French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 14:46   #1
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710

French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??


Szukając jakiegoś ciekawego kursu na necie , natknęłam się na dość ciekawą metodę FDD czy ktoś już próbował robić paznokcie tą metodą możecie coś o niej powiedzieć ???
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:13   #2
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

a na czym ona polega?;p
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:54   #3
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

http://nails-art.pl/ <= tu jest opisana ta metoda , jak na moje oko dość ciekawa i coś nowego ale specjalistką w tej sprawie nie jestem . Ciekawi mnie tylko jak ta metoda przekłada się w praktyce .
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:34   #4
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

Dziewczyny to żele silikonowe + miękki tips. Innowacyjność tej metody polega na dobrej reklamie Inne firmy też posiadają tego typu produkty, tyle że kilkakrotnie tańsze a równie dobrej jakości, np. ImpressioNails, które mam
Miałam na innym forum polemikę z przedstawicielem firmy, która zajmuję się dystrybucją. Dziewczyna oprócz zachwalania samych produktów, nie potrafiła nic konkretniejszego powiedzieć, choćby porównać ich produkt z dostępnymi na rynku i odpowiedzieć, dlaczego akurat ich są takie dobre.
Mam nadzieję, że tutaj się ta dziewczyna nie pojawi, bo nie uśmiecha mi się znów polemizować... (dodam, że widziałam to "cudo", miałam na sobie robione a nawet pod wpływem chwili kupiłam - nie warte tych pieniędzy, bo tips 120szt/ok. 65-70zł). Tyle ode mnie w tym temacie
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:15   #5
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

wklejam mój nieco przerobiony post na ten temat z forum wzorki info
polemizowałam tam z informacjami podanymi przez przedstawiciela tej marki....
========================= =====================
żele soak-off, easy-off i inne tego typu - bazują na tych samych komponentach i wszystkie tak samo się rozmiękczają w acetonie (nie rozpuszczają - tylko miękną i mozna je zdjąć jednym płatkiem z pazurka). Szału nie ma - bo tego typu żele funkcjonują na rynku juz pewnie z 4 lata albo i dłużej - pierwsze widziałam w Ibd... ( to było a'propo informacji o całkowitej nowości jesli chodzi o zele typu EO czy soak-off)

więc nie ma znaczenia czy się połaczy ta technike z żelami firmowymi Dashing Diva czy z jakimikolwiek elastycznymi typu soak off czy easy off.

Co do końcówek - widziałam takie które są bardzo długie (czyli mozna zrobic Frenchosa 50:50) - to końcówki Tipped Long. Więc nie tylko krótkie, ale i długie też są, zresztą wszystkie są w róznych kolorkach.
(akurat to bylo info dla osoby która lubi długie Frenche typu 50:50)

mam ofertę z tej firmy i tak się zastanawiam czy wogole się warto tym bawić, bo ceny rzeczywiście niezbyt fajne. Zreszta jesli już to tylko bym rozważała ta końcóweczki, bo żele typu EO mam i to spory wybór, więc wystarczyłoby miec końcówki.

co mnie zastanawia:

mam folderek i tam przyklejają końcówkę bezposrednio na naturalsa, a z kolei na stronie Dashing Diva widziałam tutorial i tam babeczka najpierw dała żel na pazurka, utwardziła, przemyła, zmatowiła i dopiero nakleiła ten tipsik... no i teraz nie wiem: czy to się nakleja bezposrednio na pazurek czy na pazurek pokryty żelem i zmatowiony

i jeszcze: czy te plastikowe przezroczyste osłonki na Frenchu całkiem się odrywa? czy matowi czy zostawia? - bo w folderku panna bierze obcinacz do paznokci (jak dla mnie lamerskie urzadzenie - no ale niech będzie ) i odrywa całą plastikową nakładkę - tak, że zostaje tylko sam biały pasek...

a ktos tam powyzej napisał "bo są to gotowe końcówki french pokryte żelami, które trzymają się naturalnej płytki " - jakaś Pani Diva ...

jakimi żelami są pokryte? chyba plastikiem - który na dodatek się zdejmuje po naklejeniu końcówki...

co za porażka

pozostaje mi kupic po komplecie i sprawdzę to osobiście, bo z tych postów Pani Divy nic nie wynika oprócz ogromnego zadowolenia Jej Klientek, ale akurat to dla mnie najmniej istotna informacja .... (akurat to też w temacie postu na tamtejszym forum)

mam w sklepie takie cóś podobne - takie końcóweczki z języczkiem do trzymania, krótkie - chyba podobnie działa - musze to sprawdzic....
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:20   #6
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

