Żony Hollywood - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-26, 11:39   #151
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Żony Hollywood

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Ta Eva jest tragiczna, nienawidze jak ktos sie tak chwali!! Jeszcze jakby do tego doszla sama.. przeciez to jest zwykla utrzymanka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona ma muzeum metek zenujące muzeum metek
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 01:22   #152
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Żony Hollywood

No straszna jest Szkoda mi jej męża, fajny facet się wydaje.

Rodrigo i Helenita, ich wyprawa do Las Vegas, fajnie się ich ogląda Wzruszają mnie.

A gotująca Iwona mnie rozwaliła Trochę niemiłe było jak Reggie wypalił że dog food było smaczniejsze Starała się jak mogła

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 14:20   #153
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Żony Hollywood

A mnie wzruszyła Monique jak jej nie lubiłam od poczatku tak zmieniłam o niej zdanie po tym jak opowiadała o tym Meksykaninie. Dobry człowiek z niej, ma swoj świat troche i z tym mężem sie świetnie uzupełniają ale w sumie każda z nich ma swoj świat, troche oderwane od rzeczywistości ale w tym tak polskie i szczere :p Uwielbiam tez Helenite i Rodrigo, widać ze sie bardzo kochają i są dla siebie stworzeni
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 12:32   #154
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Żony Hollywood

To prawda. Zaskoczyło mnie to z tym Meksykaninem. Szacun za to.

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 19:18   #155
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Żony Hollywood

Ja niezmiennie uwielbiam Rodrigo, ten facet jest niesamowity - a jego nauka piosenki Dawida Podsiadło mnie rozwaliła Jak on tę Helenitę kocha, tylko pozazdrościć!
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 06:14   #156
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Żony Hollywood

Tak. Muszę przyznać że od początku od pierwszej edycji średnio mi się go oglądało. Tak mi się wydawał dziwakiem. Z czasem stopniowo sympatia rosła No szacun za naukę polskiego. Nawet za inwokację się wziął I o rany, ależ on kocha swoją Helenitę

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 11:57   #157
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Żony Hollywood

Nooo ja tez Rodrygo uwielbiam! Mam tylko nadzieje ze Helenita kocha go tak samo jak on ja a nie ciagle wzdycha za poprzednim mezem

Ta Monique tez mega dziwna, ten ich rytual tanca po pracy. No dziwne to dla mnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-14, 03:26   #158
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Żony Hollywood

Śpiew Iwony

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 14:59   #159
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Żony Hollywood

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Śpiew Iwony

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Reggie ma do niej cierpliwość
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 20:09   #160
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Żony Hollywood

Ja jestem zdziwiona, że mama Leilii, Izabela, ma tak niesamowicie twardy akcent po 30 latach życia w Stanach :O
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 05:10   #161
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Żony Hollywood

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Reggie ma do niej cierpliwość
Zdecydowanie To musi być prawdziwa miłość

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 15:29   #162
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Żony Hollywood

Boże, zapowiedź przyszłotygodniowego odcinka mnie zabiła Najpierw ta pożal się Boże Ewa D'Angelo wpada do restauracji i nie raczy przywitać z panią Moniką, a potem ta pięknie podsumowuje ją pytaniem: "Pani mówi po polsku?" I Helena pozamiatała na koniec mówiąc, jak to one udają nie wiadomo kogo i "glutenfree, srutenfree" Podoba mi się to, że Helena, pomimo oczywistego bogactwa, stoi twardo na ziemi i nie czuje potrzeby szpanowania, podobnie jak pani Monika. Może jej małżeństwo wypada dość groteskowo w tym programie, ale jest w tym jakiś urok i podoba mi się, że po ponad dwudziestu latach jest między nimi taki szacunek i prawdziwe uczucie. A ta Ewa to tragedia, tylko metka, metka, logo, cena - współczuję mężowi, za tę cenę to można i młodszą mieć, i ładniejszą, i z jakąś pasją w życiu poza wydawaniem pieniędzy małżonka.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 15:30   #163
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Żony Hollywood

