Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!! - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-05-10, 19:54   #4081
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
O tak, dziś był na prawdę piękny dzień powiedziałam na tarasie, odpoczęłam, poczytałam, a jutro już pracuję.
Też myślałam o tych trawach pampasowych

Tyle rzeczy w Sinsay kupiłaś? Ciekawa jestem wszystkiego...poszłabym najchętniej do sklepu ale jeszcze nie mogę wychodzić...
Co do prezentu to nie wiem, bo moja mama ma urodziny tuz przed dniem matki ...Wiało u Was? Podobno u nas ma się na dniach zmienić pogoda....Ciekawy ten koc oryginalny kolor.Ale zakupy!
Ja szukam jakiejś odżywki do włosów...
A dziś też przyjechało do mnie małe zamówienie- puder i błyszczyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiało i to dość zimny wiatr. Ogólnie na termometrze więcej niż wczoraj ale zimniej niż wczoraj

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
U nas to nie jest aż tak ciepło. Tzn dziś było ale to pierwszy taki dzień kiedy można było bez bluzy chodzić, ale zdecydowanie nie na krótki rękaw i odkryte nogi.

Mag a jakie zielone herbaty zamówiłaś? Mi chyba najbardziej smakuje sencha poziomkowa.
Kocyk fajny.
Zakupy super. Ja dziś sobie kupiłam farbę do włosów, maseczkę i trampki.
Znowu byłam w Action i znowu te krakersy jem

Trampki powiadasz, może ja jeszcze jakiś nie mam.

Byłam dziś po szyby do witryny. Widzę już koniec
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-10, 20:45   #4082
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Evelka koniecznie pochwal sie jak wyszla!
Czym ja pomalowalas?
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-10, 21:04   #4083
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Evelka koniecznie pochwal sie jak wyszla!
Czym ja pomalowalas?

Tylko bejca
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-10, 21:06   #4084
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Kasia z zielonych kupiłam 4:
Paradiso
Winogronowa
Truskawki w szampanie
Poranek nad Sekwaną

Czemu żadna Irena nie mówi, że jest Eurowizja?! Hę?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-10, 21:06   #4085
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Tylko bejca
Ciekawa jestem efektu

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Kasia z zielonych kupiłam 4:
Paradiso
Winogronowa
Truskawki w szampanie
Poranek nad Sekwaną

Czemu żadna Irena nie mówi, że jest Eurowizja?! Hę?
A jest??
Nie wiedzialam nawet, ze to juz
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-10, 21:15   #4086
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem efektu

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

A jest??
Nie wiedzialam nawet, ze to juz
Jest i są jasne kozaczki

No ja nigdy nie wiem, kiedy jest. Dopiero jak R przełączy TV
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-10, 21:25   #4087
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

U mnie dziś było bardzo ciepło. I na krótki rękaw i na krótkie spodenki. Tylko co jak bladość razi a jutro ponoć 28 stopni
Na ogródku mięta u mnie już wyskoczyła, świeżutka pachnąca i to tak intensywnie. Codziennie pije litrami wodę z cytryną i Mięta
Też mi się chce jakiś trampek. Póki co kupiłam młodemu na komunię trampy będzie nowy trend, alba, eleganckie spodnie i trampy
Kasia a jak tam twojemu synowi? Nie pytam czy tęskni bo pewnie mama bardziej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
U nas to nie jest aż tak ciepło. Tzn dziś było ale to pierwszy taki dzień kiedy można było bez bluzy chodzić, ale zdecydowanie nie na krótki rękaw i odkryte nogi.

Mag a jakie zielone herbaty zamówiłaś? Mi chyba najbardziej smakuje sencha poziomkowa.
Kocyk fajny.
Zakupy super. Ja dziś sobie kupiłam farbę do włosów, maseczkę i trampki.
Znowu byłam w Action i znowu te krakersy jem
Niedługo otwierają w mojej mieścinie Actiona to zakupie, zobaczę co to za pyszności te krakersy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Tak, od kilku dni jest przyjemnie ciepło,ale u nas dziś była taka potężna dawka słońca jakiej dawno nie było cieszę się,że skorzystałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ma się teraz przy covidzie jakąś izolacje? Musisz kolejny test robić żeby wrócić "normalnie" do pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Jest i są jasne kozaczki

No ja nigdy nie wiem, kiedy jest. Dopiero jak R przełączy TV
No mi się podoba ta nasza piosenka. 14 maja będzie Polska. Trzymamy kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-11, 06:24   #4088
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry! Nie moglam sie wbic. Jakis mam nawal obowiazkow ostatnio i mnostwo spraw do ogarniecia. Dzisiaj na szczescie praca z domu to troche odetchne
I MUSZE w koncu zrobic porzadki w szafie!
Najwyzsza pora pochowac zimowe swetry i przejrzec letnie sukienki
Zwlaszcza, ze urlop juz za 1.5tyg!