Beatko te końcówki to właśnie takie podobne są jak te języczki u Ciebie. Miałam te średnio długie - ten plastik na linii uśmiechu trzeba zmatowić, ale bardzo łatwo można wówczas usunąć ten biały żel z tipsa i wtedy mamy szczerbaty uśmiech
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:21   #7
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
i rozważam zakup tylko i wyłącznie tych końcówek

i jeszcze taka moja uwaga na temat marketingu firmy
w załączniku mamy przepiekny fragment z ulotki reklamowej
jak można zobaczyć - jest to klasyczny przykład czarnego PR....
niestety na polskie Stylistki taka strategia przynosi dokładnie odwrotny skutek od zamierzonego....

przynajmniej ja się usmiałam jak norka
poczytajcie sobie....

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Beatko te końcówki to właśnie takie podobne są jak te języczki u Ciebie. Miałam te średnio długie - ten plastik na linii uśmiechu trzeba zmatowić, ale bardzo łatwo można wówczas usunąć ten biały żel z tipsa i wtedy mamy szczerbaty uśmiech
ale to chyba trzeba oderwać - z tych French Wrap Plus - na 100% się odrywa ten plastik (języczek wraz z plastikową osłonką)

a z tych French Tipped chyba się nie odrywa tego plastiku???

mam dostać darmowe próbeczki - sprawdzę i opiszę. Interesują mnie jedynie te końcóweczki

bo żele mam swoje - trzy razy tańsze

========================= =
jak się uloteczka podoba
zwłaszcza to intensywne piłowanie pazura, inwazyjność i nieporęczny komfort noszenia

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-06-23 o 19:15
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 19:24   #8
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

a ja myslalam,ze La Diva wymyslila jakis nowy french ,ha ha ha
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:34   #9
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

matko kochana.. i po co to?
czy to jakoś prace ułatwi?

Ulotka mnie powaliła ZWYKŁY ŻEL: nieporęczny, niewygodny, sztuczny, nienaturalny, obciążający płytkę, odwadniający...
Toż to istne zuuuooo!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:39   #10
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

Rozwaliła mnie ta ulotka A już padłam przy punkcie "piłowanie" Firma, która wypisuje tak wierutne bzdury jest dla mnie firmą pokroju Nail Design. Amen
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:45   #11
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

Już kiedyś natknęłam się na tą oświecającą umysły nasze ulotkę Bo Wy dziołchy to niedoinformowane jesteście Ale spokojnie, mamy jeszcze czas aby się nawrócić
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 23:16   #12
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
matko kochana.. i po co to?
czy to jakoś prace ułatwi?

Ulotka mnie powaliła ZWYKŁY ŻEL: nieporęczny, niewygodny, sztuczny, nienaturalny, obciążający płytkę, odwadniający...
Toż to istne zuuuooo!
no nie wiem, czy ułatwi - muszę wypróbować.
Ja też mam w sklepie podobne cudo, tylko bez tego plastiku przezroczystego, ale zawsze myślałam, że to się (te moje końcówki) przykleja bezposrednio na pazur naturalny, tak, żeby nie wystawała końcówka za pazurek i na to nałozyć żel przezroczysty albo mleczny róż (taki który traci różowy odcień w trakcie utwardzania) i wtedy mamy hop siup szybkiego Frenchyka na naturalsach. Jak by zastosować EO clear - to naprawdę w pół godziny by się mozna uwinąć - ale przy założeniu:
Klientka ma ładne - w miarę z długim łożem, równe pazurki. Wtedy przyklejam końcówki do przygotowanych pazurków, lekko je matowię (taki tyci tyci) i nakładam trzy warstwy EO cleara (można na zakładkę - będzie najszybciej) i już - gotowe!

Albo wresja druga: na pazurek nałożyć jakiś maskujący żel (na cały naturals), nałozyć 3 razy (mozna metodą na zakładkę) , zmatowić i elegancko wyrównać, nakleić końcówkę, zmatowić, dac cleara i też gotowe...

ale znów zalożenie: pazurki naturalne muszą być równej długości i w miarę długie....
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:33   #13
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

Moim zdaniem żele silikonowe są po to, żeby łatwo je zdejmować. To po co tam coś naklejać? Jakiegoś tipsa, którego trudniej założyć niż zwykłego? Przecież na miękkim tradycyjnym tipsie soak off też będzie się trzymał...
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 18:51   #14
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, czyli wiem że mają dobrą reklamę i tyle a a szał ciał to jedynie w cenie jest. A ta ulotka no cóż pewnie wiele się na to nabiera, ja zobaczyłam coś nowego mówię sobie może szybciej faktycznie a tu taki chwyt marketingowy Jesze poczekam aż Dobrarada wypróbuje swoje "języczki" i zobaczymy jaki efekt tego będzie i czy warto się z tym bawić.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 06:41   #15
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

