kobiecy miejski samochód - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 19:48   #1
zdrowa_babka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 36

kobiecy miejski samochód


Kobietki, nadeszła pora na autko dla mnie. Nie mam już siły parkować wielkim land roverem w mieście, szukam zgrabnego, zwinnego, małego i niedrogiego autka. polecajcie please!!
zdrowa_babka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 11:13   #2
Mracina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 14
Dot.: kobiecy miejski samochód

Na szczescie nastały takie czasy ze nie trudno znalezc fajne male autko Ja osobiscie polecam smarta z doswiadczenia, szczegolnie teraz kiedy sa naprawde fajne oferty leasingowe na niego.
Mracina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 12:49   #3
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: kobiecy miejski samochód

nie wiem, czy renault clio jest kobiece, ale jest dosyć zgrabne, małe, a jeszcze mniejsze, ale trochę sportowe jest megane coupe. A z ceną to już wiadomo, zależy jaki rocznik i czy używane czy z salonu no i co dla Pani znaczy 'niedrogie'
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 07:53   #4
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: kobiecy miejski samochód

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
jeszcze mniejsze, ale trochę sportowe jest megane coupe. A z ceną to już wiadomo, zależy jaki rocznik i czy używane czy z salonu no i co dla Pani znaczy 'niedrogie'
Ta kupetka jest fajna, jesli trochę sportowego zaciecia się ma ale znowu taki smart wszędzie wejdzie w wielkim mieście i co nie bez znaczenia ma serwis mercedesa, jeden numer telefonu w całym kraju i pewność jakosci.
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 08:28   #5
Mracina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 14
Dot.: kobiecy miejski samochód

+ rzadkie naprawy
Mracina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 15:13   #6
zdrowa_babka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 36
Dot.: kobiecy miejski samochód

Mercedes smart? A jak sie go prowadzi? Zmieści sie do niego wózek dla dziecka? Mieszkam niedaleko salonu to podpytam o te promocje
zdrowa_babka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 06:18   #7
bdkacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 15
Dot.: kobiecy miejski samochód

Smart to jest trumna na kółkach Nie wiem ludzie myślą,że wypadki zdarzają się wszystkim tylko nie nim...wyobraź sobie co zostanie z Ciebie po wypadku w takim smarcie

Dla pobudzenia wyobraźni https://www.youtube.com/watch?v=9iKGfo1wmOM
bdkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-15, 20:45   #8
201707171618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 158
Dot.: kobiecy miejski samochód

Nie wiem czy taki kobiecy, ale polecam toyotę yaris w wersji dwudrzwiowej. Jest dość tani w utrzymaniu i wyjątkowo bezawaryjny. Wszyscy moi znajomi, którzy też ją mieli podzielają moje zdanie
201707171618 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 15:48   #9
moniacsl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: kobiecy miejski samochód

Wiesz.. to oczywiście twój wybór jakim autem chcesz jeździć ale z doświadczenia wiem że takie malutkie auto wcale nie jest idealne (a doświadczenie mam spore, na co dzień jeżdżę autobusem miejskim). Fakt łatwiej się nim przecisnąć, zaparkować itd ale za to mają mniejsze opony, mniejszy prześwit, gorzej znoszą wysokie krawężniki, są mało stabilne przy większych prędkościach (szczególnie na zakrętach)i przeważnie są oferowane z silnikami 1.0-1.2 i mocą ok 60-75 km, a co za tym idzie gdy zajdzie taka potrzeba nie ma czym "przycisnąć".
Mimo wszystko to oczywiście twój wybór jakim autem chcesz jeździć. Z tych mniejszych aut mogę polecić ci z czystym sumieniem Skodę Citigo, miałam okazję nią jeździć, pali 4,5-5,5 litra na 100 km a koszty eksploatacji (silnik bez turbiny) są naprawdę zadowalające.
Powodzenia w poszukiwaniu
moniacsl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 09:05   #10
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: kobiecy miejski samochód

Cytat:
Napisane przez moniacsl Pokaż wiadomość
1.0-1.2 i mocą ok 60-75 km, a co za tym idzie gdy zajdzie taka potrzeba nie ma czym "przycisnąć".
Jak się jeździ głównie po mieście to i tak tam nie ma miejsca, żeby "przyciskać".
Owszem masz rację, że mniejsze samochody są mniej stabilne na zakrętach itepe. Ale to ma znaczenie głównie w trasie albo na autostradzie. W mieście trochę mniej.