Na trawy tez patrzalam ostatnio! Piekne sa niektore.

Kocyk i poduszki boskie! Bardzo lubie wszelkie wzory z liscmi palmowymi
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 06:41   #4089
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Dobry! Ja też się tak tylko raz na jakiś czas wbijam. Mój M. ma urlop i tak ciągle coś się dzieje. Dziś np. mam u dermatologa mały laserowy zabieg usuwania naczynka krwionośnego, a później mamową gimnastykę. W poniedziałek zostały wykopane rowy pod laurowiśnie, teraz czekamy na sadzonki. Wczoraj przyszła nasza nowa łupina Maxi Cosi z bazą i jestem zachwycona - dzień do nocy w porównaniu ze starą. Teraz czekam na 2 paczki z Vinted - zamówiłam małej kilka ubranek. Pogoda u nas przytłaczająca - ciepło ale i deszczowo, duchota. Nie chce się nawet wychodzić za bardzo bo w każdej chwili może lunąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 07:52   #4090
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Hej. Wczoraj oko Młodszego wyglądało dobrze, ja czułam się dobrze - pojechaliśmy na krótką przejażdżkę rowerową. Dziś ja mam 38,6 temp a on jeszcze bardziej czerwone oczy. Obstawiam że u niego to alergia. Umówiłam nas do lekarzy - w tej samej przychodni on z podpuchniętymi oczami ma wizytę jutro o 9, ja zasłużony krwiodawca dziś o 13:20 i nie mogę zamienić wizyt bo mój lekarz nie przyjmuje dzieci, lekarz Patryka nie przyjmuje dorosłych
I tak siedzimy oboje w domu, on zajmuje się właściwie sam sobą bo ja nie mam siły na ruch.

Młody zadowolony z wyjazdu, mówi że wszystko super i ten projekt nad którym mają pracować też fajny, zostali podzieleni na grupy tak, że nie ma dwóch tych samych osób z tego samego kraju ale nawet łatwo im się porozumieć nie zawsze słowami, często gestami
Jest bardzo ciepło i w ogóle całkiem inaczej niż w Polsce, popołudniami zwiedzają więc nie ma dużo czasu na rozmowy ze mną . Mówi że to będzie męczący tydzień i kombinuje jak tu nie iść od razu po powrocie do szkoły
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 08:22   #4091
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
U mnie dziś było bardzo ciepło. I na krótki rękaw i na krótkie spodenki. Tylko co jak bladość razi a jutro ponoć 28 stopni
Na ogródku mięta u mnie już wyskoczyła, świeżutka pachnąca i to tak intensywnie. Codziennie pije litrami wodę z cytryną i Mięta
Też mi się chce jakiś trampek. Póki co kupiłam młodemu na komunię trampy będzie nowy trend, alba, eleganckie spodnie i trampy
Kasia a jak tam twojemu synowi? Nie pytam czy tęskni bo pewnie mama bardziej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Niedługo otwierają w mojej mieścinie Actiona to zakupie, zobaczę co to za pyszności te krakersy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

A to ma się teraz przy covidzie jakąś izolacje? Musisz kolejny test robić żeby wrócić "normalnie" do pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

No mi się podoba ta nasza piosenka. 14 maja będzie Polska. Trzymamy kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez bardzo lubie świeża miętę, mam w donicy.
Trampki pasują do wszystkiego.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Hej. Wczoraj oko Młodszego wyglądało dobrze, ja czułam się dobrze - pojechaliśmy na krótką przejażdżkę rowerową. Dziś ja mam 38,6 temp a on jeszcze bardziej czerwone oczy. Obstawiam że u niego to alergia. Umówiłam nas do lekarzy - w tej samej przychodni on z podpuchniętymi oczami ma wizytę jutro o 9, ja zasłużony krwiodawca dziś o 13:20 i nie mogę zamienić wizyt bo mój lekarz nie przyjmuje dzieci, lekarz Patryka nie przyjmuje dorosłych
I tak siedzimy oboje w domu, on zajmuje się właściwie sam sobą bo ja nie mam siły na ruch.

