Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-12-31, 11:32   #31
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez aleksymia Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem najlepiej Ci w br±zie ale nie za ciep³ym i dodatkowo najlepiej z ja¶niejszymi refleksami, no i radzi³abym w³a¶nie grzywkê bo masz wysokie czo³o, grzywka zakry³aby czo³o a zaakcentowa³a ³adnie oczy i brwi. Mo¿e byæ sko¶na albo prosta. Ca³o¶æ w³osów te¿ bym pocieniowa³a tak ¿eby ³adnie ³±czy³y siê z grzywk± i zyska³y na objêto¶ci.
Jestem fryzjerk± i lubiê doradzaæ w takich sprawach, chêtnie po prostu bym sama zrobi³a Ci tak± fryzurkê, hmmm zapraszam na fotel...
Piêkne dziêki za tyle porad i zdjêcia!
Mocno zastanawiam siê nad cieniowaniem, ale obawiam siê czy nie zrobi± mi siê takie str±ki z w³osów stercz±ce - raczej nie mam zbyt grubych w³osów i bojê siê czy cieniowanie to uwydatni.

Prze¶lê nowe zdjêcia w wolnej chwili, bo bardzo chêtnie poznam Twoje sposoby i propozycje na fryzurki bo na fotel to do Olsztyna trochê daleko jednak
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-02, 12:08   #32
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Wiza¿anki z niewiadomego powodu uwielbiaj± wszystko przyciemniaæ i zrudziaæ. Tobie by³o PRZEPIÊKNIE w jasnym blondzie, wygl±dasz bajkowo i magicznie, wcale nie wulgarnie (co jest trudne przy tak jasnych w³osach). Pierwsz± rzecz± zauwa¿aln± na zdjêciu powinny byæ oczy. W jasnych w³osach Twoje oczy a¿ ra¿±, s± niesamowite, magnetyczne, piêkne. W ciemnych widaæ... w³osy. Ca³a ta elficka uroda siê gasi.

W ciemnych wygl±dasz po prostu nudniej i moim zdaniem starzej. Przepraszam za taki komentarz, pewnie nie jest zbyt mi³y, ale naprawdê, w blondzie jeste¶ NIESAMOWICIE PIÊKNA.
__________________
Juliszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-02, 12:58   #33
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez Eflinka Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkne dziêki za tyle porad i zdjêcia!
Mocno zastanawiam siê nad cieniowaniem, ale obawiam siê czy nie zrobi± mi siê takie str±ki z w³osów stercz±ce - raczej nie mam zbyt grubych w³osów i bojê siê czy cieniowanie to uwydatni.

Prze¶lê nowe zdjêcia w wolnej chwili, bo bardzo chêtnie poznam Twoje sposoby i propozycje na fryzurki bo na fotel to do Olsztyna trochê daleko jednak
Bardzo siê ciesze ¿e mog³am Ci co¶ doradziæ, najchêtniej to porozmawia³abym z Tob± osobi¶cie i przekona³a do moich propozycji pokazuj±c próbniki i katalogi ale wiadomo ¿e to niemo¿liwe. Moje kole¿anki te¿ zwykle obawia³y siê zmian ale zwykle udawa³o mi siê je przekonaæ poprzez to jak pokazywa³am im ró¿nice które mo¿e daæ zmiana koloru/fryzury. Nie powinna¶ baæ siê cieniowania tylko fryzjera, bo jesli trafisz na takiego który chce tylko zarobiæ pieni±¿ki a nie upiêkszyæ klientkê to mo¿e byæ nieciekawie. Pierwsze co powinna¶ zrobiæ to znale¼æ dobrego fryzjera!!A po czym takiego poznaæ? Po tym jak 30 minut z tob± rozmawia zanim zacznie strzyc. Po tym jak pokazuje Ci katalogi z fryzurami i próbniki z kolorami i po tym jak MA NA CIEBIE POMYS£! Pomy¶l o tym jak pójdziesz do salonu fryzjerskiego. A co do cieniowania to w zale¿no¶ci od techniki to mo¿na uzyskaæ fantastyczne efekty. Cienkim dodaæ objêto¶ci a grubym i gêstym ja odj±æ i to tym samym narzêdziem. Jest takie ,poza no¿yczkami, które czyni cuda nazywa siê nó¿ chiñski(to taka jakby brzytwa).Zapytaj o te narzêdzie swojego fryzjera.
aleksymia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-03, 21:00   #34
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez Juliszka Poka¿ wiadomo¶æ
Wiza¿anki z niewiadomego powodu uwielbiaj± wszystko przyciemniaæ i zrudziaæ. Tobie by³o PRZEPIÊKNIE w jasnym blondzie, wygl±dasz bajkowo i magicznie, wcale nie wulgarnie (co jest trudne przy tak jasnych w³osach). Pierwsz± rzecz± zauwa¿aln± na zdjêciu powinny byæ oczy. W jasnych w³osach Twoje oczy a¿ ra¿±, s± niesamowite, magnetyczne, piêkne. W ciemnych widaæ... w³osy. Ca³a ta elficka uroda siê gasi.

