Slimcea - opinnie, skuteczność - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 12:53   #1
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481

Slimcea - opinnie, skuteczność


witam,

czy ktoś stosował tabletki na odchudzanie Slimcea?

na wizażu nie ma wcale opinni na ich temat a na inncyh stronach wydają się być mocno naciągane...Skład Slimcea
winian L-karnityny (L-Carnitine L-Tartrate) 91,9 mg*), ekstrakt z guarany (Paullinia Cupana) 85 mg*), ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinesis (L.) Kuntze) 70 mg*), ekstrakt z Garcinia Cambogia 65 mg*), ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego (Fucus vesiculosus) 50 mg*), ekstrakt z Yerba Mate (Ilex paraguariensis) 31 mg*), bioflawonoidy cytrusowe z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) 25 mg*), ekstrakt z nasion białej fasoli (Phaseolus vulgaris L.) 25 mg*), L-tyrozyna (L-tirosine) 10 mg*), ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale) 10 mg*), izoflawony sojowe (Glycine max L. Merr.) 10 mg*), chlorek choliny (Choline Chloride) 9,5 mg*), pieprz Cayenne (Capsicum annuum Linn) 5 mg*), ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) 2,5 mg*), chlorek chromu 0,1 mg*).

Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinnie o tym preparacie
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:01   #2
abudabi86
Raczkowanie
 
Avatar abudabi86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 49
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Witam
Też właśnie szukam jakiś informacji na temat tych tabletek ale nic konkretnego, na innych forach jak czytam wypowiedzi to sprawiają wrażenie strasznie stronniczych- nie przekonują mnie. Z koleji skład nie wygląda groźnie- same znane rzeczy. Zastanawiam się poważnie czy nie nabyć po wypłacie. Na stronie jednego ze sklepów internetowych jest 2+1 gratis za 150zł, więc muszę się zastanowić. A co ciekawe znalazłam tylko w jednym internetowym sklepie- więc z kolejna dziwna rzecz...
__________________
Nie mam żadnych dziwactw! To są "special effects"!
abudabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 14:33   #3
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

no własnie opinnie na innych stronach to przeważnie od użytkowników z 1-2 postami, niektóre od razu widać, że reklama

fajnie jakby ktoś się wypowiedział i dorzucił info oBMI, o wadze początkowej itp
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 11:19   #4
jagooda1911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

zamówiłam 1 opakowanie mimo, że 3 się bardziej opłacały, nie chciałam jednak ryzykować zbyt wielkiego wydatku w razie gdyby okazało się, że to kolejny bubel; opinii jeszcze nie mam bo stosuje od dziś; mam nadzieje, że któraś z wizażystek stosuje dłużej i podzieli się wrażeniami
jagooda1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 18:36   #5
rokoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Ja również chciałabym usłyszeć opinie zaawansowanych Wizażanek na temat Slimcei
rokoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 14:58   #6
beata194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
witam,

czy ktoś stosował tabletki na odchudzanie Slimcea?

na wizażu nie ma wcale opinni na ich temat a na inncyh stronach wydają się być mocno naciągane...Skład Slimcea
winian L-karnityny (L-Carnitine L-Tartrate) 91,9 mg*), ekstrakt z guarany (Paullinia Cupana) 85 mg*), ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinesis (L.) Kuntze) 70 mg*), ekstrakt z Garcinia Cambogia 65 mg*), ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego (Fucus vesiculosus) 50 mg*), ekstrakt z Yerba Mate (Ilex paraguariensis) 31 mg*), bioflawonoidy cytrusowe z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) 25 mg*), ekstrakt z nasion białej fasoli (Phaseolus vulgaris L.) 25 mg*), L-tyrozyna (L-tirosine) 10 mg*), ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale) 10 mg*), izoflawony sojowe (Glycine max L. Merr.) 10 mg*), chlorek choliny (Choline Chloride) 9,5 mg*), pieprz Cayenne (Capsicum annuum Linn) 5 mg*), ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) 2,5 mg*), chlorek chromu 0,1 mg*).

Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinnie o tym preparacie




Witam, widzę, że dużo schudłaś, jaka to dieta ta MM?
beata194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 07:44   #7
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Cytat:
Napisane przez beata194 Pokaż wiadomość
Witam, widzę, że dużo schudłaś, jaka to dieta ta MM?
podpis mam trochę nieaktualny - schudłam duzo w 2012 r w ok 4-6mies. właśnie na diecie Montignac i trzymałam wagę będąc na II fazie tej diety około rok, aż do czerwca 2013
niestety wróciłam do złych nawyków żywieniowych i w pół roku wróciło mi 12kg
aktualnie ważę jakieś 77kg i nie mogę się znów zmobilizowac do diety


jagooda1911, no to czekamy na pierwsze relacje,
czy po kilku dniach czujesz jakieś skutki uboczne?
Nic nie boli, głowa, brzuch?

bo bardziej niz nieskuteczności obawiam sie, że od tych tabletek bedę nie do życia, ospała albo jeszcze co innego...
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 10:59   #8
jagooda1911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Witam
Najpierw może pokrótce streszczę moją sytuacje. Jestem obecnie 7 miesięcy po drugim porodzie więc jak łatwo się domyśleć moje odchudzanie to próba powrotu do sytuacji sprzed ciąży. Na szczęście nie mam do zrzutu wielu kg, wyjściowo było to 6kg na dzień dzisiejszy 4kg. Od miesiąca wzięłam się ostrzej za siebie i tak codziennie rano piję zieloną kawkę, w ciągu dnia czerwoną herbatę, pilnuje się w kwestii diety do tego 6 razy w tygodniu jeżdżę na rowerku treningowym po ok 20 minut i ze 3 razy w tyg robię ćwiczenia działające na brzuch plus oczywiście opieka nad dwójką dzieci, która też jakby nie patrzeć jest formą aktywności i cóż efekty niby są ale z trudem uzyskane 1.5 kg w ciągu miesiąca nie powala stąd pomysł na jakiś wspomagacz. Wcześniej tj ze 3 miesiące po porodzie stosowałam SlimGreen- brak efektów, potem Bioslank- cóż, zazdroszczę dziewczynom, którym tworzył się w żołądku po ich spożyciu żel hamujący apetyt, u mnie nie niestety nic takiego się nie działo, następną pozycją były plastry Enimslim po których nie schudłam nawet 100gram ale przynajmniej jestem żywym przykładem tego, że firma jest uczciwa i wrazie niezadowalających efektów zwracają pieniądze. Teraz trafiłam na tabletki Slimcea. Wczoraj minął tydzień jak je stosuje. Żadnych skutków ubocznych nie odczuwam. Nic mnie nie boli a w kwestii energii ani jej nie mam mniej ani więcej na opinie myślę, że jeszcze za szybko jedno co mogę narazie powiedzieć to to, że hamują mi apetyt zwłaszcza wieczorem a to już napewno da jakieś przełożenie na moją wagę. Przez ten tydzień, który je stosuje schudłam 0,3 kg ale to raczej zasługa rowerka. W wielu miejscach czytałam, że pierwsze efekty związane z wagą pojawiają się po 2-3 tygodniach więc czekam... Przepraszam za długi wywód jeśli ktoś jest zainteresowany odezwę się za jakiś czas i napiszę jak się Slimcea spisuje.
pozdrawiam
jagooda1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 18:32   #9
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Cytat:
Napisane przez jagooda1911 Pokaż wiadomość
Witam
Najpierw może pokrótce streszczę moją sytuacje. Jestem obecnie 7 miesięcy po drugim porodzie więc jak łatwo się domyśleć moje odchudzanie to próba powrotu do sytuacji sprzed ciąży. Na szczęście nie mam do zrzutu wielu kg, wyjściowo było to 6kg na dzień dzisiejszy 4kg. Od miesiąca wzięłam się ostrzej za siebie i tak codziennie rano piję zieloną kawkę, w ciągu dnia czerwoną herbatę, pilnuje się w kwestii diety do tego 6 razy w tygodniu jeżdżę na rowerku treningowym po ok 20 minut i ze 3 razy w tyg robię ćwiczenia działające na brzuch plus oczywiście opieka nad dwójką dzieci, która też jakby nie patrzeć jest formą aktywności i cóż efekty niby są ale z trudem uzyskane 1.5 kg w ciągu miesiąca nie powala stąd pomysł na jakiś wspomagacz. Wcześniej tj ze 3 miesiące po porodzie stosowałam SlimGreen- brak efektów, potem Bioslank- cóż, zazdroszczę dziewczynom, którym tworzył się w żołądku po ich spożyciu żel hamujący apetyt, u mnie nie niestety nic takiego się nie działo, następną pozycją były plastry Enimslim po których nie schudłam nawet 100gram ale przynajmniej jestem żywym przykładem tego, że firma jest uczciwa i wrazie niezadowalających efektów zwracają pieniądze. Teraz trafiłam na tabletki Slimcea. Wczoraj minął tydzień jak je stosuje. Żadnych skutków ubocznych nie odczuwam. Nic mnie nie boli a w kwestii energii ani jej nie mam mniej ani więcej na opinie myślę, że jeszcze za szybko jedno co mogę narazie powiedzieć to to, że hamują mi apetyt zwłaszcza wieczorem a to już napewno da jakieś przełożenie na moją wagę. Przez ten tydzień, który je stosuje schudłam 0,3 kg ale to raczej zasługa rowerka. W wielu miejscach czytałam, że pierwsze efekty związane z wagą pojawiają się po 2-3 tygodniach więc czekam... Przepraszam za długi wywód jeśli ktoś jest zainteresowany odezwę się za jakiś czas i napiszę jak się Slimcea spisuje.
pozdrawiam
super dzieki za odzew!
ja jestem zainteresowana jak najbardziej,
czekam na dalsze relacje
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 13:17   #10
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