Młody zadowolony z wyjazdu, mówi że wszystko super i ten projekt nad którym mają pracować też fajny, zostali podzieleni na grupy tak, że nie ma dwóch tych samych osób z tego samego kraju ale nawet łatwo im się porozumieć nie zawsze słowami, często gestami
Jest bardzo ciepło i w ogóle całkiem inaczej niż w Polsce, popołudniami zwiedzają więc nie ma dużo czasu na rozmowy ze mną . Mówi że to będzie męczący tydzień i kombinuje jak tu nie iść od razu po powrocie do szkoły
Kasia zdrówka, ale wam się poplątał ten lekarz.

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Kasia z zielonych kupiłam 4:
Paradiso
Winogronowa
Truskawki w szampanie
Poranek nad Sekwaną

Czemu żadna Irena nie mówi, że jest Eurowizja?! Hę?


Ja dziś na białe herbatki patrzyłam, chyba na Allegro tym razem kupię ze smartem, wiec muszę coś dobrać
Eurowizja już ?


U nas dziś deszcz zapowiadają, narazie tylko chmury.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-11, 08:33   #4092
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry

Nadrobiłam ostatnie dni i muszę już wracać do pracy

Ja też bardzo lubię zapach bzu. U mnie w mieście już pięknie kwitnie i pachnie a w górach na działce dopiero rusza. Mam nadzieję, że w weekend nacieszę się zapachem

Kasia, zdrówka dla Was i brawo dla Młodego, super sobie radzi

Wydałam wczoraj majątek na ubrania dla syna na wiosnę czekam na paczki.. buty też już w drodze.
Niestety co ciekawe, podobny "majątek" wydałam w Lidlu, zwykła spożywka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 08:38   #4093
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dobry! Ja też się tak tylko raz na jakiś czas wbijam. Mój M. ma urlop i tak ciągle coś się dzieje. Dziś np. mam u dermatologa mały laserowy zabieg usuwania naczynka krwionośnego, a później mamową gimnastykę. W poniedziałek zostały wykopane rowy pod laurowiśnie, teraz czekamy na sadzonki. Wczoraj przyszła nasza nowa łupina Maxi Cosi z bazą i jestem zachwycona - dzień do nocy w porównaniu ze starą. Teraz czekam na 2 paczki z Vinted - zamówiłam małej kilka ubranek. Pogoda u nas przytłaczająca - ciepło ale i deszczowo, duchota. Nie chce się nawet wychodzić za bardzo bo w każdej chwili może lunąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super ze ‘lupina’ trafiona
A co to za gimnastyka mamowa?

Ja wlasnie ide w przyszlym tygodniu na pierwsze zajecia pilates dla przyszlych mam

Kasia, biedny Patryk z tymi oczami. Moze to byc po prostu infekcja, jakies zapalenie… no albo ostra alergia. Oby lekarz pomogl. A tobie zdrowka!
Super ze starszemu podoba sie na wycieczce! Wspaniale doswiadczenie taki wyjazd w mlodym wieku

Posprzatalam kuchnie przed praca! Brawo ja Takie to zalety pracy z domu
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 09:19   #4094
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Kasia, no to ładnie Was wzięło... Od czego te temperatura? Zdrówka Wam życzę, oby szybko wszystko wróciło do normy. Co do wyjazdu to super, że się podoba. Z tym kombinowaniem ze szkołą to się nie dziwię, kto by chciał się normalnie uczyć po takim wyjeździe? Ale za półtora miesiąca już wakacje, da radę

Evelka, u nas też ma być deszcz. Póki co jest 16 stopni i już czuć, że coś się zbliża.

Sand, ubrania kosztują majątek. Ja zaopatrzylam małą właśnie na Vinted, też czekam na paczki.

Gwiazdeczko, to jest taki kurs odbudowujący po ciąży, tutaj to jest standard i kasa chorych płaci. Ciekawa jestem Twojego pilates, napisz wrażenia jak będziesz po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 09:42   #4095
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry!
u mnie nawet w dłuższej perspektywie nie zapowiadają deszczu. Znowu jest susza i ciepło - juz 23 stopnie są.

Kasia to sie załatwiliście oboje. Współczuję Biedny Młodszy z tymi oczami - fakltycznie moze to byc uczulenie. Leki szybko pomoga i bedzie smigał jak nowy
A Młodemu super, ze tak idzie! Brawo dla niego!