W ciemnych wygl±dasz po prostu nudniej i moim zdaniem starzej. Przepraszam za taki komentarz, pewnie nie jest zbyt mi³y, ale naprawdê, w blondzie jeste¶ NIESAMOWICIE PIÊKNA.
Dziêki bardzo za opiniê! Jestem na etapie zastanawiania siê i wybierania najlepszej opcji wiêc wszystkie opinie i komentarze s± dla mnie wa¿ne - nie masz wiêc za co przepraszaæ!
W opinii tych osób, które widzia³y mnie na ¿ywo przewa¿a w³a¶nie pogl±d, ¿e oczy sta³y siê bardzo wyraziste w ciemniejszym kolorze w³osów - nie wiem, mo¿e to kwestia zdjêæ, ¶wiat³a?
Muszê te¿ jasno przyznaæ, ¿e jest pewna ró¿nica czasowa miêdzy zdjêciami w blondzie a ciemnym br±zie/czarnych, mo¿liwe jest te¿ ¿e siê po prostu postarza³am 'z czasem' i przez nie lada stresuj±ce ostatnie pó³ roku (¶wiadcz± te¿ o tym siwizna która zago¶ci³a na mojej g³owie)

W po¶cie przesy³am najaktualniejsze zdjêcia - jedne sprzed 2 tygodni/prze¶wietlone/ i drugie sprzed kilku dni.

Cytat:
Napisane przez aleksymia Poka¿ wiadomo¶æ
Hm tak ogl±dam te Twoje zdjêcia i moim zdaniem najlepiej ci w naturalnym br±zie tak jak na zdjêciu trzecim od lewej strony(w obu rzêdach) fajnie by by³o gdyby¶ zamie¶ci³a aktualne zdjêcie czyli co teraz masz dok³adnie na w³oskach to mog³abym Ci o wiele wiêcej doradziæ. Jestem fryzjerk± i znam trochê sposobów na ma³o inwazyjne metody bez konieczno¶ci wizyty u fryzjera (je¶li chodzi o kolor) A co do strzy¿eni to koniecznie zostaw d³ugie w³oski tylko pocieniuj na ca³ej d³ugo¶ci a grzywkê zrób lekko ze skosu i wycieniuj aby nie by³a zbyt ciê¿ka, wtedy ³atwiej zapu¶ciæ.

W za³±czniku aktualne zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg evzdjzbior.jpg (39,9 KB, 120 za³adowañ)
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-04, 16:40   #35
ulaglamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

w br±zie Ci super, i wcale nie wygl±dasz staro poza tym Twoje w³osy siê zregeneruj±
ulaglamour jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-06, 10:37   #36
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomo¶ci: 3 371
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Braz , czarny czy blond, wszystko Tobie pasuje, moze z racji tego, ze juz mialas prawie wszystko zaproponuje ciemny odcien blondu Widze, ze masz teraz czarne wlosy wiec ciezka i dluga droga Ciebie czeka.
Mozesz sprobowac rozjasniac, ja sie na tym jednak nie znam ^^'


Wlosow nie scinaj, ladnie Tobie w takich jakie masz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg lg_4a97798f-a704-4091-bde6-73434b7db902_1251441039_miranda_s_6.jpg (25,1 KB, 35 za³adowañ)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-06, 14:46   #37
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

¦licznie wygl±dasz!! Je¶li siê kiedy¶ odwa¿ysz lub jak ju¿ Twoje wloski dojd± do siebie to faktycznie mo¿esz wypróbowaæ ciemny blond popielaty
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 16:25   #38
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Odgrzebujê w±tek po dwóch latach z 'ma³±' aktualizacj±

Wróci³am do blondu po ponad roku schodzenia z koloru. W³a¶ciwie to prawie wróci³am, bo jeszcze koñce zosta³y ciemniejsze i bêdê pracowaæ teraz na odcieniem, ale ju¿ "mój" blond jest.

