Ile czasu zajęło wam żeby zapomnieć o eks? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 16:15   #1
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270

Ile czasu zajęło wam żeby zapomnieć o eks?


Pytam poniewaz zaczynam myslec ze naprawde jestem jakas dziwna... Rozstalam sie z facetem ( on ze mna zerwal) 5 miesiecy temu i wciaz kocham go tak samo. Ani na moment nie przestaje o nim myslec i mecze sie z tym boje sie ze nigdy mi to nie przejdzie. Bylismy razem poltora roku, bardzo go kocham, wiazalam z nim przyszlosc i strasznie mi przykro ze tak sie stalo... Chce zaczac zyc ale nie potrafie.Robilam juz wszystko zeby zapomniec ale nic z tego
Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po rozstaniu?
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:30   #2
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Cytat:
Napisane przez sofiadanseuse Pokaż wiadomość
Pytam poniewaz zaczynam myslec ze naprawde jestem jakas dziwna... Rozstalam sie z facetem ( on ze mna zerwal) 5 miesiecy temu i wciaz kocham go tak samo. Ani na moment nie przestaje o nim myslec i mecze sie z tym boje sie ze nigdy mi to nie przejdzie. Bylismy razem poltora roku, bardzo go kocham, wiazalam z nim przyszlosc i strasznie mi przykro ze tak sie stalo... Chce zaczac zyc ale nie potrafie.Robilam juz wszystko zeby zapomniec ale nic z tego
Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po rozstaniu?
ja parę dni temu rozstałam się z chłopakiem, byłam z nim ponad rok i też wiązałam z nim przyszłość, wyszło jak wyszło, życie toczy się dalej, w końcu na pewno zapomnimy Każdy przeżywa takie rzeczy inaczej, dla jednego może to być tydzień, dla drugiego rok...
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:37   #3
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Ale po co bawić się w matematykę? Na to nie ma żadnej reguły.

PS. Uwierz mi, wcale nie jesteś dziwna.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:38   #4
Olaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

ja jestem sama od sześciu miesięcy, a byłam w związku sześć lat.
teraz już w ogóle nie myślę o nim... wyłączyłam się, zajmuję się tym co kocham, spotykam się ze znajomymi...
Wiadomo, że wspomnienia zostają, ale trzeba wspominać je miło i nie rozpamiętywać. Ciężko żyć po rozstaniu, ale wierz mi- da się.
Trzeba tylko przez pierwsze miesiące robić wszystko, by zająć czymkolwiek głowę. Moja kumpela twierdzi, ze origami jest niezawodne, ja osobiście wylewam żółc na papier, spaceruję, sprzątam...

i nie słucham piosenek, które mi się z nim kojarzą!!! ale tak naprawde to Ty musisz znaleźć w sobie siłę i pomalutku zacierać wszystkie ślady po nim...
Olaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:39   #5
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Zapomnieć nie da się chyba nigdy, zawsze będzie się pamiętać tych, co się kochało, no chyba, że dopadnie Cię alzheimer z wiekiem, ale jeśli pytasz kiedy się otrząsnęłam i nie myślałam już intensywnie o byłym to zajęło mi to jakieś pół roku, no może 7 miesięcy.
Zresztą minęło już 3 lata odkąd się rozstaliśmy i nie myślę o nim prawie w ogóle, no chyba, że coś sobie tam przypomnę, ale bez ŻADNYCH emocji.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:42   #6
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

jezeli to byla milosc to nie da sie nigdy do konca zapomniec
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:49   #7
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

o niektórych nie zapomniałam nigdy
o jednym po tygodniu, jednego wspominałam po roku...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 16:53   #8
la bonbon
Raczkowanie
 
Avatar la bonbon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do la bonbon
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

6 lat i to chyba nie koniec...
la bonbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:15   #9
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Cytat:
Napisane przez sofiadanseuse Pokaż wiadomość
Pytam poniewaz zaczynam myslec ze naprawde jestem jakas dziwna... Rozstalam sie z facetem ( on ze mna zerwal) 5 miesiecy temu i wciaz kocham go tak samo. Ani na moment nie przestaje o nim myslec i mecze sie z tym boje sie ze nigdy mi to nie przejdzie. Bylismy razem poltora roku, bardzo go kocham, wiazalam z nim przyszlosc i strasznie mi przykro ze tak sie stalo... Chce zaczac zyc ale nie potrafie.Robilam juz wszystko zeby zapomniec ale nic z tego
Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po rozstaniu?
Trzymaj się
Przyjdzie taki dzień, gdy odetchniesz z ulgą.