no i nie wytrzymalam i zamowilam... 3 opakowania :P
bedą w poniedzialek wiec zaczynam od wtorku

musze szybko do majowki schudnąć :P

mam karnet na silownię i fitness ale ciągle coś mi wypada jakieś rodzinne lub firmowe spotkania i na razie chodzilam 1 w tygodniu,
czas spiąć pośladki i zacząć więcej ćwiczyć

P.S aha, dodam, ze od poniedzialku zanoszę sobie do pracy herbatkę oczyszczającą bo w domu nie pije herbaty a w pracy regularnie, bo mam strasznie spowolnioną przemianę materii. No i na śniadanie kończę z kanapkami z kajzerek, w zamian będzie jogurt z błonnikiem
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013

Edytowane przez em!L!a
Czas edycji: 2014-03-16 o 13:22
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 11:15   #11
jagooda1911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Witam
Minął mi miesiąc z tab. Slimcea. Mąż zrobił mi niespodziankę i kupił mi drugie opakowanie, sama bym pewnie tego nie zrobiła. Przez ten miesiąc ubyło mi 1kg więc wynik na kolana nie powala. Jak będzie dalej czas pokaże

pozdrawiam
jagooda1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 08:09   #12
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

I jak dziewczyny z efektami po Slimcea?
Ja zamówiłam jedno opakowanie na próbę, także jak przetestuje to napisze czy działają. Ogólnie mam problemy ze schudnięciem, nie jestem jakaś gruba bo przy wzroście 160 ważę 54 kg, ale chciałabym zrzucić jakieś 3-4 kg. Chodze na siłownie i staram się zdrowo odżywiać, ale efektów brak. Mam nadzieje nadzieje, że dzięki slimcea mi się uda.
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 19:12   #13
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

lipa na maxa, nic a nic nie schudłam jedna wielka ściema niestety

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

a na stronie piękna24 nawet nie można dodać opinii - wyświetla błąd
kasa wywalona w błoto
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 01:37   #14
zielonaherbata1983
Raczkowanie
 
Avatar zielonaherbata1983
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: miejsce piękne i pachnące
Wiadomości: 193
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
lipa na maxa, nic a nic nie schudłam jedna wielka ściema niestety

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

a na stronie piękna24 nawet nie można dodać opinii - wyświetla błąd
kasa wywalona w błoto
serio? o kurcze! a ja zamówiłam! kurdę no!
zielonaherbata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 12:04   #15
kamila1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Witam, zarejestrowałam się specjalnie żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego od Was o tym specyfiku. Na innych forach zalewają mnie fałszywe posty o tym jak to 13 kilo w 3 miesiące się dzięki niemu gubi a jedynie tutaj znalazłam kilka sensownych wypowiedzi. Zamówiłam Slimcea kilka dni temu jeszcze nie doszedł, a ja już mam obawy czy to łykać. Naczytałam się w internecie o dziwnych suplementach, które są szkodliwe dla zdrowia a nawet życia i chyba za bardzo mi się wkręciło. Tak więc mam pytanie: czy któraś z Was miała po nim jakieś przykre dolegliwości? Czy poza tym, że nie działa jest z nim jakby coś nie tak czy można to spokojnie brać?
kamila1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 22:03   #16
asiulaalex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Cytat:
Napisane przez kamila1105 Pokaż wiadomość
Witam, zarejestrowałam się specjalnie żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego od Was o tym specyfiku. Na innych forach zalewają mnie fałszywe posty o tym jak to 13 kilo w 3 miesiące się dzięki niemu gubi a jedynie tutaj znalazłam kilka sensownych wypowiedzi. Zamówiłam Slimcea kilka dni temu jeszcze nie doszedł, a ja już mam obawy czy to łykać. Naczytałam się w internecie o dziwnych suplementach, które są szkodliwe dla zdrowia a nawet życia i chyba za bardzo mi się wkręciło. Tak więc mam pytanie: czy któraś z Was miała po nim jakieś przykre dolegliwości? Czy poza tym, że nie działa jest z nim jakby coś nie tak czy można to spokojnie brać?
Cześć dziewczyny niestety was nie pociesze.Jestem juz po 2 opakowaniu tabletek slimcea i zadnego efektu nie widac,waga nawet sie nie ruszyła,a jadłam ograniczajac sie...natomiast co do efektów ubocznych nic nie zauwazyłam,wszystko jest ok oprocz zrzucenia zbednych kilogramow.Szkoda kolejna firma ktora zarabia na naszych marzeniach o pieknej sylwetce
asiulaalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 12:53   #17
Kasia Wij
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 115
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

