Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-28, 10:54   #631
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Agunia - a próbowałaś mezoterapii skóry głowy? Mój fryzjer poleca paniom z podobnymi problemami.
Co do koleżanki to wredota jednak nie zna granic! ale to chyba tylko babki babkom tak powiedzą! Nie słyszałam, żeby panowie sobie tak dogadywali.
Moja przyjaciółka ma bardzo podobny problem i nawet kolor i fakturę włosów używa szamponu i odżywki regenerum, nie stać jej na droższe kosmetyki choć używała wszystkich aptecznych np. Vichy i ampułek itd. i wcierki od dermatologa i niestety tylko ten szampon i odżywka ogarniają temat.
Ale może kupię jej ten, co piszesz. Używasz go z tą odżywką czy tylko szampon,a odżywki różne?
tak, robiłam kilkanaście zabiegów mezo i nic
a koleżanka widzi poprawę, odrastają jej nowe włosy?
używam tylko ten szampon+odżywka, ale (wiem że to brzmi jak marketing) niezawsze musze używac odzywki, jak umyję tych ich sposobem włosy to co drugie mycie nie czuje potrzeby nakładania odzywki (ładnie się rozplątują palcami), ale po myciu ja używam ich ampułki i mają taki olejek dwufazowy do włosów (ładnie nabłyszcza i pachnie)
polecam spróbować w duecie szampon + odżywka

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ElllMadriga Pokaż wiadomość
Też mam bardzo kiepskie włosy. Lecą mi garściami, zawsze wypadały ale teraz jest naprawdę źle niestety nie pomogły żadne wcierki, szampony czy suplementy. Nie pomogła mezoterapia. Tarczyca ok. Jakiś czas temu przestałam brać antykoncepcję hormonalną, okres nie wrócił przez pół roku. Zrobiłam badania i okazało się że mam policystczne jajniki, dużo testosteronu a za mało ferrytyny i witaminy D. Podobno do czasu aż te kwestie się nie wyjaśnia to włosy dalej będą tak wyglądać. Zaczęłam już suplementację i mam nadzieję że to pomoże. Może u Ciebie też jest coś nie do końca ok i może warto to sprawdzić?
Mam wrażenie, że moje włosy wypadły w momencie kiedy ginekolog kazł mi zrobić przerwę w braniu tabletek (ale ja mam niedoczynność i hashimoto) - wypadły momentalnie w kilka tygodni!
Ja jestem pod opieką ginekologa oraz endokrynologa, jest z obu bardzo zadowolona, endokrynolog bardzo intensywnie badał problem moich włosów ale nie mam żadnych niedoborów, wszystko na dobrym poziomie - mówi że to zagwostka dlaczego te włosy mają wszystko i nie chcą odrosnąć
odwiedziłam kilku dermatologów i trychologów ale poza loxonem który mnie uczulił i poleceniem łykania suplementów na włosy, a od trychologa który z powątpiewaniem zaproponował kurację jakimiś wcierkami a "jak nie pomoga to prosze rozwazyć wszywany tupecik"
Dostałam namiar na forum na lekarza w moim mieście i go odwiedzę. Nie powinno zaszkodzić
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 11:16   #632
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Jeżeli Kerastese pomaga, to zestaw 160 zł to piskuś i też dałabym wszystko by ratować włosy. Też miewam częste problemy z wypadaniem i lekkim przerzedzeniem. Staram się co jakiś czas stosować różne suplementy i olejki. Próbowałaś może tableki Belid SR? U mnie dość sporo dały jeżeli chodzi o wcierki to polecam Ci wcierać przed myciem olejek ajurwedyjski z Orientany fajnie wzmacnia włosy i przyspiesza ich wzrost.
Biorę Belid SR + 2 saszetki miositogynST, a także: olej z wiesiołka w kapsułkach, MSM (siarka), maca, gaba, ashwaganda, q10, d3 4.000 jednostek, b12, multiwitaminę dla wegan, na pewno o czymś zapomniałam

kiedyś używałam olejków na porost ale nie było żadnej różnicy, a nawet miałam wrażenie że włosy sa dużo bardziej oklapnięte (mam cieniutkie włosy i łatwo je przeciążyć)