Trzeba się zastanowić czy właśnie jeździmy głównie po mieście czy w trasy.
Idealnym rozwiązaniem są imho dwa samochody a skoro autorka posiada już Land Rovera to drugie małe, miejskie auto do wciskania się wszędzie jest dobrym rozwiązaniem.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 15:25   #11
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: kobiecy miejski samochód

Ze swojej strony mogę polecić toyotę yaris, volkswagena polo i audi A3. Są to dość małe auta, ale nie najmniejsze wózek się zmieści, bagaży też całkiem sporo jak się dobrze poukłada, jazda w 5 osób nie jest męcząca.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 15:08   #12
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: kobiecy miejski samochód

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
nie wiem, czy renault clio jest kobiece, ale jest dosyć zgrabne, małe, a jeszcze mniejsze, ale trochę sportowe jest megane coupe. A z ceną to już wiadomo, zależy jaki rocznik i czy używane czy z salonu no i co dla Pani znaczy 'niedrogie'
Jeździłam megane coupe. Było super i na pewno jest trochę większe i dłuższe od clio, a nie na odwrót (przynajmniej to nowe). I to autko polecam. Ale piszecie tu o Smarcie i wydaje mi się, że to też super opcja. No to to już jest malutkie, idealne miejskie autko. Jak do miasta to smarta.
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 08:41   #13
Mracina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 14
Dot.: kobiecy miejski samochód

Hmmm tez nie zawsze. Czasami nawet do miasta potrzeba jakiegos bagaznika, smart to nie za bardzo... CHYBA ZE pojdziesz w smarta forfour i tam masz miejsce na 4 osoby + bagaznik
Mracina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 17:48   #14
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: kobiecy miejski samochód

Cytat:
Napisane przez Mracina Pokaż wiadomość
Hmmm tez nie zawsze. Czasami nawet do miasta potrzeba jakiegos bagaznika, smart to nie za bardzo... CHYBA ZE pojdziesz w smarta forfour i tam masz miejsce na 4 osoby + bagaznik
No to też fajny pomysł. Pytanie jaka cena tego autka? Ale sam pomysł fajny. W ogóle to mi sie wydaje, że jak ktoś ma mozliwość wzięcia w leasing to taka opcja jest najlepsza.
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 20:44   #15
zdrowa_babka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 36
Dot.: kobiecy miejski samochód

Cytat:
Napisane przez Tola101 Pokaż wiadomość
No to też fajny pomysł. Pytanie jaka cena tego autka? Ale sam pomysł fajny. W ogóle to mi sie wydaje, że jak ktoś ma mozliwość wzięcia w leasing to taka opcja jest najlepsza.
podbijam, patrzylam wlasnie jak on wyglada... idealny!!!! ciekawe jaka roznica w cenie, jakby sie miescil w 500 zl miesiecznie w leasingu to idealnie do kwadratu
zdrowa_babka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 19:36   #16
scary_mary
Raczkowanie
 
Avatar scary_mary
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 139
Dot.: kobiecy miejski samochód

Co do bagazow i wozka ludzie sobie chwala VW Polo, pod wzgledem pakownosci i niezawodnosci.
Widze, ze nie szukasz najtanszych samochodow: mini cooper moze byc opcja...(chociaz nie jest az tak maly). Nie wiem jak w Polsce, ale dobre mini autka to suzuki alto czy VW up/skoda citigo. Jednak na ich ogladanie wzielabym wozek, ktory checesz wozic w bagazniku, aby miec pewnosc, ze sie zmiesci.

Znajoma ma Mazde 2, super samochod, miejski ale nie super maly.
scary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 13:53   #17
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: kobiecy miejski samochód

Moje pierwsze autko, które z ręką na sercu polecam (jeżdżę nim blisko 2 lata) to Renault Twingo 1.2. Śliczne, super się prowadzi, zwrotne i ekonomiczne (na mieście pali naprawdę mało). Kocham ten samochód i choć wiem, że niedługo będę musiała go zmienić (to rocznik 1998 i już mocno "przechodzony", ale z góry wiedziałam, że to samochód na dwa lata góra), to nie wyobrażam sobie innej marki i modelu, przynajmniej na razie. Tylko teraz będę już się czaić na Twingusia z 2003-2006
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson

Edytowane przez Akane
Czas edycji: 2017-10-20 o 13:54
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 18:16   #18
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: kobiecy miejski samochód

Mnie się podoba Mini Cooper, chociaż osobiście małych aut się boję
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 20:04   #19
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: kobiecy miejski samochód

Cytat:
Napisane przez zdrowa_babka Pokaż wiadomość
podbijam, patrzylam wlasnie jak on wyglada... idealny!!!! ciekawe jaka roznica w cenie, jakby sie miescil w 500 zl miesiecznie w leasingu to idealnie do kwadratu
Noo 500 miesiecznie za nowe auto to bardzo dobra cena jest Ja nie wiem gdzie to sprawdzić po ile, ale może któraś z dziewczyn pomoże.
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 14:34   #20
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: kobiecy miejski samochód

