Czy kupić bieliznę erotyczną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 13:52   #1
Henna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2

Czy kupić bieliznę erotyczną?


Witajcie. Chciałam cos urozmaić w związku z moim partnerem, tzn. urozmaicic nasze zycie intymne i koleżanka dała mi pomysł pt. bielizna erotyczna. Znalazłam takie przebranka na przykład i nie wiem czy mam byc przekonana. Jakoś tak opory mam, bo nie wiem jak bym sie w tym czuła przed partnerem. Co radzicie? Nosicie same takie rzeczy?
Henna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:05   #2
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

takie erotyczne komplety sa super

w tej candy doll poszlabym na imprezke!!
__________________
nałogowa leniuchowiczka

Edytowane przez tygrysek007
Czas edycji: 2009-08-04 o 14:07
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:11   #3
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Ja bielizny erotycznej, tzn kostiumów czy przebrań, nie kupuję, bo się w tym po prostu nie widzę. Nic na siłę, można spróbować, ale jeśli Ci się nie spodoba, to nie ma co się zmuszać.
Wolę "tradycyjną" bieliznę, koronki, fikuśne staniki, stringi, szorty etc.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:20   #4
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Cytat:
Napisane przez Henna87 Pokaż wiadomość
Witajcie. Chciałam cos urozmaić w związku z moim partnerem, tzn. urozmaicic nasze zycie intymne i koleżanka dała mi pomysł pt. bielizna erotyczna. Znalazłam takie przebranka na przykład i nie wiem czy mam byc przekonana. Jakoś tak opory mam, bo nie wiem jak bym sie w tym czuła przed partnerem. Co radzicie? Nosicie same takie rzeczy?
Nic na sile. Sam uwazam, ze zarowno fajna bielizna jak i przebieranki fajnie wygladaja, ale sie nie zmuszaj do niczego
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:44   #5
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Cytat:
Napisane przez Henna87 Pokaż wiadomość
Witajcie. Chciałam cos urozmaić w związku z moim partnerem, tzn. urozmaicic nasze zycie intymne i koleżanka dała mi pomysł pt. bielizna erotyczna. Znalazłam takie przebranka na przykład i nie wiem czy mam byc przekonana. Jakoś tak opory mam, bo nie wiem jak bym sie w tym czuła przed partnerem. Co radzicie? Nosicie same takie rzeczy?
wszystko zaży,jak długo trwa wasz związek i jak się w nim czujesz.
jeśli masz wysoką samoocenę i nie krępujesz się partnera to spróbowałabym takich przebieranek.
na początek zaczęłąbym od normalnej bielizny.zobaczysz,jak się czujesz i co na to partne.zawsze można pójść o krok dalej.
te ciuszko sa fajne,jednak nie kazdy facet to lubi.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:22   #6
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

no jasne warto spróbować skoro masz ochotę zapewne Twój facet będzie wniebowzięty i to was nakręci tylko zrób mu niespodziankę, nic nie mów wcześniej
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:12   #7
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Ja jeszcze nie nosiłam, aleee mój tż ma niedługo urodziny i planuje wystąpić w samej kokardzie Ale nie wiem czy mi sie to uda, bo nie kupie takiego stroju jak w tym filmiku, będe musiala wykombinować coś domowym sposobem, a biust mam nie za wielki więc nie wiem czy sie bedzie trzymać Myślałam o tasmie dwustronnej ale jak tż "prezent" rozpakuje.. to takie placki kleju na ciele

Zobaczymy co z tego wyjdzie
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 23:05   #8
Henna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

No właśnie z jednej strony bym chciała zrobić niespodziankę, a z drugiej nie wiem czy (albo co) mu sie spodoba. Myslicie, że na prawdę sa faceci, których to nie kręci?
Henna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 06:29   #9
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

no to wybierz coś zniewalająco rozkosznego (koronki jakieś, falbanki, marszczenia) ale z jakimś śmiałym akcentem (pęknięcie w kroku, można się bzykać w bieliźnie i o to chodzi ) odpuść sobie wulgarne ćwieki i lateksy powodzenia

