Mamy majowe 2019 cz. 11 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-27, 07:59   #181
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Ja po tamtej wirusowce odczekuję dwa tygodnie i umawiam na szczepienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 08:26   #182
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Moja następne szczepienie na rok i 3 miesiace, wypadałoby pod koniec sierpnia, ale że planuje wakacje w Polsce to się spytałam czy można przesunąć o 2 tygodnie, i bez problemu sprawdzałam kalendarz szczepień w Polsce bo też jest zarejestrowana u nas w przychodni i mogłabym ja zaszczepić tam ale skoro mozna tu przesunąć to już tutaj ja zaszczepię... Teraz po tym szczepieniu co miała w poniedziałek pielęgniarz powiedział że może mieć 3-dniowke ale póki co nic się nie dzieje (tfu tfu!)..pamiętam że Dominik miał, to się tu nazywa egzantema czy jakoś tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:27   #183
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Ja szczepiłam na 12msc nimenrix i to pierwsza szczepionka bez jakichkolwiek następstw, jestem mega zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 11:52   #184
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dziękuję, przywracasz mi nadzieję

Po trzydniówce trzeba aż 4 tygodnie czekać ze szczepieniem? Kurcze, Ala też w żłobie złapała a i tak jesteśmy do tyłu z tematem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musisz zapytać w swojej przychodni. Mi kazali tyle czekać

Od soboty bez maseczek na spacerze

Piekłam dziś chleb i chyba zakwas był mało aktywny bo mi placek wyszedł ale syn mówi, że przepyszny i jutro chce znowu. To taka po prostu ciabata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200527_115538.jpg (107,2 KB, 52 załadowań)
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 12:58   #185
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Musisz zapytać w swojej przychodni. Mi kazali tyle czekać

Od soboty bez maseczek na spacerze

Piekłam dziś chleb i chyba zakwas był mało aktywny bo mi placek wyszedł ale syn mówi, że przepyszny i jutro chce znowu. To taka po prostu ciabata
Właśnie!! Miałam Cię pytać! Bo Ty masz tego nowego lidlomixa nie? Powiedz mi, przy uruchamianiu jest wybór języka menu? Bo jakbym kupowała w zamian za mój spalony sprzęt to właśnie chciałabym tego nowego ale wolałabym po polsku niż po hiszpańsku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 13:49   #186
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Właśnie!! Miałam Cię pytać! Bo Ty masz tego nowego lidlomixa nie? Powiedz mi, przy uruchamianiu jest wybór języka menu? Bo jakbym kupowała w zamian za mój spalony sprzęt to właśnie chciałabym tego nowego ale wolałabym po polsku niż po hiszpańsku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde Agadzie, no jest do wyboru kilka języków i coś mnie podkusiło by zmienić na hiszpański i mi przepisy poznikały no mam nadzieję, że zaraz wrócą grzecznie do lidlusia

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

No spoko, wróciły. Nawet jest 8 nowych, muszę wyczaić czy coś ciekawego. Ale prawdę mówiąc rzadko kiedy korzystam z tych wbudowanych, raczej bardziej po swojemu.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 16:23   #187
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Kurde Agadzie, no jest do wyboru kilka języków i coś mnie podkusiło by zmienić na hiszpański i mi przepisy poznikały no mam nadzieję, że zaraz wrócą grzecznie do lidlusia

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

No spoko, wróciły. Nawet jest 8 nowych, muszę wyczaić czy coś ciekawego. Ale prawdę mówiąc rzadko kiedy korzystam z tych wbudowanych, raczej bardziej po swojemu.
O fajnie! W razie czego jak masz jakieś inne po hiszpańsku niż polskie a chciałabyś zrobić to podeślij, przetlumacze ci dzięki za info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 21:17   #188
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
O fajnie! W razie czego jak masz jakieś inne po hiszpańsku niż polskie a chciałabyś zrobić to podeślij, przetlumacze ci dzięki za info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nawet nie wiem czy różne wersje językowe mają różne przepisy. Muszę obczaić! Byłoby ciekawie

U nas ostatnio cena lidlomixa skoczyła. Ja kupowałam w marcu za 1599, w grudniu był za 1299, jakiś miesiąc temu była promka 1399. A teraz 1899
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 21:40   #189
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
A nawet nie wiem czy różne wersje językowe mają różne przepisy. Muszę obczaić! Byłoby ciekawie

