Lacibios femina - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-20, 13:31   #241
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

czytałam o nim, jest jeszcze lacibios fem płyn do higieny intymnej. ale nie używałam jeszcze.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 19:09   #242
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Lacibios femina

Do probiotyków Lacibios femina dodają próbki płynów i tego żelu też, jesli któraś chce wypróbować.

Są w ogóle w sprzedaży jakieś inne płyny do higieny intymnej, które nie zawierają SLSów prócz Lacibios? Przeglądałam ostatnio różne żele i wszystkie miały substancje toksyczne.
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 20:30   #243
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Lacibios femina

Płyny Intimelle, dostępne w Naturze, nie zawierają SLS
np. ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...kora-debu.html
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 22:55   #244
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Do probiotyków Lacibios femina dodają próbki płynów i tego żelu też, jesli któraś chce wypróbować.
.
o widzisz, ja jakiś czas temu kupiłam mały zapas probiotyku jak był w promocji to się nie załapałam teraz na te próbki. ale to dzięki za info, sobie kupię i zobaczę czy dobre
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 22:34   #245
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Płyny Intimelle, dostępne w Naturze, nie zawierają SLS
np. ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...kora-debu.html
dzięki, popatrze jeszcze i wypróbuje na sobie. Widzę, że cena tez zachęcająca

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
o widzisz, ja jakiś czas temu kupiłam mały zapas probiotyku jak był w promocji to się nie załapałam teraz na te próbki. ale to dzięki za info, sobie kupię i zobaczę czy dobre
Są dostępne z próbkami oraz bez. Musisz patrzeć na Lacibios femina z pakietem intymnym. W mojej aptece był droższy o 1zł.
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 15:35   #246
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Są dostępne z próbkami oraz bez. Musisz patrzeć na Lacibios femina z pakietem intymnym. W mojej aptece był droższy o 1zł.
ok, dzięki. ciekawe czy w ziko będzie. złotówe drożej mogę dać. fajnie tak w sumie, bo nie muszę kupować całego a kiedyś tak kupiłam płyn i nie wiedziałam co z nim zrobić, to wykorzystałam do mycia rąk ale lacibios powinien być dobry, i też nie ma z tego co patrzę sls i aromatów. no zobaczymy.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:41   #247
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Lacibios femina

Odkąd zaczęłam używać Lacibios Femina skończyły sie u mnie kłopoty z przewlekłą grzybicą z którą walczyłam od czasów studenckich. Kiedy czuję, że coś mnie zaczyna tam swędzić łykam 1-2 opakowania, podmywam się roztworem z tantum rosa i po kłopocie
Mój gin uparcie mi przepisywał Lactovaginal, który na mnie nie działał choc przecież poprzez sposób aplikacji powinien być super skuteczny i na który dostałam uczulenia)
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 17:19   #248
Bemalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Question Dot.: Lacibios femina

witam. kilka dni temu poczułam swędzenie w miejscach intymnych. Przez pierwsze dwa dni nie zrobiłam nic żeby temu zapobiec.Sądziłam że samo przejdzie. Przeczyłam kilka postów na tym forum i dowiedziałam się że na takie problemy może mi pomóc Lactibios femina. Zaczęło mnie swędziec już podczas miesiączki.Używałam tamponów.Zażyłam pierwszą tabletkę. Czy pomoże mi na swędzenie(nie mam upławów)?

Edytowane przez Bemalka
Czas edycji: 2013-02-04 o 17:21
Bemalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 18:52   #249
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Bemalka Pokaż wiadomość
witam. kilka dni temu poczułam swędzenie w miejscach intymnych. Przez pierwsze dwa dni nie zrobiłam nic żeby temu zapobiec.Sądziłam że samo przejdzie. Przeczyłam kilka postów na tym forum i dowiedziałam się że na takie problemy może mi pomóc Lactibios femina. Zaczęło mnie swędziec już podczas miesiączki.Używałam tamponów.Zażyłam pierwszą tabletkę. Czy pomoże mi na swędzenie(nie mam upławów)?
Lacibios femina to przede wszystkim nie lek, tylko probiotyk, nie wyleczy Cie z infekcji.
Musisz iść do ginekologa jesli chesz się wyleczyć. Tymczasowo możesz się smarować clotrimazolum krem, bo to jedyny lek bez recepty na te dolegliwości.
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 06:03   #250
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Lacibios femina

