wiedzy, by szukac cudzych postów z kartkami- nie ma sprawy. Natomiast w profilu użytkownika ostrzeżenia są dla użytkownikow niedostępne.

Ciekawość tak bardzo.
Serio, ciekawość? Szczególnie jak zbanowano kogoś kto był na forum prawie 10 lat i w związku ze stałym banem nie można nawet tej osoby o to zapytać, a modka zbywa użytkowniczki stwierdzeniem "zwyczajowo bardzo się nakręcacie"? Dziwię się, że to mówisz.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 08:56   #3729
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Serio, ciekawość? Szczególnie jak zbanowano kogoś kto był na forum prawie 10 lat i w związku ze stałym banem nie można nawet tej osoby o to zapytać, a modka zbywa użytkowniczki stwierdzeniem "zwyczajowo bardzo się nakręcacie"? Dziwię się, że to mówisz.
Jeśli zasiedziała użytkowniczka jest banowana to znaczy, że naprawdę istnieją powody.

Naprawdę Megamag ceniłam, mądrze pisała i mądra kobieta jest. Regulamin jest jednak regulaminem i nic na to poradzić się nie da.

Mod zrobił, co musiał a jednocześnie kilka stron temu Trzepotka wyraźnie podała radę, drogę wyjścia z sytuacji i niejako gotową receptę jak Megamag może wrócić na forum. Nie wiem, czy ktoś to zauważył w ogóle i jej przekazał (tym bardziej, że częsć userów ma z nią kontakt a gdybym ja miała to sama bym jej przekazała). Jednak wątpię, bo z tego, co tu piszecie, wolicie "dowalać" zielonym i czepiać się każdego słówka zamiast coś konkretnego dla Mag zrobić.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 08:58   #3730
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jeśli zasiedziała użytkowniczka jest banowana to znaczy, że naprawdę istnieją powody.

Naprawdę Megamag ceniłam, mądrze pisała i mądra kobieta jest. Regulamin jest jednak regulaminem i nic na to poradzić się nie da.

Mod zrobił, co musiał a jednocześnie kilka stron temu Trzepotka wyraźnie podała radę, drogę wyjścia z sytuacji i niejako gotową receptę jak Megamag może wrócić na forum. Nie wiem, czy ktoś to zauważył w ogóle i jej przekazał (tym bardziej, że częsć userów ma z nią kontakt a gdybym ja miała to sama bym jej przekazała). Jednak wątpię, bo z tego, co tu piszecie, wolicie "dowalać" zielonym i czepiać się każdego słówka zamiast coś konkretnego dla Mag zrobić.

Na tyle na ile mogłem i na ile mi przyszło do głowy by zdołać ją poinformować, to to zrobiłem. 2 dni temu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 08:59   #3731
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś aż tak pragnie wiedzy, by szukac cudzych postów z kartkami- nie ma sprawy. Natomiast w profilu użytkownika ostrzeżenia są dla użytkownikow niedostępne.

Ciekawość tak bardzo.
Nie rozumiem, po co odwracasz kota ogonem. Jeszcze przed chwila pisalas, ze uzytkownicy "nie mieli i nie maja" wgladu w czyjes ostrzezenia, bo to wchodzenie z butami w czyjes sprawy No nie jest to prawda po prostu.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-20, 09:02   #3732
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, po co odwracasz kota ogonem. Jeszcze przed chwila pisalas, ze uzytkownicy "nie mieli i nie maja" wgladu w czyjes ostrzezenia, bo to wchodzenie z butami w czyjes sprawy No nie jest to prawda po prostu.
Nie mają i nie mieli. Chyba, że lubią latać po forum i czytać wszystkie okartkowane posty.
Jak lubisz latać po forum i tak bardzo interesujesz się cudzymi punktami- śmiało. Mozesz przy okazji pochodzić po moich. Też mam punkty, a co!
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:05   #3733
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie mają i nie mieli. Chyba, że lubią latać po forum i czytać wszystkie okartkowane posty.
Jak lubisz latać po forum i tak bardzo interesujesz się cudzymi punktami- śmiało. Mozesz przy okazji pochodzić po moich. Też mam punkty, a co!
Wypowiedz na poziomie moderatora

A nie, zaraz sie dowiem, ze wy tez jestescie tylko zwyklymi uzytkowniczkami.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:08   #3734
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87861481]I smakuje tak samo jak taki w maku za 4-4,50zł. Więc nie widzę sensu przepłacać za dodatek jakiegoś listka sałaty.