Ja po kilku facetach nie miałam żadnych trudności, by zapomnieć, ale to nie były jakieś wyjątkowo silne relacje.
W jednego byłam wpatrzona do szaleństwa i zapominałam około roku, potem poznałam tż, ale to nie oznacza, że czasem nie wspominam w duchu tamtego związku...
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:25   #10
Fanteczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Uwazam, ze nie jestes dziwna. Bylam w zwiazku ok. roku, zapomnialam o nim dopiero po 7 miesiacach. Ale to byla moja wina, poniewaz kontaktowalismy sie i czasem spotykalismy po naszym rozstaniu. Mysle, ze najlepiej calkowicie urwac kontakt z bylym. A Ty utrzymujesz kontakt ze swoim bylym?
Fanteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:32   #11
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

niektorzy zbierają sie po wielkiej miłości w ciągu kilku dni inni cierpią wiele lat, nie ma reguły na to ani lekarstwa,żeby przerwać Twój żal i cierpienie.Poprostu przezyłas wielką miłość i naprawdę cieżko będzie Ci z niej sie szybko otrząsnąctrzymaj się i walcz dzielnie-kiedyś minie
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 17:47   #12
edytkaa177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 119
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Nie jesteś dziwna Trudno jest zapomnieć o kimś, kto był sensem Twojego życia... Na to nie ma reguły, jedna zapomni szybko, inna będzie potrzebowała wiele czasu...

Ja rozstałam się z chłopakiem miesiąc temu (też on ze mną zerwał) i do tej pory trudno mi jest z tym żyć Niby próbuję zająć się czymś innym, ale czasem dopadają mnie wspomnienia i robi mi się bardzo smutno
edytkaa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:09   #13
stokrotka102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mój własny świat...
Wiadomości: 16
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

mija 8 lat... ile jeszcze?
stokrotka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:14   #14
Buenaestrella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 582
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

ja dochodziłam do siebie etapami, dopóki na horyzoncie nie pojawiał się ktoś nowy... a gdy znikał to znów: ex, ex.

teraz jestem z kimś na poważnie i mi przeszedł dopiero teraz tak naprawdę'

czyli - zawsze ktoś musi w mojej głowie siedzieć, jak nie były, to niedoszły albo aktualny
Buenaestrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:38   #15
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

ja nigdy nie zapomniałam o swoich byłych chłopakach i nie chciałabym zapomnieć , żeby mieć o czym opowiadać dzieciom. A jeśli chodzi o "fazę odkochania" się to nie trwało to długo...bo w sumie nie pamiętam żadnych dobrych rzeczy z nim związanych... wręcz przeciwnie miał same wady.... i nie było mi trudno się z nim rozstać.... aczkolwiek nie wiem jak bym zniosła rozstanie z moim obecnym chłopakiem mimo że różnie nam się układa...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:13   #16
naftalia1990
Rozeznanie
 
Avatar naftalia1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 967
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Z moim ex rozstaliśmy się pod koniec kwietnia tamtego roku, tzn. on mnie rzucił po dwóch latach dla innej. Tak naprawdę dopiero zaczęłam zapominać gdy w październiku rozpoczęłam nowe życie, studia, i wtedy też napisałam mu, że nie dam rady utrzymywać z nim kontaktu (chciał relacji na stopie przyjacielskiej). Od tamtej pory mogę przyznać, że udało się zapomnieć . Ale to dzięki temu, że pokochałam kogoś, kto jest przy mnie długi czas (to już inna historia..)