Stosowała już któraś z Was ten płyn do higieny intymnej LF? Ja tylko próbkę i jest ok, tylko tak się zastanawiam, czy nie ma za niskiego ph jak do codziennego stosowania?
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 11:44   #251
Bemalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Lacibios femina

właśnie jutro wybieram się do lekarza.W związku z tym mam kilka pytań. Ile mniej więcej będzie kosztowało mnie leczenie? Czy lekarz będzie robił mi badania czy tylko przeprowadzi wywiad? Dużo minie czasu zanim wylecze się z tego?
Bemalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 18:03   #252
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Stosowała już któraś z Was ten płyn do higieny intymnej LF? Ja tylko próbkę i jest ok, tylko tak się zastanawiam, czy nie ma za niskiego ph jak do codziennego stosowania?
hej, ja stosowałam i stosuję ten płyn (też miałam najpierw próbkę i kupiłam cały płyn). co do pH to nie jest za niskie (jeśli żel miałby takie niskie to być nie powinno bo pozostaje na skórze, ale płyn nie, bo się zmywa). dzięki temu że masz przez pewien czas obniżone pH to jakby tworzysz osłonkę taką bakteriostatyczną i bakteriobójcza i przeciwgrzybiczą. a ponieważ skóra nie jest jałowa, ma w sobie gruczoły wydzielnicze to to pozornie niskie pH w niedługim czasie zostaje przesunięte w granicę 5.5. ale dzięki wcześniejszego użyciu płynu o niższym pH jesteś jakby bezpieczniejsza. no nie wiem jak to jasno wytłumaczyć - sorry!

Cytat:
Napisane przez Bemalka Pokaż wiadomość
właśnie jutro wybieram się do lekarza.W związku z tym mam kilka pytań. Ile mniej więcej będzie kosztowało mnie leczenie? Czy lekarz będzie robił mi badania czy tylko przeprowadzi wywiad? Dużo minie czasu zanim wylecze się z tego?
odpisałam Ci w innym wątku
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 08:12   #253
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
hej, ja stosowałam i stosuję ten płyn (też miałam najpierw próbkę i kupiłam cały płyn). co do pH to nie jest za niskie (jeśli żel miałby takie niskie to być nie powinno bo pozostaje na skórze, ale płyn nie, bo się zmywa). dzięki temu że masz przez pewien czas obniżone pH to jakby tworzysz osłonkę taką bakteriostatyczną i bakteriobójcza i przeciwgrzybiczą. a ponieważ skóra nie jest jałowa, ma w sobie gruczoły wydzielnicze to to pozornie niskie pH w niedługim czasie zostaje przesunięte w granicę 5.5. ale dzięki wcześniejszego użyciu płynu o niższym pH jesteś jakby bezpieczniejsza. no nie wiem jak to jasno wytłumaczyć - sorry!
Dzięki za odpowiedź Wiem o co chodzi. Właśnie kończy mi się płyn z AA i pewnie kupię ten Lacibios, bo ma fajny skład.
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:25   #254
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Wiem o co chodzi. Właśnie kończy mi się płyn z AA i pewnie kupię ten Lacibios, bo ma fajny skład.
no fajny. i mam też żel i muszę powiedzieć, że jak myślałam, że będzie np. się kleił czy coś, to też bardzo daje przyjemny efekt ogólnie jestem zadowolona z tych produktów. ale wiadomo, że takie rzeczy też trzeba dobierać indywidualnie.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:58   #255
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
no fajny. i mam też żel i muszę powiedzieć, że jak myślałam, że będzie np. się kleił czy coś, to też bardzo daje przyjemny efekt ogólnie jestem zadowolona z tych produktów. ale wiadomo, że takie rzeczy też trzeba dobierać indywidualnie.
A ten żel to kiedy używasz? i właściwie to na co on jest?
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:50   #256
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
A ten żel to kiedy używasz? i właściwie to na co on jest?
on jest do codziennego stosowania. ja używam rano, po prysznicu, osuszam miejsca intymne i nakładam ten żel on jest taki pielęgnacyjny, nawilżający po prostu. ale u mnie się bardziej sprawdza niz np. jakieś kremy
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 08:46   #257
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Lacibios femina

Ok, dzięki to wytestuję go też
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 11:11   #258
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Lacibios femina

Hej

Dziewczyny, dopadła mnie grzybica !
Straszne, w życiu nie miałam kandydozy. Najgorsze, że nie wiem od czego. Pani ginekolog powiedziała, że być może środowisko pochwy jest zachwiane, nie brałam długo żadnych probiotyków, ale za to biorę tabletki antykoncepcyjne od 6 lat a to podobno też może wpływać, od listopada wzięłam aż 4 antybiotyki... Wszystko się nałożyło i bach!