Polecam Clio jeżdzę już jakis czas. Małe, zgrabne Mało pali i naprawy nie są drogie
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 10:13   #21
zdrowa_babka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 36
Dot.: kobiecy miejski samochód

sprawdzisz to w salonie mercedesa w auto idei w Łomiankach, bardzo pomocni pracownicy, rewelacja, na pewno coś doradza
zdrowa_babka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 00:52   #22
focus94
Raczkowanie
 
Avatar focus94
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 110
Dot.: kobiecy miejski samochód

Cytat:
Napisane przez zdrowa_babka Pokaż wiadomość
Kobietki, nadeszła pora na autko dla mnie. Nie mam już siły parkować wielkim land roverem w mieście, szukam zgrabnego, zwinnego, małego i niedrogiego autka. polecajcie please!!
Mało informacji podałaś czego oczekujesz od auta, ale ja ze swojej strony mogę Ci polecić Peugeoty - sama jeżdżę modelem 207 z rocznika 2007 i powiem Ci, że za 13000zł albo i mniej (zależy skąd jesteś) kupisz takiego w fajnym stanie. Ja uwielbiam te samochody Mam silnik 1,4 benzyna 88KM i jest wystarczająco zrywny żeby sprawnie wyprzedzić zawalidrogę czy szybko przyspieszyć (choć niedługo planuję przerzucić się na coś mocniejszego ) a jednocześnie oszczędny - 6,8l/100km. Auto super bezawaryjne, tanie w eksploatacji i naprawie (np. rozrząd wymiana + części - 700zł; dla porównania to samo w Audi A3 - 2500zł). Jest małe, zgrabne i skrętne, łatwo nim manewrować

Ewentualnie Renault Clio - ta sama rodzina co Peugeot, podobne ceny i jakość tyle, że mnie osobiście kompletnie nie podobają się z wyglądu

Z mniejszych i tańszych są jeszcze Corsy i Astry, ale Ople słyną z tego że mimo, że silniki mają ok, to na blasze mega szybko rozwija się ruda. Miałam w rodzinie Corsę 2007r i już po 8 latach zaczynało się coś tam niechcianego pojawiać

No i zostaje Ci jeszcze legendarny Golf czwóreczka Silniki nie do zdarcia, woły robocze, blacha i materiały ok, a i wyposażenie można niezłe trafić. Tylko tu trzeba pilnować, żeby nie kupić jakiegoś napalonego 18-latka po tuningach, no i przy zakupie najlepiej zerknąć na układ paliwowy bo z tym bywają problemy.

---------- Dopisano o 01:52 ---------- Poprzedni post napisano o 01:44 ----------

Cytat:
Napisane przez moniacsl Pokaż wiadomość
Wiesz.. to oczywiście twój wybór jakim autem chcesz jeździć ale z doświadczenia wiem że takie malutkie auto wcale nie jest idealne (a doświadczenie mam spore, na co dzień jeżdżę autobusem miejskim). Fakt łatwiej się nim przecisnąć, zaparkować itd ale za to mają mniejsze opony, mniejszy prześwit, gorzej znoszą wysokie krawężniki, są mało stabilne przy większych prędkościach (szczególnie na zakrętach)i przeważnie są oferowane z silnikami 1.0-1.2 i mocą ok 60-75 km, a co za tym idzie gdy zajdzie taka potrzeba nie ma czym "przycisnąć".
Głupoty gadasz Zwykłe Golfy, Polówki czy Peugeoty mają silniki 1.8, 1.9 i prawie 100 koni pod maską, co jak na takie małe autko spokojnie wystarczy.

A co do opon: to uważasz, że stuningowany Passat z kołami 18'' lepiej zniesie krawężnik?
__________________
"Ja bym kota nie wziął
na weekend
A Ty mi chciałaś serce oddać
na wieczność"
focus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 09:36   #23
Pkarolcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: kobiecy miejski samochód