Hamburger w maku kosztuje 4zł.
Cheeseburger 4,50zł.[/QUOTE]



Chodziło mi o to, że skoro i w maku są takie za 12 zł, to dobrej burgerowni nie mogą tyle kosztować i stąd wyższe ceny.


Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a w życiu codziennym też wytykasz ludziom błędy językowe czy ortograficzne?

Tak. I nie wytykam, tylko zwracam uwagę, bo dla mnie to jest straszne kaleczyć swój język, zwłaszcza jak się pisze i ma się czas na sprawdzenie i poprawienie. Jak czytam na fb w różnych grupach posty, to aż oczy czasem bolą. Przy obecnej technologi, gdzie i komputer i telefon podkreślają błędy, to dla mnie brak szacunku i ignorancja pisać z takimi błędami na grupie gdzie jest np. 200 tyś. osób. Tak samo na takim forum jak tu. I ja kompletnie nie rozumiem tego oburzenia, że zwrócenie komuś uwagi odbierane jest jako złośliwość i hejt. Serio? Teraz wszyscy tacy obrażalscy są i nic nie można nikomu powiedzieć. Gorzej niż dzieci w przedszkolu. Ja osobiście zawsze dziękuję i cieszę się, że będę wiedziała na przyszłość. Człowiek uczy się całe życie. Pamiętam jak raz laska na mnie naskoczyła jak jej napisałam żeby poprawiła bynajmniej na przynajmniej, bo to 2 różne słowa i zmieniają sens jej wypowiedzi. Zamiast sprawdzić, to mnie wyzywała od złośliwych. No to ja już chyba wolę być złośliwa niż używać słów, których nie rozumiem


Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Od razu przypominają mi się złote myśli Violetty z Brzyduli
https://pl.wikiquote.org/wiki/Violetta_Kubasi%C5%84ska

"A ty coś tak śnisz na dżawie?"
"Ale tak na zbity bruk?!"
"Bałam się, że pomyślisz, że jestem fałszywa (…), że gram na dwa ognie, a to nieprawda, nie."
"Będę siedziała cichutko jak miś pod miotłą."
"Biednemu zawsze wiatr w plecy."
"Ja cały czas miałam japonki na oczach."


Uwielbiałam Brzydulę i Violę


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziwią mnie takie podpisy pod zdjęciami
https://www.instagram.com/p/B41vWyUH...d=wugxxca7n0e7

🤦🤦🤦🤦🤦


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O matko jaka żenada. Przeraża mnie to, że pozornie wykształceni ludzie piszą w internecie takie rzeczy. Nie chciałam bym potem korzystać z usług takich prawników. Chociaż jak dla mnie największe dno osiągnęła mama ginekolog i dr Ania. Niby lekarze, a siano w głowie. W życiu bym nie poszła do takiego lekarza. A co do powyższego to ja w ogóle nie rozumiem wrzucania wszędzie gdzie się da zdjęć swoich dzieci.


Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Kurde, to ja jeszcze mniej jem chyba, bo z warzyw to ziemniaka, kiszone ogórki, kiszoną kapustę, paprykę, marchewkę i od niedawna cukinię. Do sałatki może być jeszcze groszek i kukurydza Za to owoce mocno okrojone, poza standard jabłko banan wejdą chyba tylko "pomarańczowe" owoce, ale to najlepiej zblendowane, bo nie lubię ich gryźć - brzoskwinia, mango, morela.
Oprócz kurzego cycka zjem też kiełbasę (ale tylko śląska, albo paczkowana z biedry, albo na wagę z Korony) i karkówkę. No i paczkowane mielone, ale koniecznie musi być wieprzowo wołowe, inne mi nie smakuje.





Mogę cały tydzień jeść to samo na śniadanie (i tak najczęściej się dzieje), jak mi się zmęczy to zamieniam na kolejne "danie" i tak kręcę w kółko. Nie wiem z czego to wynika, bo moja mama je o wiele więcej rzeczy i były w domu mi proponowane. No nie wsadzę do pyska, prędzej się pohaftuje. Najgorsze są miękkie owoce łaskoczące mnie po podniebieniu




Chyba kilka lat temu mama mnie samozdiagnozowała na zaburzenia sensoryczne (bo sąsiadka ma dziecko z aspergerem i się wdały w dyskusję). Ciekawe, czy da się to w dorosłym życiu jakoś naprostować

To ja jestem jakaś dziwna, bo ja jadam praktycznie wszystko. Rzeczy, których nie lubię mogłabym wymienić na palcach jednej ręki
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:09   #3735
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Wypowiedz na poziomie moderatora

A nie, zaraz sie dowiem, ze wy tez jestescie tylko zwyklymi uzytkowniczkami.
Na poziomie Twoim, czyli użytkownika.
To, że jestem modem nie znaczy, że muszę łykać wszystko, jak leci i twierdzić, że jak ktoś pluje to pada deszcz.