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja kupuje ten rozowy - Genesis, ma jeszcze jakieś serum w ofercie może ten sprobuj, jest uważam lepszy niz Densifique.
Agunia, kurcze faktycznie.. mo nie wyglada to fajnie, ale może Alpicort? tylko to dermatolog może. albo lekarz rodzinny albo generalnie lekarz
Mam zestaw Genesis nastepny w kolejce
Dlaczego uważasz że jest lepszy od Densifique? Z densifique mam całą gamę poza maską (szampon, odżywka, ampułki i chyba 2 rodzaje serum-ale tych jeszcze nie używałam). Z Genesis kupiłam szampon ten wprzeźroczystej butelce i odżywkę.
Nie kupiłam serum - a mają jeszcze ampułki, jest serum w szklanym słoiczku i ampułki jednorazowe - które masz na myśli?
Nie kupiłam wszystkiego z Genesis bo to linia do wypadających włosó a moje nie wypadają, jakos tak wydawało mi się że densifique może ma mocniejsze składy
Stosowałam chyba ten Alpicort.. Nie pamietam.
Ale po wczorajszych zdjęciach postanowiłam znów rozpocząc poszukiwania lekarza który spróbuje mi pomoć. Dotychczas jak chodziłam albo było na odczepne loxon i suplementy ogólnodostępne, jak podczas kolejnej wizyty mówiłam że np uczula albo nie ma żadnej poprawy lekarze rozkładali ręce.
I tak wiesz idziesz, wizyta, kupę badań dodatkowych i się okazuje że te 2-3tys mogłam wydać na nie wiem co.. ale coś innego jak takiego pożal się "lekarza".. I się zniechęcałam, godziłam z tym co mam na glowie..
Ale atakuję znowu!

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale moje włosy też nie są jakieś super hiper, kiedyś miałam ładniejsze, ale jednak wiek robi swoje. Poza tym kiedyś bardzo mocno o nie dbałam i to dawało efekty wizualne.
Ja Cię mocno rozumiem, bo dla mnie włosy są bardzo ważne- mam dość specyficzne rysy i bez włosów czułabym się jak chłopak.
Siarki tak dużo bym nie łykała, bo u mnie nie wiem, czy nie popaprała trochę w hormonach (ale fakt- rosną nowe włosy). I ja bym sobie coś wcierała, bo jednak sam masaż dużo daje a jeszcze z jakimś "wkładem" to na pewno Ci nie zaszkodzi.
Ja miałam bardzo ładne, cienkie ale gęste i kręcone, podatne na układanie Z perspektywy czasu nie potrafię powiedzieć co się wydarzyło i kiedy az tak bardzo wypadły, bardzo mi wypadły podczas przerwy od antykoncepcji, potem była lekka poprawa jak wróciłam do hormonow a potem równia pochyła, z roku na rok gorzej... Stosuję ampułki kerastase z Stemoxydine 5%, przy nakładaniu wykonuję delikatny minutowy masaż.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 11:19   #633
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość

Mam zestaw Genesis nastepny w kolejce
Dlaczego uważasz że jest lepszy od Densifique? Z densifique mam całą gamę poza maską (szampon, odżywka, ampułki i chyba 2 rodzaje serum-ale tych jeszcze nie używałam). Z Genesis kupiłam szampon ten wprzeźroczystej butelce i odżywkę.
Nie kupiłam serum - a mają jeszcze ampułki, jest serum w szklanym słoiczku i ampułki jednorazowe - które masz na myśli?
Nie kupiłam wszystkiego z Genesis bo to linia do wypadających włosó a moje nie wypadają, jakos tak wydawało mi się że densifique może ma mocniejsze składy
Stosowałam chyba ten Alpicort.. Nie pamietam.
.
Wiesz co zauważyłam ze włosy sa bardziej uniesione u nasady, jest ich optycznie więcej. Potem po jakimś czasie zastosowałam ponownie Densifique i jednak rozowy lepszy.