Na pewno Ci się uda zapomnieć, nigdy na zawsze, zostaną wspomnienia, ale uwierz, da się bez nich żyć. Warto znaleźć w sobie siłę.
__________________
"Nie należy się powtarzać? Psst! |
Niech tego nie usłyszy szczęście!"

Stanisław Jerzy Lec


7.05.2011
5.04.2012 - prawko za pierwszym razem

zapuszczam odrosty - ostatni raz farbowane 14 września 2012
_________________

25.10.2011 [*] w moim sercu na zawsze
naftalia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:34   #17
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Cytat:
Napisane przez Fanteczka89 Pokaż wiadomość
Uwazam, ze nie jestes dziwna. Bylam w zwiazku ok. roku, zapomnialam o nim dopiero po 7 miesiacach. Ale to byla moja wina, poniewaz kontaktowalismy sie i czasem spotykalismy po naszym rozstaniu. Mysle, ze najlepiej calkowicie urwac kontakt z bylym. A Ty utrzymujesz kontakt ze swoim bylym?
kontakt jest ale tylko gdy trzeba poniewaz spotykamy sie na uczelni i w pracy... wiem ze przez to jest mi o wiele trudniej ale wydaje mi sie ze gdybym go nie widywala to chyba serce by mi sie rozpadlo
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:39   #18
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Mi to zajeło 7 miesięcy,bo w tym 7 miesiącu po, poznałam mojego owczesnego przyszłego męża. Z tym,że po rozstaniu eks nie dawał mi o nim zapomnieć,gdyż przez ok.5 miesięcy pisał i nie dawał mi spokoju.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:17   #19
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Długo dochodziłam do siebie, w czerwcu się rozstaliśmy i gdy dowiedziałam się w marcu o jego nowej dziewczynie byłam wściekła. Cały dzień płakałam, ale trzy miesiące później poznałam mojego obecnego Tż, z którym jestem prawie dwa lata i nie żałuję, że stało się tak a nie inaczej.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 20:34   #20
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Tak jak pisały dziewczyny, to wszystko zależy od tego, jak silna łączyła Was relacja. Ja mogę nazwać siebie szczęściarą, bo jeszcze w żadnym z moich byłych nie byłam na tyle zakochana, by po zerwaniu kontaktu rozpaczać miesiącami. Ostatni mój związek zakończył się rok temu, przy czym o tymże ex mężczyźnie przestałam myśleć po miesiącu, chlipać z powodu samotności po kilku miesiącach, a teraz mogę z dumą przyznać, że kompletnie mnie nie obchodzi ani to jak się mu powodzi, ani to z kim się prowadza
Ale jestem na tyle uczuciową osobą, że nie wyobrażam sobie swojej sytuacji emocjonalnej, po zerwaniu kontaktu z mężczyzną, w którym byłam szaleńczo zakochana. Na pewno byłoby ciężko, zważywszy na to, że teraz jestem nieszczęśliwie zauroczona i nie potrafię wytrzymać pięciu minut, bez myślenia o moim obiekcie uczuć
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:48   #21
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

u mnie minęło 5 miesięcy i dalej jest masakra. a on ma nowa
zastawiam sie na ile to zależy od siły relacji. bo myślałam, że jemu na mnie zależało, twierdził ze mu złamałam serce, ze mnie kochał. i co tak szybko ktoś nowy?
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów

Edytowane przez irie18*
Czas edycji: 2010-04-13 o 20:49
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:55   #22
Pacyfkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 100
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

moja babcia mówi,że o chłopaku zapomina się połowę czasu tego,co się z nim było w całości
a tak poważnie,to im mniej uwagi będziesz zwracać na swoje wspomnienia z nim,tym szybciej zapomnisz.Ciesz się życiem + wygadaj się przyjaciółce na wódce jak za nim tęsknisz po raz ostatni

Edytowane przez Pacyfkaa
Czas edycji: 2010-04-13 o 20:57 Powód: jak zawsze - pisownia
Pacyfkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:19   #23
ella2204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań;-)
Wiadomości: 41
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Ja byłam z moim TŻ 5lat,mamy niespełna 2letnią Córkę i niestety zostawił mnie w zeszłym roku(-jakoś mija teraz 9miesiąc) dla innej dawnej miłości:mu r::k ill:...ale ze względu na nasza córeczke mamy wciąz kontakt,a ja wciąż kocham..pewnie kiedyś minie i mnie i Tobie