Żądasz większej grzeczności? Zachowuj ją sama.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:12   #3736
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

U mnie mama z babcią też średnio gotowały i pewnie przez to byłam wybredna, a teraz to chyba zjem prawie wszystko co ktoś mi ugotuje i podstawi
Uwielbiam szpinak w każdej postaci, też jem surowy na kanapkach.
Śniadania również dość monotematyczne - żytni chleb, masło, ser żółty lub serek do smarowania + różne warzywa, oliwki, bywa też na kanapce jajko na twardo, pasta warzywna, lubię też pomidory z mozzarellą polane oliwą, z bazylią, oregano Obowiązkowo zawsze Earl Grey. Gdy mam więcej czasu, to zrobię jakąś prostą sałatkę albo jajecznicę. Muszę spróbować z omletami coś podziałać, podobno dobrze sycą. Na drugie najczęściej jem jakiś jogurt z suszonymi owocami i orzechami albo owsiankę z lodówki.
Dziś np. wjechały kanapki z serkiem śmietankowym, ogórkiem, szczypiorkiem i kiełkami rzodkiewki, do tego obok pomidor pokrojony. Na drugie owsianka z bananem, owocami leśnymi mrożonymi i migdałami.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:16   #3737
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Na poziomie Twoim, czyli użytkownika.
To, że jestem modem nie znaczy, że muszę łykać wszystko, jak leci i twierdzić, że jak ktoś pluje to pada deszcz.

Żądasz większej grzeczności? Zachowuj ją sama.
Chyba sie juz troche zapedzilas.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:16   #3738
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:20   #3739
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jeśli zasiedziała użytkowniczka jest banowana to znaczy, że naprawdę istnieją powody.

Naprawdę Megamag ceniłam, mądrze pisała i mądra kobieta jest. Regulamin jest jednak regulaminem i nic na to poradzić się nie da.

Mod zrobił, co musiał a jednocześnie kilka stron temu Trzepotka wyraźnie podała radę, drogę wyjścia z sytuacji i niejako gotową receptę jak Megamag może wrócić na forum. Nie wiem, czy ktoś to zauważył w ogóle i jej przekazał (tym bardziej, że częsć userów ma z nią kontakt a gdybym ja miała to sama bym jej przekazała). Jednak wątpię, bo z tego, co tu piszecie, wolicie "dowalać" zielonym i czepiać się każdego słówka zamiast coś konkretnego dla Mag zrobić.
Nie, źle mnie oceniasz.

Nie jestem z tych, które płakały po megamag. I też nie z tych, które uważają, że nie było powodów. Jeżeli ona chce się odwoływać, to jest sprawa wyłącznie pomiędzy nią a modami.

Ale w ramach transparentności uważam, że inne użytkowniczki mają prawo poznać, co wizażanka którą znały 10 lat przeskrobała, skoro powszechnie wiadomo że kartki są publicznie widoczne. Dlatego wkleiłam linki do tych postów. Choć każdą z modek kosztowałaby taka operacja znacznie mniej wysiłku. Nie chodziło wcale o to, że "ciekawość tak bardzo" jak nie bez uszczypliwości to skomentowałaś. A teraz jeszcze sama podsycasz to mówiąc o "lataniu po forum". No brawo.

Tak, po pewnym czasie Trzepotka podała metodę odwołania i to jej trzeba oddać. Ale może warto przypomnieć, jaka była jej pierwsza reakcja na głosy, że ten ban dziewczyny tu zdziwił:
Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Rzeczywiście, transparentność, chęć pomocy i skłonność do tonizowania napięć aż z tego postu bije.

Jeżeli chcesz, żebyśmy nie "dowalały zielonym", to okazujcie nam odrobinę szacunku. Sama napisałaś: "Żądasz większej grzeczności? Zachowuj ją sama." No faktycznie, ten post Trzepotki to były szczyty grzeczności.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-20, 09:22   #3740
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Chyba sie juz troche zapedzilas.
O, nie ja jedna tutaj.
Ale nie ma to jak prowokować, później dziwić się, że w końcu kogoś to znudzi a następnie przywalic mu w łeb pełnioną funkcją. Ja jestem cierpliwa, ale do czasu.