Rozumiem ze hormony masz w normie? nie masz hiperandgogenizacji? zwłaszcza jak po antykoncepcji było lepiej być może to prawdopodobna przyczyna, ale jak znam zycie pewnie sprawdzilas?
Spironol??stosowalas?
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2020-05-28 o 11:20
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 12:05   #634
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Wiesz co zauważyłam ze włosy sa bardziej uniesione u nasady, jest ich optycznie więcej. Potem po jakimś czasie zastosowałam ponownie Densifique i jednak rozowy lepszy.
Rozumiem ze hormony masz w normie? nie masz hiperandgogenizacji? zwłaszcza jak po antykoncepcji było lepiej być może to prawdopodobna przyczyna, ale jak znam zycie pewnie sprawdzilas?
Spironol??stosowalas?
Ale stosujesz tylko Genesis szampon i odżywkę? który szampon ten w przezroczystej butelce czy ten drugi?
Stosujesz serum z serii?

Hiperandrogenizacja czyli nadmiar włosów wszedzie poza głową mnie nie dotyczy: brwi mam kiepściutkie, na nogach jasne włoski (których laser nie łapie), więc nie, to niestety nie to. Nie mam także problemu z łojtokiem czy skórą - skórę głowy mam normalną, wrażliwą na słońce, na twarzy - normalną, czasami trochę wrażliwą
Ale mam łysienie typu męskiego - na czubku głowy. I nadwagę.
Więc tak jakby 50/50
Hormony ok, pod opieką endokrynologa. Biorę antykoncepcję oraz lethrox75, na IO glucophage XR 1000+750
Spironolu nie stosowałam - a to na włosy sie stosuje?

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2020-05-28 o 12:09
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 12:08   #635
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

tylko szampon ale nie ten przezroczysty.
nie stosuje odzywek bo wtedy zbyt obciazaja mi włosy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 13:02   #636
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja bym poczekała.
POwiem tak: tez używam tego Kerastase ale tylko szampon, mam tez ampułki ale notorycznie o nich zapominam.
Natomiast sam szampon cudo. Jedyny od którego nie swędzi mnie skora głowy. Nawet po naturalnych swędziala.
moje włosy sa tez takie jakby odbite. niestety ja mam naturalne blond włosy, w miejscach zakoli mam jaśniejsze, dodatkowo jak salonce przygrzeje to mi sie rozjaśniają i wyglada to tak jakbym miała tam łyse
Hej Ranko. Bardzo przekonujaca recenzja. Ja tez mam problemy ze swedzeniem, do tego na wszelkie alergeny i zmiany (stres, zmiana wody) reaguje luska i okropnym swedzeniem (nie raz i nie dziesiec skora glowy mi az krwawila :/). Patrze na sklad tego szamponu i widze, ze betainy nie ma (najgorsze dziadostwo jakie moze byc), wiec duzy plus. Widze sls. Mozesz sie podzielic jak slsy znosisz? Po Twojej recenzji chce kupic, ale jeszcze wole dopytac.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Ma ktoras z Was moze doswiadczenie ze skora z pytona? Jedna torebka wpadla mi w oko (w sam raz na obecna sytuacje biorac pod uwage, ze od dwoch miesiecy siedze w mieszkaniu ). Torebka ladna, ale nie wiem jak skora z pytona reaguje na zwyczajne uzytkowanie. Zazwyczaj kupuje torebki z ziarnistej skory (nie gladkiej), albo saffiano, bo obawiam sie rys.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 13:20   #637
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;87888246]Ma ktoras z Was moze doswiadczenie ze skora z pytona? Jedna torebka wpadla mi w oko (w sam raz na obecna sytuacje biorac pod uwage, ze od dwoch miesiecy siedze w mieszkaniu ). Torebka ladna, ale nie wiem jak skora z pytona reaguje na zwyczajne uzytkowanie. Zazwyczaj kupuje torebki z ziarnistej skory (nie gladkiej), albo saffiano, bo obawiam sie rys.[/QUOTE]