Nie ogladalam wczoraj.. za tydzien ostatni odcinek?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 09:03   #164
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Żony Hollywood

mnie sie Ewa wydaje przede wszystkim taka strasznie sztuczna....nawet jak sie niby cieszy to wszystko jest takie na maksa sztuczne - ten jej usmiech, smiech, zachowanie. Swoja droga to zachowanie jej meza wcale mi sie nie podobalo, jak zaczal sie niepokoic co z nia to od razu sobie pomyslalam ze musi byc strasznie kontrolujacy i zaborczy, najlepiej niech sie baba z domu nie rusza.

Helenita to moim zdaniem najbardziej twardo stapajaca po ziemi osoba w tym programie bardzo ja lubie, widac ze jej ta fortuna nie wjechala na psychike. Inna sprawa ze ona chyba mocno sie zmienila po tej calej akcji z bylym mezem. Najpierw zdrada, potem jego smierc, mysle ze to byla milosc jej zycia, a Rodrigo nie darzy az taka miloscia jak tego poprzedniego. Po prostu dobrze czuje sie w jego towarzystwie, nie jest samotna, on ja potrafi rozsmieszyc i oderwac od ponurych mysli. Mysle ze gdyby nie on to juz dawno zamienilaby sie w zgorzkniala wredna babe rozpamietujaca przeszlosc. Z ciekawosci sledze na instagramie profil Nicholasa
__________________
Bohemian like you

Edytowane przez phony
Czas edycji: 2017-04-26 o 09:05
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 10:11   #165
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Żony Hollywood

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Boże, zapowiedź przyszłotygodniowego odcinka mnie zabiła Najpierw ta pożal się Boże Ewa D'Angelo wpada do restauracji i nie raczy przywitać z panią Moniką, a potem ta pięknie podsumowuje ją pytaniem: "Pani mówi po polsku?" I Helena pozamiatała na koniec mówiąc, jak to one udają nie wiadomo kogo i "glutenfree, srutenfree" Podoba mi się to, że Helena, pomimo oczywistego bogactwa, stoi twardo na ziemi i nie czuje potrzeby szpanowania, podobnie jak pani Monika. Może jej małżeństwo wypada dość groteskowo w tym programie, ale jest w tym jakiś urok i podoba mi się, że po ponad dwudziestu latach jest między nimi taki szacunek i prawdziwe uczucie. A ta Ewa to tragedia, tylko metka, metka, logo, cena - współczuję mężowi, za tę cenę to można i młodszą mieć, i ładniejszą, i z jakąś pasją w życiu poza wydawaniem pieniędzy małżonka.
Ewa to porazka. Oglądać się nie da fragmentów z nią.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 12:33   #166
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Żony Hollywood

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
mnie sie Ewa wydaje przede wszystkim taka strasznie sztuczna....nawet jak sie niby cieszy to wszystko jest takie na maksa sztuczne - ten jej usmiech, smiech, zachowanie. Swoja droga to zachowanie jej meza wcale mi sie nie podobalo, jak zaczal sie niepokoic co z nia to od razu sobie pomyslalam ze musi byc strasznie kontrolujacy i zaborczy, najlepiej niech sie baba z domu nie rusza.

Helenita to moim zdaniem najbardziej twardo stapajaca po ziemi osoba w tym programie bardzo ja lubie, widac ze jej ta fortuna nie wjechala na psychike. Inna sprawa ze ona chyba mocno sie zmienila po tej calej akcji z bylym mezem. Najpierw zdrada, potem jego smierc, mysle ze to byla milosc jej zycia, a Rodrigo nie darzy az taka miloscia jak tego poprzedniego. Po prostu dobrze czuje sie w jego towarzystwie, nie jest samotna, on ja potrafi rozsmieszyc i oderwac od ponurych mysli. Mysle ze gdyby nie on to juz dawno zamienilaby sie w zgorzkniala wredna babe rozpamietujaca przeszlosc. Z ciekawosci sledze na instagramie profil Nicholasa
Zgadzam sie, w szczególności jeżeli chodzi o bylego meza Helenity i Rodrigo. Rodrigo jest w niej zakochany całkowicie i bezgranicznie, u Heleny widać raczej sympatie i troske w stosunku do niego, niz prawdziwa milosc. Fajnie, ze Nicolas tak lubi Polske i mowi zawsze po polsku