Mi spodobał się tivoli taki mniejski suv. Wygląda niebanalnie ale wiem że nie wszystkim musi się podobać. Jest też pojemny i jego cena jest spoko a ma bogate wyposażenie ułatwiające jazdę w mieście. Mi osobiście podoba się w wersji dwukolorowej biło-czarnej.
Pkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 08:24   #24
zdrowa_babka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 36
Dot.: kobiecy miejski samochód

mało szczegolow, bo bardziej licze na opinie z doswiadczenia... teoretyczne parametry sa mniej wazne od praktyki uzytkowania auta.. dzieki za podpowiedz, posprawdzam i te. poki co mialam jazde probna mercedesem smartem, fajny, zgrabny, ale chyba klasa A mi sie bardziej podoba
zdrowa_babka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 14:56   #25
twiggy99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 23
Dot.: kobiecy miejski samochód

jeżeli jeszcze nie podjęłaś decyzji w kwestii zakupu samochodu, ze swojej strony bardzo polecam Opla Corsę (aktualnie jeżdżę D, wcześniej C). Zarówno w jednym, jak i drugim nie mieliśmy żadnych poważniejszych usterek, sprawuje się bardzo dobrze i w mieście i na dłuższych trasach. Myślę, że to zależy od pojemności silnika, ale moim D bardzo dobrze jeździ się po autostradzie.
O ile Corsa C to był taki typowy, mały, miejski samochód, w którym czułam się trochę niepewnie na autostradzie wśród większych aut, o tyle D jest większa, ma sporo blachy i nie ma już takiego poczucia, że siedzę w małej puszce. W jednej i drugiej Corsie jest sporo miejsca w kabinie, z przodu i z tyłu. Obydwie nasze Corsy to wersje 3drzwiowe, a na tylnym fotelu bez problemu mieści się osoba o wzroście ponad 190 cm, zdarzało się również jeździć na weekendowe wyjazdy w 4-5 osób, a w 3 osoby to już standardowo jeździliśmy również na dłuższe wakacje, z dość dużą ilością rzeczy i było nam wygodnie . Bagażnik jest dość pakowny.
Na pewno istnieją ładniejsze i bardziej "kobiece" samochody, ale polecam ten, który znam najlepiej i, który dotychczas okazał się niezawodny .
twiggy99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 08:02   #26
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: kobiecy miejski samochód

Czy jeździłyście może Citroenem C1? Chciałabym sobie za jakiś kupić takie autko i chętnie usłyszę opinię o nim
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 13:51   #27
GrubaDanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 80
Dot.: kobiecy miejski samochód

Cytat:
Napisane przez Mracina Pokaż wiadomość
Na szczescie nastały takie czasy ze nie trudno znalezc fajne male autko
Fajne małe autko brzmi jak oksymoron.
Masz świadomość, że jazda takim miejskim pierdzikółkiem w jakąkolwiek dłuższą trasę (nie tylko na autostradzie) to katorga?

Edytowane przez GrubaDanka
Czas edycji: 2018-03-16 o 13:52
GrubaDanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 00:16   #28
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: kobiecy miejski samochód

Cytat:
Napisane przez GrubaDanka Pokaż wiadomość
Fajne małe autko brzmi jak oksymoron.
Nie nie powiedziałbym.

Cytat:
Napisane przez zdrowa_babka Pokaż wiadomość
Kobietki, nadeszła pora na autko dla mnie. Nie mam już siły parkować wielkim land roverem w mieście, szukam zgrabnego, zwinnego, małego i niedrogiego autka. polecajcie please!!
No jeżeli mówimy o porzuceniu landrovera ....
Moje typy, co jeszcze pozwolą na dużo więcej niż wożenie zakupów.
Mogą odmienić życie




Inny świetny wybór.



Nieco dostojniejszy.



No jeżeli nie cabrio, też można sprawić by każden jeden facet musiał się chociaż obejrzeć,
bo najważniejszy jest kolor karoserii


Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2018-03-17 o 00:29
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 01:23   #29
GrubaDanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 80
Dot.: kobiecy miejski samochód

A tak poważnie, jak już koniecznie musisz mieć mały samochód, to nie żaden Smart, bo to jest tzw. wynalazek. Auto rzadkie, nietypowe, problematyczne i kosztowne w utrzymaniu. Ciężko o części, ciężko o mechanika, który umie przy tym robić.
Już dużo lepszy jest Fiat 500. Też jest "ładniutki", a jego utrzymanie jest bardzo tanie i proste, bo technicznie jest pokrewny z popularną Pandą.
GrubaDanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 07:46   #30
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: kobiecy miejski samochód

Ja od lutego jeżdżę Nissanem Micrą K-12 i na prawdę bardzo sobie chwalę.Jest to autko nieduże,ma doskonały skręt,co mi bardzo ułatwia parkowanie,bo mistrzynią to raczej nie jestem.Posiada też udogodnienie w postaci klawiszy od radia zamontowanych w kierownicy - ściszanie,zmiana stacji. Często mąż mi podbiera samochód (sam ma forda mondeo combi),bo mówi,że świetnie się prowadzi
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-31 07:08:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.