Ale jeszcze wcześniejszego zapomniałam jak tylko zaczęłam się spotykać z ojcem mojej córeczki,,,więć róźnie to bywa...
Ponoć czas leczy rany:pl iz:
Powodzenia i Tobie i sobie
__________________
E.
"Dzięki Tobie mam na dłoniach nieba ślad.."
Idea;-*
12.08.2008-Izabela
ella2204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:31   #24
tycjanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
GG do tycjanka
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Eh, żeby była jakaś recepta na to
Ja zapominałam o moim byłym przez rok, a po czterech latach zeszliśmy się i znowu mnie rzucił, życie jest okrutne. Jak sobie pomyśle, że znowu wtopie rok przez niego to krew mnie zalewa, więc sobie wmawiam, że do końca kwietnia mi przejdze.
__________________
"Life is brutal, ful of zasadzkas and sometimes kopas w dupas but you must life z dnia na day."
tycjanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:55   #25
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

klin klinem
jeśli spotkasz faceta, który zawróci Ci w głowie - zapomnisz o swoim ex. Ale nic na siłę...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 22:10   #26
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

to zależy, o swoim ostatnim ex zapomniałam dopiero jak poznałam obecnego (teraz się dziwię, jak mogłam tak długo po tamtym cierpieć(1.5 roku), nie był tego wart i już), a o mojej pierwszej miłości nadal pamiętam (7 lat już) ale to tylko sentyment
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 08:30   #27
liketoysoldiers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 195
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

4-letni związek - w między czasie 2 rozstania..... ile czasu mi zajęło żeby zapomnieć-......? nadal pamiętam dużo......
Ale żeby zacząć w końcu żyć i pozbyć się tych wszystkich emocji, huśtawek nastroju- ponad pół roku
Na Sylwestra obiecałam sobie że koniec z myśleniem o nim i koniec chlipania w poduszkę przez niego- i tego się trzymam....
Kontakt z ex w postaci kilku esów raz na jakiś czas - on chce wrócić - nie ma takiej opcji.
Przeżyłam jakoś najgorsze 6 m-cy które mi zafundował z tym rozstaniem, przeżyję już wszystko stałam się w końcu silna
Po burzy w końcu wychodzi tęcza
__________________

Jeśli cię kocham to cicho
tak jak oddech lub szept
kokardy twoim bucikom
przypinam z najbielszych nieb


liketoysoldiers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 08:59   #28
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Nie ma reguły, bo każdy jest inny, i każdy związek jest inny. Po rozstaniu z moją pierwszą, wielką miłością (2 lata razem, pierwsi dla siebie, wspólne plany, na zawsze razem itp., intensywny związek, pod koniec bardzo burzliwy), dochodziłam do siebie mniej więcej rok. Po rozstaniu z innym ex TŻ - ok. 2 miesiące.
Na pewno czas leczy rany, pomaga też skupienie się na sobie i intensywne kontakty z innymi ludźmi. I oczywiście całkowite odcięcie się od ex (bez prób "przyjaźnienia się" po zakończeniu związku, "spotykania się jako kumple" - coś taiego nigdy nie zdaje egzaminu, rozdrapuje tylko rany).
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 09:24   #29
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

mi zajęło ponad dwa lata. to byl koszmar, sam poczatek studiow, bylo mi strasznie ciezko. w miedzyczasie mialam jeden zwiazek, ktory oczywiscie sie rozpadl. z czasem uczucie wygaslo, a ja sie zakochalam
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:21   #30
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Ile czasu zajelo wam zeby zapomniec o eks?

Rozstałam się po 3letnim byciu ze sobą. Ciężko było, ale za każdym razem kiedy wspominałam chwile myślałam "Aga,pamiętaj dlaczego go zostawiłaś!" --> zdradził mnie.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-08 15:15:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.