ps. na bank mu się to spodoba
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 08:05   #10
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Podpytaj moze swojego mezczyzne co mu sie podoba, bo mozesz nie trafic w gust, moj na przyklad nie lubi czerwieni i lateksow, ale generalnie faceci przepadaja za taka bielizną
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:47   #11
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Cytat:
Napisane przez Henna87 Pokaż wiadomość
No właśnie z jednej strony bym chciała zrobić niespodziankę, a z drugiej nie wiem czy (albo co) mu sie spodoba. Myslicie, że na prawdę sa faceci, których to nie kręci?
może nie tak.
sa faceci,ktorym to bez różnicy.
jednak większość lubi fikuśną bieliznę.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-08-05 o 13:49
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 15:45   #12
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Cytat:
Napisane przez Henna87 Pokaż wiadomość
No właśnie z jednej strony bym chciała zrobić niespodziankę, a z drugiej nie wiem czy (albo co) mu sie spodoba. Myslicie, że na prawdę sa faceci, których to nie kręci?
Nie rozumiem, no nie rozumiem, dlaczego zamiast sie delikatnie podpytac partnera o pewne sprawy ludzie wchodza na forum i kaza zgadywac, co akurat dana osoba robi. To chyba nic straszengo, jesli zapytasz "kochanie co sadzisz o takiej czy siakiej bieliznie?". Pozniej jeno planowac ta niespodzianke
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:17   #13
lwica74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Może koronkowy kombinezonik, z dziurkami w strategicznych miejscach, albo bikini z bitej piany.
Czytałam też o mini z ręcznika papierowego...
lwica74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:25   #14
Kalinka259
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 41
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

A co myslicie o takiej sexy pokojówce ? http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna...jowka/id/2728/
Kalinka259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:58   #15
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Cytat:
Napisane przez Kalinka259 Pokaż wiadomość
A co myslicie o takiej sexy pokojówce ? http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna...jowka/id/2728/
To nie dla mnie . Wieśniackie

Autorko, skoro Ci się podobają takie przebieranki to spróbuj. A noż się facetowi spodoba.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:20   #16
Maudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 116
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Nie masz nic do stracenia. Facetowi na pewno szczęka opadnie, gdy Cię zobaczy w takim stroju. Nieważne czy to będą wyszukane koronki czy jakiś strój pielęgniarki - liczy się inicjatywa, odmienność. Jeżeli obawiasz się jego reakcji, możesz delikatnie go podpytać. Warto spróbować, aby zobaczyć jego iskierki w oczach.
Maudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:42   #17
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

skoro chcesz kupić taką bieliznę pierwszy raz to może na początek odpuść sobie jakieś przebieranki (typu pokojówka, policjantka itd), bo możesz czuć się niekomfortowo i jeśli coś pójdzie nie tak zrazisz się na przyszłość polecam na początek po prostu seksowny komplecik. ładne, seksowne stringi i stanik, lub stringi + jakiś gorsecik. na pewno facetowi się spodoba. a potem możesz eksperymentować z innymi strojami

mówię tak z własnego doświadczenia. sama się krępowałam i wstydziłam więc zaczęło się od zwykłych komplecików: seksowne stringi + stanik. a z biegiem czasu tak mi się spodobało hehe, że obecnie mam w swojej szafie pełno takich kompletów, gorsetów, nawet strój pokojówki ( ale to bardziej dla żartów, bo średnio w nim wyglądam ), a ostatnio zakupiłam przez neta rewelacyjny czarny komplet: stanik zawiązywany na szyję ( tak jak strój kąpielowy), stringi, a na to spódniczka baaardzo króciótka. mojemu TŻ tak przypadł do gustu ten strój, że teraz zakładam go baaardzo często
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:28   #18
Obsesja22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Na stronie którą podała Kalinka259 znalazłam wiele sexy kompletów. Osobiście zgadzam się z Ilkas żeby na początek raczej wybrać coś skromniejszego w czym będziesz sie czuła pewnie a zarazem seksownie. Pielęgniarkę wypróbujesz za jakiś czas :P Mnie osobiście do gustu przypadł taki komplecik http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna...retta/id/3244/ ale oczywiście każdy woli co innego, więc poszukaj czegoś co Tobie przypadnie do gustu
Obsesja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:31   #19
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Cytat:
Napisane przez Obsesja22 Pokaż wiadomość
Mnie osobiście do gustu przypadł taki komplecik http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna...retta/id/3244/ ale oczywiście każdy woli co innego, więc poszukaj czegoś co Tobie przypadnie do gustu
oo, faktycznie ładne
autorko wątku, napisz jaką w końcu podjęłaś decyzję co do bielizny
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 21:48   #20
nagchampa
Przyczajenie
 
Avatar nagchampa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

takie przebranka są spoko, ale ja wolę coś takiego. Lekko prześwitujące, coś tam odkryją cos schowają. Pobudzają zmysły. Niby bielizna, ale jednak coś więcej
nagchampa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:19   #21
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

U mnie podobnie, żeby nie zrazić faceta zaczęłam od gorsetu, pasa do pończoch itd, chociaż ostatnio coś sam mówił o jakiejś pielęgniarce, lub pokojówce. Zauważyłam, że mojemu do gustu przypadł latex. Na mojego akurat bielizna nie działa wcale, jedynie gorsety, sukienki, stroje. to co podała nagchampa jest fajne

za to nas rozbawiaja stroje z odsłonietymi całkowicie piersiami, z racji tego, że zostałam dość chojnie obdarzona wygląda to komicznie
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 22:24   #22
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Nie dam sobie ręki uciąć,ale raczej jestem przekonana,że nie znajdę faceta którego by to nie kręciło.