Zapewniam Cię, że w tej sytuacji jestem i tak maksymalnie grzeczna i cierpliwa. Jak boa dusiciel. Więc- z łaski swojej, nie zaczepiaj mnie więcej. Masz pytnie, wątpliwość- zadaj je, powiedz o tym. Normalnie, spokojnie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:23   #3741
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
W prawie może nie jest taki jednoznaczny. Ale w dobrym obyczaju nadal jest.

A wglądu w czyjeś ostrzeżenia uzytkownicy nie mieli i nie mają. Znowu-to jakby wchdzić z butami w czyjeś sprawy. Ktoś ostał ostrzeżenie i jest to jego sprawa, za co je dostał.
Gdyby było tak jak piszesz, to zwykły użytkownik widziałby kartek przy postach i nie można by było sprawdzić za co dana kartka jest i ile punktów za dane przewinienie przyznano. A można. To są transparentne kwestie akurat, bardzo prawidłowo zresztą moim zdaniem.



Wizażu, tak jak zauważyły Trzepotka i Mija, Kaledonia nie miała racji - zwykły użytkownik nie ma do wglądu zakładki z ostrzeżeniami w profilu użytkownika, ale jednocześnie nie trzeba latać po forach - ja kartki megamag sprawdziłam wchodząc we wszystkie posty użytkownika, otwierając kilka kart z ostatnimi postami i widać było za które i kiedy napisane były przyznane ostrzeżenia. Oczywiście to więcej wysiłku niż w przypadku Moderacji, która widzi wszystkie przewinienia zebrane do kupy, ale nie jest to aż tak skomplikowane. Tylko wiadomo, łatwiej otwierać karty na kompie niż w telefonie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:25   #3742
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czemu w dyskusji wyciągasz inne forum? Sama przyznajesz, że Edan jest trollem, na wizażu bana nie ma, ale Ty się przyczepiasz do funkcjonowania innego forum? Więc wizaż działa tak samo źle czy jak mam to rozumieć? W ten sposób moderacja forum wizaż usprawiedliwiać teraz będzie swoje działania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:26   #3743
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wizażu, tak jak zauważyły Trzepotka i Mija, Kaledonia nie miała racji - zwykły użytkownik nie ma do wglądu zakładki z ostrzeżeniami w profilu użytkownika, ale jednocześnie nie trzeba latać po forach - ja kartki megamag sprawdziłam wchodząc we wszystkie posty użytkownika, otwierając kilka kart z ostatnimi postami i widać było za które i kiedy napisane były przyznane ostrzeżenia. Oczywiście to więcej wysiłku niż w przypadku Moderacji, która widzi wszystkie przewinienia zebrane do kupy, ale nie jest to aż tak skomplikowane. Tylko wiadomo, łatwiej otwierać karty na kompie niż w telefonie
Ale zdaniem jednej z moderatorek to jest wlasnie "latanie po forum", bo "ciekawosc tak bardzo".

Klasa
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:26   #3744
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-05-20 o 09:29
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:35   #3745
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ale zdaniem jednej z moderatorek to jest wlasnie "latanie po forum", bo "ciekawosc tak bardzo".

Klasa
"Nu sąd sądem, ale sprawieliwość musi być po naszej stronie".
Proszę- Twoje na wierzchu, niech będzie, że brak mi klasy (dzięki Bogu, bo różnimy się tak bardzo w interpretacji tego słowa).

Jeszcze raz- jesli ktos chce wiedzieć za co inna osoba ma karki, niech przegląda posty tej osoby. Bo ja na przykład nie wiem, czy dana osoba sobie życzy żebym o powodach kary komus mówiła.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:35   #3746
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Powodzenia! Jak uda się coś z tym zrobić, to ułatwisz mu życie

Ogółem to upierdliwe, bo jak jest nawet coś co lubię, ale nie zrobione po mojemu, to mi nie smakuje. Musi być zgodnie z moją procedurą, albo wcale Na szkoleniu w ąę knajpie jedliśmy i był żurek - ale kiełbasa nie była pokrojona w drobną kostkę i nie pływało jajko, więc podziubałam tylko, bo już nie smakowało.


Jakby się dało wypisać z takiego wariactwa, to chętnie bym skorzystała, bo ciężko zjeść coś na mieście albo u kogoś.

Na czym polegają takie zaburzenia? Tzn. w teorii mniej więcej wiem, ale w praktyce? Można jakoś nad nimi zapanować w dorosłym życiu?
Mnie problem nie dotyczy, ale mam osobę w rodzinie, którą dość osobliwie zachowuje się przy jedzeniu. I zastanawiam się czy to właśnie te zaburzenia integracji sensorycznej.