U nas ostatnio cena lidlomixa skoczyła. Ja kupowałam w marcu za 1599, w grudniu był za 1299, jakiś miesiąc temu była promka 1399. A teraz 1899
Obczajaj i jak coś to dawaj ...ja się muszę najpierw doprosić żeby stary w końcu do ubezpieczalni zadzwonił, więc póki co mój nowy lidlomix jest w sferze marzeń...
Dziś u mojego Dominika była jego najlepsza koleżanka...Jezu, dziewczyny, naprawdę TAKIEJ radości u mojego dziecka dawno nie widziałam. Naprawdę, aż miło było patrzeć na nich... Oczywiście zdążyli się 10 razy pokłócić i pogodzić w piątek do parku, dziś w domu bo wiatr głowy urywa...i wyrywa co młodsze drzewka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 08:39   #190
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Ja nie odpowiadam na pytania AgataAgata nie dlatego, że mnie nudzą czy irytują, tylko nie czuję się kompetentna. Mam tylko jedno dziecko, do tego w miarę bezproblemowe, a poza tym ja tak nie analizuję i nie oglądam każdej niedoskonałości na skórze córki czy każdej kupy. Ze 2 m-ce temu miała czerwone suche place, pediatra kazała zwiększyć dawkę DHA i wypryski zniknęły. Tyle mojej wiedzy o problemach skórnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już któryś raz o tym dha czytam. Może gdyby nasza na to wpadła. Strasznie żałuję tej diety, bo on był tylko wysypany i nic więcej się nie działo, choć liczyła ze noce się poprawia. Teraz każda próba podania nabiału kończy się okropna kupa. A podawanie przez kilka dni kończy się biegunka. Może gdybym wtedy przetrzymała. Ehhh... Gdybam sobie, gdybam.

Kupiłam wózek tfk jogger trail Maly będzie biegał ze mną, bo zaczęło mnie wkurzać proszenie się/szukanie opieki. Chcę na urodziny przebiec półmaraton - od moje małe marzenie. Jakoś teraz czuję, że dam radę. Poprzednio udawało mi się tylko maks 18 km.

Dzień dobry ☺
Idę nadrabiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
A nawet nie wiem czy różne wersje językowe mają różne przepisy. Muszę obczaić! Byłoby ciekawie

U nas ostatnio cena lidlomixa skoczyła. Ja kupowałam w marcu za 1599, w grudniu był za 1299, jakiś miesiąc temu była promka 1399. A teraz 1899
My też daliśmy 1599 zł, ale nie żałuję. Bardzo mi to ułatwiło życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Zamówiłam jeszcze fotelik na rower, kask, kubek z bboxa i na przyszły miesiąc jeszcze kitchen helper mi zostanie. No i się spłukałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 10:08   #191
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
A nawet nie wiem czy różne wersje językowe mają różne przepisy. Muszę obczaić! Byłoby ciekawie

U nas ostatnio cena lidlomixa skoczyła. Ja kupowałam w marcu za 1599, w grudniu był za 1299, jakiś miesiąc temu była promka 1399. A teraz 1899
No właśnie widziałam. Wkurzyłam się, bo miałam w planach go zakupić. Niby to 300 zł ale piechotą nie chodzi. 1.5 miesiąca pieluch.
Trzeba czekać na jakąś promkę stacjonarnie...
Dzień dobry.
Gwiazda już drugi dzień olewa drzemkę od 9.30 i zasypia po 11. Myślałam że nici z popołudniowej, ale wczoraj jeszcze zasnęła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 10:24   #192
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez maryska65 Pokaż wiadomość
Już któryś raz o tym dha czytam. Może gdyby nasza na to wpadła. Strasznie żałuję tej diety, bo on był tylko wysypany i nic więcej się nie działo, choć liczyła ze noce się poprawia. Teraz każda próba podania nabiału kończy się okropna kupa. A podawanie przez kilka dni kończy się biegunka. Może gdybym wtedy przetrzymała. Ehhh... Gdybam sobie, gdybam.

Kupiłam wózek tfk jogger trail Maly będzie biegał ze mną, bo zaczęło mnie wkurzać proszenie się/szukanie opieki. Chcę na urodziny przebiec półmaraton - od moje małe marzenie. Jakoś teraz czuję, że dam radę. Poprzednio udawało mi się tylko maks 18 km.

Dzień dobry ☺
Idę nadrabiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

My też daliśmy 1599 zł, ale nie żałuję. Bardzo mi to ułatwiło życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Zamówiłam jeszcze fotelik na rower, kask, kubek z bboxa i na przyszły miesiąc jeszcze kitchen helper mi zostanie. No i się spłukałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super, że będziesz biegać z Fifim
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:42   #193
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Zgubiłam buta Ady! I to w domu, bo wieczorem jeszcze chodziła po ogródku. No od rana szukam i nigdzie nie ma

Wysłałam mamę do szkoły by opróżniła szafkę córki i na 13 klas w szkole było 5 dzieciaków. Każdy siedział przy swoim stoliczku i coś tam rysował. Myślałam, że więcej tych dzieci pójdzie do szkoły.

