Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-23, 19:19   #1
she20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2

Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?


Jak mam innym wytłumaczyć że nie lecę tylko na kasę? sama również pracuję,tylko zarabiam dużo mniej od niego (studiuję też czyli wiadomo że nie będę zarabiała nie wiadomo ile) od kilku osób słyszałam że chyba widzę w nim tylko kasę i boli mnie to strasznie,boję się że przez to może to się również rozsypać. Przejmowalibyście się na moim miejscu co byście odpowiedzieli na takie zaczepki?
she20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:25   #2
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

trzymaj się od takich ludzi z daleka i rozwijaj swój związek. Nie musisz nic nikomu udowadniać.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:35   #3
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez she20 Pokaż wiadomość
Jak mam innym wytłumaczyć że nie lecę tylko na kasę? sama również pracuję,tylko zarabiam dużo mniej od niego (studiuję też czyli wiadomo że nie będę zarabiała nie wiadomo ile) od kilku osób słyszałam że chyba widzę w nim tylko kasę i boli mnie to strasznie,boję się że przez to może to się również rozsypać. Przejmowalibyście się na moim miejscu co byście odpowiedzieli na takie zaczepki?
Ale po co? Twoje życie, Twoja sprawa. Nie rozumiem, czemu może się to rozsypać przez uwagi kilku złośliwców. Ani by mnie to specjalnie nie bolało, ani bym się nie przejmowała. Przyjaciele niczego takiego by mi nie zarzucili, a opinię innych miałabym w nosie. I mam nadzieję, że obiektywnie nie za ładnym, ale Tobie się on podoba, bo jakoś dziwnie mi zabrzmiał ten tytuł
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:37   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez she20 Pokaż wiadomość
Jak mam innym wytłumaczyć że nie lecę tylko na kasę? sama również pracuję,tylko zarabiam dużo mniej od niego (studiuję też czyli wiadomo że nie będę zarabiała nie wiadomo ile) od kilku osób słyszałam że chyba widzę w nim tylko kasę i boli mnie to strasznie,boję się że przez to może to się również rozsypać. Przejmowalibyście się na moim miejscu co byście odpowiedzieli na takie zaczepki?
jeśli facet uwierzyłby w takie teksty to nie jest wart twojej uwagi. a od takich toksycznych ludzi się odcinaj. nie każdy jest misterem świata, ale to nie znaczy, że nie zasługuje na prawdziwą miłość.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:45   #5
she20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ale po co? Twoje życie, Twoja sprawa. Nie rozumiem, czemu może się to rozsypać przez uwagi kilku złośliwców. Ani by mnie to specjalnie nie bolało, ani bym się nie przejmowała. Przyjaciele niczego takiego by mi nie zarzucili, a opinię innych miałabym w nosie. I mam nadzieję, że obiektywnie nie za ładnym, ale Tobie się on podoba, bo jakoś dziwnie mi zabrzmiał ten tytuł
jak dla mnie to najprzystojniejszy na świecie
she20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:55   #6
Kokoroko1
Raczkowanie
 
Avatar Kokoroko1
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Aaa tam, ja też jak zaczynałam być z moim tżem to wszyscy mi mówili że stać mnie na kogoś lepszego/bogatszego/przystojniejszego, ale ja byłam ślepo zakochana i w ogóle nie dochodziły do mnie te informacje. Jednym uchem wleciało drugim wyleciało, a z biegiem lat poznali się na nim i teraz każdemu kto wcześniej gadał te pierdoły jest głupio bo widzą, że to wartościowy facet Rób to co Ty uważasz za słuszne, a nie to co inni chcieliby żebyś robiła.
Kokoroko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:55   #7
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez she20 Pokaż wiadomość
jak dla mnie to najprzystojniejszy na świecie
Więc nie ma problemu, nie przejmuj się idiotycznymi komentarzami i żyj po swojemu.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 20:03   #8
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez she20 Pokaż wiadomość
jak dla mnie to najprzystojniejszy na świecie
To czemu tytuł wątku świadczy o czym innym?? Ja uważam swojego faceta za przystojnego i w życiu bym nie powiedziała, że jest nie za ładny bo mi sie podoba i już. A jakby ktoś mi zasugerował, że mu się nie podoba no to mu mówię "Mi się ma podobać nie Tobie" i nawet wtedy bym nie uwierzyła, że jest nie za ładny.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:15   #9
Windermere
Raczkowanie
 
Avatar Windermere
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Dla mnie Twoi znajomi sa żałośni. Jak mozna tak szufladkowac osobę ze względu na wyglad, ze co, jak niepiekny, to juz drugiego sortu? Moja przyjaciolka spotyka sie z nieatrakcyjnym facetem, ale nigdy w zyciu bym jej tego nie wypomniala, nie wspominając juz o obrażaniu jej podobnymi insynuuacjami..
__________________
" O najtrudniejszych sprawach najtrudniej powiedzieć. Słowa powodują, ze rzeczy, które były nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie,po wypowiedzeniu kurczą sie. Zdobywasz sie na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc.Mysle, ze to jest najgorsze."