Gwiazdka nic mi nie mów o szafach! miałam w tym tygodniu to ogarnąc, ale nie było kiedy. Dobrze, ze t5roche letnich ciuchów mam na wierzchu to jakos daje rade
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 09:57   #4096
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry dopiero się rozkręcam. Skończyłam słuchać "Dzieci żółtej gwiazdy", ale najmniej podobała mi się ta książka tego autora. Będę dziś robić gulasz z serc indyka, jadłyście?

Moje grube swetry leżą sobie cały rok obok dżinsów ale mam wielki misz masz w bluzkach. I tam przydałoby się porządne układanie.

Gwiazdka, u Ciebie juz wakacje... Gdzie jedziecie?
Kate, no zdecydowanie musisz więcej pisać, bo coś ostatnio mało tu Ciebie.
Kasia, zdróweczka dla ciebie i Małego. A Młody to ja się wcale nie dziwię, że już myśli o odpoczynku po powrocie
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 12:13   #4097
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Czy u Was też jest eksplozja żółtego pyłku?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 12:52   #4098
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Mówi że to będzie męczący tydzień i kombinuje jak tu nie iść od razu po powrocie do szkoły
Usmialam sie z tego
Podoba mi sie takie podejscie!
Sama tez mysle czy nie ‘wziasc’ sobie jednego dnia chorobowego zeby nadrobic zaleglosci domowe itp

U mnie wlasnie zaczelo padac… ale jeden dzien to w sumie ok, niech sie trawa podlewa.

Urlop zaplanowalismy juz na poczatku roku- nareszcie prawdziwe wakacje! Jedziemy na poludnie Francji, znajome tereny i zahaczymy tez o Wlochy na koniec

Chwale sie nowym kacikiem w korytarzu- kwiatek stary jeszcze szukam jakiegos pudeleczka na klucze itp no i bedzie pomalowany kiedys
I poduszki z Shein- jestem pod wielkim wrazeniem jakosci!

IMG_1942.jpg

IMG_1940.jpg
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.

Edytowane przez gwiazdeczka26
Czas edycji: 2022-05-11 o 12:57
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 12:52   #4099
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Czy u Was też jest eksplozja żółtego pyłku?
U mnie jest.. cały balkon w tym pyłku, wczoraj sprzątałam i znowu nawiało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-11, 13:14   #4100
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Usmialam sie z tego
Podoba mi sie takie podejscie!
Sama tez mysle czy nie ‘wziasc’ sobie jednego dnia chorobowego zeby nadrobic zaleglosci domowe itp

U mnie wlasnie zaczelo padac… ale jeden dzien to w sumie ok, niech sie trawa podlewa.

Urlop zaplanowalismy juz na poczatku roku- nareszcie prawdziwe wakacje! Jedziemy na poludnie Francji, znajome tereny i zahaczymy tez o Wlochy na koniec

Chwale sie nowym kacikiem w korytarzu- kwiatek stary jeszcze szukam jakiegos pudeleczka na klucze itp no i bedzie pomalowany kiedys
I poduszki z Shein- jestem pod wielkim wrazeniem jakosci!

Załącznik 7771871

Załącznik 7771872
Pacz Evelka, nasz kwiatek
Gwiazdka i u Ciebie jest palmiasto ja nie mogę się doczekać paczuchy z Sinsay, a tam nic się nie rusza na razie. Za to herbaty już w paczkomacie. Full express.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 14:20   #4101
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

No ja tego kwiatka co ma Gwiazdka zajechałam nie wiem czemu, podlewać podlewałam zżółkły liście i zgnił od korzenia. Może za dużo dostawał wody?! Hmm..
Gwizdka piękny kącik, klimatyczny
Taaak, u mnie też żółto kurzowo co chwilę ścieram i dalej jest bo to w powietrzu fruwa.
U mnie 29 stopni..
Kasia dużo zdrówka dla ciebie i młodszego najgorzej w taką pogodę chorować.
Chwila i do domu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 14:59   #4102
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Pyłek zamiotłam, wytarłam szafki i parapet. Ale nie ma to sensu, bo już wrócił. Nawet czytnik mam żółty
Chwila na tarasso, u mnie niecałe 27 stopni. Pożarłam lody z owocami, piję wodę kokosową i czytam o tarczycy.IMG_20220511_154200.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 15:04   #4103
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Jestem po laserze, było bardzo w porządku. Uwielbiam mojego dermatologa, jest bardzo miłym człowiekiem i tak pozytywnym, że chodzę do niego z przyjemnością.