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie tez tak zabrzmialo
Mnie też


Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
O matko jaka żenada. Przeraża mnie to, że pozornie wykształceni ludzie piszą w internecie takie rzeczy. Nie chciałam bym potem korzystać z usług takich prawników. Chociaż jak dla mnie największe dno osiągnęła mama ginekolog i dr Ania. Niby lekarze, a siano w głowie. W życiu bym nie poszła do takiego lekarza. A co do powyższego to ja w ogóle nie rozumiem wrzucania wszędzie gdzie się da zdjęć swoich dzieci.

Czym skompromitowała się dr Ania? Nie śledzę jej profilu, ale słuchałam kiedyś długiego wywiadu z nią i wydawała się dość konkretna. A mama ginekolog to już chyba takie guru ciężarnych. Też zaliczyła wtopę?
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:37   #3747
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wyobraź sobie, że w którymś z organów sądowych, o które teraz toczy się polityczny spór jeden z sędziów jest nagle odwołany. Z dnia na dzień nie ma jej/go. Nawet nie ma prawa głosu. Wychodzi do ludzi ktoś z sądowej "góry" i na pytanie co się stało mówi "nie znacie szczegółów a zwyczajowo bardzo się nakręcacie". Rzeczywiście, stwierdzenie faktu i pełna kulturka
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:38   #3748
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość

Ale w ramach transparentności uważam, że inne użytkowniczki mają prawo poznać, co wizażanka którą znały 10 lat przeskrobała, skoro powszechnie wiadomo że kartki są publicznie widoczne. Dlatego wkleiłam linki do tych postów. Choć każdą z modek kosztowałaby taka operacja znacznie mniej wysiłku. Nie chodziło wcale o to, że "ciekawość tak bardzo" jak nie bez uszczypliwości to skomentowałaś. A teraz jeszcze sama podsycasz to mówiąc o "lataniu po forum". No brawo.

a skąd niby to prawo?
kartki są widocznie, więc jak masz ochotę to sobie możesz je tropić i analizować. ba, tropić. wystarczy wejść w posty użytkownika. nikt Ci tego na tacy podawać nie musi. skąd w zasadzie sobie wymyśliłaś prawo do zdawania Ci szczegółowych raportów.

jakby Cię wywalili z pracy też współpracownicy mieliby prawo wiedzieć dokładnie za co i czemu tak? też pracodawca powinien im złożyć pełny raport co patisym odwaliła, żeby mieli transparentność? nie, to byłaby sprawa między Tobą, a pracodawcą. reszta może się z tym nie zgadzać, może próbować łączyć ze sobą poszczególne sytuacje i się domyślać. i tyle.

każdy użytkownik powinien mieć prawo do pewnej prywatności i jego karanie nie powinno być roztrząsane publicznie przez moderatorów, bo sobie jakiś użytkownik tego życzy.

megmag często pisała mądrze, była stałym i dawnym użytkownikiem, ale takich też obowiązuje regulamin. wyzłośliwiała się w wielu postach niepotrzebnie i musiała sobie zdawać sprawę, że kiedyś ktoś przestanie patrzeć pobłażliwie. nie ważne ile miała postów. doskonale wiedziała że łamie regulamin. więc może już wystarczy tego darcia szat jakie to niesprawiedliwe, że dostała bana. te pojedyncze posty faktycznie jakieś wybitnie chamskie nie były, ale cała jej postawa często tak. i już dawno się zastanawiałam jak jej takie teksy uchodzą na sucho.

o ile tak 2 dni temu w tej dyskusji było sporo racji, tak teraz urządzacie już tylko polowanie na czarownice. a rzucanie złośliwościami, zarzutami i bóg wie czym, a potem gdy ktoś wam odpowie oburzanie się "moderatorowi nie przystoi" jest słabe.
pasowałoby wymagać od siebie co najmniej tyle co od innych

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-05-20 o 09:40
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:38   #3749
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Mnie też
Mnie też.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-20, 09:40   #3750
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że w którymś z organów sądowych, o które teraz toczy się polityczny spór jeden z sędziów jest nagle odwołany. Z dnia na dzień nie ma jej/go. Nawet nie ma prawa głosu. Wychodzi do ludzi ktoś z sądowej "góry" i na pytanie co się stało mówi "nie znacie szczegółów a zwyczajowo bardzo się nakręcacie". Rzeczywiście, stwierdzenie faktu i pełna kulturka
Czy Ty twierdzisz, że ban dla Mag był związany z usuniętym wątkiem o tabletkach i że zła moderacja nie chcąc ujawnić tego faktu wywaliła z moderacji Ann???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 16:10:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.