Windermere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:41   #10
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Z takimi ludźmi to bym ograniczyła albo zerwała kontakty. Tym bardziej, że to raczej nie są bliscy znajomi? Bo ci powinni cię znać i wiedzieć, że nie lecisz na kasę u faceta. Po co chcesz się z czegokolwiek tłumaczyć ludziom, którzy mają o tobie tak kiepskie zdanie? Idź lepiej na randkę z facetem, poprzytulaj się do niego czy coś, zamiast się przejmować chamskimi uwagami na twój i twojego związku temat.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 22:07   #11
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Usłyszałam kiedyś takie hasło i ku zaskoczeniu pytających odpowiedziałam "Jakbym leciała na jego kasę, zrobiłabym najgorszy interes życia, wolę lecieć na secesyjne łóżko i stuletni gorset". Głupie aluzje sie skończyły, a ja przynajmniej wiedziałam kogo unikać.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 22:38   #12
Zesue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 78
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez she20 Pokaż wiadomość
Jak mam innym wytłumaczyć że nie lecę tylko na kasę? sama również pracuję,tylko zarabiam dużo mniej od niego (studiuję też czyli wiadomo że nie będę zarabiała nie wiadomo ile) od kilku osób słyszałam że chyba widzę w nim tylko kasę i boli mnie to strasznie,boję się że przez to może to się również rozsypać. Przejmowalibyście się na moim miejscu co byście odpowiedzieli na takie zaczepki?
Co Cię obchodzą inni? Niech gadają co chcą, ty wiesz dlaczego z nim jesteś, inni niech cię nie obchodzą. Ja bym miała gdzieś takie gadanie.
Zesue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 22:56   #13
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Znajomi mogą mówić różne rzeczy, jeśli jesteś przy nim szczęśliwa - olej. Nie musisz udowadniać, że nie jesteś z nim dla materialnych pobudek, to powinno interesować tylko Ciebie. Z miłości nie ma co się tłumaczyć. Jednemu podoba się matka drugiemu córka - dla Ciebie będzie lepszy niż Hollywoodzkie bożyszcze dla drugiego nie. Nie rozumieją - nie Twoja sprawa. Możesz w życiu usłyszeć wiele innych rzeczy od ludzi, grunt, żebyś to Ty nie poddała w wątpliwość swojego związku bo ktoś coś mówi.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 00:11   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Dziwni znajomi.
Olewaj ich opinie, ew. powiedz im wprost, że Cię obrażają insynuując, że lecisz na kasę i nie życzysz sobie takich komentarzy. Bo taka prawda, oni chyba o Tobie mają jakąś średnią opinię, skoro takie rzeczy gadają...

Poza tym ważne by Tobie się podobał, uroda rzecz względna, tak naprawdę ważniejsza jest chemia, która z urodą nie musi mieć wiele wspólnego.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 04:10   #15
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Fucktycznie, jest co tłumaczyć... Powiedz takim zyczliwcom, że jeśli ich zdaniem można lecieć tylko na kasę albo na opaloną klatę to im współczujesz wąskich horyzontów, i rób swoje.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:43   #16
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dziwni znajomi.
Olewaj ich opinie, ew. powiedz im wprost, że Cię obrażają insynuując, że lecisz na kasę i nie życzysz sobie takich komentarzy. Bo taka prawda, oni chyba o Tobie mają jakąś średnią opinię, skoro takie rzeczy gadają...

Poza tym ważne by Tobie się podobał, uroda rzecz względna, tak naprawdę ważniejsza jest chemia, która z urodą nie musi mieć wiele wspólnego.
Dokładnie tak :-D
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:47   #17
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Chyba zwariowałaś! Nie poddawaj się! Ludzie zawsze będą gadać! Najważniejsze żebyście byli razem szczęśliwi.
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 20:13   #18
konwaliowa_eu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 306
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