A możesz się pochwalić jaka konkretnie? Szukam inspiracji
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 13:23   #638
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
tak, robiłam kilkanaście zabiegów mezo i nic
a koleżanka widzi poprawę, odrastają jej nowe włosy?
używam tylko ten szampon+odżywka, ale (wiem że to brzmi jak marketing) niezawsze musze używac odzywki, jak umyję tych ich sposobem włosy to co drugie mycie nie czuje potrzeby nakładania odzywki (ładnie się rozplątują palcami), ale po myciu ja używam ich ampułki i mają taki olejek dwufazowy do włosów (ładnie nabłyszcza i pachnie)
polecam spróbować w duecie szampon + odżywka

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



Mam wrażenie, że moje włosy wypadły w momencie kiedy ginekolog kazł mi zrobić przerwę w braniu tabletek (ale ja mam niedoczynność i hashimoto) - wypadły momentalnie w kilka tygodni!
Ja jestem pod opieką ginekologa oraz endokrynologa, jest z obu bardzo zadowolona, endokrynolog bardzo intensywnie badał problem moich włosów ale nie mam żadnych niedoborów, wszystko na dobrym poziomie - mówi że to zagwostka dlaczego te włosy mają wszystko i nie chcą odrosnąć
odwiedziłam kilku dermatologów i trychologów ale poza loxonem który mnie uczulił i poleceniem łykania suplementów na włosy, a od trychologa który z powątpiewaniem zaproponował kurację jakimiś wcierkami a "jak nie pomoga to prosze rozwazyć wszywany tupecik"
Dostałam namiar na forum na lekarza w moim mieście i go odwiedzę. Nie powinno zaszkodzić
Jeśli przyczyna osłabienia włosów była endokrynologiczna, a już tu jesteś uregulowana (od kiedy?), to może to kwestia czasu żeby wróciły do siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 13:45   #639
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tylko szampon ale nie ten przezroczysty.
nie stosuje odzywek bo wtedy zbyt obciazaja mi włosy
kurcze ciekawe, ten w przezroczystej jest do włosów cienkich a ten w nieprzezroczystej do włosów normalnych/grubszych...
najważniejsze że u Ciebie działa
jak wykończę moje mega zapasy kerastase też go kupię na spróbowanie

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Jeśli przyczyna osłabienia włosów była endokrynologiczna, a już tu jesteś uregulowana (od kiedy?), to może to kwestia czasu żeby wróciły do siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj z Małżem analizowaliśmy, mega tragedia z wypadaniem kilkanaście lat temu, potem około 7 lat temu nie było tak źle, a od ok 7 lat z roku na rok jest coraz gorzej... Jakby cebulki obumierały..?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 13:53   #640
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
A możesz się pochwalić jaka konkretnie? Szukam inspiracji
https://www.ysl.com/us/shop-product/...5517565ia.html

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Wczoraj z Małżem analizowaliśmy, mega tragedia z wypadaniem kilkanaście lat temu, potem około 7 lat temu nie było tak źle, a od ok 7 lat z roku na rok jest coraz gorzej... Jakby cebulki obumierały..?
A probowalas regularnych peelingow? Jesli cos sie dzieje ze skora glowy/cebulkami, peeling moze pomoc.

Ja ze swojej strony polecam szampon z peelingiem od Goop. uzywalam wielu peelingow (chemiczne, mechaniczne) i ten najbardziej lubie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 14:07   #641
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;87888434]https://www.ysl.com/us/shop-product/...5517565ia.html

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------



A probowalas regularnych peelingow? Jesli cos sie dzieje ze skora glowy/cebulkami, peeling moze pomoc.

Ja ze swojej strony polecam szampon z peelingiem od Goop. uzywalam wielu peelingow (chemiczne, mechaniczne) i ten najbardziej lubie.[/QUOTE]

Piękna torebka, myślałam o niej ale w czarnej wersji
Przed zakupem powstrzymało mnie uświadomienie sobie, że Torebka Michael Kors Bedford jest moją ulubioną - jest miękka, łatwo się ja otwiera itd (załączam foto).
Mam YSL Loulou medium czarną, puffer dużą czarną w macie (odradzam matowe wykończenia - łańcuch się zaczał wycierać i raczej nie podlega gwarancji), chanel CF jumbo caviar i kilkanaście innych ale ciągle poszukuję czegoś wysokopółkowego co zastąpi mi tego korsa - może jakiś pomysł?
chodził mi boy czy bvlgari czy ten najnowszy LV ale wszystkie są "sztywne"