Dostałam Flumycon doustnie, globulki : Pimafucin i Metronidazol, krem Pimafucort.
Już jest o niebo lepiej.
No i do tego dokupiłam TRIVAGIN, bo nie było Lacibios... Czy ktoś to zna?
Mam aż 20 kapsułek,mam nadzieję, że coś zdziała bo jak nie to nie wiem

Powiedzcie mi, czy któraś z Was miała nawracające infekcje? Bo martwię się, że jak raz mi się to zdarzyło to już będzie wracać Boję się też trochę, że te probiotyki doustne nie działają na pochwę, bo niby jak mają tam przejść? Pierwszy raz to biorę.

Poza tym czy ktoś uzywał płynu z Lacibios? Na opakowaniu jest tak napisane, że to PŁYN, a nie żel więc nie wiem czy kupować.

edit - Jak długo bierzecie te probiotyki? Ja mam TRIVAGIN 20szt, zastanawiam się, czy po Trivaginie od razu moge brać Lacibios Femina znowu 20szt czy to już zbyt długo ?

Edytowane przez kwiatek101
Czas edycji: 2013-02-24 o 11:13
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 11:52   #259
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
Hej
Dostałam Flumycon doustnie, globulki : Pimafucin i Metronidazol, krem Pimafucort.
Już jest o niebo lepiej.
No i do tego dokupiłam TRIVAGIN, bo nie było Lacibios... Czy ktoś to zna?
Mam aż 20 kapsułek,mam nadzieję, że coś zdziała bo jak nie to nie wiem

Powiedzcie mi, czy któraś z Was miała nawracające infekcje? Bo martwię się, że jak raz mi się to zdarzyło to już będzie wracać Boję się też trochę, że te probiotyki doustne nie działają na pochwę, bo niby jak mają tam przejść? Pierwszy raz to biorę.

Poza tym czy ktoś uzywał płynu z Lacibios? Na opakowaniu jest tak napisane, że to PŁYN, a nie żel więc nie wiem czy kupować.

edit - Jak długo bierzecie te probiotyki? Ja mam TRIVAGIN 20szt, zastanawiam się, czy po Trivaginie od razu moge brać Lacibios Femina znowu 20szt czy to już zbyt długo ?
po kolei:
1. trivaginu nie stosowałam, nie wiem czy ma szczepy oznaczone? na pewno zastępnikiem lacibiosu nie jest, ale lepsze to niż nic. chyba ma trochę mniej bakterii ale głowy nie dam - trzeba by luknąć w ulotkę
2. ja miałam nawracające i się wyleczyłam. myślę, że nie powinnaś zawczasu panikować. poczekaj, przejdź kurację, będzie dobrze! działają na układ moczowo-płciowy tak jak normalnie się przenosi florę w okolicach miejsc intymnych, niestety też tę patogenną, niezależnie od stosowanych metod higienicznych.
3. jestem w trakcje stosowania i płynu (protecta) i żelu i jestem zadowolona. a wolisz w postaci żelu? ja to wolę płyn lub płyn-krem
4. ja biorę codziennie już od dłuższego czasu, czasem zdarza mi się co drugi dzień, jak mam słabszy finansowo miesiąc. im regularniej i dłużej się stosuje probiotyki tym lepiej działąją. np. 5 dni to za wiele ci nie da. to tak jak z każdym suplementem
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 11:56   #260
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Lacibios femina

5 dni nie, ale ja mówię o 20 dniach... Bo zastanawiam się czy to można brać sobie tak bezkarnie cały czas, czy trzeba robić jakieś odstępy ? I jak długo brać poszczególne kapsułki - np 20kapsułek przerwa, znów 20kapsułek itd czy można brać cały czas?
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:32   #261
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
5 dni nie, ale ja mówię o 20 dniach... Bo zastanawiam się czy to można brać sobie tak bezkarnie cały czas, czy trzeba robić jakieś odstępy ? I jak długo brać poszczególne kapsułki - np 20kapsułek przerwa, znów 20kapsułek itd czy można brać cały czas?
ja biorę lacibios non stop nie trzeba robić odstępów i wydaje mi się, że jak chciałabyś brać 20 kapsułek, przerwa 20 kapsułek przerwa to lepiej brać np. co drugi lub co trzeci dzień i sobie to rozłożyć w czasie niż codziennie po 20 i potem dłuższe przerwy. ale to już całkiem moja teoria
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:41   #262
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Lacibios femina