Maryśka moja też ciągle jakoś dziwnie wysypana, najgorzej pod pieluchą. Już tyle jej rzeczy odstawiłam, że ciężko cokolwiek teraz fajnego ugotować. Ale też już sama nie wiem, ona nigdy nie miała śluzowatej kupy. Wkurza mnie to strasznie, że nie wiem co jej szkodzi że uda mi się wyciszyć te zmiany, już widzę światełko w tunelu i na drugi dzień znów lipa i niewiadomo skąd.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 11:46   #194
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Może zwiększ dha. Czytałam o tym już w kilku miejscach, żebyś nie wyszła na odstawieniu jak ja, że jest gorzej. Mój wcześniej też takich kup nie robił. Żołądek nie jest przyzwyczajony do jedzenia wszystkiego, tak sądzę. Sama sobie wprowadzam to też mam problemy żołądkowe, bo odwykłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 12:07   #195
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Zaczęłam podawać dha, ja sama też suplementuję, ale nie wiem czy to przenika do mleka.

Jeszcze czytałam, że Latopic kapsułki niby też pomaga i się zastanawiam czy nie spróbować.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 14:12   #196
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Zaczęłam podawać dha, ja sama też suplementuję, ale nie wiem czy to przenika do mleka.

Jeszcze czytałam, że Latopic kapsułki niby też pomaga i się zastanawiam czy nie spróbować.
A to nie są potówki? Albo jakieś nadkażenie? Próbowałaś srebrem koloidalnym? Tu nawet na wątku dziewczyny stosowały. A może chusteczki uczulają? Czytałam że te z Babydreama skład zmieniły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 14:26   #197
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Zaczęłam podawać dha, ja sama też suplementuję, ale nie wiem czy to przenika do mleka.

Jeszcze czytałam, że Latopic kapsułki niby też pomaga i się zastanawiam czy nie spróbować.
A próbowałaś zasuszać? U mojej koleżanki też ciągle coś, kazali też jej przejść na dietę, ale ona to olała i smarowała pudrem w płynie i zeszło. U mojego znowu musiałam natłuszczać, bo po pudrze było jeszcze gorzej. U takiego malucha to jak loteria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 14:52   #198
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Najgorzej że w zasadzie wszystko się testuje na dzieciach. No bo co. 🤷 Takie nasze króliki doświadczalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 15:31   #199
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Zasuszałam, natłuszczałam, nawilżałam, w wyjątkowo kiepskim stanie nawet zdecydowałam się na steryd. Ostatnio było lepiej po maści cholesterolowej. No ale dwa dni i znów kicha.

Chusteczki jak używam to tylko te babydream 99%. Myślicie, że coś namieszali w składzie?

Przez długi czas też jechałam na pieluchach bambiboo, ale różnicy nie było, więc odpuściłam.

Na ciele te plamy to są do opanowania, ale pod pieluchą jednak takie warunki, że gorzej to wygląda.

Teraz pediatra poleciła Dermalibur, ale srokao dyskwalifikuje jeden składnik i nie wiem czy kupować.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 20:43   #200
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Elsabel gratulacje!
Kurde
1,5 roczniak i noworodek!!

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Ja w poniedziałek do pracy.

Dzięki za odp dot kp.
My już w dzień 0 karmien
Na noc butla A cyc tylko w nocy 1-2 razy

Wszystkie dzieciaki chodzą? Mój od ok 3 tyg dopiero raczkuje także na tapecie raczkowanie i wstawanie. Córka chodziła w 17 msc dopiero

Edytowane przez Olusiaa_
Czas edycji: 2020-05-28 o 20:45
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 21:43   #201
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Mój sam nie chodzi. Chodzi wzdłuż mebli i wszystko, co znajdzie używa jako pchacza, czyli krzesło, krzesełko do karmienia, większą zabawka. Sam stoi tylko chwilę, chyba że zapomni się trzymając jakąś zabawkę, wtedy troszkę dłużej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 21:53   #202
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Moja chodzi od 2 miesięcy. Tzn już prawie biega w sumie

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 21:57   #203
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Elsabel gratulacje!
Kurde
1,5 roczniak i noworodek!!

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Ja w poniedziałek do pracy.