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 17:34   #167
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Żony Hollywood

Obejrzalam finał sezonu, Ewa trzyma "poziom" ona juz dawno odplynęla, brak kontaktu z rzeczywistoscią, tylko $$$$$$
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 18:47   #168
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Żony Hollywood

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Obejrzalam finał sezonu, Ewa trzyma "poziom" ona juz dawno odplynęla, brak kontaktu z rzeczywistoscią, tylko $$$$$$
Dokładnie. Nie mogłam słuchać tego jej gadania o pieniądzach o tym, ze ona do trumny zabierze buty, torebki itp
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 18:57   #169
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Żony Hollywood

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie mogłam słuchać tego jej gadania o pieniądzach o tym, ze ona do trumny zabierze buty, torebki itp
Zenada na maxa, jak przyszla to zamiast glupiego dzien dobry, zachwycala sie krewetkami
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 21:39   #170
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Żony Hollywood

Zachowanie Evy bylo tragiczne (oo lobster, oh my god SHRIMPS!!!!). Nic dziwnego ze Monika wyskoczyla z tym grzecznym ale strofujacym tekstem "oo to pani mowi po polsku?". Zenada zenada i jeszcze raz zenada.

Tez macie wrazenie ze po siostrach mocno widac desperacje i to odstrasza od nich facetow? Laila (Layla?) az taka desperacja nie zionie.

Reggie i Iwona sa teraz w Warszawie, niedawno byla tez Helenita i Rodrigo szkoda ze mnie akurat nie ma, polowalabym na nich
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 21:46   #171
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Żony Hollywood

Widac
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 02:11   #172
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Żony Hollywood

No coz, obejrzalam ostatni odcinek, pora na wnioski.

Na poczatku tak przyjemnie mi sie zrobilo jak Helenita opowiadala o przeprowadzce ze Lwowa do Polski i potem do 8 innych krajow. Taka normalna kobieta, ktora ma podobne doswiadczenia jak wiele innych osob w Polsce.
Pani Yamamoto (zapomnialam imienia ) tez mi sie od poczatku wydawala normalna, dzisiaj sie tylko utwierdzilam w tym przekonaniu. Na poczatku nie lubilam jej corki Leili ale coz no, dziewczyna nie ma zobowiazan, moze sie cieszyc zyciem, szuka odpowiedniego faceta... nie jest w tym jakas bardzo denerwujaca. Mam wrazenie, ze znajomosc polskiego jej sie poprawila od poczatku programu.
Monique jest taka smiesznie kreatywna, typowa artystka, fajni sa z tym swoim mezem, robia tysiac bzdurnych rzeczy, ale wszystko razem. Monique ma moim zdaniem dziwna budowe ciala, ale tak na nia patrze i patrze i nie wiem, dlaczego mi sie tak wydaje moze dlatego, ze ma wydatny biust przy bardzo drobnej figurze?
Iwone bardzo lubie, ciekawe jest to, ze wzbogacila sie wlasciwie na swojej pasji (psy). Uwielbiam te jej pieski, tak fajnie siedza na rekach wlascicielki, jakby normalny czlowiek siedzial.
Siostry sa mile, ok, ale bardzo nijakie. Takie typowe laleczki imprezujace i szukajace faceta. Jakos duzo wiecej materii w nich nie widze.

