Włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-01, 09:35   #1
kamciaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 9

Włosy


Hejka mam pytanie , bylam blondynka teraz mam brazowe wlosy, chcialabym wrocic do blondu , wczoraj farbowalam wlosy mial wyjsc ciemny blond wyszedl sporo za ciemny, wczesniej od kwietnia probowalam uzyskac platyne az mialam 2 kolory na glowie kurczaka i platyne wiec dlatego kupilam farbe ciemny blond z loreal 7 i wyszlo za ciemne , jak wrocic do blondu ? Dodam ze moje wlosy byly farbowane w kwietniu w maju w sierpniu wrzesniu i wczoraj, bije sie ze przy nastepnym zabiegu dekoloryzacji mi wypadna, jak ocenic kondycje wlosa ? W dotyku nie sa zle ale wypadaja i wygladaja na siano ale to dlatego ze mam loki i jak rozczesze to tak to wlasnie wyglada. Dodaje fote , dodam iz w rzeczywistosci wlosy sa duzo ciemniejsze niz na zdjeciu
kamciaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 11:24   #2
SadBanana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wlosy

Nie ma zdjęcia.

Farbowanie zdejmuje max 3 poziomy. Możesz użyć witaminy c wymieszanej z ciepłą wodą, niby otwiera pory we włosach więc można pozbyć się trochę koloru ale jeśli rzeczywiście masz tak zniszczone włosy to niewiele pomoże.

Możesz wybielić ale to się źle skończy, polecam udać się do specjalisty.
SadBanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 16:23   #3
Basia801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 12
Dot.: Wlosy

najlepiej udać się do dobrego fryzjera, ponieważ zmiana koloru wiąże się z ryzykiem pogorszenia budowy włosa
Basia801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 12:59   #4
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Wlosy

Zdjęcie sie nie załadowało, spróbuj ponownie. A w temacie- masz dwa wyjścia- albo dobry fryzjer, albo odpuścić sobie i wrócić do naturalnych. Trochę się przemęczysz z zapuszczaniem, ale zyskasz zdrowe i naturalne włosy.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 19:08   #5
4effa29c3c8ee55b4afd967de466aaf2e1ad6a8e_5e6c1e825988f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: Wlosy

kup sobie farbę mocno rozjaśniającą, z poziomu 12 z wodą 9% lub 12%, to jest szansa, że coś rozjaśni, ale jeśli są ciemne to na pewno nie do platyny
4effa29c3c8ee55b4afd967de466aaf2e1ad6a8e_5e6c1e825988f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-15, 11:57   #6
ania_maniaczka11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wlosy

siemka,
ja w końcu zdecydowałam się na terapię keratynową, już nie muszę codziennie wstawać wcześniej i męczyć się z prostowaniem włosów, dodatkowo zauważyłam, że włosy zaczęły być grubsze i bardziej lśniące. Zabieg wykonywałam w salonie warszawskim, przeprowadzany był za pomocą keratyny Amazon Keratin - opcja winogronowa, gorąco polecam kupiłam też od nich szampon i odżywkę, aby efekt terapii był jeszcze dłuższy
ania_maniaczka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-15 11:57:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.