A ruch do tego jakiś był ? Ja się ruszałam i coś tam nawet spadło

Ale jak pisałam już wcześniej ...nie wiem czy od ruchy czy od preparatu.
Kasia Wij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 07:41   #18
AneczkaRak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Ja bardzo sceptycznie podchodzę do takich specyfików. Nie bardzo im ufam.
AneczkaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 11:32   #19
anais82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Witam jestem tu nowa, a zapisałam się by zasięgnąć sensownych i prawdziwych informacji na temat Slimcea, Slimette African Mango i PAGG STACK - (produkt rekomendowany w książce 4 GODZINNE CIAŁO) - tak więc, czy któraś z Was stosowała choćby jeden z wymienionych produktów - a jeśli tak to jakie efekty się pojawiły. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
anais82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 18:26   #20
kasjanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Powiem Wam tyle - Slimcea to wielkie gów.. Wybrałam dwa opakowania i zamiast schudnąć przytyłam 4kg, a do tego podrażniłam sobie woreczek żółciowy i wątrobę. Kiedy wystawiłam im opinie na stronie piękna24 to nie dość, że ją usunęli to jeszcze zablokowali mi konto użytkownika! dziadostwo i tyle. Wszystkie opinie o produkcie są podstawione i nieprawdziwe. dajcie sobie spokój, szkoda kasy i wątroby. Postawcie na Młody Zielony Jęczmień lub owoce Acai.
kasjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 09:47   #21
busia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 14
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Witajcie,

od wczoraj stałam się posiadaczką jednego opakowania Slimcea. chciałabym zrzucić w ciągu 3 miesięcy ok 10 kg. Nie wiem czy jest to możliwe, ale chcę spróbować to w połączeniu ze slimceą. Codziennie min 40 min jeżdzę na rowerze to wychodzi ok 20 km. Przy wzroście 165 ważę ok 71 chciałabym wrócić do swojej dawnej wagi tzn w okolicach 60 kg, najlepiej 56-57 kg.
busia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 15:06   #22
Stokrotka704211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

hejka dziewczyny jestem po kuracji i zostało mi jedno całe opakowanie tabletek Slimcea, któraś chętna? na necie są po 75 zł a w 3-paku 150 zł tak więc odsprzedam za 50 zł. Oczywiście wyślę zdjęcie zamkniętego pudełka i datę ważności na opakowaniu. pozdrawiam i polecam
Stokrotka704211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 12:05   #23
Ppaulinao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Chętnie odkupienia tabletki jeżeli nadal aktualne pozdrawiam
Ppaulinao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 15:32   #24
Stokrotka704211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

zależy Pani na szybkiej wysylce?to mogę to zrobić nawet w poniedziałek bo akurat będe miala wiecej czasu i jaka to ma byc wysylka?najtansza?polecon a?priorytet
Stokrotka704211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 18:57   #25
kasjanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Powiem wam tak, moi mili. W cuda nie wierzcie. Ja wydałam 179zł na to coś i co? I wielkie g...! Kolejne oszustwo, byle ludzi nabic w butelkę. Nie działa kompletnie, a moim zdaniem zamiast schudnąć chyba przytyłam. Dodam, że nie obżeram się, wręcz staram sie zdrowo odzywiać, więc coś chyba nie halo? A poza tym napisałam opinię na ich stronie, po czym zniknęła ona następnego dnia, a pozostały tylke te, w których produkt jest zachwalany i niby skuteczny. Zero odpowiedzi. próbowałam sie skontaktowac z jakims przedstawicielem na stronie, gdzie to zakupiłam i równiez nic.
Pozdrawiam i nie polecam
kasjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 15:17   #26
iga737
Przyczajenie
 
Avatar iga737
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Ja to nie wiem w końcu jak jest z tym odchudzaniem. Jedni mówią, że tabletki działają inni, że to bubel. I komu wierzyć.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
iga737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 10:12   #27
EkoJacky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Slimcea - opinnie, skuteczność

Ja na odchudzanie polecam młody zielony jęczmień. Sprawdziłam skuteczny. Duża zawartość błonnika, sama natura. Kupowałam tutaj https://www.suplementybio.pl/mlody-j...n-tabletki-100 Można więcej poczytać
EkoJacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-12 11:12:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.