Nie mam problemu z łojtokiem czy przetłuszczaniem. Peelingi klasyczne do włosów robiły mi na głowie kołtun straszliwy, stosowałam polecany peeling enzymatyczny bandi trycho ale nie widziałam żadnej różnicy.
Na tych trycho kamerkach widać czysą skórę głowy, tylko cebulki co kilometr i jakieś takie zminiaturyzowane..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d156e4e9a33c6065bad6943b3f2b7de6.jpg (24,3 KB, 84 załadowań)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 18:19   #642
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Piękna torebka, myślałam o niej ale w czarnej wersji
Przed zakupem powstrzymało mnie uświadomienie sobie, że Torebka Michael Kors Bedford jest moją ulubioną - jest miękka, łatwo się ja otwiera itd (załączam foto).
Mam YSL Loulou medium czarną, puffer dużą czarną w macie (odradzam matowe wykończenia - łańcuch się zaczał wycierać i raczej nie podlega gwarancji), chanel CF jumbo caviar i kilkanaście innych ale ciągle poszukuję czegoś wysokopółkowego co zastąpi mi tego korsa - może jakiś pomysł?
chodził mi boy czy bvlgari czy ten najnowszy LV ale wszystkie są "sztywne"

Nie mam problemu z łojtokiem czy przetłuszczaniem. Peelingi klasyczne do włosów robiły mi na głowie kołtun straszliwy, stosowałam polecany peeling enzymatyczny bandi trycho ale nie widziałam żadnej różnicy.
Na tych trycho kamerkach widać czysą skórę głowy, tylko cebulki co kilometr i jakieś takie zminiaturyzowane..
Wprawdzie zamszowa+ skóra z tyłu, ale ja mam taką z See by Chloe, bardzo wygodna i mięciutka i też ofrędzlowana, w brązie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg saddle bag.jpg (460,1 KB, 67 załadowań)
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 18:43   #643
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

no cóż kupiłam szampon i odżywkę Denisifique - nie na allegro, ale u siebie w hurtowni - wyniósł mnie 181 zł - zobaczymy co to za cudo
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 18:54   #644
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Wprawdzie zamszowa+ skóra z tyłu, ale ja mam taką z See by Chloe, bardzo wygodna i mięciutka i też ofrędzlowana, w brązie
Piękna
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 21:23   #645
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;87888246]Hej Ranko. Bardzo przekonujaca recenzja. Ja tez mam problemy ze swedzeniem, do tego na wszelkie alergeny i zmiany (stres, zmiana wody) reaguje luska i okropnym swedzeniem (nie raz i nie dziesiec skora glowy mi az krwawila :/). Patrze na sklad tego szamponu i widze, ze betainy nie ma (najgorsze dziadostwo jakie moze byc), wiec duzy plus. Widze sls. Mozesz sie podzielic jak slsy znosisz? Po Twojej recenzji chce kupic, ale jeszcze wole dopytac.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Ma ktoras z Was moze doswiadczenie ze skora z pytona? Jedna torebka wpadla mi w oko (w sam raz na obecna sytuacje biorac pod uwage, ze od dwoch miesiecy siedze w mieszkaniu ). Torebka ladna, ale nie wiem jak skora z pytona reaguje na zwyczajne uzytkowanie. Zazwyczaj kupuje torebki z ziarnistej skory (nie gladkiej), albo saffiano, bo obawiam sie rys.[/QUOTE]