Widziałam ostatnio na żywo paznokcie zrobione metodą Dashing Diva u kobitki, która była u nich na pokazie. Każdy paznokieć miała zrobiony inaczej (kolor, french, bezbarwny żel), jak to na pokazie. Pokazała mi też ten osławiony tips do przyklejania. Był inny niż zwykły tips - cieniutki jak papierek i pewnie dzięki temu paznokcie wyglądały bardzo, ale to bardzo naturalnie. Sama kobitka jest z tych, dla których żel = Doda, akryl= Jola R. a sama idea noszenia czegoś na paznokciach jest grzeszna i wszeteczna , ale Dashing Divą była zachwycona.
Od zwykłych żeli soak off Dashing Diva różni się tylko użyciem tego cienkiego tipsa. Ale można zaryzykować wprowadzenie tego do wachlarza usług, bo wychodzi na to, że przemawia do niereformowalnych przeciwniczek tipsów. Chociaż....ja takie osobniczki namawiam na soak off i nie potrzebuję do tego dodatkowych sprzętów
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:23   #16
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

rozmowa już dawno prowadzona ale może ktoś się odezwię...
ja od liceum miałam długie paznokcie...jako że było to już trochę czasu temu końcóweczki do frencha robiłam lakierami...co chyba nie muszę pisać było bardzo czasochłonne i mało krótkotrwały efekt!...
jak wyprowadziłam się na studia do większego miasta koleżanki siostra namówiła mnie na "pomalowanie" żelem...byłam mega zadowolona ;D efekt super dziewczyna mega dokładna no pięknie...

... bla bla bla teraz od roku nie robię żelu bo
1. mam za daleko do niej a gdzie indziej boję się iść...;/
2. płytka paznokcia nie wyglądała dobrze...po takim długim stosowaniu i ciągłym piłowaniu płytki choć było ono delikatne...

Więc do rzeczy...
Szukam alternatywy...czegoś by mieć ładną trwałą końcówkę frenchową bez piłowania paznokcia...dlatego pomyślałam że dobrym sposobem było FDD tylko bez żadnych żeli chodzi mi o samą końcówkę...
wiem że wiele firm ma te końcówki ale tylko te króciutkie a ja chciała bym te dłuższe (ok. 5mm) co najmniej...
możecie coś doradzić?
mniemam że zwykły biały tips bez kieszonki + zwykły przeźroczysty lakier byłby za gruby...???
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:16   #17
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

już wszystko wiem..
kupiłam zestaw z essence za 20 zl i końcówki z dd tippeg short i trzyma się 2 tygodnie;'D
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:48   #18
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

Cytat:
Napisane przez Tobiaann Pokaż wiadomość
już wszystko wiem..
kupiłam zestaw z essence za 20 zl i końcówki z dd tippeg short i trzyma się 2 tygodnie;'D
napisz proszę konkretnie jak to wykombinowałaś pozdrawiam
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 10:10   #19
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: French Dashing Diva czy zna ktoś tą metodę ??

kupiłam base i top essence better than gel nails i końcówki z dd naklejam końcówkę, maluję dwa razy base i dwa razy top i od 10.03 do dzisiaj mam go na rękach ale już od soboty 24.03 zaczęły lekko na brzegach odchodzić, ale tak czy siak dwa tygodnie to dla mnie suuuuper sprawa!!! a paznokcie maja taki połysk jakbym je dopiero co pomalowała...kompie się we wrzątku, przesadzałam w nich kwiatki myłam gary... Paznokcie wcale nie wyglądają sztucznie...po prostu są bardziej gładkie niż takie pomalowane lakierem, no i o trwałości już chyba nie muszę pisać zresztą jak się chce to można kreski zrobić na base lakierem białym i pomalować topem i piszą że będzie się tak samo trzymać...ale końcówki są wygodniejsze i mniej czasochłonne...
Oczywiście im bardziej się przyłożymy i przygotujemy starannie paznokcie tym będą się dłużej trzymać...
p.s. narazie używam jeszcze tych końcówek z essence bo mam za krótkie paznokcie do tych tipped short z dd. - i te z essence też są dobre tylko drogo wychodzi na jeden raz...
Wiem że żelu to nie zastąpi, to raczej alternatywa dla lakieru niż żelu...i kogoś kto chce sobie zrobić sam pazurki...nie szpecąc się masakrycznie nałożonym żelem...chociaż i z takich paznokci można zrobić masakrę;P

Edytowane przez Tobiaann
Czas edycji: 2012-03-26 o 17:16
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.