Powiem Wam, ¿e w ciemnych w³osach, w jakiejkolwiek formie i odcieniu, czu³am siê bardzo ¼le. Nie mog³am siê sama do siebie przyzwyczaiæ, czu³am siê staro i gdy patrza³am na siebie mia³am ci±g³e wra¿enie, ¿e jestem strasznie zmêczona.
Gdy pierwszy raz powróci³ blond na mojej g³owie by³am ca³a w skowronkach

Za³±czam zdjêcie, które mam najaktualniejsze. Kolor ma obecnie mniej ¿ó³ty i sko¶n± d³ug± grzywkê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1527115_10202156916195879_635076220_n.jpg (67,2 KB, 24 za³adowañ)
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 16:52   #39
skorpionek119
Raczkowanie
 
Avatar skorpionek119
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ³ódzkie, Rawa Mazowiecka
Wiadomo¶ci: 33
GG do skorpionek119
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

W ciemnych w³osach tak¿e by³o Ci bardzo ³adnie - przynajmniej takie mam zdanie ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ sama dobrze czu³a siê we w³asnej skórze, a w tym przypadku we w³asnych w³osach

A w jakiej kondycji s± teraz Twoje w³osy?
__________________
Fitnesowy cel:
- "w±t³e" ramiona
- p³aski brzuch
- szczuplejsze ud¼ce
- CELLULICIE - ZGIÑ, PRZEPADNIJ!!!

https://start.avonpolska.pl/rozwijaj-sie-dzieki-avon


skorpionek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-26, 17:33   #40
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez skorpionek119 Poka¿ wiadomo¶æ
W ciemnych w³osach tak¿e by³o Ci bardzo ³adnie - przynajmniej takie mam zdanie ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ sama dobrze czu³a siê we w³asnej skórze, a w tym przypadku we w³asnych w³osach

A w jakiej kondycji s± teraz Twoje w³osy?
Maj± siê bardzo dobrze!

Nie zdecydowa³am siê na schodzenie z ciemnego koloru drastycznymi metodami ze ¶ci±ganiem koloru i silnymi rozja¶niaczami tylko krok po kroku najpierw da³am im odrosn±æ, potem wybiera³am bardzo jasne br±zy je¶li chodzi o farby, przechodzi³am do ciemnych blondów i farbowa³am w³osy bardzo rzadko.
U¿ywa³am bardzo du¿o od¿ywek i masek nak³adanych na kilkadziesi±t minut na w³osy. Zrezygnowa³am te¿ z kosmetyków z sylikonami.

Mia³am ju¿ wszystkie kolory na g³owie, ale by³o warto, bo w³osy dosz³y do siebie mimo, ¿e mia³y fundowane takie drastyczne przej¶cia!
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-29, 10:00   #41
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

W tych ciemnych w³osach, w wcze¶niejszym przed blondzie, cynk polega³ na tym ¿e by³y ZBYT CIEMNE. Dlatego tak siê czu³a¶. O 2-3 tony zbyt ciemne.

Co do obecnego... hmmm, zdjêcie jest podrasowane i nie ukazuje rzeczywistego obrazu. Nie wypowiem siê.
Ivonea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 16:58   #42
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szyd³owiec
Wiadomo¶ci: 3 681
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Wg mnie w ciemnych ci jest zdecydowanie lepiej
__________________
,,...¿ycie jest krótkie wiêc ³am zasady, wybaczaj wszystko,ca³uj powoli,kochaj szczerze, ¶miej siê bez opamiêtania i nigdy niczego nie ¿a³uj..."
izga88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-29, 19:12   #43
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez Ivonea Poka¿ wiadomo¶æ
W tych ciemnych w³osach, w wcze¶niejszym przed blondzie, cynk polega³ na tym ¿e by³y ZBYT CIEMNE. Dlatego tak siê czu³a¶. O 2-3 tony zbyt ciemne.

Co do obecnego... hmmm, zdjêcie jest podrasowane i nie ukazuje rzeczywistego obrazu. Nie wypowiem siê.
Jak wspomnia³am wy¿ej, mia³am ju¿ wszystkie odcienie czarnego, br±zu i rudo¶ci i w ¿adnych nie czu³am siê tak dobrze jak w blondzie.
Doda³am aktualizacjê by zakoñczyæ niejako w±tek Nie pytam ju¿ o zdanie, a po prostu daje info jak siê ostatecznie skoñczy³a "moja historia"

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez izga88 Poka¿ wiadomo¶æ
Wg mnie w ciemnych ci jest zdecydowanie lepiej
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-29, 21:50   #44
sylwunia1807
Przyczajenie
 
Avatar sylwunia1807
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Moim zdaniem ³adniej Ci w blond
sylwunia1807 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-30, 14:39   #45
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez sylwunia1807 Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem ³adniej Ci w blond

Thnx!
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-30 15:39:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.