HEJ
Napisze tak, nie jestem w stanie ci napisać jakie slsy toleruje bo po prostu tego nie wiem, szampony wybieram na zasadzie : recenzja super, może być ok - po czym najcześciej wylewam do zlewu bo swędzi mnie głowa , nawet po szamponach naturalnych , po których nie doc ze mnie swędzi głowa to mam tez lupież :/
wiec generalnie sporo przetestowała ale chyba zostane przy tym. Być może jest to efekt zawartego kwasu hialuronowego który nawilża skore, nie mam pojęcia.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 23:24   #646
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
HEJ
Napisze tak, nie jestem w stanie ci napisać jakie slsy toleruje bo po prostu tego nie wiem, szampony wybieram na zasadzie : recenzja super, może być ok - po czym najcześciej wylewam do zlewu bo swędzi mnie głowa , nawet po szamponach naturalnych , po których nie doc ze mnie swędzi głowa to mam tez lupież :/
wiec generalnie sporo przetestowała ale chyba zostane przy tym. Być może jest to efekt zawartego kwasu hialuronowego który nawilża skore, nie mam pojęcia.
Dziekuje, to klikne ten Densifique skoro polecasz. Patrzylam tez na ten Genesis, ale betaine w skladzie ma, wiec odpada.

PS: jak masz problemy ze swedzeniem to moge Ci wyslac butelke szamponu, ktory ja uzywam na co dzien. Jesli masz ochote to zaden problem, ale to dopiero za kilka tygodni, jak zdobede sie na odwage, zeby na poczte isc .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 06:14   #647
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Ja teraz uzywam Genesis. Wczesniej Densifique. Ale oba warte testowania.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 10:23   #648
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Wprawdzie zamszowa+ skóra z tyłu, ale ja mam taką z See by Chloe, bardzo wygodna i mięciutka i też ofrędzlowana, w brązie
Śliczna

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no cóż kupiłam szampon i odżywkę Denisifique - nie na allegro, ale u siebie w hurtowni - wyniósł mnie 181 zł - zobaczymy co to za cudo
Daj znać jak u Ciebie się sprawdzają

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja teraz uzywam Genesis. Wczesniej Densifique. Ale oba warte testowania.
Genesis ma ładniejsze opakowania
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 11:38   #649
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyny pomocy!!!

Możecie mi doradzić w sprawie odżywki do włosów? Szukam czegoś NAPRAWDĘ nawilżającego. Moje włosy są tak suche, że mam wrażenie, że dotykam siana a nie swoich włosów ( nie jest to związane z koloryzacją lub zniszczeniem ). Powiedzmy do 24h po myciu jest spoko ale potem coraz gorzej.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-29, 12:34   #650
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!

Możecie mi doradzić w sprawie odżywki do włosów? Szukam czegoś NAPRAWDĘ nawilżającego. Moje włosy są tak suche, że mam wrażenie, że dotykam siana a nie swoich włosów ( nie jest to związane z koloryzacją lub zniszczeniem ). Powiedzmy do 24h po myciu jest spoko ale potem coraz gorzej.

https://www.sephora.pl/p/dont-despai...-P3355018.html
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 15:33   #651
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!

Możecie mi doradzić w sprawie odżywki do włosów? Szukam czegoś NAPRAWDĘ nawilżającego. Moje włosy są tak suche, że mam wrażenie, że dotykam siana a nie swoich włosów ( nie jest to związane z koloryzacją lub zniszczeniem ). Powiedzmy do 24h po myciu jest spoko ale potem coraz gorzej.
ja też polecam maske nie odżywke - zostaw w ręczniku na 20-30 min
ja dodaje jeszcze odrobinę olejku - ostatnio arganowego i włosy są od razu inne
ja akurat używam zwykłego Kallosa i jestem zadowolona, więc nie szukam nic innego ale dziewczyny na pewno zaraz podrzucą Ci kilka linków
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 19:13   #652
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyn ma może, któraś z was kod znizkowy do sephora i nie zamierza z niego skorzystać? Zależałoby mi na takim, który wchodzi na marki wyłączone z normalnych promocji. Jesli, któraś z was może mi pomoc prosze o wiadomość priv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 19:28   #653
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyn ma może, któraś z was kod znizkowy do sephora i nie zamierza z niego skorzystać? Zależałoby mi na takim, który wchodzi na marki wyłączone z normalnych promocji. Jesli, któraś z was może mi pomoc prosze o wiadomość priv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 07:50   #654
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!

Możecie mi doradzić w sprawie odżywki do włosów? Szukam czegoś NAPRAWDĘ nawilżającego. Moje włosy są tak suche, że mam wrażenie, że dotykam siana a nie swoich włosów ( nie jest to związane z koloryzacją lub zniszczeniem ). Powiedzmy do 24h po myciu jest spoko ale potem coraz gorzej.