Dzieki właśnie zastanawiałam się jak to z tym jest, bo np witamin nie zalecają brać non stop tylko w seriach, nie wiedziałam czy tak samo jest z probiotykami.
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 20:21   #263
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Lacibios femina

a mi dzis pani w aptece mowila ze nie wolno brac codziennie probiotykow ze mamy same go sobie wytworzyc...czlowiek durnieje od tych rad

a ja bralam co drugi dzien..i dzis mialam wziasc ale ta pani w aptece mnie skolowala
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 15:30   #264
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

co drugi dzień też ok, ale probiotyki to nie leki i właśnie całyk myk w tym, że działają tylko wtedy kiedy się regularnie je stosuje. ja stosuję cały czas lacibios a od pewnego czasu jeszcze inny na drażliwe jelito od gastrologa i obydwoje i ginekolog i gastrolog mi zalecają długoterminowe stosowanie.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 16:38   #265
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Lacibios femina

Dziewczyny odkryłam tańszy odpowiednik Lacobiosu

iLadian. Ma te same pałeczki, z takimi samymi oznaczeniami jak Lacibios ale więce, bo 6mld i u mnie kosztuje 12zł!

"Suplement diety zawierający 6 mld bakterii probiotycznych wspomagających przez laktoferynę i likopen. Preparat ogranicza rozwój szkodliwych drobnoustrojów, odbudowuje fizjologiczną mikroflorę pochwy oraz ochrania układ moczowo-płciowy. Lactobacillus rhamnosus GR1, Lactobacillus reuteri RC-14, żelatyna, Lactobacillus gasseri, laktoferyna, likopen, stearynian magenzu (susbtancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik). Produkt zawiera mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)."
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 22:21   #266
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

temat Iladianu już był poruszany i okazało się, że on jest jakiś cicho ciemny trochę i że podobno mają go wycofać. no ale skoro jest nadal, to już sama nie wiem
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 22:58   #267
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Lacibios femina

A mnie się wydaje, że cicho ciemny to jest właśnie osławiony Lacibios Femina. Za dużo jest "pozytywów" na wszelakich forach, zbyt mocno osławiony i strasznie dobijająca jest ta wszechobecna reklama. Jak wczoraj poczytałam na innych forach, to się za głowę złapałam, jak nachalnie można go promować. Niektórzy użytkownicy nawet zostali zbanowani ...

Czemu niby iLadian cichociemny? Czemu "mieli" go wycofać? Potwierdzone informacje, czy znów jakieś plotki... ? ehh...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 09:49   #268
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

co do lacibiosu to nie wiem, mi po prostu pomaga, ale to moja osobista opinia. co do innych się nie będę wtrącać
a co do iladianu to po prostu gdzieś to usłyszałam, więc jak najbardziej plotka. czy się potwierdzi - nie wiem
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 11:25   #269
bulineek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Lacibios femina

Mnie irytuje reklama provagu wszechobecna na rożnego rodzaju forach, dość łatwo zauważalna, szczególne provag żelu. Czesto zdarza sie rownież podejrzane wychwalanie Lacibios Femina.
Provag zel mam i faktycznie lekko łagodzi swędzotki ale w moim przypadku nie zapobiega grzybicy. Tabletek provagu nie używalam wiec sie nie wypowiem, lacibios stosowalam wczesniej po kilka paczek u nie widzialam rożnicy wiec lf calkowicie odstawilam, po kolejnych miesiacach leczenia znowu mam kilka paczek lf i postanowilam zbadac ph pochwy przed i w trakcie, przed wyszlo ok 4,5-5, po ok 4(lub nizsze skale mam od 4) wiec moze jedach cos tam faktycznie działa...
__________________




Edytowane przez bulineek91
Czas edycji: 2013-03-09 o 11:30
bulineek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 09:25   #270
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

każdy musi znaleźć środek dla siebie u mnie też lacibios fem się sprawdza już od kilku lat, także nawet nie zamierzam zmieniać. ale provagu też nie stosowałam, tylko lacto, który sie u mnie całkiem nie sprawdził, używałam też floragynu ale to już w ogóle było źle. zresztą mój gin zalecił mi nie stosowanie dopochwowo w pewnym momencie nic, wiec trochę też nie miałam wyjścia. no nic. wg mnie trzeba próbować, właśnie badać (ja robię regularnie biocenozę i sprawdzam czy wszystko jest ok) i ew. zmieniać jeśli coś nie pomaga w końcu się trafi na odpowiedni dla siebie. o
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-27 20:03:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.