cos mi sie wydaje, ze ty obiektywnie rowniez uwazasz go za niezbyt ładnego
konwaliowa_eu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 20:16   #19
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Ja też tak myślę, skoro tak bardzo się tym przejęła Ale do rzeczy-te wszystkie komentarze to z zazdrości, wiadomo, że jednak kwestia finansowa bardzo uatrakcyjnia mężczyznę i kobietę też, no nie oszukujmy się.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 20:21   #20
konwaliowa_eu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 306
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Tylko pytanie jest czy wygląd fizyczny i obiektywna ocena ma wpływ na to czy kogoś kochamy? Czy mogę powiedzieć : mój partner jest nieprzystojny ale go kocham ?
Co uwazacie na ten temat ?
konwaliowa_eu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 21:14   #21
skatex3
Obserwuję .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 598
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez konwaliowa_eu Pokaż wiadomość
Tylko pytanie jest czy wygląd fizyczny i obiektywna ocena ma wpływ na to czy kogoś kochamy? Czy mogę powiedzieć : mój partner jest nieprzystojny ale go kocham ?
Co uwazacie na ten temat ?
Jaki związek ma wygląd fizyczny a zakochanie? Zakochujesz się w wyglądzie drugiej osoby? Rozumiem, mógłby być problem gdyby facet zwyczajnie nie dbał o siebie, chodził brudny, z tłustymi włosami, brudnymi paznokciami, ale to, że natura niezbyt hojnie obdarowała go urodą, to nie powinno mieć większego znaczenia.


A co do postu autorki i tłumaczenia innym ludziom: nie rozumiem w jakim celu? Najważniejsze, że ty wiesz jak jest i że jesteś z nim szczęśliwa, co cię inni obchodzą .
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wciąż jak dzieciak...
... Już nie chce mi się czekać, za złem świata uciekać.

Edytowane przez skatex3
Czas edycji: 2015-06-24 o 21:16
skatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 21:24   #22
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
jednak kwestia finansowa bardzo uatrakcyjnia mężczyznę i kobietę też, no nie oszukujmy się.
takiego Kalisza na przykład...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 21:28   #23
konwaliowa_eu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 306
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez skatex3 Pokaż wiadomość
Jaki związek ma wygląd fizyczny a zakochanie? Zakochujesz się w wyglądzie drugiej osoby? Rozumiem, mógłby być problem gdyby facet zwyczajnie nie dbał o siebie, chodził brudny, z tłustymi włosami, brudnymi paznokciami, ale to, że natura niezbyt hojnie obdarowała go urodą, to nie powinno mieć większego znaczenia.


A co do postu autorki i tłumaczenia innym ludziom: nie rozumiem w jakim celu? Najważniejsze, że ty wiesz jak jest i że jesteś z nim szczęśliwa, co cię inni obchodzą .
'

Rozumiem ale zawsze myślałam, że partner powinien być w naszych oczach przystojny a na to wychodzi, że jednak niekoniecznie?
konwaliowa_eu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 21:34   #24
skatex3
Obserwuję .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 598
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