Ja polecam mycie metodą OMO a z odżywek dobrze się sprawdzają maski Garnier Hair Foods, zwłaszcza papaja i aloes. Dało radę na moje suche, rozjaśnione włosy
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 11:21   #655
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja
Dziękuję za kod. Kupiłam dwa bronzery w kremie. Jeden z hudy, a drugi z fenty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 11:51   #656
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziękuję za kod. Kupiłam dwa bronzery w kremie. Jeden z hudy, a drugi z fenty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie kolory? Ja mam takie coś w sztyfcie z Avonu, ale jednak prawidłowe dobranie koloru robi swoje, bo w jednym wyglądam całkiem spoko, a w drugim lekko chora
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 14:03   #657
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jakie kolory? Ja mam takie coś w sztyfcie z Avonu, ale jednak prawidłowe dobranie koloru robi swoje, bo w jednym wyglądam całkiem spoko, a w drugim lekko chora
Ja mam sztyft Fenty i w kremie Hudy...mam ochote na kremowy brazer Fenty ale boje sie ze mi sie zepsuja bo jednak tego typu kosmetyki sie przeterminowuja
Ja mam Mocca z Fenty i Fair z Hudy- chyba nie pokickalam nazw ( z obu jestem zadowolona)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 17:18   #658
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
Ja polecam mycie metodą OMO a z odżywek dobrze się sprawdzają maski Garnier Hair Foods, zwłaszcza papaja i aloes. Dało radę na moje suche, rozjaśnione włosy
Dla mnie niestety to badziew, chyba, że ma się już wyjściowo ładne włosy

Rzeczywiście trzeba doprowadzić włosy do równowagi PEH, z takich mocno i długo nawilżających odżywek to np. Joico niebieska, linia Hydrating chyba i Rossmanowa maska Alterra z granatem.


Skoro już temat włosowy na tapecie, jakie polecacie wcierki? Może też coś z Kerastase? Czy coś taniego się sprawdza?

Ja to w ogóle przekładałam fryzjera, a teraz go całkowicie odwołam. Stawiam na pielęgnację, bo jednak to ciągle rozjaśnianie przerzedziło mi włosy o połowę i na czubku mam busz włosków po 5cm, od suplementów, a na dole 3 włosy na krzyż. Najchętniej obcięłabym w cholerę. W końcu wymarzone bardzo jasne, ale jakim kosztem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2020-05-30 o 17:20
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 17:47   #659
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dla mnie niestety to badziew, chyba, że ma się już wyjściowo ładne włosy

Rzeczywiście trzeba doprowadzić włosy do równowagi PEH, z takich mocno i długo nawilżających odżywek to np. Joico niebieska, linia Hydrating chyba i Rossmanowa maska Alterra z granatem.


Skoro już temat włosowy na tapecie, jakie polecacie wcierki? Może też coś z Kerastase? Czy coś taniego się sprawdza?

Ja to w ogóle przekładałam fryzjera, a teraz go całkowicie odwołam. Stawiam na pielęgnację, bo jednak to ciągle rozjaśnianie przerzedziło mi włosy o połowę i na czubku mam busz włosków po 5cm, od suplementów, a na dole 3 włosy na krzyż. Najchętniej obcięłabym w cholerę. W końcu wymarzone bardzo jasne, ale jakim kosztem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ide poczytac co to jest rownowaga PEH...
Kurcze, zupelnie nic nie wiem o pielegnacji wlosow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 19:06   #660
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Ja to w ogóle przekładałam fryzjera, a teraz go całkowicie odwołam. Stawiam na pielęgnację, bo jednak to ciągle rozjaśnianie przerzedziło mi włosy o połowę i na czubku mam busz włosków po 5cm, od suplementów, a na dole 3 włosy na krzyż. Najchętniej obcięłabym w cholerę. W końcu wymarzone bardzo jasne, ale jakim kosztem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pisałam Ci Kasia, ze tak to wyglada w przypadku jasnych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.