Ja mam kilka takich komplecików. Pierwszy kupił mi TŻ, a potem już rozeznałam się w terenie co lubi i sama kupuję, a początkowo też było mi nieswojo,ale to kwestia czasu.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 22:40   #23
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Znacie moze jakies sklepy z taka bielizna/strojami ale w malutkich rozmiarach? (Xxs/xs)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 23:04   #24
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Znacie moze jakies sklepy z taka bielizna/strojami ale w malutkich rozmiarach? (Xxs/xs)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Aż taki mały rozmiar masz?

Ja kupuję w Atlantic i innych gdzie zobaczę coś ciekawego, a w sumie- przeglądałam stronę internetową sklepu Intymna - kupował tam ktoś coś?
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 06:54   #25
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Moim zdaniem (a wypowiem się też na podstawie rozmów z TŻ), lepsze są jakieś np. ładne gorsety + stringi + pończochy i pas do nich. Pokojówki, policjantki itp, są według mnie przereklamowane. ale jak już ktoś pisał, podpytaj swojego faceta, wtedy będziesz miała najlepszą odpowiedz. A co do urozmaicenia, to może zamiast przebieranek jakiś taniec erotyczny?
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 10:49   #26
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Cytat:
Napisane przez blue_dress Pokaż wiadomość
Aż taki mały rozmiar masz?

Ja kupuję w Atlantic i innych gdzie zobaczę coś ciekawego, a w sumie- przeglądałam stronę internetową sklepu Intymna - kupował tam ktoś coś?
No niestety.. Atlantic ma za duze no nic poszukam czegos mozecta intymna


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 11:29   #27
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Moim zdaniem (a wypowiem się też na podstawie rozmów z TŻ), lepsze są jakieś np. ładne gorsety + stringi + pończochy i pas do nich. Pokojówki, policjantki itp, są według mnie przereklamowane. ale jak już ktoś pisał, podpytaj swojego faceta, wtedy będziesz miała najlepszą odpowiedz. A co do urozmaicenia, to może zamiast przebieranek jakiś taniec erotyczny?
Podpisuje sie pod tym. Uwielbiam klasyke- gorset, pas do ponczoch, ponczochy i szpilki. Fajne, niepowtarzalne czesto gorsety i pasy mozna upolowac za grosze na allegro. Najczesciej ciuszki angielskich marek, u nas niedostepne.
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 12:39   #28
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Moim zdaniem (a wypowiem się też na podstawie rozmów z TŻ), lepsze są jakieś np. ładne gorsety + stringi + pończochy i pas do nich. Pokojówki, policjantki itp, są według mnie przereklamowane. ale jak już ktoś pisał, podpytaj swojego faceta, wtedy będziesz miała najlepszą odpowiedz. A co do urozmaicenia, to może zamiast przebieranek jakiś taniec erotyczny?

Mam takie samo zdanie razem z Tż. Uwielbiam gorsety i inne takie. I sama szczerze powiem nie wiem jak bym się czuła w przebraniu policjantki?:con fused:
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 16:04   #29
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Bielizna tak. Przebrania nie. Umarłabym ze śmiechu, gdyby przebrał się za górnika i chciałby penetrować moją kopalnię
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 23:30   #30
tomecz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Dot.: Czy kupić bieliznę erotyczną?

Autorko... To ty znasz najlepiej swojego partnera i powinnaś wiedzieć co mu przypadnie do gustu i jakie są jego fantazje. Jeśli nie zawsze możesz podpytać.

Ja podpowiem, że faceci są wzrokowcami i 99% jak nie 100% kręci seksowna bielizna i różnego rodzaju przebrania. Sądzę, jak zresztą wyżej inne osoby też że na początek wystarczy jakiś seksowny komplet bielizny np Stringi (koronkowe, przeźroczysty przód) + pończochy + szpiki/gorset i Twój facet będzie zadowolony. No chyba, że nosisz taką bieliznę na codzień wtedy możesz przebrać się za np. pokojówkę i zrobić mu taką niespodziankę w dzień w który zwykle sprzątasz zaskoczyć go i się przebrać.
tomecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-11 01:22:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.