przystojny czy nie - ma to jakieś znaczenie?
Zresztą nawet autorka wątku napisała gdzieś, że dla niej jej facet i tak jest najprzystojniejszy, pomimo, że zdaje sobie sprawę, że w oczach innych nie jest.
Mój TŻ też wsród opinii moich 'znajomych' nie jest zbyt przystojny, a dla mnie jest. Jak się kogoś kocha, to myśli się o nim w innych kategoriach i nawet brzydal staje się nagle przystojniachą. Moim zdaniem nie ma co się nad tym zastanawiać. Po prostu nie powinno mieć to większego znaczenia.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wciąż jak dzieciak...
... Już nie chce mi się czekać, za złem świata uciekać.
skatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 22:43   #25
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Powinnas odciąć się od znajomych, a to ciezki krok. Znajomi są w zyciu bardzo potrzebni, ale jak do niego dotrze takie info, to sie zalamie i/albo Cie rzuci. Dla jego dobra powinnaś pilnować, zeby mu nikt tak nie mowil, mało ktory sie nie poczuje chociaz troche niepewnie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 15:41   #26
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Cytat:
Napisane przez konwaliowa_eu Pokaż wiadomość
Tylko pytanie jest czy wygląd fizyczny i obiektywna ocena ma wpływ na to czy kogoś kochamy? Czy mogę powiedzieć : mój partner jest nieprzystojny ale go kocham ?
Co uwazacie na ten temat ?
Cytat:
Napisane przez konwaliowa_eu Pokaż wiadomość
Rozumiem ale zawsze myślałam, że partner powinien być w naszych oczach przystojny a na to wychodzi, że jednak niekoniecznie?
Dla mnie wygląd fizyczny (przystojny/ nieprzystojny) to jedno, a "to coś", "przyciąganie" to drugie.
Mogłabym uczciwie stwierdzić, że ktoś jest nieprzystojny, obiektywnie nieatrakcyjny, ale ma to coś, co mnie przyciąga i przez to mi się podoba.
Zdarzały mi się fascynacje facetami, którzy byli zupełnie nie w moim typie i których uważałam za obiektywnie mniej niż przeciętnych, ale ujmowali czymś innym, przez co poziom ich atrakcyjności (nie przystojności w znaczeniu cech fizycznych) rósł.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Powinnas odciąć się od znajomych, a to ciezki krok. Znajomi są w zyciu bardzo potrzebni, ale jak do niego dotrze takie info, to sie zalamie i/albo Cie rzuci. Dla jego dobra powinnaś pilnować, zeby mu nikt tak nie mowil, mało ktory sie nie poczuje chociaz troche niepewnie.
Odciąć od nich się powinna nie dlatego, że do chłopaka dotrze i ją zostawi, tylko przede wszystkim dlatego, że to nie są dobrzy znajomi. Powinno im zależeć na szczęściu Autorki. I rozumiem, gdyby ktoś powiedział "słuchaj, on jest brzydki, a ty mogłabyś mieć każdego przystojniaka. jesteś pewna, że chcesz z nim być?", Autorka odpowiedziałaby "tak. chcę z nim być." i byłby koniec tematu. Ale takie wtrącanie się w cudze życie? :| Zwłaszcza, że bez dobrych intencji.. .
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 16:31   #27
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Czasami facet jest tak przystojny ze kobiety mdleja a jak się go pozna bliżej to od razu staje się brzydszy. Mam takich znajomych, którzy na początku byli och i ach tacy piękni. A z czasem stali się wręcz brzydcy bo mają kiepski charakter, zero poczucia humoru czy są nie wiem zadufani w sobie.
Zastanów się co na dłuższa metę jest ważniejsze.
I chyba masz serio kiepskich znajomych bo moi nie oceniają mojego faceta po wyglądzie. Wiedzą że dobrze mnie traktuje, że dobrze się z nim czuje, ze jestem szczęśliwa i ze mi się podoba pod każdym względem również fizycznym wiec co im do tego, przyjaciele, znajomi powinni się cieszyć twoim szczęściem a nie sprawiać ze watpisz w poprawność swoich uczuć.
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 20:51   #28
kaja_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 24
Dot.: Zakochałam się w nie za ładnym z wyglądu facecie,poradzicie co zrobić?

Dokładnie, czemu zwracasz uwagę na opinie innych? Jeżeli ktoś tak uważa, to znaczy, że Ciebie nie zna. Tak mi się przynajmniej wydaje, skoro sama mówisz, że tak nie jest. A skoro ktoś tak źle Ciebie ocenia, a przede wszystkim niesłusznie, to po co się przejmować ich opiniami? Najważniejsze, to czy Ty jesteś szczęśliwa. To z facetem możesz być przez całe życie, a tacy fałszywi znajomi pojawiają się i znikają. A może po prostu z nimi pogadaj i przekonaj ich, że nie mają racji? Jeżeli tak Ci na nich zależy. Ja pamiętam, że niektórzy moi znajomi bardzo dziwili się, jak założyłam konto na xxx. Twierdzili, że portal matrymonialny to nie jest miejsce dla mnie, że nie znajdę tam nikogo normalnego, że raczej są tam sami faceci, z którymi coś jest nie tak, skoro „normalnie” nie mogą znaleźć dziewczyny. I pamiętam ich minę, jak im opowiadałam, jakich fajnych facetów tam poznawałam, że mnóstwo różnych znajomości tam poznałam, że cały czas się coś tam dzieje, że w świecie rzeczywistym nie miałam bym nawet szans, żeby tyle osób poznać. Oczywiście, że spotykałam się tylko z niektórymi, którzy najbardziej mi podpasowali, ale pamiętam miny znajomych, którzy ze zdziwieniem słuchali moich opowiadań. A jeszcze bardziej się zaskoczyli, jak w końcu poznali mojego obecnego partnera. Sami przyznali, że nie wiedzieli, że rzeczywiście na portalach można spotkać takie fajne osoby.

I co, gdybym przejmowała się tym, co inni o mnie mówią, pewnie nadal byłabym sama. Nie wiem, może i nie, ale nie poznałabym mojego obecnego partnera. Dlatego uważam, że najważniejsze jest to, co Ty sama myślisz, a nie to, co inni o Tobie myślą czy mówią. Ty wiesz najlepiej, Ty najlepiej siebie znasz.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-16 o 23:29 Powód: Reklama.
kaja_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-29 21:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.