Dzięki za odp dot kp.
My już w dzień 0 karmien
Na noc butla A cyc tylko w nocy 1-2 razy

Wszystkie dzieciaki chodzą? Mój od ok 3 tyg dopiero raczkuje także na tapecie raczkowanie i wstawanie. Córka chodziła w 17 msc dopiero
Moja poszła w niedzielę, kilka kroczków, teraz coraz odważniej sobie poczyna...miałam nadzieję że jednak później zacznie i opanowała wspinanie się na kanape, w zasadzie to mój starszak jej pokazał.. także oczy dookoła głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 06:57   #204
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cześć, ja tu wpadam raz na jakiś czas, a tu takie dramy.
Mam swoje zdanie, ale skomentuje to jedynie tak, że ktoś od błądzącego we mgle staje się nagle ekspertem w każdej dziedzinie.

Na problemy skórne polecam La Roche posay ap baume +. U nas genialnie sobie poradził ze wszystkim.

Co do mleka, Maryśka pisałaś chyba, że macie podawać zwykle mm, Bo testy nie wyszły. U Majki też nie wyszły, tzn lekko wołowina podwyższona, ale dostałam zaświadczenie na kolejne pół roku. U nas tylko Neocate sobie radzi, obecnie Junior. Alergolog podjęła decyzję na podstawie wywiadu tylko.



Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 07:02   #205
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Elsabel gratulacje!
Kurde
1,5 roczniak i noworodek!!

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Ja w poniedziałek do pracy.

Dzięki za odp dot kp.
My już w dzień 0 karmien
Na noc butla A cyc tylko w nocy 1-2 razy

Wszystkie dzieciaki chodzą? Mój od ok 3 tyg dopiero raczkuje także na tapecie raczkowanie i wstawanie. Córka chodziła w 17 msc dopiero
Dzięki! I piona, ja też w poniedziałek do pracy Na szczęście młoda dobrze zaadoptowała się do żłoba.
Moja nie chodzi i pewnie jeszcze sporo jej zejdzie, tylko przy meblach sobie drepta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 07:26   #206
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dzięki! I piona, ja też w poniedziałek do pracy Na szczęście młoda dobrze zaadoptowała się do żłoba.
Moja nie chodzi i pewnie jeszcze sporo jej zejdzie, tylko przy meblach sobie drepta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miłego powrotu do pracy!

Ja mam nadzieję od września wrócić do większej liczby zleceń. Mam dogadanie, że jeden-dwa dni w tygodniu (zależy ile będę mieć pracy) Staś będzie pilnowany przez dziadków. Matka musi zarabiać na ratę kredytu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 07:36   #207
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Miłego powrotu do pracy!

Ja mam nadzieję od września wrócić do większej liczby zleceń. Mam dogadanie, że jeden-dwa dni w tygodniu (zależy ile będę mieć pracy) Staś będzie pilnowany przez dziadków. Matka musi zarabiać na ratę kredytu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Z jednej strony cieszę się, a z drugiej stresik też jest. Czuję się jakbym do nowej pracy szła. Ciekawe czy dużo się zmieniło przez te 1,5 roku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 08:10   #208
maryska65
Raczkowanie
 
Avatar maryska65
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 135
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Cześć, ja tu wpadam raz na jakiś czas, a tu takie dramy.
Mam swoje zdanie, ale skomentuje to jedynie tak, że ktoś od błądzącego we mgle staje się nagle ekspertem w każdej dziedzinie.

Na problemy skórne polecam La Roche posay ap baume +. U nas genialnie sobie poradził ze wszystkim.

Co do mleka, Maryśka pisałaś chyba, że macie podawać zwykle mm, Bo testy nie wyszły. U Majki też nie wyszły, tzn lekko wołowina podwyższona, ale dostałam zaświadczenie na kolejne pół roku. U nas tylko Neocate sobie radzi, obecnie Junior. Alergolog podjęła decyzję na podstawie wywiadu tylko.



Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Mi powiedziała, że jak wysypie to dermatolog Taaaa... Robię według siebie, kupię po prostu ha jak nie uda mi się wprowadzić.

Mój nie chodzi sam, tylko po meblach. Sam stoi póki sobie nie przypomni, że stoi.

Dzień dobry ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dziękuję Z jednej strony cieszę się, a z drugiej stresik też jest. Czuję się jakbym do nowej pracy szła. Ciekawe czy dużo się zmieniło przez te 1,5 roku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia ️ za chwilę czeka mnie to samo. U mnie dużo się zmieniło. Cały system itd., więc po tylu latach pracy jak do nowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maryska65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 09:25   #209
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

My wczoraj oficjalnie poinformowaliśmy wszystkich gości, że odwołujemy roczek. W tygodniu muszę jeszcze odstąpić od umowy z restauracją.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 09:28   #210
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 11

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
My wczoraj oficjalnie poinformowaliśmy wszystkich gości, że odwołujemy roczek. W tygodniu muszę jeszcze odstąpić od umowy z restauracją.
Dlaczego? Od 6 czerwca można robić imprezy rodzinne
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-02 21:54:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.