Jasia, i do jakiej temperatury dobiliście dzisiaj? U nas teraz są 23 stopnie.

Magu, nie jadłam nigdy takiego gulaszu, jak wyszedł? Ale tak ogólnie to gulasz bym zjadła, mam fajne kasze z Biedronki, może w weekend zrobię. U nas też pyli rzepak, ale jak! Auta po myjni na drugi dzień wyglądają jakby od miesięcy nikt o nie nie zadbał.

Gwiazdko, bardzo ładny kącik! Uwielbiam zamio, mam dwa. I te sztukaterie!

Bell, może zamio miał faktycznie za dużo wody. Ja jednego też przelałam, musiałam przesadzić ale już nie chce rosnąć, obraził się.

Za godzinę mam ćwiczenia i bardzo mi się nie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 15:23   #4104
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Kate jak ci się nie chce to będzie fajnie, zawsze tak jest. Ćwiczenia cię podniosą i rozruszają endorfinki
Mag chętnie bym znalazła się u ciebie tam na tarasie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 16:07   #4105
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Zamio? czy tak sie nazywa ten kwiatek??
Ja jestem kompletnie bezuzyteczna w nazwach kwiatkow! Musze sie doszkolic. Znam roze, paprotki i fikusy. No i palmy

W
Kazdym razie ten wlasnie kwiatek nie lubi duzo wody! Wiec moze faktycznie przelalas go Beell.
Moj rosl jak szalony przed przeprowadzka a teraz dochodzi do siebie.

Kate- super trafic na takiego dobrego lekarza. A cwiczenia napewno wprawia Cie w dobry nastroj jak juz zaczniesz!
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 16:08   #4106
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Gwiazdka bardzo ładny kącik wyszedl!

U mnie tez ten sosnowy pyłek wszedzie lata. Nie sprzatam! Poczekam, az przestanie pylic i wtedy sie wezme za to

Bell ten kwiatek nie lubi wody. Wygląda na to, ze sie utopil

Kate 28 stopni na liczniku i duszno. Ale jakies chumry widze na horyzoncie. Moze popada?
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 17:19   #4107
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Gwiazdka, kwiatek to - zamiokulkas zamiolistny "Raven".

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Kate gulasz wyszedł bardzo dobry. Chociaż serca długo się dusiły, to są lekko twarde, może jest jakiś sposób na nie, ale póki co nie znam. Zrobiłam je z cebulą, czosnkiem, majerankiem, suszonymi grzybami i śmietaną. Do tego ziemniaki i wielka micha kiszonej kapusty.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 17:38   #4108
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Przeżyłam ale mi niedobrze. Tak ogólnie nie mam nic do ćwiczeń, ale te dźwięki które każą nam wydawać są okropne. Dobrze że jestem wyciszona to wydaję je po swojemu bo normalnie mi wstyd przed M.

Wy mówicie o sosnowym pyłku? A to nie ma u mnie, za to pola rzepakowe dają radę. A jak jesteśmy przy rzepaku to wyobraźcie sobie, że po chyba 3 tygodniach udało nam się zdobyć olej! Ostatnio był i kosztowała butelka 5 eur... Więc odczekaliśmy i na szczęście teraz udało się w normalniejszej cenie kupić. Ludzie już powariowali tutaj zupełnie.

Jasia, toż to lato u Ciebie! Wskakujesz do basenu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 17:49   #4109
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

No to napewno przelałam..A to kwiatek był od bratowej z Holandii i wcale się nie przyznaje że go zniszczyłam za to storczykowy kącik szaleje i jest im dobrze! Tfu tfu nie zapeszam bo jeszcze zaurocze słowami i padną
U mnie też lato pogodowe! Wróciłam z ogródka. I teraz do kościoła na zebranie pędze.
Kupiłam dziś truskawki, na kolację będą z cukrem i jogurtem
Kate uśmiałam się z twoich dźwięków podczas ćwiczeń.. Co prawda na jodze też wydajemy ale są stonowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-11, 18:20   #4110
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Kate narazie basen odpada. Przynajmniej częściowo. Bylam dzis u chirurga i usunąl mi znamie z łopatki. Teraz mam 2 tygodnie bez moczenia tego. Dopiero po zdjeciu szwów, wiec tak do pasa moge "plywac"

Dźwięki robiliscie?? Co to za gimnastyka? Czemu to mialo służyć?

Bell te kwiatki sa niedrogie - zawsze możesz odkupic.
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2022-05-11 o 19:01
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-05 20:02:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.