No i na sam koniec....... EVA. Chyba nie trzeba za wiele mowic. Zignorowanie Monique na poczatku i ta akcja z krewetkami byla zalosna, oczy jej sie zaswiecily jakby musiala oszczedzac, bo po kupieniu domu za 5 milionow starcza jej tylko na chleb ze smalcem. Potem te teksty o zabieraniu butow do grobu... No, bardzo negatywnie. Kim oni w ogole sa z mezem? Ale chyba nawet dla dziewczyn byla za bardzo pierwszoligowa, bo nie wypowiadaly sie o niej za ciekawie. Fajnie wybrnela Iwona, bardzo dyplomatycznie: ''No Eva... dawala Tobyemu za duzo jedzenia'' .

Ktos wie czy bedzie nastepny sezon?
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:07   #173
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Żony Hollywood

Jej sie wydaje, ze ona jedyna ma pieniądze (bogatego meza? ) i ze w ogole komukolwiek moze tym zaimponowac (w ogole imponowanie hajsem ). Az przeczytalam jej opis na stronie żon, normalnie kobieta o stu twarzach, kogos pióro ponioslo. Jedyne co musze przyznac, meza wybrala idealnego. On tez sie szczyci pieniedzmi. Jedyne co to jezdzi do pracy jednym autem, zeby pracownicy nie wiedzieli ile ich ma oni po prostu nie mają klasy.

A oto kawalek opisu:
A jak lubi odpoczywać, relaksować się i spędzać wolny czas? Tu sprawa ma się podobnie. Eva nie wie, co to nuda. Uwielbia grać w golfa, spacerować, jeździć na rowerze, gimnastykować się, gotować dla przyjaciół, jeździć na nartach, organizować piękne przyjęcia, meblować wnętrza i projektować domy, a także pogłębiać swoją wiedzę z zakresu biznesu. I to jeszcze nie koniec! Jej pasją jest czytanie książek, zwłaszcza religijnych oraz powieści historycznych. Ogląda dużo filmów przyrodniczych, pasjonuje ją fotografia, a także szybka jazda samochodem. Nieustannie poszukuje najskuteczniejszych diet oraz sposobów na atrakcyjny wygląd. Obecnie największą pasją Evy jest jej ogród owocowo-warzywny oraz zdrowa żywność ekologiczna. Tyle zainteresowań, a tylko 24-godzinna doba. Nic dziwnego, że jedynej rzeczy, jakiej żałuje w życiu, to fakt, że czas tak szybko płynie, a ona tylu rzeczy chciałaby jeszcze spróbować.




I tak oto mamy kobiete, ktora niby ma tyyyle zainteresowan a na spotkaniu z obcymi ludzmi gada tylko o tym, ze moze sobie kupic dom albo samolot, no bo czemu nie, a buty i torebki zabiera ze sobą do grobu.

Ps. Podobno prowadzi jakąs dzialalnosc charytatywną, a torebki mają isc z nią do grobu a nie dla biednych. Poza tym nie wiem w jakim grobie ona by chciala to cale muzeum metek zmiescic.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 13:49   #174
MrsPapuga
Rozeznanie
 
Avatar MrsPapuga
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 780
Dot.: Żony Hollywood

Jak nie lubie tego oglądać, właściwie przemęczyłam dwa odcinki i stwierdziłam, że nie mogę więcej patrzeć na te przebogate napuszone babska
MrsPapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 12:04   #175
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Żony Hollywood

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Obejrzalam finał sezonu, Ewa trzyma "poziom" ona juz dawno odplynęla, brak kontaktu z rzeczywistoscią, tylko $$$$$$
Dno dno dno

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Zenada na maxa, jak przyszla to zamiast glupiego dzien dobry, zachwycala sie krewetkami
I palnęła że mogłaby mieć tak codziennie. A Monika chyba: ja mam No bo aż korciło przygadać, co za baba.

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Helenita: gluten free, sruten free Uwielbiam ją hehe

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 12:25   #176
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Żony Hollywood

Fajny byl ten prztyczek moniki "dzień dobry" ale ewa nie zalapala
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 12:58   #177
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Żony Hollywood

Ona w ogóle mało łapie hehe

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-26 13:58:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.